Skocz do zawartości
kill

Kup Pan Cegłe!

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jest z małej wioski to dzielnicowy jest kolegą wujka albo ojca i tyle zrobi. Poza tym jak nie wyśle to policja nic mu nie zrobi. Ja bym się tak bardzo nie podniecał na Twoim miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole nic nie musza mu zrobic bo ponizej 200zl z reguly jest to praktycznie niekaralne, wiec dziwi mnie, o ile to prawda co tu czytam, ze policja tak chetnie sie tym zajela. No ale prawda taka, ze nawet jak odda czy nie odda to wlos mu z glowy nie spadnie. Tym bardziej na zascianku.

Edit: Oczywiscie bardzo mnie cieszy, ze naszym policjantom chce sie to robic, bo jest to jak najbardziej pozytywne zaskoczenie. Oby tak dalej.

Edytowane przez mroczas87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole nic nie musza mu zrobic bo ponizej 200zl z reguly jest to praktycznie niekaralne, wiec dziwi mnie, o ile to prawda co tu czytam, ze policja tak chetnie sie tym zajela. No ale prawda taka, ze nawet jak odda czy nie odda to wlos mu z glowy nie spadnie. Tym bardziej na zascianku.

Edit: Oczywiscie bardzo mnie cieszy, ze naszym policjantom chce sie to robic, bo jest to jak najbardziej pozytywne zaskoczenie. Oby tak dalej.

Mylisz się kolego. Poniżej 200zł jest praktycznie nie karalna kradzież, a oszustwo to zawsze jest oszustwo nawet jeżeli chodzi o 1 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się kolego. Poniżej 200zł jest praktycznie nie karalna kradzież, a oszustwo to zawsze jest oszustwo nawet jeżeli chodzi o 1 zł.

dokładnie tak samo jak oszustwo podatkowe na 10 groszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie znalazłem oto aukcje do której komentarz jest chyba zbędny http://allegro.pl/devil-may-cry-4-ps3-nowa-polecam-i2288294123.html i kolejna http://allegro.pl/ne...2288293887.html gry bez opakowań z delikatnymi ryskami sprzedawane jako nowe :biggrin:

Edytowane przez berserk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie znalazłem oto aukcje do której komentarz jest chyba zbędny http://allegro.pl/de...2288294123.html i kolejna http://allegro.pl/ne...2288293887.html gry bez opakowań z delikatnymi ryskami sprzedawane jako nowe :biggrin:

to jest chyba na podobnej zasadzie, jak facet, który sprzedaje gry w "opakowaniach zastępczych" o te kilkanaście złotych taniej (na allegro aukcje z jakimś forum o grach, które jest dostępne po kupnie gry). podrzucałem link kilka stron temu w tym temacie i ktoś pisał, że to mogą być gry z Anglii gdzie sprzedają właśnie takie płytki po kilka funtów.

a może ktoś wie, czy takie gry są oryginalne i czy chodzą na konsoli bez problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli to jest od tej grupy co dają dostęp do forum po zakupie to śmiało można kupić.

za chwile ich konto zniknie z allegro

oni sprzedają gry bez opakowań oryginalnych, ale są to oryginały z fabryki,

goście pracują przy wypalaniu gier w fabryce i na lewiznie sprzedają :D:D śmiało można brać i grać

mam kilka ich tytułów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wole dać więcej, ale oryginał kupić. zawsze wtedy pewność, że nic się z grą wcześniej nie działo, nie? zresztą lubię mieć opakowanie z instrukcją itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idać Twoim tokiem myślenia, to najlepiej chleb kupować prosto od piekarza, mięso prosto od jakiegoś... farmera itd., co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest nie umiejącym czytać debilem, to tak ma, że kupuje ciąg znaków zamiast gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie do końca wiadomo czy nie umieli czytać czy gościu podmienił grafikę, która była na innym serwerze. Więc nie brak czytania ale zwykłe oszustwo. Ktoś nawet mówił, że sam zastanawiał się nad kupnem tego klucza bo był dosyć tani, ale zrezygnował, a nic nie było, że nie można go aktywować itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie do końca wiadomo czy nie umieli czytać czy gościu podmienił grafikę, która była na innym serwerze. Więc nie brak czytania ale zwykłe oszustwo. Ktoś nawet mówił, że sam zastanawiał się nad kupnem tego klucza bo był dosyć tani, ale zrezygnował, a nic nie było, że nie można go aktywować itp.

Może podmienił, może nie podmienił grafikę. Nie zmienia to faktu, że sprzedający przed tą aukcją miał raptem 1 punkt i nagle wyskakuje z hurtową ilością hitowej gry po bardzo atrakcyjnej cenie. Ja bym od takiej osoby nie kupił nawet, jeśli byłaby to jedyna oferta na Allegro. Tak samo jest z padami za miej niż 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole nic nie musza mu zrobic bo ponizej 200zl z reguly jest to praktycznie niekaralne, wiec dziwi mnie, o ile to prawda co tu czytam, ze policja tak chetnie sie tym zajela. No ale prawda taka, ze nawet jak odda czy nie odda to wlos mu z glowy nie spadnie. Tym bardziej na zascianku.

Edit: Oczywiscie bardzo mnie cieszy, ze naszym policjantom chce sie to robic, bo jest to jak najbardziej pozytywne zaskoczenie. Oby tak dalej.

jak wyniose ze sklepu towaru za 190 zł to nie jest to karalne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zauważyłem, że to jego oferta...

Trochę kiepskie miejsce na reklamę chłopie, zapewne warna dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zauważyłem, że to jego oferta...

Trochę kiepskie miejsce na reklamę chłopie, zapewne warna dostaniesz.

Jak on się praktycznie sam pojechał... :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, to ten co osobny temat zrobił z reklamą i to jeszcze w tym dziale. :D Ale Homer się do czegoś przydał, regulamin skubany przeczytał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zauważyłem, że to jego oferta...

Trochę kiepskie miejsce na reklamę chłopie, zapewne warna dostaniesz.

Sam sobie strzelił w stopę :biggrin: Chyba nie za bardzo rozumie co znaczy kup pan cegłe :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak on się praktycznie sam pojechał... :rofl:

Każdy żyd, swój towar chwali (nie tym razem) :)

Nie zauważyłem na początku, że gościu się prezentuje w każdym dziale. Przynajmniej dowiedział się co nie co na temat swojej oferty... :)

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulaminu też za bardzo czytać nie umie. Homer podał mu nawet do niego link, a on i tak wstawił link do allegro w kolejnym temacie :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×