Skocz do zawartości
domall

Wyłączanie / Włączanie / Restart / Zawieszanie Się Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

PS3 mam jakieś 8-9 miesięcy. Stoi dokładnie w tym samym miejscu w którym przez 3 lata leżał X360 z którym nie miałem absolutnie żadnych problemów. Inaczej jest z PS3. Rzadko się zdarza by się nie zawiesiła. Pal licho w grach ale nawet w menu głównym a nawet PSS. Chwilami szlag mnie trafia. Nie sądzę by było to normalne. Konsola stoi w pionie jeśli to jakaś wskazówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam PS3 Slim 320Gb od lutego tego roku no i jak wyłączałem SKATE 3 tzn. nacisnąłem przycisk PS na padzie i potem 'zakończ grę' i pojawił się czarny ekran taki jak chwilę po wyłączeniu gry ale utrzymywał się on dość długo, pad nie reagował, nie mogłem wyłączyć konsoli z przycisku na konsoli, ciągle była włączona i był czarny ekran więc wyłączyłem konsolę z prądu. Co to mogło być? Pierwszy raz mi się tak stało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami tak się zdarza, że konsola się zawiesza przy wyłączaniu :).

Przy wyłączaniu gry? Co wtedy zrobić? Bo przypuszczam, że odłączanie kabla od gniazdka to nie jest dobry pomysł, a przycisk wyłączania na konsoli i pad nie odpowiadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak Ci się zawiesi to nie ma innej opcji jak odłączenie kabla :). Staraj się wychodzić z gry, będąc w menu, kiedy nie nie ma zapisów itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam ps3 slim 320gb kupiony został w marcu 2011 mój problem polega na tym, że jak wyłącze ps3 on automatycznie się włącza, a jak ostatnio pobierałem dema to ustawiłem na automatycze wyłączenie systemu po pobieranu a po włączeniu konsoli pisało o nieprawidłowym wyłączeniu systemu.Co mam zrobić ?.

Edytowane przez x4rChIx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "automatycznie się włącza" ? Sam z siebie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "automatycznie się włącza" ? Sam z siebie ?

tak ledwo co go wyłącze nic nie tykam a on się włącza Edytowane przez x4rChIx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam następujący problem. Moje PS3 podczas grania tylko w FN Champion przycina, a później zawiesza i muszę zrobić reset konsoli.

Płyta nie jest w ogóle porysowana. Jest niemal w idealnym stanie.

Czy wiecie w czym może tkwić problem?

Moja PS3 to wersja FAT 80gb zaktualizowana do najnowszego oprogramowania. Na wcześniejszych wersjach oprogramowania problem ten również występował. Aczkolwiek jak kupiłem grę i grałem to na początku nie zauważyłem takich problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie. Co pewien czas (nie ma reguły), gdy włożę płytę do czytnika i kliknę, by gra się uruchomiła ekran gaśnie, a telewizor wyświetla brak sygnału (konsola pracuje normalnie - zielona lampka itp.). Wystarczy, że wył i wł TV, a obraz normalnie jest.

Spotkaliście się z czymś podobnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem fan testy. Dość często robie w obawie o ylod

Recovery menu i przebuduj system plikow. Jak to nie pomoze to po prostu czytnik ci pada. Plyty sa tloczone w wielu miejscach - sam pamietam jakie mialem problemy z nowym BF2 - na zadnej plycie mi tak nie pracowal, az w koncu padl laser. Ale zaczalbym od recovery menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taki problem. Dzisiaj mój brat odkopał starą grę na ps2 gran turismo 3. Dodam, że zrysowana jakby po niej jeżdżono na łyżwach. Normalnie odpaliła się na moim facie 60gb. Zszedłem na dół, mój brat zbiegł po schodach i powiedział, że konsola się wyłączyłą. Przychodzę i miga się czerwona dioda. Nie wiem ile razy piknęła. I teraz pytanie. Czy to mogło być od porysowanej płyty? Pierwszy raz coś takiego się stało. Mam nadzieję, że to jeszcze nie ylod.

Bardzo się też nagrzewa, chociaż ma zapewnioną dobrą cyrkulację powietrza. Była wymieniana pasta i czyszczona miesiąc temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mądry pomysł z używaniem takich porysowanych płyt - może masz luźne parę stów na nowy laser? ;)

A odpowiadając na pytanie - jeśli laser nie mógł odczytać tak zniszczonej płyty to konsola mogła się zawiesić i wyłączyć ale bardziej obstawiam tutaj początki YLOd-a (naderwane połączenia) - obserwuj ją podczas innych gier i nie używaj tej porysowanej płyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem. pewnego razu wszedlem na przegladarke ps3 sprawdzic poczte i wyszedlem bo dlugo sie ladowala, pojawila sie tak jakby droga mleczna i zawiesilo sie. pozniej zrestartowalem konsole i wlaczyla sie normalnie. po tym wlaczylem uncharted 2 i ladowala sie w nieskonczonosc wylaczylem gre a konsolka sie zrestartowala. dzisiaj ogladalem recke gry na ipli i po reklamach konsola znowu sie zwiesila i trzeba bylo zrestartowac. pozniej dzialala normalnie. oprocz tego miesiac temu tez zwiesila sie na ipli i dwa razy na demie fify street- nie dalo sie wylaczyc przyciskiem ps. jakies rady?

aha i jeszcze miga i czasami chwilowo caly czas swieci sie pomaranczowa mala dioda na konsoli, i jak plyta jest w napedzie, to czesto wydaje dziwne dzwieki, jak nap rzyklad cutscenka sie wlacza.

konsola nowa, kupiona 31 maja, przez jakas osobe na allegro, ja od niej odkupilem pod koniec czerwca wgl nie uzywana

Edytowane przez mac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tutaj nie wskazuje na konkretną usterkę - po prostu ten egzemplarz może tak mieć i nic nie poradzisz poza wymianą/naprawą konsoli na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z ta pomaranczowa dioda? ona ma migac czy nie? bo zadna inna oprocz niej nie swieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastepny co go parzy ogień piekielny jak by miał przeczytać instrukcję obsługi konsoli... a tam nawet na rysunkach jest pokazane jak małym dzieciom, że ta dioda to dioda od statusu pracy HDD :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem zaczęło się od fify12/gdy ją wrzucam włącza się ale po częsci meczu komentarz zanika a po przerwie sie gra zawiesza/po tym nie moge odpalic zadnej innej gry przez pare godzin.myslalem ze chodzi o ta plytke choc nie jest porysowana ale porzyczylem od kumpla fife street3 i pojawil sie ten sam problem?za to killzone i inne strzelanki chodza normalnie po paru godzinach jak odpalam fife.o co chudzi?ktos moze wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sformatowałem dysk pełne formatowanie z przywróceniem ustawień domyślnych, trwało to dokładnie 21 godzin, nie jestem pewien czy to normalne? (dysk 320 giga zajęte tylko 50 giga).

Po formacie chce uruchomić uncharted, gra się aktualizuje a po aktualizacji pojawia się czarny ekran z loadingiem po prawej stronie kręci się cały czas moneta i tak już od 15 min :(

Przed formatem wszystko działało, jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko w przypadku Uncharted występuje taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam tylko jedną grę i nie miałem jak sprawdzić ale wgrałem ponownie najnowszy soft prze pendrive i działa.

A czy to jest normalne że pełny format trwa 21 godzin, może coś z dyskiem jest nie tak?

Format robiłem dlatego że właśnie gra się zacinała od 14 rozdziału a płyta bez rysek zobaczę czy coś to dało...

Może orientuje się ktoś czy jak gra się zacina, mimo że płyta jest dobrym stanie to czy jest to wina dysku czy lasera?

Konsola jest niby nowa (powystawowa) dlatego pytam bo może jakiegoś bubla mi sprzedali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×