Skocz do zawartości
domall

Wyłączanie / Włączanie / Restart / Zawieszanie Się Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

No ja niestety nie mam już gwarancji, bo konsolę kupiłem 1,5 roku temu :C

Zadzwonię dziś na infolinię i zapytam co to może być, a potem pójdę do serwisu i postaram się naprawić wszystko...

BTW:

Jeśli na tym dysku miałem aktywowane konta z grami (składkowe, czyli miałem tylko 1 slot), to one przepadły czy jak aktywuję konto to znów będą działać? No bo tetoretycznie to one dalej znajdują się na 2 dyskach, tylko nie wiem czy konta aktywuje się na konsolę czy na HDD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie

pojawił mi się następujący problem

gram w deus EX wersja z PSN

po dłuższej grze wyłączam grę i uruchamiam grę z napędu bez znaczenia jaką

Gra się uruchamia ale tylko do pewnego momentu później jest czarny ekran i nie idzie dalej.

Mogę oczywiście z pada zakończyć grę bez resetowania konsoli, ale żeby zagrać w gierkę z płyty muszę konsolę uruchomić jeszcze raz.

Przejmować się tym ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem najnowszą aktualizację, ale konsola się zamotała. Nie chciała podjąć restartu, wyłączyłem ją. Straciłem wszystkie save'y oraz pobrane pliki. Włączyłem safe mode podjąłem najpierw krok trzeci, teraz czwarty. Szkoda, że nie ma opcji jak na PC, by przywrócić dane do konkretnej daty. Wątpię aby to pomogło. :wallbash:

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jesteś w posiadaniu konsoli ps3 fat i mam problem jestem zielony w konsolach.

A wiec czego dotyczy problem

Włączam konsole pojawia się główne menu po chodzi z 5 min i na ekranie mojego telewizora pokazują się kolorowe paski i koniec zawiesza się gdzieś przeczytałem ze to może być wina zasilacza używam kabla euro czincze mozliwe tez ze to od telewizora ale wolał bym sie upewnic czy zaniesc gdzies do komisu niech sprawdza czy jak prosze o odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem najnowszą aktualizację, ale konsola się zamotała. Nie chciała podjąć restartu, wyłączyłem ją. Straciłem wszystkie save'y oraz pobrane pliki. Włączyłem save mode podjąłem najpierw krok trzeci, teraz czwarty. Szkoda, że nie ma opcji jak na PC, by przywrócić dane do konkretnej daty. Wątpię aby to pomogło. :wallbash:

NIe wiem, czy miales FATa, czy juz nowego - ja "dziwnym trafem" podczas aktualizacji softu stracilem juz dwie konsole (FAT). Nigdy nic takiego sie nie stalo podczas gry, ogladania BR itp - zawsze aktualizacja softu :/ - mysle, ze rozbija sie to o NANDy i sposob przechowywania FW w konsoli FAT vs Slim - cos jest nie tak z wsteczna kompatybilnoscia. Zreszta wystarczy pogrzebac na forach - podczas FW upgrade wiekszosc problemow dotyka posiadaczy FATow. Odkad mam Slima wszystko smiga bez problemu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FAT. Mam już konsolę od 4 lat. Bezawaryjna. Trudno. Przynajmniej sprzedam kilka gier. ;) Xbox 360 - to był złom. Naprawiałem go dwa razy w ramach gwarancji. W końcu przestałą wysuwać się tacka i puściłem to w diabły. Wraz z kilkoma grami z PS3 mogę wyciągnąć spokojnie kilka stówek za to - ot, takie pocieszenie.

A dane już straciłem, pogodziłem się z tym. Sprzedaję większość gier i... liczę, że dysk nie padnie mi do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakiś miesiąc temu kupiłem nową konsole PS3 z grą Heavy Rain. Zauważyłem, że momentami gra się zwiesza, tzn. w niektórych momentach przestaje płynnie chodzić. Miałem nadzieje, że to jednorazowy problem, ale gdy pożyczyłem sobie grę Fight Night Round 4, zauważyłem, że gra przycina się w momencie poruszania się po menu. Podczas gry jest ok. Ponieważ ta gra była używana, myślałem, ze to wina płyty. Ale ostatnio kupiłem sobie nową Red Dead Redemption i znowu zauważyłem, że gra nie chodzi płynnie tak jak bym tego oczekiwał, np. w momencie kiedy pojawia się większa liczba obiektów gra zwalnia. Chciałbym się dowiedzieć czy to jest normalne, czy może to jest jakiś problem z konsolą, a jeżeli tak to jaki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co macie na myśli tak pisząc??tzn że na ps3 to standard?? i mam się tym nie przejmować??kupowałem konsole z myślą, że wszystkie gry mi będą płynnie chodzić, gdyby było inaczej to kupiłbym sobie komputer...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest to "normalne" ani "ten typ tak już ma".spadki animacji i tego typu przypadłości w menu są,były i prawdopodobnie bedą.ale nie darłbym z tego powodu szat.w 99% przypadków to wina tych co tworzyli grę a nie sprzętu.i co najważniejsze.przynajmniej w moim przypadku,że sa to niezmiernie rzadkie zdarzenia.spokojnie do przełknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja już teraz nie wiem co o tym myśleć, czy ja wymagam za dużo czy po prostu coś jest nie tak z moją konsola...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to raczej normalne, tym bardziej w takiej grze jak Heavy Rain. Tak naprawdę wiele zależy od danego tytułu, jednak musiałbyś to zarejestrować na dobrej jakości filmiku, aby problem można było na spokojnie zweryfikować.

Ogólnie to jest podforum dotyczące przenośnych konsol, pisz tutaj: http://www.ps3site.pl/forum/topic/39704-wylaczanie-wlaczanie-restart-zawieszanie-sie-ps3/ a więcej osób powinno się wypowiedzieć w temacie.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to raczej normalne, tym bardziej w takiej grze jak Heavy Rain. Tak naprawdę wiele zależy od danego tytułu, jednak musiałbyś to zarejestrować na dobrej jakości filmiku, aby problem można było na spokojnie zweryfikować.

Ogólnie to jest podforum dotyczące przenośnych konsol, pisz tutaj: http://www.ps3site.p...szanie-sie-ps3/ a więcej osób powinno się wypowiedzieć w temacie.

Mi się właśnie przy HR zacięło z 2 razy, a była to pierwsza płytka wrzucona do napędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się właśnie przy HR zacięło z 2 razy, a była to pierwsza płytka wrzucona do napędu.

Tak, on pisze jednak o chwilowej utracie płynności, nie całkowitej zawieszce systemu. Takie symptomy w Heavy Rain nigdy nie miały u mnie miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, moje ps3 zacięło się straszliwie podczas gry, tzn nie reagowało na nic. Wyłączyłem i włączyłem ,jest ok ale chce się spytac co najlepiej zrobic w takiej sytuacji gdy zdarzy się to 2 raz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio moja czarnulka zaczęła się zawieszać przy starcie tzn. pociodzi z 3-6 sekund i zawiecha nie mogę nic zrobić. Gdy szybko włożę grę do napędu to ja odczyta lecz podczas gry np. w MW3 mam "Slow motion" cały czas. Ps3 ma ponad rok i nie jest przerabiane ma najnowszy soft. Co mogę zrobić ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z ps3 ponieważ gdy włączam konsole, pali się na chwile zielona dioda potem zółta i potem dwa pyknięcia i czerwona no i sie wyłącza. Wie ktoś może jaka może byc tego przyczyna? Dodam tylko ze mam stary model ps3. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory 3 pikniecia i miga diota :/ to jest sens naprawiac ? bo zastanawia mnie na jak dlugo bedzie mi smigac konsola po naprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od pewnego czasu mam problem z zacinaniem się gier. Zauważyłem, iż gry się tną, wówczas kiedy pracuje dysk, świeci się dioda z dysku. Gdy dysk doczyta gra znowu zaczyna normalnie chodzić. Moje pytanie brzmi czy jest to spowodowane uszkodzonym dyskiem ?. Dodam, iż robiłem format dysku (z opcji dostępnej w menu) i nic to nie dało. Menu konsoli chodzi płynnie, tylko problem pojawia się w grach, w jednych mniej odczuwalen, w drugich bardziej. Ktoś ma jakiś pomsył ?. Nie chce pochopnie kupowac dysku. Proszę o jakieś rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam problem z ps3 ...

gdy załączam PS3 to łąduje się i zawsze w tym samym miejscu się zawiesza , tzn nawet nie zdąrzy się załączyć meu PS3:/

pomocy!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj zalapalem ylod. Rozumiem ze zadnych save i danych zapisanych na konsoli sie nie da teraz odzyskac? Czy jak kupie nowa konsole i przeloze do niej dysk z tej ktora mam teraz to wlaczy sie? Bo wiem ze konsola chce formatowac dysk przed kazdym jej wlaczeniem, ale kiedys kupilem 40GB z konsoli ktora miala ylod, wlozylem do swojej (u mnie padl a ten byl chwilowo jako zastepczy) i sie wlaczyla ze wszystkimi danymi, wiec czy tu bedzie podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×