Skocz do zawartości
domall

Wyłączanie / Włączanie / Restart / Zawieszanie Się Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra za następnym resetem załapało ale jest jeszcze lepszy problem. Napisało mi że dysk jest uszkodzony więc spróbuje go naprawić poprzez recovery. Dobra zacięło się na 48%! Sam dysk oczywiście i nawet przez 5 godzin nie ruszył dalej.. co jest panowie?

PS. Mam jeszcze stary 40GB dysk do konsoli bo aktualnie mam 320GB. Czy jest taka opcja że jak włożę 40GB, zformatuję, odpalę a potem znowu włożę 320GB to znowu na tym poleci format? Takie pytanie, bo słyszałem że jak zmieniasz dysk na inny obecnie nieznany konsoli to robi mu formata.

Z tego co wiem to faktycznie w nieznajomym dysku robi formata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to faktycznie w nieznajomym dysku robi formata.

Dzięki za odpowiedź człowieku. No nic, później trzeba tak zrobić i to jeszcze przed meczami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem po ostatniej aktualizacji oprogramowania do 3.40 menu ps3 sie przycina po wybraniu ktorejs z opcji ekran sie zacina na jakies 3 sekundy i dopiero wchodzi w ta opcje, podczas grania np w gta 4 gubi tekstury (jak na za slabym kompie) i dzwiek sie przycina :/ to moja druga konsola w pierwszej po roku i 6 dniach padla plyta glowna wymienili na nowa, ta do serwisu tez? czy czemu moze tak byc?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj rozkręciłem PS3 (40 GB) w celu wyczyszczenie. Wytarłem starą pastę nałożyłem nową i skręciłem. Kiedy włączam po ok 1 minucie wyskakuje powiadomienie (System się przegrzał bla bla bla) i nagle się wyłącza. Więc sądziłem, że źle nałożyłem pastę więc kupiłem drugą, niestety wciąż to samo. Wiecie co może być grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niedawno zakupiłem używane ps3, przez jakiś tydzień działała dosyć sprawnie i grałem 2-3 godziny dziennie. Od pewnego czasu gdy normalnie podpinam kabel HDMI do gniazda i włączam system nie wyświetla mi się żaden obraz na tv ani nie ma dźwięku. U góry pali się ta duża zielona lampka a na dole przy gnieździe usb żółta obok obrazka (nie wiem co to jest ale wygląda jak kubeczek). Próbowałem jeszcze opcji w recovery mode "Restore file system" i "Restore ps3 system". To pierwsze zadziałało za pierwszym razem i wreszcie ukazał mi się obraz menu ps3 po zakończonej operacji. Włączałem i wyłączałem i nadal działało do czasu kiedy spróbowałem ponownie włączyć 4 godziny temu i znowu to samo zero obrazu i dźwięku. Ta sama historia zresztą z Restore ps3 system. Dzisiaj znowu wystąpił ten sam problem! spróbowałem zrobić Restore ps3 system i dowiedziałem się ,że coś z moim dyskiem jest nie w porządku. Zdziwiony kliknąłem w Restore file system i wyskoczył błąd 8001002B. Nie wiem co robić... nadal mam ten sam problem...Proszę was bardzo pomoc. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nic takiego nie występuje... Po prostu jak włączam ta dioda świeci się na zielono i nie zamienia się w czerwoną nie mam YLOD. Po włączeniu zwyczajnie nic się nie dzieje - nie mam obrazu a po jakiejś chwili wyskakuje info ,że nie można włączyć poprawnie ps3 i sprzęt zostanie zrestartowany. PS3 podłączam przez DVI HDMI do monitora. Na tv mam ten sam problem. Może to wina dysku? powinienem go wymienić? Pozdrawiam!

Dodaje film, który nakręciłem żeby było wiadomo o co chodzi:

http://www.youtube.com/watch?v=hDj70ChSi18

Edytowane przez Junior23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem gdy włanczam konsole wyświetla mi się błąd YLOD :D ale ta konsola nie ma Ylod bo jak docisne dysk to się normalnie włancza ale nie mam obrazu i wyskakuje mi to samo co koledze wyżej jaki może być problem był bym wdzięczny za odpowiedz 

PS60gb wersja PAL 

Edytowane przez Kris16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Żeby nie tworzyć nowego tematu skorzystam z tego.

No więc tak,kupiłem sobie Dragon Age,jak się dorwałem za pierwszym razem to grałem ładne parę godzin,potem przyszedł weekend i chyba pękło ponad 10 godzin na raz.Zauważyłem że gra potrafi przycinać,nie jestem pewien czy gra nie chodziła tak od początku bo są to strasznie małe przycinki ale przestraszył mnie fakt że SPOILER------------>gdy byłem w świątyni,szukając prochów Andrasty----------SPOILER gra bardzo ostro cięła w jednym miejscu,tak że grać się nie dało,nie wiem,może akurat takie miejsce,było sporo strumieni światła,kurz,jakieś tam chłodne opary(no słowem sporo efektów cząsteczkowych).Wyłączyłem konsole i po jakimś czasie wróciłem do niej,było wszystko ok.Chciałem się zapytać,czy takie długie posiedzenia przed konsolą mogą jej zaszkodzić w jakiś sposób? GTA IV też potrafi ostro przyciąć gdy jest maluteńka rozróba, z tym że w GTA IV to raczej wcześniej się nie działo,przynajmniej nie aż tak.Jest jeszcze taka sprawa że mam konsolkę już ponad dwa lata,nie jest ona podłączona do internetu więc nie był instalowany żaden inny FW poza tym który był już na konsoli.Czy taki spadek wydajności konsoli/gier może być spowodowany mocno starym FW?

Acha i jeszcze jedno co dotyczy DA.Czasem gdy wchodzę do jakiejś lokacji/pomieszczenia które wymaga loading'u,to zamiast ekranu z podpowiedziami(wiecie,tam opisy skill'i,porady,streszczenie fabularnej sytuacji itd.) pojawia mi się czarne tło z napisem 'wczytuję'.Czasem też gdy podchodzę do jakiegoś sklepikarza i chcę zacząć z nim rozmowę to ekran się zatrzymuje na sekundkę i też jest napis 'wczytuję'.Czy coś takiego może być efektem źle działającej konsoli lub jej że tak powiem "przemęczenia"?Czy te czarne ekrany pojawiają się po prostu w miejscach gdzie loading jest niesamowicie krótki?Bo fakt te czarne ekrany są sporo krótsze od większości tych normalnych.

No wybaczcie że tak się rozpisałem ale mam nadzieje że nie zniechęci was to do udzielenia mi pomocy, z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sprawa wygląda tak. Wczoraj włączylem konsole, system zgłosił mi konieczność aktualizacji oprogramowania. Rozpocząłem ja i mniej wiecej w połowie konsola się wyłączyła... A teraz nie da się jej włączyc. Gdy przyciskam "power" na konsoli to na chwile zapala się zielona lampka która po chwili "sciemnia się" i zaczyna migać... Po kolejnym przycisnieciu "powera" lampka z powrotem robi sie czerwona...

" Z pada" tez nie da się uruchomic konsoli... Spotkał się ktoś z czymś takim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sprawa wygląda tak. Wczoraj włączylem konsole, system zgłosił mi konieczność aktualizacji oprogramowania. Rozpocząłem ja i mniej wiecej w połowie konsola się wyłączyła... A teraz nie da się jej włączyc. Gdy przyciskam "power" na konsoli to na chwile zapala się zielona lampka która po chwili  "sciemnia się" i zaczyna migać... Po kolejnym przycisnieciu "powera"  lampka z powrotem robi sie czerwona...

" Z pada" tez nie da się uruchomic konsoli... Spotkał się ktoś z czymś takim?

Kolego mam podony błąd ..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę tylko "my" z kolega mamy ten problem i nikt nie jest wstanie pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym użytkownikiem forum i mam problem.Problem polega na tym że konsola zawiesza się pod czas gry, więc opowiem wam o co chodzi. PS3 posiadam już od miesiąca i po tygodniu pod czas gry w Battlefield Bad Company 2 Multiplayer gra mi się zawiesiła i gdy nic dalej się nie działo chciałem wyłączyć konsolę,lecz ona dwukrotnie zapipczała i się zresetowała(taki incydent zdarzył mi się dwa razy).Tak więc mam do was pytanie czy wina leży po stronie konsoli czy gry?

PS:Płyta z grą nie posiada żadnej rysy, ani innej skazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina leży po stronie gry, normalka w BF2, chociaż zdarzają się szczęśliwcy którym się to nie przytrafiło. Jakbyś poczytał forum zamiast od razu walić wszystkich po oczach nowym tematem to byś wiedział ...

BTW jak już poczytasz forum to zerknij również tutaj

Moja rada: jeżeli w Battlefieldzie konsola zaliczy zwiechę to korzystaj z przycisku I/O. Twardym restartem poprzez wtyczkę z kontaktu możesz spowodować swój debiut w dziale Kroniki uszkodzony playstation :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję , a już myślałem że trzeba będzie szykować kartę gwarancyjną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem, a mianowicie przy wgrywaniu gry pojawia się czarne tło i nic :/ jak wyciągnę płytę trochę ją przeczyszczę to działa bez zarzutu.

(czasami płyta dość długo się wczytuje w głównym menu)

Zaczęło mi się tak dziać od czasu jak zrobiłem update systemu do 3.41 :/

Konsole mam od stycznia tego roku i teraz pytanie:

-Czy to na pewno wina głowicy lasera ?

-Czy może to być wina systemu 3.41 ( wiem tam były tylko kosmetyczne zmiany )

-Iść odda konsole na GWAR ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie zapytanie, otóz kiedy konsola miala około 4 miesiace i mniej i okolo 12 gier za soba + kilka dem konsola dzialala szybko, teraz kiedy przybylo kolejnych pare gier (nie wien czy to powod) konsola strasznie muli, np jak chcem wyjsc z gry przyciskiem ps zeby zobaczyc trofea kiedys ladowalo sie to 2 razy szybciej, co moze byc tego powodem, czy na konsoli moga zagoscic jakies wirusy, da sie cos z tym zrobic, wolnegomiejsca na dysku mam 180 gb konsola slim 250 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozesz przywrocic ustawienia fabryczne, dysk sformatowac itp.

moze jakis dynamiczny theme ci muli konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odchudz liste znajomych, usun wszystkie wiadomosci (wyslane i odebrane) oraz pokoje czatow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odchudz liste znajomych, usun wszystkie wiadomosci (wyslane i odebrane) oraz pokoje czatow.

nawet jak mam tylko 10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Posiadam PS3 Silm 250 gb od mniej-więcej pół roku. Ostatnio, jakieś dwa dni temu pojawił sie problem z włączeniem konsoli tzn. konsola się włącza, muszę wybrać profil. Dziele konsolę z bratem więc mam dwa. Wybieram mój profil i pojawia się taka fala z tyłu, motyw podstawowy. I wtedy konsola nie włącza mojego profilu, nic nie da się zrobić. Gdy przytrzymam przycisk PS mam możliwość wyłączenia konsoli. Gdy ją wyłączam jest czarny ekran, ale konsola nadal działa, czyli zielona dioda zapalona. Mogę wtedy wyłączyć konsole tylko poprzez odłączenie kabli. Co się dzieje z moją konsolką? Mam ją oddać do naprawy? może już ktoś miał ten problem?

EDIT. Problem minął. Jednak konsola bardzo wolno sie ładuję, gry sie bardzo wolno włączają. Jak to naprawić?

Edytowane przez Grom00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet kilka razy dziennie najczesciej w przegladarce na google gdy naciskam zeby zaczac pisac albo gdy napisze inaciskam start. Jaka jest tego przyczyna i jak temu zaradzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet kilka razy dziennie najczesciej w przegladarce na google gdy naciskam zeby zaczac pisac albo gdy napisze inaciskam start. Jaka jest tego przyczyna i jak temu zaradzic?

przeglądarka w ps3 jest bardzo źle zrobiona, i nieustannie się zawiesza. Nie jest to wina sprzętu i nie można temu zaradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×