Skocz do zawartości
ONE

Journey

Rekomendowane odpowiedzi

Przepiękne miejsce, baśniowy klimat. :)

ikg39hgma6wze7hjd2.gif

Edytowane przez pack
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto - bardzo mało jest tak wartościowych produkcji jak Podróż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko mi się spodobało...gra na prawdę wyróżniająca się. Myślicie, że warto wydać na nią 47-49zł?

Dla mnie póki co to najlepsza gra tego roku 10/10

Żadna pudełkowa gra póki co nie zbliżyła się do tej oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do dzisiejszej premiery okami hd, journey to napewno najlepsza gra z psnu i pretendent do najlepszej gry tej generacji konsol...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up: A może na równi z innymi wartościowymi produkcjami - Flower, Journey, Unfinished Swan...

Szkoda, że trzeci świat nie dostanie tej pudełkowej kolekcji...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz że nie do konca jestem obiektywny :P Dzis oby do tej 23-24... 21 koniec pracy, browar integracyjny z ekipą po pracy i mozna zasiadać :P

Samo journey skończyłem 3 razy i w niedalekim czasie mam zamiar zrobic to po raz kolejny... Oczywiście jedynym słusznym rozwiazaniem jest posiadanie wolnych 4 godzin i przejście gry na raz.. Inaczej nie wpadasz w ten przyjemny trans :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem :D

Ja chyba się skuszę na ten pudełkowy zestaw - może flOw nie za bardzo do Mnie przemawia, ale dwie pozostałe (Kwiatki i Podróż) warto mieć w ładnym pudełku :)

Oczywiście Podróż warto przejść za jednym razem - a jak jeszcze po drodze spotykasz partnera... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja grałem w podróż żona się zaczęła przyglądać... Patrzy, patrzy i zaczyna pytać... A ten obok ciebie to kto?? ja jej tłumaczę jak sprawa wygląda po czym ona skwitowała oolewając grę i idać do sypialni...

"pikacie do siebie, smyracie się swoimi szalikami i na domiar złego z nieznajomym... Ale to pedalskie" :P :P :P

Edytowane przez zdun
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nic jak tylko zabrać sie za zakup tej oto gry zobaczymy czy mnie wciągnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem kupić wczoraj grę, dzisiaj do niej zasiadłem i przeszedłem... Brak słów, po prostu coś pięknego, graficznie, fabularnie a i soundtrack genialny, idealnie oddaje klimat gry. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia nad zakupem, to nie ma co - kupować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem kupić wczoraj grę, dzisiaj do niej zasiadłem i przeszedłem... Brak słów, po prostu coś pięknego, graficznie, fabularnie a i soundtrack genialny, idealnie oddaje klimat gry. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia nad zakupem, to nie ma co - kupować!

Ale co ta gra ma takiego w sobie? Bo widziałem tylko obrazki, że chodzi się taką jakby laleczką czerwoną po pustyni. Jakoś mnie to nie zachęciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ta gra ma takiego w sobie? Bo widziałem tylko obrazki, że chodzi się taką jakby laleczką czerwoną po pustyni. Jakoś mnie to nie zachęciło.

Też tak na początku myślałem, że co w tym może być ciekawego, po przejściu dema też miałem sceptyczne podejście, po ograniu pełnej wersji wszystko się zmieniło. Trzeba w tę grę po prostu zagrać, żeby wiedzieć co ja i wielu innych nią zachwyconych ludzi ma na myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem kupić wczoraj grę, dzisiaj do niej zasiadłem i przeszedłem... Brak słów, po prostu coś pięknego, graficznie, fabularnie a i soundtrack genialny, idealnie oddaje klimat gry. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia nad zakupem, to nie ma co - kupować!

Wczoraj przeczytałem ten post i tak mnie nagle naszła ochota żeby jeszcze raz przejść, takie przyjemne odczucie na myśl, że będe w to grał. Z niewieloma grami tak mam. Journey ma dla mnie najbardziej pożądaną i żadką ceche jaką mogą mieć gry - że chce się do nich wracać po latach.

Ta gra jakoś skłania mnie do rozmyślań o rzeczach ostatecznych człowieka i jakoś napawa mnie optymizmem. Wczoraj było już za późno ale dzisiaj zaraz robie kawe i odpalam. I nawet krótkość tej gry jest jej zaletą, taki seansik miłych doznań jak przy dobrym kinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem póki co tylko raz, ale cały czas myślę o tej grze jak tylko odpalam konsolę.

Drugim takim tytułem było ... Heavy Rain - też przeszedłem tylko raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem póki co tylko raz, ale cały czas myślę o tej grze jak tylko odpalam konsolę.

Drugim takim tytułem było ... Heavy Rain - też przeszedłem tylko raz.

Czekam az stroche stranieje te Journey, ale polecam przejsc Heavy Rain po raz kolejny, bo ja na poczatku tez przeszedlem raz i dopiero po roku czasu drugi raz, nastepnie trzeci, a skonczylo sie na zrobieniu platyny. Poznanie wszystkich zakonczen/motywow jest niesamowite :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Tak ad vocem do HR. Moim zdaniem poznanie wszystkich motywów i zakończeń okazało się nudne i zabiło przyjemność z tej gry, przynajmniej dla mnie. Po czymś takim dodatek o gościu wypychającym zwierzęta obejrzałem sobie w internecie, bo na granie nie miałem już ochoty.

Edytowane przez Palpiboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest może jakis ciekawy THEME z Journey ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSS miał jakąś awarię ?

Są zdaje się dwa tematy (oba jak dla mnie ładne) - jeden płatny i drugi dodawany dla PLUS'owiczów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×