Skocz do zawartości
pitian

Liga 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też, ale mogę się spóźnić 5 minutek, bo zajęcia kończę 18:45 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spóźniajcie się za bardzo, bo o 22 mam robotę, więc mogę grać max. do 21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W okolicach 19 zakładam lobby, zakładam że ruszymy koło 19.30.

Chyba że będzie mało osób to wcześniej.

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będę miał innego zajęcia to też się zjawie. Tylko po co mają wszyscy czekać 30min ? Nie lepiej pośmigać sobie wyścigi np po 5 okrążeń ? Jak ktoś się spóźnij to dołączy w kolejnym.

Edytowane przez SeN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie rezygnuję ze startu w lidze 2. Manual jest ponad moje siły ;)

bez jaj, ja się uczyłem zmieniać biegi kilka godzin, po czym przestałem zauważać, że jest taka czynność podczas jazdy, a ty przez 2 mce nie możesz dać rady? ale spoko, może powstanie liga w F1 Race Stars to się załapiesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez jaj, ja się uczyłem zmieniać biegi kilka godzin, po czym przestałem zauważać, że jest taka czynność podczas jazdy, a ty przez 2 mce nie możesz dać rady? ale spoko, może powstanie liga w F1 Race Stars to się załapiesz ;)

hahahaharhah no to sharent pojechałeś ! :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez jaj, ja się uczyłem zmieniać biegi kilka godzin, po czym przestałem zauważać, że jest taka czynność podczas jazdy, a ty przez 2 mce nie możesz dać rady? ale spoko, może powstanie liga w F1 Race Stars to się załapiesz ;)

A kto powiedział że uczę się dwa miesiące? Przejechsłem się pare razy i stwierdziłem ze to pierd..le.

Ze mną czy bez co za różnica ? Strata dla Was żadna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj mattaman ... mięczak

A tak przy okazji to wczorajszy wyścig w Brazylii był zajebiaszczy, tego mi brakowało, walka o pozycję od samego startu do dosłownie samego końca, udało mi się wyprzedzić Deenego na ostatniej prostej ! :) Ogólnie gra mi się przemiło na nowym sterowaniu, ja nie rozumiem ludzie dlaczego wy na to narzekacie ....

Ty cwaniaczku. Zapomniałeś dodać, że ja jechałem bez paliwa :D Fakt, wczoraj było super. Dużo czystej walki. Mam nadzieję, że dziś powtórka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o dzisiaj smigamy ? :biggrin: 50% ?

Edytowane przez lukian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty cwaniaczku. Zapomniałeś dodać, że ja jechałem bez paliwa :biggrin: Fakt, wczoraj było super. Dużo czystej walki. Mam nadzieję, że dziś powtórka.

To że jechałeś śliczny Panie bez paliwa, możesz zawdzięczać tylko sobie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wyścig był super !W pierwszym zakręcie się zdziwiłem że startując z 6 pozycji przeskoczyłem na 2 ;p Później miałem wyśmienitą walkę z Tachografem za co mu dziękuje :) potem utknąłem za sharentem,którego strasznie lagowało raz był przede mną,raz za mną i nie wiedziałem kiedy brać się za atak. Po 3 okr jazdy za sharentem moja kierownica przestała reagować na ruchy poczym wpadłem w bandę niszcząc bolid. Ogólnie jestem zadowlony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam wszystkim o inicjatywie związanej ze zdjęciami. Kto nie wysłał niech wysyła. Postaram się zrobić listę osób które już mam. Pierwsze wizerunki kierowców pojawią się jutro lub w środę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wpadłem na pewien pomysł. Co wy na to, żeby zrobić zrzutę, powiedzmy po 25 zł (kwota może być jakakolwiek) a potem tą kasę przeznaczyć na pucharki dla zwycięzców? Myślałem tutaj raczej o pucharach w kategorii konstruktorów, bo słabszym osobom (w tym i mnie) pewnie i tak ciężko byłoby coś w pojedynkę wywalczyć, a tak, w konstruktorach, każdy ma interes żeby dołożyć cegiełkę do ogólnej punktacji.

Zakładając że nie ma Mattamana:

15 osób po 25 zł daje 375 zł

Na allegro znalazłem takie oto pucharki:

http://allegro.pl/pu...2751936086.html

172 zł za 3 sztuki, dla 1. 2. i 3. miejsca. Dla 3 zespołow potrzeba 6 sztuk, więc daje to +- 350 zł. (są też tańsze, jak i droższe)

Potem tylko dorzucić tabliczkę z nickiem, miejscem itp. i myślę że zajebiście wyglądałoby to na półce.

Co sądzicie?

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja fotkę wyśle, tylko muszę ten cholerny aparat odebrać, bo tak to nawet nie mam czym zrobić bo telefon coś stwierdził ostatnio, że starczy robienia zdjęć i filmów. Do niedzieli będziesz miał piękną fotkę na mailu.

A mail dla przypomnienia to foteczki.ligowe@gmail.com

Sharent

Nie ma opcji na takie coś, nie po to tutaj jesteśmy żeby jakieś puchary sobie fundować. Zupełnie inny system prowadzenia takiego czegoś. Kasa niszczy wszystkie dobre pomysły, zaraz by się jakieś animozje pojawiły i by się cała atmosfera poszła... Lepiej jak zostaniemy przy tym co jest.

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sharent możemy dyplomy zrobi. Za darmoszke i można sobie wydrukować. Moge wrzucić pare wzorów i sobie wybierzemy. Oczywiście dla wszystkich lig :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sharent

Nie ma opcji na takie coś, nie po to tutaj jesteśmy żeby jakieś puchary sobie fundować. Zupełnie inny system prowadzenia takiego czegoś. Kasa niszczy wszystkie dobre pomysły, zaraz by się jakieś animozje pojawiły i by się cała atmosfera poszła... Lepiej jak zostaniemy przy tym co jest.

Jakie niby animozje? Nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie 10 czy 20 zł to raczej symboliczna kwota, a moim zdaniem warto pojeździć dla prawdziwego trofeum. Szkoda, że masz takie niskie mniemanie o tutejszych ludziach skoro uważasz, że chęć walki wypaczy dobrą zabawę w lidze.

Osobiście poczekam, co inni sądzą na ten temat.

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiem jak działa internet. Dyplom spoko, kasa nie wchodzi w grę. Nie jest to dobry pomysł, zawsze jak kasa wchodzi w grę, to jest przez pewien czas dobrze a później rozwala się wszystko.

Na opinie innych możesz czekać, ale i tak na pewno czegoś takiego nie wprowadzimy.

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za pomysłem PONQa, tak jak powiedział, za darmoszke i każdy może sobie wydrukować, oprawić w ramkę i powiesić na ścianie :)

Jakieś pucharki albo innego rodzaju nagrody rzeczowe (wartościowe) to nie w tej lidze moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, nie ma co się wczuwać w puchary. Dyplomy też będą fajną pamiątką jeśli mamy możliwość za darmoszkę coś takiego ogarnąć.

A co do fotek, to fajnie że temat jednak nie umarł, bo myślałem że już każdy zapomniał. Kto jeszcze nie wysłał fotki niech to zrobi. Pamiętajcie fotka od frontu, dobrze doświetlona i już. Nie jest to jakieś skomplikowane.

Ziomniak nam ogarnie fajne grafiki i może być ciekawy efekt. Najlepiej zrób taką listę, kto wysłał odpowiednią fotkę a kto jeszcze nie. Dla przypomnienia:

foteczki.ligowe@gmail.com

Dawajcie, do startu ligi już tylko kilka dni!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabia, pierwszy wyścig z tobą i poznanie z bardzo dobrej strony :) będzie walka ! to lubię ! Mateo jest za dobry dla mnie :) A sharent pomysł dobry, bardzo dobry, ale z tego co pamiętam miałem podobny, nie przejdzie :) 4FUN only i mnie to chyba wystarczy, bezcenne emocje. Mimo że prawdopodobnie również, jakiś czas temu, coś takiego proponowałem, uważam ze KOWI ma po części rację, po części dlatego że, jak zresztą pisze, dobrze było by do czasu, aż ktoś odejdzie i nie będzie mu już na tych 20 zł zależeć, ktoś się nie zjawi z przyczyn ważniejszych od razu wzrastają szanse itp. Osobiście albo wszyscy od początku do końca no matter what, albo 4fun

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że ktoś się nie pojawi, komuś coś wypadnie? Mi też sporo wyścigów może wylecieć z powodu roboty. Gadacie, jakbyście mieli zainwestować w to półroczną pensję. Kurde, więcej to się na kebab i piwo wydaje. Ale jak tam chcecie, jeśli nie macie ochoty powalczyć o namacalne trofeum niskim kosztem, wasza sprawa.

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×