Skocz do zawartości
ONE

Resistance 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra na pewno będzie lepsza od Killzone 3. Na pewno ją kupię w Specjalnej Edycji. Myślę, że starczy mi na dłużej niż KZ3 który po 50 kilku godzinach multi mnie już męczy. A Resistance3? Jak dla mnie wygląda świetnie i mam nadzieje, że spędzę przy niej zdecydowanie więcej czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sledze za specjalnie tematu wiec moze info gdzies sie przewinelo. Czy to prawda ze beta dla ps+ wychodzi 25-ego lipca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej kupiłem Socoma jak włączyć się do bety ?

Pewnie gdzieś w pudełku masz jakiś kod (tak przypuszczam, bo SOCOM-a nie mam), jeśli jest to wchodzisz Zarządzanie kontami -> Redeem Codes i tam wpisujesz kod. Jeśli nie ma kodu to nie wiem w jaki sposób bo na PSS nie zauważyłem żeby było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś miałby kod do bety Resistance 3 i jakoś nie był tą grą zainteresowany to byłbym bardzo wdzięczny za tenże kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w global resistance ? Co sądzicie o tym że przed premierą można zobyć exp i bonusy odblokować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w global resistance ? Co sądzicie o tym że przed premierą można zobyć exp i bonusy odblokować ?

Ja gram, całkiem fajne. Te 1,5k expa i tak nie da dużej przewagi, są za to fajne tytuły do multi. Gram, bo mi się spodobało, a nie dla bonusów w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie gram dla bonusów, bardzo lubię tą serię i takie mini gry dają smaczek przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra tak słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w Bete od wczoraj i w sumie to mam bardzo mieszane uczucia - z jednej strony gameplay jest mistrzowski, mapki super, itd. ale z drugiej w tak chaotyczna gre to chyba jeszcze nie gralem - jedne tarcze, drugie tarcze, niewidzialnosc, klony, pelzajace robale, jest naprawde pelno stuff'u ktory rozprasza "czysta" rozgrywke. W dodatku respy nie pomagaja i tez tworza chaos, praktycznie caly czas akcja rozgrywa sie w jednym mijscu mapy bo dwie druzyny stoja naprzeciwko siebie a kompani respia sie doslownie za plecami, zamiast troche rozluznic towarzystwo, a akcje gdzie cala druzyna respi sie tuz obok ciebie jak tylko oddalisz sie od druzyny sa na porzadku dziennym.

System levelowania moze odrzucic naprawde sporo osob bo w tej grze tak naprawde liczy sie najpierw level a dopiero potem skill, po odblokowani/upgrade'owaniu pukawek i perkow mozna sie dopiero na dobre rozkoszowac gra, bo tak to na poczatku jest istna meczarnia, na szczescie bardzo szybko sie leveluje, niekiedy nawet niecale 3 levele na mecz.

Poziom HP jak na moj gust jest troszke za duzy, niekiedy po prostu porzestaje strzelac i daje kolesiowi uciec bo widze ze nic z tego nie bedzie, a duza czesc graczy przez niski DMG najzwyczajnies w swiecie kampi po rogach czy brzegach mapy. No i standardowa doleglosc kazdej gry z duzym poziomem HP - masa, powtarzam MASA asyst, niekiedy na sie 2-3x tyle asyst co killi, i jest to naprawde wnerwiajace jak juz masz typa dobic a tu nagle twoj przychodzi niewiadomo skad i zgadnia wszystkie laury. I niestety, ale to jest wlasnie najefektywniejsza taktyka w Res3 - trzymanie sie na tylach (najlepiej z Marksmanem) i podkraqdanie fragow kolegom z teamu.

Nie wiem czy Res3 chodzi na dedykach jak R:Fom i Res2, ale chyba juz nie bo niekiedy lagi sa naprawde przegiete, kolesie potrafia strzelac zanim jeszcze wyjda zza rogu, a double kille wystepuje 4x czesciej niz w KZ2, gdzie innym razem wszystko chodzi super bez najmniejszych problemow i opoznien. No i freezy co kazda runde, gora dwie, normalnie az szkoda konsoli :/

Edytowane przez Żywy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób aby dostać kodzik do bety?czy jestem zmuszony czekać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób aby dostać kodzik do bety?czy jestem zmuszony czekać?

Jakis czas temu mozna bylo sie zapisac do bety na stronce Insomniac, ale nie wiem czy jest jeszcze taka mozliwosc. Jeszcze na Twitterze co jakis czas publikuja garsc kodow, mozna tam sprobowac szczescia.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy zaczyna sie beta dla "plusowiczó"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś napisać jak BETA wygląda w praniu? Komentarze pod newsem zostały zablokowane przez bachory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy zaczyna sie beta dla "plusowiczó"?

10.08, czyli już w najbliższą środę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×