Skocz do zawartości
BoryZPL

Mass Effect 2

Rekomendowane odpowiedzi

Do premiery ME3 jeszcze trochę czasu i również spróbuję zdobyć platynę. brakuje mi 3-4 trofików i tylko jeden wymagający (insanity)

Nie jestem jakimś trophy hunter ale platynę mass effecta 2 chciałbym mieć :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby było śmiesznie jedna z hurtowni w których się zaopatruję twierdzi ze około 12 września będzie premiera ME3. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby było śmiesznie jedna z hurtowni w których się zaopatruję twierdzi ze około 12 września będzie premiera ME3. :)

Wątpię w takie źródła ale cóż, jeśli to prawda to nie ma co narzekać :P Byleby do września :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem grac na Insanity z New Game, przekazane zostało mi doświadczenie i surowce.

New game+ wykorzystałem tylko do tego, aby nabić do 30 lvl.

Za pierwszym podejściem wszystkie trofki wpadły, oprócz Insanity ;)

Gra jest świetna, dziękuję że mnie utwierdziliście w przekonaniu że warto kupić. Te 120 zł nie poszły w błoto. ME2 to jedna z najlepszych gier w jakie miałem okazję grać.

Przejście zajęło mi niespełna 38 godzin.

Teraz jestem na etapie rekrutacji Mordina xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki Kasumi Stolen Memories, Overlord i Lair of the Shadow Broker instalują się z grą ? czy potrzeba do nich redeem code ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodatki Kasumi Stolen Memories, Overlord i Lair of the Shadow Broker instalują się z grą ? czy potrzeba do nich redeem code ?
Potrzeba kod.
Nieprawda. Dodatki są już na płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie trzeba nówki brać, żeby pograć sobie w dodatki? :)

Edytowane przez Fan_xbox360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kodu nie ściągniesz sobie komiksu, który pozwala na podjęcie najważniejszych decyzji z ME, a także zestaw pancerzy (coś pominąłem)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod aktywuje Cerberus Network, trzeba pobrać kilkaset MB. A zawiera postać Zaeeda, misje Hammerheada i parę broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod aktywuje wspomniany wcześniej Cerberus Network. Czyli postać Zaeeda Massaniego, misje Hamerhead'a, dodatkową broń ciężką (Arc Projector), pancerz bojowy Cerberusa oraz komiks-generator save'ów Mass Effect Genesis. Dawał także dostęp do Cerberus Daily News, czyli wiadomości z uniwersum Mass Effect, ale obecnie są one zawieszone. Zostaną wznowione na trzy lub dwa tygodnie przed premierą ME3.

Edytowane przez JibrilPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowem, jednak warto go nabyć, bo to kilka fantów i misji więcej, że o komiksie ("generatorze save`ów") nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Ale nie wplywa ono na platyne tylko do 100% bo to jest dodatkowe trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego mówcie, że ME 2 na instanity jest koszmarem i trzeba rzucać padem xD Może Kz3 na elicie to to nie jest, ale jest powiedziałbym prawie równie łatwy, zdarzyło mi się kilka momentów dłuższego postoju, ale ogólnie całkiem spoko :-D

Gra jest R-E-W-E-L-A-C-J-A czekam na ME3 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem gotowy do wyruszenia na misję samobójczą, ale niestety utraciłem lojalność Mirandy. Dwa szybkie pytanka:

1. Czy uda mi się utrzymać całą ekipę przy życiu z jednym nielojalnym załogantem (Miranda)?

2. Czy można w jakiś sposób odzyskać jej lojalność? (paragona mam na 100%, a mimo to, gdy rozmawiam z nią w jej kwaterze odpowiedni dialog rozmowy nie podświetla się. W chwili kłótni z Jack miałem jakieś 90% paragona, a dobiłem do stówy podczas misji Legiona)

Z góry dzięki za odpowiedzi :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Miałem identyczną sytuację (no prawie, bo focha strzeliła mi Jack i straciłem jej lojalność) - i bez problemu ukończyłem misję samobójczą bez żadnych strat wśród załogi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem gotowy do wyruszenia na misję samobójczą, ale niestety utraciłem lojalność Mirandy. Dwa szybkie pytanka:

1. Czy uda mi się utrzymać całą ekipę przy życiu z jednym nielojalnym załogantem (Miranda)?

2. Czy można w jakiś sposób odzyskać jej lojalność? (paragona mam na 100%, a mimo to, gdy rozmawiam z nią w jej kwaterze odpowiedni dialog rozmowy nie podświetla się. W chwili kłótni z Jack miałem jakieś 90% paragona, a dobiłem do stówy podczas misji Legiona)

Z góry dzięki za odpowiedzi :-)

Bez większego problemu jeśli masz dobrze rozwinięte postacie i przypiszesz właściwych specjalistów do poszczególnych ról. Nie pamiętam już wszystkich zadań, ale w necie znajdziesz kilka bardzo dobrych poradników. Nie zabieraj tylko Mirandy na ostatnie starcie bo wtedy prawie na 100% zginie i nie rób z niej lidera grup uderzeniowych.

Zupełnie nie rozumiem, dlaczego nie możesz odzyskać jej lojalności z wymaksowanym paragonem. Może bug?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za pomoc. Dziś wieczorem przekonam się jak to wszystko się potoczy ;-)

Grabeq ---> zrobię jak napisałeś. A co do błędu, to mam jeszcze kilka pobocznych zadań do wykonania, więc zrobię jedno lub dwa i spróbuję kolejnego podejścia z Mirandą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poszło bez bólu. To co napisałeś Grabeq o wyłączeniu ze wszelkich akcji Mirandy, to najprostszy sposób i działa jak ta lala :-) Dzięki.

Zresztą nawet bez poradnika można na chłopski rozum dopasować poszczególnych załogantów do zadań. Jak Shepard prosi o techa, to siłą rzeczy wychodzi na Tali lub Legiona. Jak prosi o biotyka, to tylko jakaś sierotka nie weźmie Samary lub Jack. Podobnie ma się sprawa z liderem wsparcia - dla mnie wyborem oczywistym był Garrus. Cholera, poczytałem przed finałem o misji samobójczej i myślałem, że to jakaś loteria, a to najnormalniejsza kontynuacja gry. Kolejny raz przekonałem się, że nie warto czytać poradników przed rozpoczęciem gry :-)

I jeszcze jedno. Nie rozumiem dlaczego w każdym poradniku odradzają branie do finałowej ekipy Zaeeda, Grunta i Garrusa. Może chodzi o to, żeby nie byli razem? Bo finał dla ciekawości zrobiłem 4 razy. Pierwszy raz miałem Jack i Thane, potem Legiona i Garrusa, następnie Grunta i Tali, a ostatni raz zabrałem ze sobą Zaeeda i Jacoba i zakończenie zawsze było takie same!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno. Nie rozumiem dlaczego w każdym poradniku odradzają branie do finałowej ekipy Zaeeda, Grunta i Garrusa. Może chodzi o to, żeby nie byli razem? Bo finał dla ciekawości zrobiłem 4 razy. Pierwszy raz miałem Jack i Thane, potem Legiona i Garrusa, następnie Grunta i Tali, a ostatni raz zabrałem ze sobą Zaeeda i Jacoba i zakończenie zawsze było takie same!
Chodzi o ichni Defense Score. Kiedy ty idziesz bić się z bosem reszta drużyny utrzymuje pozycję i odpiera ataki kolektorów. Jeżeli chcesz by wszyscy przeżyli, musisz zostawić dwóch z wyżej wymienionych na tej pozycji i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz.... i tu jest pies pogrzebany. Dzięki za informację, bo tak się wymądrzałem odnośnie ekipy, a pewnie sam bym w tym wypadku na to nie wpadł :-)

Swoją drogą gra naprawdę wciągająca i świetna, a jedyny minus, to jak dla mnie skanowanie planet, brrrr... Jestem tak ciekawy wersji polskiej, że chyba zakupię ME na PieCa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×