Skocz do zawartości
kill

Kup Pan Cegłe!

Rekomendowane odpowiedzi

Juz tyle razy byl poruszany temat padow. Czytajcie dokladnie opisy przedmiotow. Jest wyraznie napisane, ze "pad oryginalnie zapakowany". Zreszta cena juz sugeruje podrobe

o jaa, az zal patrzec ile osob kupilo ten szmelc za 90zł ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena w miarę normalna, bo:

- PS3 320gb + MOVE starter pack - około 1250zł

- Motion Controler - ok. 140 zł

- pad DS3 - ok. 150zł

SUMA: 1540zł

Jednak gdyby wszystko kupowało się osobno trzeba jeszcze doliczyć koszty wysyłki.

Mimo wszystko uważam że oferta jest bardzo przeciętna i poczekałbym na lepsze (można już dostać PS3 320gb z jednym padem za 1000zł) !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że gry z pakietu nie są wybitnie drogie, szczególnie że to wersje Platynowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakup PS3 tylko tak się teraz zastanawiam bo w kwestii technicznej jeśli chodzi o konsole jestem zielony. Co będzie lepsze FAT czy SLIM? Bardziej bym wolał fata np: http://allegro.pl/zestaw-ps3-60gb-gry-idealny-stan-i1685897977.html

Słyszałem że są lepiej wykonane i mają wsteczną kompatybilność a to już + Ale czy nie są bardziej awaryjne? Na co powinienem uważać kupując używkę? Czy konsola która miala naprawionego YLODa nie będzie się już zbytnio nadawać? I jak to jest z kontem PSN? Kiedyś nie mając jeszcze PS3 założyłem sobie konto na stronce nie będzie problemu z wykorzystaniem go? Zależało mi aby zarezerwować sobie nick :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zły temat. Podobno slimy mają mniejszą awaryjność (mniejsza szansa na YLOD) ze względu na lepsze chłodzenie. Sam mam Slimkę i jest extra, bo jej wcale nie słychać. Slim jest nowszą, poprawioną wersją,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 GB i stan idealny? Taa na pewno. Pozatym 60 to pierwsze modele, najbardziej awaryjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jaa, az zal patrzec ile osob kupilo ten szmelc za 90zł ;/

A jak zauważyliście, że to podróba, bo chciałbym się ustrzec na przyszłość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 czytac dokładnie opis, pisze towar ORYGINALNIE ZAPAKOWANY

po 2 lokalizacja i cena bo np są z Hong-kongu a dolicz wysyłkę i wyjdzie to samo a dłużej będziesz musiał czekac

po 3 patrz na opakowanie i porównaj z oryginalnym gdzieś pisze ps3 a gdzie indziej play station 3 albo playstation 3

jeśli się mylę to niech ktoś poprawi i nie krytykuje

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

1) To że jest oryginalnie zapakowany to nie oznacza że w środku musi być oryginalny pad. Sprzedawcy łatwo nabierają klientów takimi tekstami, a potem gdy klient chce się przyczepić, że pad nie jest oryginalny to sprzedawca mówi, że klient był świadomy ponieważ było napisane "oryginalnie zapakowany".

2) Taka różnica cenowa jest trochę dla mnie dziwna. Właściwie to stamtąd pochodzi najwięcej podróbek.

3) Są trzy typy opakowań:

- oryginalne: czyli wszystko OK,

- podobne, ale nie oryginalne ponieważ specjalnie robią odstępy lub zamieniają literki, aby nie było łamania praw autorskich,

- podróbki: takie same jak oryginał, ale w rzeczywistości to tylko iluzja.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorack wsteczną kompatybilność ma tylko ps3 60gb . Na pudle jest napisane 40gb więc sam nie wiem co o tym myśleć. SLIM PODOBNO jest mniej awaryjny. a jak już kupujesz FAT'a to bierz 80GB thumbsup.gif więcej miejsca na dysku. a jak byś brał slima to 120gb by pewnie starczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

1) To że jest oryginalnie zapakowany to nie oznacza że w środku musi być oryginalny pad. Sprzedawcy łatwo nabierają klientów takimi tekstami, a potem gdy klient chce się przyczepić, że pad nie jest oryginalny to sprzedawca mówi, że klient był świadomy ponieważ było napisane "oryginalnie zapakowany".

2) Taka różnica cenowa jest trochę dla mnie dziwna. Właściwie to stamtąd pochodzi najwięcej podróbek.

3) Są trzy typy opakowań:

- oryginalne: czyli wszystko OK,

- podobne, ale nie oryginalne ponieważ specjalnie robią odstępy lub zamieniają literki, aby nie było łamania praw autorskich,

- podróbki: takie same jak oryginał, ale w rzeczywistości to tylko iluzja.

Pozdrawiam

1 chodziło mi o to co właśnie powiedziałeś :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ANa wstecznej kompatybilności aż tak mi nie zależy, słyszałem tylko że 60Gb jest z lepszych fabryk i ogólnie lepiej wykonana jest, i co najważniejsze dla mnie FAT jest ładniejsza :D Jak już chętnie bym wziął nawet 80GB i później zmienił dysk o ile jest to jeszcze możliwe, słyszałem że sony banuje konsole z nieoryginalnymi dyskami...

Edytowane przez Gorack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że sony banuje konsole z nieoryginalnymi dyskami...

Nie wiem kto Ci to powiedział, ale ktoś cię nieźle w konia zrobił :P

SONY NIE BANUJE ZA NIEORYGINALNY DYSK TWARDY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i git, znaleść teraz jakiegoś fata w dobrym stanie (na szczęście sa jeszcze ludzie co dbają) zmienić dysk i będzie git ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ta aukcja wydaje dziwna ponoć 60 gb na pudełku 40 gb pad na 100% sixasix

Lepiej poczekaj i dozbieraj 100 zł masz już naprawdę ładne zestawy z grami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym ? Nie za niska cena jak na nowość ?

http://allegro.pl/call-of-juarez-the-cartel-preorder-szczecin-i1690576721.html

Koles ma ponad 2.5 kafla pozytywnych i 0 negatywnych, watpie ze chcialby sobie zszargac opinie dla tak malej kasy, poza tym sprawdz jego inne aukcje, taka nowosc jak hunted: demon's forge sprzedal za 109 zl i dostal pozytyw. Jak dla mnie gosc solidny, kupuje pewnie hurtem prosto z innego kraju, ma taniej i jakos na plus wychodzi.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym ? Nie za niska cena jak na nowość ?

http://allegro.pl/ca...1690576721.html

Stary....przecież to jest w 1000000000000000000000000000 % sprawdzony sklep.Sam tam kupowałem,ba nawet mam kartę klienta.nawet swoją stronkę mają.

http://www.playandgo.pl/

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że po danych ktoś rozpozna że przekręt? :Dwoot.gifrofl.gif

ale w sumie po porzypatrzeniu się gość ma mało rzeczy w tym sklepie, i prawie na wszystko promocje, za nowe ps3 za 900zł troche nie chce mi się wierzyć... w dodatku z dyskiem 250gb :D

w dodatku gdy wejdziemy w zestawy, to ps3 slim 320gb kosztuje 1500zł a 500gb 1150.

dziwnie to wszystko wygląda i ja bym nie brał.

Edytowane przez euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×