Skocz do zawartości
ONE

Journey

Rekomendowane odpowiedzi

A wiedzieliście, że Podróż ma ukryte drugie, złe zakończenie?

hehe

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laureaci Spike Video Game Awards (VGA 2012)

Najlepsza gra na PlayStation 3: Journey

Najlepsza gra niezależna: Journey

Najlepsza ścieżka dzwiękowa: Journey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiedzieliście, że Podróż ma ukryte drugie, złe zakończenie?

hehe

A nie widziałem o tym zakończeniu , co trzeba zrobic żeby tak zakończyć gre :P ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead najlepszą grą cyfrową jednak na wyrost. Więcej tam interaktywnego filmu niż gry. W dodatku kolejne epizody są lepsze i gorsze a zakończenie niedomaga. W moim rankingu to Podróż jest na pierwszym miejscu w tej kategorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z promocji świątecznej i zakupiłem Podróż i.... lekko się zawiodłem. Z tą grą jest trochę jak z Ico i SotC - niby obie gry tego samego twórcy, obie uważane za genialne, ale Ico dla mnie było takie sobie, a SotC do dziś uważam za najlepszą grę wszech czasów.... Podobnie a w zasadzie identycznie mam z Flower i Podróż'ą.... Zdecydowanie Flower zrobiło na mnie lepsze wrażenie... Nie mówię iż Journey to gra zła, ale jak dl mnie nie warta za nic 49zł (ceny przy premierze). Muzyka też jakoś mnie nie oczarowała - mimo iż uwielbiam takie klimaty, to jednak ten soundtrack zaliczam raczej do poprawnych niż genialnych. Na duuuuuuuuuuuży plus zasługuje zastosowanie "multi playera" - pomysł genialny a wykonanie tym bardziej... Przerywniki filmowe - tragedia.... Gra jest warta uwagi, w zasadzie to każdy posiadacz PS3 powinien w nią zagrać, ale cena 49zł jest śmieszna, np gdyby ją porównać do Batman AC, który po skończeniu samej fabuły oferuje godziny dodatkowej zabawy na poziomie, Podróż po niecałych 2h praktycznie nie ma nic do zaoferowania. Mam nadzieję że thatgamecompany kiedyś stworzy grę na 5-6 h...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również kupiłem w promocji, ale odczucia mam zgoła odmienne. Gra jest piękna graficznie i posiada genialny baśniowy klimat. Od początku do końca przemierzamy rozległe krainy o zróżnicowanym klimacie i wystroju, które momentami powodują istny opad szczęki. Końcówka już w ogóle miażdży dupsko, zwłaszcza że posiada pewien element zaskoczenia, który wręcz trzeba zobaczyć. Bardzo fajnie rozwiązana jest też kwestia multiplayera, gdyż nie wiemy nawet z kim gramy i musimy porozumiewać się tylko dźwiękami. Czas gry nie ma tu znaczenia, bo Podróż sama w sobie jest dziełem pięknym i genialnym w swojej prostocie. POLECAM KAŻDEMU! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki to zauważ iż gra nie jest zbytnio zróżnicowana. - na spadki animacji i słabszą grafe w innych grach wpływa liczba elementów obecnych w jednej sekwencji, tu jest piasek i proste budowle, zgadzam się że efekt jest piorunujący czasem, ale nie można jej porównywać do innych gier, ze względu na wszechobecną pusktę w tej grze.... Dla mnie gra jest jednak zawodem, ale nie dla tego iż jest słaba, po prostu po burzy wywołanej przez marketing Sony, spodziewałem się czegoś genialnego... Okazało się że się lekko przeliczyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązania wszystkich plenerów gra świateł i klimat odpręża i wprowadza w relaksujący stan. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ci nie odpowiada. Bywa i tak.

Dla mnie i dla bardzo wielu osób to w tym roku najlepsza gra cyfrowa. Emocje towarzyszące rozgrywce są ogromne a lokacje piękne.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedna z niewielu produkcji, przy których się autentycznie wzruszyłem - zwłaszcza pod koniec wędrówki, jak towarzysz zaczął mi rysować na piasku / śniegu "różne" znaki :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki to zauważ iż gra nie jest zbytnio zróżnicowana. - na spadki animacji i słabszą grafe w innych grach wpływa liczba elementów obecnych w jednej sekwencji, tu jest piasek i proste budowle, zgadzam się że efekt jest piorunujący czasem, ale nie można jej porównywać do innych gier, ze względu na wszechobecną pusktę w tej grze.... Dla mnie gra jest jednak zawodem, ale nie dla tego iż jest słaba, po prostu po burzy wywołanej przez marketing Sony, spodziewałem się czegoś genialnego... Okazało się że się lekko przeliczyłem

Tak, masz rację, nie można jej porównywać do innych gier... bo te inne gry nie mają do niej startu. Ale czy naprawdę uważasz, że Podróż nie jest zróżnicowana? Krajobraz jaki zmienia się przez całą grę jest przecież tego idealnym przykładem. Do tego widoki momentami wgniatają w fotel. Jak już wcześniej napisałem - jest to gra genialna w swojej prostocie. Zdecydowany must have dla posiadaczy PS3.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej napisałem - jest to gra genialna w swojej prostocie. Zdecydowany must have dla posiadaczy PS3.

I to jest najważniejsza cecha jaka moim zdaniem opisuje tą produkcje. Nie ma w niej tylu detali jak np w Uncharted itp ale wszystko to robi niesamowite wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra roku 2012 według Gamespot http://gamespot.com/...year/index.html

Ha! I dlatego jedyny zagraniczny serwis, do którego mam jako takie zaufanie to właśnie Gamespot. Z dużych produkcji wybrałbym Darksiders II, ale ogólnie największe wrażenie zrobiło na mnie Journey. A "ludu" nie ma co słuchać. Jeśli chodzi o gry to oczywiste, ale np. kupiłem ostatnio laptopa z Windowsem 8 i, wbrew powszechnie panującej opinii, jestem bardzo zadowolony.

Chyba w żadnej grze nie byłem tak dumny z pomagania drugiej osobie, której kompletnie nie znałem. Miałem już biały strój, a drugi kolo był żółtodziobem. Kiedy po skończonej rozgrywce koleś sprawdził mój PSN ID i przysłał mi podziękowania za pomoc to było coś świetnego. Wolę takie multi niż "piszczące dzieciaki" w CoDzie czy BFie (wyolbrzymiam).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz odpalam, mam nadzieje ze natrafie na jakis innych graczy o tak wczesnej porze...

... no i skończyłem swoją podróż. Piękna gra, zdecydowanie lepsza niż średnie dla mnie Unfinished Swan. Szkoda tylko że niecałe 2 godziny ale za to jakie 2 godziny.

Edytowane przez pio_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej , a w czym pomaga druga osoba , oprócz tego że tez idzie i zbiera części szala ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego omijałem tą Gre szerokim łukiem myśląc że jest to beznadziejna gra ... Dzisiaj zmieniłem zdanie zaryzykowałem zakupić pełną gre po przejsćiu Dema i jestem mile zaskoczony zaraz zasiadam i ponownie zaczę swoją podróż . Dla mnie to jest fascynująca gra Polecam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej , a w czym pomaga druga osoba , oprócz tego że tez idzie i zbiera części szala ?

Dzięki bliskości drugiego podróżnika, odnawia się energia waszych szalów...

A pozatym, ona po prostu jest - wspólne "przeżycie" wędrówki, to jedna z niewątpliwych zalet tej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem swoją Podróż. Nie ma co się za wiele rozpisywać, to jest sztuka sama w sobie. Dla mnie najpiękniejsza gra w jaką miałem do tej pory okazję zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×