Skocz do zawartości
pitian

Liga 2

Rekomendowane odpowiedzi

dobra wersja finalna 68 saturation 1 % deadzone i 10% linearity przyspieszylo mnie o pol sekundy :)) na TT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakbu ktorys z organizatorow wyslal do wszystkich pw z informacja o tym ze sie patch pojawil bo ja na ten moment jestem na wyczerpaniu baterii w telefonie :P

Aby było szybciej, nudziło mi się i to załatwiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaliśmy jeszcze informacji o gotowości do startu od ponqa, rholka i sena. Ten ostatni to nie wiem czy w ogole jeszcze tu zaglada. Jezeli wszyscy sie wypowiedza i beda chcieli jechac dzisiaj to ja nie widze problemu. Ale jesli komus nie pasuje dzis start lub wszyscy sie nie okresla powiedzmy do 15, to pojedzmy juz za tydzien na spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobmy tak jak sie okresla to jedziemy lige jak nie to zrobmy probe generalna dzisiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zakladam ze brakuje wam 3??

Nie, nie... Jeśli chodzi o skład ligi to jest ok. Tylko SeN jest niewiadomą bo chyba w ogóle tu nie zagląda i się nie odzywa. Nie wiem czy po prostu nie opuścił zabawy po angielsku.

A te 3 postacie o których wspomniałem to nie napisały jeszcze czy ściągnęły patcha i czy są gotowe do startu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalozenie podtrzymuje bo to spowoduje ze byc moze bedzie troche wiecej rezerwowych na wszelki wypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten ostatni zagląda, ja się dostosuje do decyzji bo w sumie mi to obojętne kiedy pojedziemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i git :thumbsup:

W takim razie będziemy mieli komplet bo o ponqa i rholka się nie obawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rhol wczoraj mi odpisał że już testuje patcha więc raczej nie zrezygnował. Czekamy więc na PONQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra czekmy na ponqa, ale nawet jak decyzja bedzie ze jedziemy za tydzien to zapraszam na 21 pojedziemy sobie jakies wyscigi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście za oficjalnym startem jestem za tydzień, ale jeśli większość zdecyduje że jedziemy dziś to co ja mogę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest po 15 więc informuje, że jedziemy za tydzień. Zapraszam jednak na 21 to śmigniemy sobie jakiś wyścig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest opcja, że może mnie nie być o 21 w domu. W takim przypadku niech piti założy sesje i śmigajcie sami. Oczekuje tylko masy filmów i zdjęcia wyników :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano, jestem obecny. ale ścigać się będę mógł od wtorku, środy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie rezygnuję ze startu w lidze 2. Manual jest ponad moje siły ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj mattaman ... mięczak

A tak przy okazji to wczorajszy wyścig w Brazylii był zajebiaszczy, tego mi brakowało, walka o pozycję od samego startu do dosłownie samego końca, udało mi się wyprzedzić Deenego na ostatniej prostej ! :) Ogólnie gra mi się przemiło na nowym sterowaniu, ja nie rozumiem ludzie dlaczego wy na to narzekacie ....

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie gra się miło bo gra cię faworyzuje jak sędziowie Hamiltona :laugh2: Np ja na samym starcie wyścigu, jeszcze na prostej startowej, dostałem kare przejazdu za dotknięcie bodajże Ziomniaka :unsure: , Ty przepychasz się trochę z jakimś Renalutem i zero konsekfencji. Ty przytulasz się do ściany i jedziesz dalej bez uszczerbku, a mnie, i chyba nie tylko mnie patrząc ile bolidów się rozbiło, bandy same przyciągają bo wpadłem w jakiś z dupy poślizg, lekko otarłem się o ścianę i bolid rozbity, a żeby było jeszcze ciekawiej wyjechał SC żebyś mógł zmienić sobie oponki :banana: Ale wyprzedzenie Deenego na sam koniec wyścigu to chyba już szczyt farta :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wyścig wczoraj generalnie był bardzo spoko :) Jedyne co mi się nie podobało to lagi sharenta, który w qualu skakał mi po całym torze i pojawiał się nagle 2 metry przede mną, przez co nie mogłem dobrego kółka skleić. No i oczywiście podczas wyścigu, gdy była mała walka i mnie zahaczył powodując spina. No, ale oby współlokator podczas ligowych wyścigów nie streamował już więcej sobie meczy :P

Safety Car trochę pomógł, bo po kolizji sporo straciłem do czołówki i odrobiłem przynajmniej czasowe straty. Potem trochę walki z Deenym było jak doszedłem go na DRS, ale popełniłem błąd, straciłem kilka sekund i ze zużytymi oponami pod koniec nie było już dobrego tempa.

Ale generalnie wyścig na plus. W końcu trochę adrenalinki się przypomniało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×