Skocz do zawartości
domall

Wyłączanie / Włączanie / Restart / Zawieszanie Się Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli, nie jestem sam. Mam nadzieję, że EA ma już tego świadomość i wyda jak najszybciej łatkę do gry, bo weekend, a ja nie będę mógł sobie zagrać. Niedobrze. Ale dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam takie kłopoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu sie to stalo.

po wlozeniu plytki z dvd z danymi(zdjecia) konsola nie chciala "wypluc" plytki, przy czym oczywscie sie zaciela.pomoglo chwilowe odlaczenie od pradu.

drugi raz byl taki sam, bach, zaciela sie.zero reakcji. musialem odlaczyc od pradu.

czy ktos mi powie co sie do cholery dzieje z czarnula ?

mowia,ze xbox jest awaryjny...ps3 jest najwyrazniej nie zrobione dobrzE :\

wnioskuje tez,ze takie odlaczanie od pradu nie jest dobre dla vitalnosci i zdrowia konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Przejrzałem forum, ale podawane rozwiązania nie sprawdzają się. Konsola nie reaguje. Kiedy wyłączę zasilanie a następnie włączę i próbuję wejść w recovery menu to pierwszy komunikat jaki mi się ukazuje pyta o to czy połączyć z urządzeniem

HDMI(telewizorem), potem wyskakuje monit czy przywrócić poprzednią rozdzielczość. Niestety nie pyta mnie czy podpiąć kontroler. Na poprzednie pytania odpowiadam używając pilota do PS3. Kilka razy ukazało mi się menu systemowe, lecz cokolwiek w nim nie wybior to zwis. Zwisem najczęściej kończy się także każda próba zalogowania się na jakikolwiek profil. Co mogę zrobić zeby dostać się na działające recovery menu? Już przestało mi zależeć na danych, chcę tylkożeby to od nowa zaczęło działać. Bardzo proszę o jakieś kreatywne rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może pada podłączysz kablem usb i sprawdzisz co będzie dalej

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo robisz to źle. Przechodzisz do resetu ustawień grafiki.

Powinieneś, trzymać przycisk cały czas, również jak konsola zacznie wydawać dźwięki, do czasu aż się wyłączy.

Powtarzasz tą procedurę, ale po 2 sygnałach nie pokażą się opcje graficzne, tylko recorvery menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, nie jestem sam. Mam nadzieję, że EA ma już tego świadomość i wyda jak najszybciej łatkę do gry, bo weekend, a ja nie będę mógł sobie zagrać. Niedobrze. Ale dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam takie kłopoty.

Cześć, 

Ja mam ten sam problem z zawieszaniem. Co kilka minut zawiesza mi sie Dragon Age na sofcie 3.30 ... Grałem jeszcze w Assasina 2 i jest ok. W sumie może to i lepiej bo jak zobaczyłem grafike w DA to myślałem że na PS2 grę uruchomiłem.

Niestety to już nie pierwszy raz taka historia ...

Pleja mam od 2 lat i uważam że trójka to porażka ... a takie sytuacje tylko mnie w tym utwierdzają.

Teraz będziemy czekać aż sony łaskawie to naprawi ...

Edytowane przez k0zik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k0zik i zalogowałeś się na forum tylko po to, by powiedzieć, że ,,trójka to porażka"? Ja konsolę mam prawie 1,5 roku i po za zwieszkami (miękki reset) to nic dziwnego, nie pokojącego się nie dzieje. Gry chodzą bez zarzutów, a nowy FW instaluje zawsze w ,,dniu premiery".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k0zik i zalogowałeś się na forum tylko po to, by powiedzieć, że ,,trójka to porażka"? Ja konsolę mam prawie 1,5 roku i po za zwieszkami (miękki reset) to nic dziwnego, nie pokojącego się nie dzieje. Gry chodzą bez zarzutów, a nowy FW instaluje zawsze w ,,dniu premiery".

Zalogowałem się bo też mam problem z zawieszaniem sie DA na PS3 z 3.30. 

Strasznie mnie to wkr...wia że daję za grę 120 zeta, czekam kilka dni na przesyłkę, ściągam aktualizacje do gry, potem jestem zmuszony ściągnąć nowy FW. Odpalam grę - grafika woła o pomstę do nieba a do tego gra mi się wiesza co kilka minut. Stary powiedz co innego może mi się "cinsąć na usta" ? 

I co teraz  ? Czekać aż sony da łatkę ? Mam konsolę, grę , wolną chwilę pomiędzy pracą a żoną i co ? NIE MOGE POGRAĆ !!!! Może sobie na osłodę film w 3D włącze ... jak tylko wywale parenaście tysiaków na telewizor i film i okaże się że FW3.30 jest niedorobiony.

Wybaczcie że wam tu płaczę na forum, ale po prostu jestem wk...wiony.

Pozdrawiam

Ps. I jeszcze 39 zł za Final Fight ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo robisz to źle. Przechodzisz do resetu ustawień grafiki.

Powinieneś, trzymać przycisk cały czas, również jak konsola zacznie wydawać dźwięki, do czasu aż się wyłączy.

Powtarzasz tą procedurę, ale po 2 sygnałach nie pokażą się opcje graficzne, tylko recorvery menu.

Otóż robię to tak: wyłączam wyjmując kabel z tyłu (inaczej się nie daje), potem wkładam kabel i wciskam przycisk startu, trzymam palec na tym przycisku aż się konsola włączy i wyłączy. Następnie wciskam jeszcze raz i w tym momencie słyszę 1 pipnięcie, trzymam palec na starcie aż usłyszę drugi sygnał. Z tego co wyczytałem to właśnie wtedy powinienem ujrzeć monit o podpięcie pada a potem recovery menu. Niestety wtedy widzę opcje grafiki.

Gdzie wobec tego popełniam błąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, próbowałeś trzymać do oporu ?

Pytam na serio, jaką masz wersję konsoli i jaki firmware

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja konsola to PS3 120 GB, więcej o niej nie wiem:) A soft aktualizowałem ze 3 dni temu przez system, normalnie.... i po tym zaczęło się dziać źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja konsola to PS3 120 GB, więcej o niej nie wiem:) A soft aktualizowałem ze 3 dni temu przez system, normalnie.... i po tym zaczęło się dziać źle.

Raz na 20 udaje mi się zalogować. Wchodzę w menu w ustawienia systemu i chcę formatować, lecz kiedy wybieram typ formatu ukazuje się pasek postępu i wszystko staje w miejscu. Cały czas 0%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij dysk i zrób formata na PieCu.

W sumie konsola jest na gwarancji, nie chciałbym jej utracić.

Czy jeśli sformatuję dysk na kompie to jak potem zainstalować system konsolowy?

Jakim złączem można podpiąć dysk z PS do PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola sama za ciebie zformatuje i zainstaluje system.Jak masz konsolę na gwarancji to czemu do serwisu nie poszedłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Jak masz konsolę na gwarancji to czemu do serwisu nie poszedłeś?

Zawsze wolę polegać na sobie. Dopiero jak nie dam rady zdam się na serwis :) Sam wiesz jak długo można czekać na naprawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo format na kompie albo na drugiej konsoli

Nie mam zielonego pojęcia jak wygląda dysk konsolowy. Czy ktoś mógłby mnie oświecić zanim otworzę konsolkę i powiedzieć mi jaki ten dysk ma interface?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zielonego pojęcia jak wygląda dysk konsolowy. Czy ktoś mógłby mnie oświecić zanim otworzę konsolkę i powiedzieć mi jaki ten dysk ma interface?

Dysk w PS3 to zwykły dysk 2,5' identyczny jak te w laptopach.

Do PC możesz go podpiąć przejściówką 3,5cala -> 2,5cala, lub przez USB przez coś takiego.

Dysk w PS3 jest pod klapką z boku konsoli. Nie trzeba rozbierać konsoli, żeby wymienić dysk :)

Przez wymianę dysku nie traci się gwarancji (nawet w instrukcji jest napisane jak to zrobić).

Więcej info na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij dysk i zrób formata na PieCu.

Mam pytanie, co tutaj da format dysku twardego, skoro ewidentnie, błąd leży po stronie pamięci systemowej flash ?

Format dysku twardego nic nie pomoże, a dodatkowo przyczyni się do utraty danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Do PC możesz go podpiąć przejściówką 3,5cala -> 2,5cala ...

Po kiego grzyba przejściówka - dodatkowe urządzenie które może okazać się niesprawne

Przyłącza SATA i zasilania są takie same, podłączy bezpośrednio pod kompa kablami

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile w kompie ma kontroler SATA. Sa jeszcez kompy z czasow, kiedy SATA nie bylo takie popularne i montowane gdzie sie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, że na tych aukcjach to i tak są tylko IDE a nie SATA - także kolega wyżej chciał coś wymyślić a tylko namieszał z tymi przejściowkami

Pozdrawiam

Edit 1)

jeżeli coś to takie cuś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.....gdy chcę wyjść z gry LBP przciskiem PS wyskakuje mi komunikat PROSZĘ CZEKAĆ i nagle pady mi się wyłączają i słychać jak konsola trzy razy pika. I następuje restart konsoli.

O co chodzi????? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam konkretne pytanie

Konsole mam ok. 2 tygodni i początkowo było ok. Ale ostatnio konsola często zaczęła mi się wieszać (średnio co 2 dni)

Głównie przy takich tytułach jak GOW Collection, Uncharted 1 i 2

Czy ktoś ma podobne rzeczy być może jest to związane z błędnym firmware czy powinienem to zgłosić jako usterkę w ramach gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×