Skocz do zawartości
Patricko

Wasze Ulubione Samochody

Rekomendowane odpowiedzi

Ferrari 599, jakos nie moge sie od niego oderwac :) A teraz zbieram na Ferrari F1 dopiero 4mln...a gdzie jeszcze do 12mln au...Jestem troche zawiedzony ze nie dali Eleonor mam nadzieje ze w ktores tam paczce sie pojawi.

Edytowane przez Hynta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ja śmigam głównie:

mazda furai concept - genialne przyspieszenie oraz wygląd

ferrari 458 italia - genialne prowadzenie oraz szybkość

lancia delta integrale hf - marzenie, które się spełni w rzeczywistości :)

lancia delta s4 - demon :)

lancia stratos - wymagająca w prowadzeniu...i za to ją lubię

poluję jeszcze na stratosa w wersji rajdowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ja śmigam głównie:

mazda furai concept - genialne przyspieszenie oraz wygląd

ferrari 458 italia - genialne prowadzenie oraz szybkość

lancia delta integrale hf - marzenie, które się spełni w rzeczywistości :)

lancia delta s4 - demon :)

lancia stratos - wymagająca w prowadzeniu...i za to ją lubię

poluję jeszcze na stratosa w wersji rajdowej :)

Stratosa w wersji rajdowej dostaniesz chyba za wygranie Wyśigów Zabytkowych Pojazdów - czy jakoś tak, w klasie eksperckiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja może nie o moim ulubionym aucie bo go nie mam ale pięknym i chciałbym je zdobyć.

Audi R8 LSM Race Car (Playstation team) - Widzieliście, znacie, ktoś ma? Zajebiste auto, prezentuje się tak że poprostu jebnięcie. Wczoraj spotkałem je wśród używek i kosztowało 5,000,000 Cr co jak na auto tej klasy jest 5-10x za wysoką ceną ale pod względem wyglądu jest warte każdego kredyta :)

Jak ktoś ma tą furke niech wrzuci jakieś foty i się pochwali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkręcił mi się ostatnio BMW M3 GTR '03. Piękny kawał samochodu i naprawdę cudownie się prowadzi. Szkoda, że to standard.

Ale samochód polecam.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio znalazłem VW Golf I GTI '76. Może mocy ma mało, pod górkę ma problemy, żeby podjechać ale jak się rozbuja to klękajcie narody:) Mam sentyment do pierwszych generacji golfa. Kilka dni temu kupiłem też Peugota 908. Fantastyczny samochód. Dobrze, że w GT samochody się nie psują:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jag XJ13 z '66 bezwględnie. Piękny samochód i ta widlasta 12-tka, ech to brzmienie... Po pełnym zrobieniu ponad 800 koni przy masie ok 950 kg. Jadę nią, gdzie tylko się da i frajda z jazdy jest ogromna. Dużo większa niż w Lambo, czy Ferrari. Szczególnie z wyłączonymi wszystkimi pomagierami. Trzeba się trochę obyć z autkiem, ale już się ją okiełzna, to cud, miód i orzeszki. :wub:

Edytowane przez Majosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaczynam budowanie mojej klimatycznej kolekcji:

Lamborghini Countach LP400 '74

RUF CTR "Yellow Bird" '87

RUF CTR2 '96

BMW 2002 Turbo '73

BMW M3 CSL '03

BMW 330i '05

Mercedes 190 E 2.5 - 16 Evolution II '91

Ogólnie RUF'y i BMW chcę mieć wszystkie. Może dołożę parę Mercy i kilka egzotycznych wózków na ozdobę. Dopiero zaczynam kolekcjonowanie :woot:

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubiony samochodem do wyścigów jest:

Red Bull prototype x 2010

Dobrze mi sie nim jezdzi. A z bardziej przyziemnych samochodów lubie BMW M3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomimo, że jestem wielkim dużych widlastyk jednostek to dźwięk stuningowanego lancera evo 98 w GT5 jest obłędny i bardzo realistyczny.

Proponuje wirtualną przejażdżkę nim po krętych torach, nie dość że jeździ jak po szynach to dźwięk odcinki jest niesamowity.

Wydaje mi się osobiście że japończycy najładniejsze dźwięki stworzyli dla krajowych aut.

Na ten przykład chevy camaro 69 z kompresorem na setupie 520 koni brzmi jak jakaś dwusuwowa kosiarka - co to ma być.

Bardzo fajnie mi się jeździ także dłubniętą Hondą Mugen - istny gokart z bram piekieł.

edit:

Udało mi się wczoraj w nocy pozyskać Buicka Special z 1962, autko wygląda niepozornie a można je dłubnąć na ponad 800 koni (na standardowej skrzynce leci 350 km/h)

Na YT widać jak zjada Zondę i Enzo.

Edytowane przez zioolko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam forda gt. świetnie się prowadzi, na prostych wyciągnie około 350km/h. można go dostać w salonie za mniej więcej 145 tys. dla porównania McLaren f1 kosztuje 1 mln w salonie, a cizeta 500 tys. w używanych. jeśli się go podrasuje to śmiało można z nimi walczyć i zrobić jeszcze wiele wyścigów tym autem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie odkad gram w serie GT to "ujezdzam" Nissana Skyline - uwazam ze to swietny samochod 4x4 (byyl teg bodajze FR) jak i w grze tak i w realu ;)

taki "maly" silnik, a taka moc...

Edytowane przez sorlagy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wczoraj w nocy pozyskać Buicka Special z 1962, autko wygląda niepozornie a można je dłubnąć na ponad 800 koni (na standardowej skrzynce leci 350 km/h)

Na YT widać jak zjada Zondę i Enzo.

Potwierdzam,też go mam.Wygląda faktycznie dziwnie (takim obsługiwało się chyba wesela na Sycylii-takie mam "ojcochrzestne" skojarzenie) ale w użytkowaniu to DEMON!!!!Ten kontrast między wyglądem a osiągami powala....

Edytowane przez Marqus_Pirx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w prezencie za wygrany sezonowy Mustangiem, kupiłem sobie M5 '08! Trochę ją podpicowałem i dzisiaj sobie pojeżdżę. Kolekcja się rozrasta :D

Ferrari 458 Italia '09

Lamborghini Countach LP400 '74

RUF CTR "Yellow Bird" '87

RUF CTR2 '96

BMW 2002 Turbo '73

BMW M5 '08

BMW M3 CSL '03

BMW 330i '05

Mercedes 190 E 2.5 - 16 Evolution II '91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam,też go mam.Wygląda faktycznie dziwnie (takim obsługiwało się chyba wesela na Sycylii-takie mam "ojcochrzestne" skojarzenie) ale w użytkowaniu to DEMON!!!!Ten kontrast między wyglądem a osiągami powala....

Też go dostałem. W standardzie jego moc robi wrażenie, tak myślałem, żeby go jeszcze dłubnąć, ale jakoś tak ciągle zapominałem. Jak toto jeździ? Chce skręcać, czy ty tylko do jazdy na wprost, jak pozostałe amerykanckie cuda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też go dostałem. W standardzie jego moc robi wrażenie, tak myślałem, żeby go jeszcze dłubnąć, ale jakoś tak ciągle zapominałem. Jak toto jeździ? Chce skręcać, czy ty tylko do jazdy na wprost, jak pozostałe amerykanckie cuda?

po dłubnięciu na ponad 800 koni, slickach za 36 tysięcy, montażu szpery, obniżeniu o 3/4 zawieszenia i kół w negatywie,

wygrywam maksyamalnie za drugim podejściem wszystkie zawody, do których dopuszcza mnie regulamini 15 lvl.

Skręca gorzej od sportowych europejczyków, ale da się radę przyzwyczaić, zamiast bawić się kierownicą dawkuje się odpowiednio gaz w zakręcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferrari 458 Italia '09 FTW! Jaki jest najszybszy wóz w gt5 ?

red bull x10 (czy jakos tak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nissan GT-R Concept (Tokyo Motorshow 2001)

Zabójcza maszyna, prowadzi się niemal jak rasowy bolid stworzony od podstaw do ścigania - oczywiście po lekkim tuninu i ustawieniu zawieszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem pewny gdzie napisać, to zrobię to tu.

Mam pytanie, czy ktoś posiada, jeździł którymś z tych samochodów?

Ewentualnie jaką ma wagę Audi?

Abt Audi TT-R Touring car '02 (około 1mln)

moc: 470KM/6800rpm

waga: ?

BMW V12 LMR Race Car ' 99 (około 4mln)

moc: 580KM/6500rpm

waga: 900kg

Czy przydadzą się do wyścigów i przede wszystkim czy dadzą radę?

Nie wiem czy kupić, bo dosyć drogie są.

Dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Widzę, że nikt nie potrafi na moje pytanie odpowiedzieć. Więc zrobiłem tak.

Kupiłem sobie Audi TT-R Touring car '02 za 1mln kredytów. Sprawdziłem w warsztacie,

że trzeba jeszcze zrobić naprawy sztywności i silnika za prawie drugie tyle, olej czarny.

No nic tam, myślę, wymieniłem tylko olej, bo szkoda kredytów i zabrałem teciaka na

ulubiony tor testowy, czyli Nurburgring. Jestem z samochodu bardzo zadowolony,

dawno (ostatnio BMW M3 GTR) nie prowadziłem tak dobrze trzymającego się asfaltu

samochodu. Po prostu poezja, bez zmiany czegokolwiek, prosto po zakupie, na kupnych

używanych wyścigowych twardych, spokojnie zrobiłem lekki czas 7:15:234,

Polecam, jest to jeden z lepszych samochodów DTM jakim jeździłem.

A jeśli ktoś testował, lub posiada BMW V12 LMR Race Car ' 99 proszę o info, bo ten to już

jest cholernie drogi, a zbieram 10mln na puchar, coby mieć już z głowy.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×