Skocz do zawartości
Patricko

Wasze Ulubione Samochody

Rekomendowane odpowiedzi

Mi najlepiej sie jezdzi Ferrari 458 italia. Mam dwa owe auta, jeden po tunngu a kolejny stock :biggrin:. Oprocz tego to wszystkie inne dziela ze stajni z Maranello :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie się już trochę tego nazbierało xD jak widzę jakiś samochód w używkach co mi się podoba to od razu go kupuje xD wolę szukać coraz to nowych nabytków .... teraz mam coś kolo ponad 120 standardów i z jakieś 30 premium.... fajnie mi się jeździło silvia S13 prosty samochód i na standardzie łatwy do opanowania i prosty w drifcie ;-] co do kolekcjonowania to wszelakiej maści sedany i stare samochody które można spotkać na ulicach xD np. nissan primiera xD tak wiem rzęch ale takimi rzęchami się przyjemniej jeździ niż furami co mają po 1000km xD wszystkie alfy standardowe juz posiadam kolej na poszukiwania audi i merców (limuzyn) najlepsze jest to, że w tej grze każdy wóz zachowuje się inaczej i to jest piękne xD

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam e55 AMG na zbyciu, a z audi trzy koncepty - terenówki, koncept przypominający R8 i A5 - jeżeli jesteś zainteresowany to chętnie się podmienię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi już uzbierało się 1044 aut w garażu, zostało jeszcze 24 do kompletu wszystkich aut gt5. Z premium tylko Ford za 20mln i miura za 15mln

Najlepsza jest 458 Italia na maxa podrasowana z owiewkami- niesamowicie trzyma się drogi (i oczywiście bolidy F1)

Wszystkie auta sportowe z premium jeżdżą dobrze, ale na slickach

PS- mogliby w końcu auta za standard przerobić do premium i dać możliwość zapisu wyścigów długodystansowych (zostały mi 2*24H i 9H)

kamil7f1.png

Edytowane przez kamil7f1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się ostatnio bardzo fajnie jeździło Espritem. Kupiłem go do sezonówki z lekkimi Angolami. Po lekkim dłubnięciu (konieczne obniżenie masy, żeby się w regulaminie zmieścić) dodaniu kilku koni, te eventy jedzie się dużo przyjemniej, niż jakimiś Elise, które wg mnie nie nadają się do jeżdżenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już od jakiegoś czasu, moimi ulubionymi są auta z JGTC/Super GT

Już od jakiegoś czasu, moimi ulubionymi są auta z JGTC/Super GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audi R8, Mercedes SLS, a z małych autek Fiat 500 i Nissan March <3

Edytowane przez The'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CRX'y i tylko CRX'y ...............................

Duża moc i niska masa :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ponad rocznej przygodzie z GT5 wybrałem 5 najlepszych wozów. Gran Turismo 5 to gra, której poświęciłem najwięcej czasu. Pomysły twórców tej gry zaskakują mnie do dziś. Może nie gram tak często jak to było rok temu, ale czasami z kumplami (4 dokładnie) odpalamy GT5 online i jedziemy sobie wyluzowany wyścig. Największym spięciem wew. z początku były dla mnie auta typu "standard". To przeszło. Mamy tyle aut do wyboru, że głowa boli, a auta Premium są cudowne. Dziękuje za tę grę ! Dziś też wydałbym 200 zł a nawet i więcej, bo warto. Gra jest potęgą, nie spodziewałem się tego. Po premierze GT5 kupiłem Shifta 2 i Dirta 3, ale żadna z tych gier nie dała mi tyle fun'u co GT5. Tak jak wspomniałem wybrałem sobie 5 najlepszych dla mnie wozów w GT5, o to ona:

*Peugeot 207

*Citroen C4

*Mercedes SLS

*VW Golf V

*Mazda RX-8

Jeżeli ktoś ma problem i nie jest zdecydowany żeby kupic GT5 to na jego miejscu już teraz bym zamawiał grę. Ta gra nie umiera, ta gra jest legendą. Dziękuje Kazowi za ponad rok wspaniałej rozgrywki.

Edytowane przez Oranje
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ponad rocznej przygodzie z GT5 wybrałem 5 najlepszych wozów. Gran Turismo 5 to gra, której poświęciłem najwięcej czasu. Pomysły twórców tej gry zaskakują mnie do dziś. Może nie gram tak często jak to było rok temu, ale czasami z kumplami (4 dokładnie) odpalamy GT5 online i jedziemy sobie wyluzowany wyścig. Największym spięciem wew. z początku były dla mnie auta typu "standard". To przeszło. Mamy tyle aut do wyboru, że głowa boli, a auta Premium są cudowne. Dziękuje za tę grę ! Dziś też wydałbym 200 zł a nawet i więcej, bo warto. Gra jest potęgą, nie spodziewałem się tego. Po premierze GT5 kupiłem Shifta 2 i Dirta 3, ale żadna z tych gier nie dała mi tyle fun'u co GT5. Tak jak wspomniałem wybrałem sobie 5 najlepszych dla mnie wozów w GT5, o to ona:

*Peugeot 207

*Citroen C4

*Mercedes SLS

*VW Golf V

*Mazda RX-7

Jeżeli ktoś ma problem i nie jest zdecydowany żeby kupic GT5 to na jego miejscu już teraz bym zamawiał grę. Ta gra nie umiera, ta gra jest legendą. Dziękuje Kazowi za ponad rok wspaniałej rozgrywki.

Plus poleciał bo mam dokładnie takie same odczucia odnośnie tej gry :thumbsup: (no może inne ulubione samochody :happy: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Triumph Spitfire 1500 jak dla mnie wizualnie bije na głowę większość nowych dwuosobowych śmigałek wypatrzyłem go jeszcze przed zakupem GT a wczoraj gdy pierwszy raz sprawdziłem samochody używane od razu go znalazłem :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Triumph Spitfire 1500 jak dla mnie wizualnie bije na głowę większość nowych dwuosobowych śmigałek wypatrzyłem go jeszcze przed zakupem GT a wczoraj gdy pierwszy raz sprawdziłem samochody używane od razu go znalazłem :smile:

Mnie przypadł do gustu bolid Ferrari F1 z 2010 r. Audi R8 - też jest ciekawy model. Ze starszych modeli to oczywiście Jaguar X-13 z przepięknie wymodelowanym silnikiem ze wszystkimi detalami.... to notabene wizytówka tej gry widoczna czasem w demówkach. Z najnowszych to ciekawe są Lambo (wszystkie bez wyjątku) oraz prototypowe "cytryny"

Generalnie niektóre auta premium lepiej prezentują się w grze, niż w rzeczywistości, a wybranie jednego faworyta spośród 1000 modeli to rzecz prawie niemożliwa....

Edytowane przez racer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie niektóre auta premium lepiej prezentują się w grze, niż w rzeczywistości

ze niby co ? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio bardzo spodobal sie Nissan Silvia (s15) po modyfikacjach wyscigowych. Do driftu Mi najbardziej przypadl do gustu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię do normalnej jazdy Lambo Aventadora i Hondę NSX-R '02 (Premium), a do driftu nową Toyotę 86 GT po maksymalnym zwiększeniu mocy i carbonową maską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to w GT5 głównie driftuję i najlepiej mi to wychodzi RX7 FC '90. Moc ok 260KM, VMax 240, ale bokiem sunie niemiłosiernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim faworytem, jeżeli chodzi o wygląd wygrywa Mazda Furai, auto wygląda nieziemsko ;)

Jeżeli chodzi o jazdę, osiągi itp. to mam 2 faworytów:

Redbull x2011

Toyota Minolta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swym wyglądem, mocą, prowadzeniem zachwycił mnie Lamborghini Aventador LP700-4

Jeśli chodzi tylko o wygląd - Ferrari 458 Italia

Brak mocy ? Tylko Red Bull x2011 Prototype (1650KM)

Prowadzenie - Ferrari 430 Scuderia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wygladu wiele aut , Bmw , Mercedesy , Lamborghini , Ferrari , Fordy , wiekszosc supersamochow , z konkretow to Italia i moj ulubiony Slr McLaren

Z prowadzenia na pewno Nissan GT-R , zwlaszcza te mocniejsze wersje , jedzie jak przyklejony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×