Skocz do zawartości
pitian

Liga 2

Rekomendowane odpowiedzi

Tu nie chodzi o namacalne trofeum, tylko że jak w grę wchodzi kasa, to ludziom po prostu odwala. Nie mówię, że tu są kokosy, ale po co się w to bawić?

Oczywiście powody, które podali chłopaki powyżej również jak najbardziej wchodzą w grę.

Ta liga powstała tylko i wyłącznie 4fun i dotyczy to każdej ligi pod szyldem Małej Ligi, bez względu czy to Liga 1, 2 czy 10.

Już dawno postanowione było, że nigdy nie będzie wciągać w grę kasy, bo więcej ona napsuje niż da pożytku.

Mogłeś o tym nie wiedzieć, jako że jeździsz z nami dopiero od 2011 bodajże (jak się mylę to mnie popraw, ale nie jestem w stanie spamiętać kto i kiedy jeździł).

Także wprowadzaniu do rozgrywki jakiś składek na puchary, dyplomy, złote majtki mówimy stanowcze NIE.

Mój post nie jest żadnym atakiem na Ciebie czy coś i nie chcę, żebyś go tak odebrał.

Po prostu chciałem Cię uświadomić, że wszelkie inwestycje finansowe w tej lidze po prostu odpadają.

To jest jedna z tych niepisanych zasad, której nigdy się nie łamie ;)

Mam nadzieję, że skumasz o co chodzi i dlaczego taka decyzja została podjęta już prawie, że na samym starcie ML w 2010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sharent dla otarcia mogę się z tobą założyć o stówke że Marussia to właśnie mnie będzie faworyzować, a co za tym idzie, będę wyżej w stawce :P ah ah ah

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graliśmy jakiś czas temu z kowi'm i ponq'iem w przeglądarkową gierkę 2D F1. Żeby można było wziąć udział w sezonie, trzeba było zapłacić za superlicencję. Ponadto, jeśli chciałeś mieć KERS, to proszę bardzo, ale za 5 zł :D Na koniec sezonu przez organizatora były wypłacane nagrody w postaci 1 zł = 1 pkt.

Mieliśmy tam na prawdę fajną paczkę ludzi i bardzo dobrych zawodników. Wszystko wyglądało miło i przyjemnie, ale w końcu wszystko się posypało jak domek z kart i trzeba było zamknąć zabawę.

Tu nie chodzi o to, że 10, czy 15 zł to jest jakiś duży wydatek. Jak pojawiają się pieniądze, to łatwo o drobne niesnaski. Wystarczy jakaś głupia uwaga, żart, ironia dotycząca pieniędzy i już ktoś może poczuć się obrażony, albo unieść się honorem.

Wiem sharent, że to o czym pisałeś to inna sprawa, bo chciałbyś ufundować z tej puli puchary, a nie rozdawać ludziom kasę, ale mimo wszystko nie jest to warte tego wszystkiego moim zdaniem. Ja osobiście nie miałbym z tym problemu, ale jeśli istnieje choćby 1% ryzyka, że miałoby się tu coś popsuć przez jakieś głupie puchary, czy 10 zł, to nie ma sensu się w to bawić ;) A gdzie się pojawiają pieniądze to ryzyko sprzeczek pojawia się razem z nimi. Taka jest zjebana natura ludzka, na którą nic nie poradzimy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Shazza.. ja tez to kiedys probowalem zrobic ale tutaj chodzi o kliimat :) Zatem pieniazki to zarabiaj gdzie indziej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja cokolwiek pisałem o zarabianiu kasy? Czizas... bez komentarza

Jak byłem kilka lat temu na obozie sportowym to w identyczny sposób sami się skladalismy na medale i jedyne, co wzmagalo to w ludziach to wieksza motywacja i chęć walki. Sama ceremonia wręczenia medali była niesamowita i całość była jak najbardziej for fun. Wszyscy tam się przecież znali, kumplowali itp., nikt nie był sobie wrogiem na śmierć i życie. Myślałem, że w naszej lidze jest tak samo.

Zakładam, że swoje opinie i przypuszczenia (bo inaczej tych argumentów nazwać nie można) opieracie na własnych przemysleniach/charakterze, tym bardziej smutne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę jeździł tylko dla funu i wiem że ciężko mi będzie poderwać się z końca stawki, bo wolę w gt5 więcej potrenować. Z tego względu wydawanie jakichkolwiek pieniędzy mi się nie widzi, bo wyszło by na to że aby tutaj wystartować to muszę zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja cokolwiek pisałem o zarabianiu kasy? Czizas... bez komentarza

Jak byłem kilka lat temu na obozie sportowym to w identyczny sposób sami się skladalismy na medale i jedyne, co wzmagalo to w ludziach to wieksza motywacja i chęć walki. Sama ceremonia wręczenia medali była niesamowita i całość była jak najbardziej for fun. Wszyscy tam się przecież znali, kumplowali itp., nikt nie był sobie wrogiem na śmierć i życie. Myślałem, że w naszej lidze jest tak samo.

Zakładam, że swoje opinie i przypuszczenia (bo inaczej tych argumentów nazwać nie można) opieracie na własnych przemysleniach/charakterze, tym bardziej smutne.

Nie wiem czy przeczytales dobrze to co napisalem. Jak masz kontakt z ludzmi oko w oko to jest inna sytuacja niz w internecie.

A co do ostatniego akapitu to mam nadzieje, ze nie miales zlych ibtencji bo po pierwsze czy brales kiedykolwiek udzial w internetowej zabawie tworzonej przez samych internautow, w ktorej wnoszona bylaby oplata na nagrody? Bierzemy stricte eventy nie tworzone i nie sponsorowane przez roznorakie firmy.

Po drugie po chuj atakujesz innych jezeli jakas opinnia nie jest po twojej mysli? Zapewne gdyby ktoa nie mial doswiadczen z tym zwiazanych to by nie pisal swojej opini.

Ja temat uwazam za zamkniety jesli chodzi o mozliwosc wprowadzenia takiego czegos. Jak chcecie dyskutujcie o tym wszystkim, ale i tak takie cos nie zostanie wprowadzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki zapodawać! Lotus ma już nowego zawodnika :biggrin: Który z was to Karol Drabich, bo nie wiem w jaki kostium ubierać?

kimiraikkonenoffinlanda.jpg

Edytowane przez bezel1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie zamierzam atakować. Wyrażam tylko większą wiarę w ludzi niż moi przedmówcy niezgadzając się jednocześnie z poglądem, że ludziom odbija palma z powodu wpłaconych 10 zł.

Bezel - haha, zajebiste! moją fotkę wysłałem, kiedy będzie gotowa? Aż bym sobie taką wydrukował i powiesił na ścianie :D

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nadające się fotki nadesłali:

1. sharent

2. pitian

3. Karol D. (ktokolwiek to jest ;) )

Na jutro zrobię tę trójkę, a reszta niech przesyła w trybie natychmiastowym :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitian doszlo miedzy nami do kontaktu na starcie ? w Indiach ? , bo nie wiem z mojej perspektywy poszedlem na wewnetrzna a Ty sie straciles - chyba ze ktos Ci w tylek wjechal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota :thumbsup: Będzie niezła beka przy tym :biggrin: Może to zmotywuje resztę żeby przysłała dobrą fotkę.

Na starcie w Indiach ktoś we mnie ostro przykur*ił na 1 zakręcie i wyleciałem pod bandy :) Ale kto to był to nie mam pojęcia. Wiem, że pod koniec mieliśmy 3-4 kółka bardzo fajnej walki :)

Edytowane przez pitian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak bo zuzywalem caly kers na prostej zebys tylko z DRSem sie nie dolaczyl :D ale jeden moj spin popsul zabawe i odjechales nie ladnie tak ! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitian doszlo miedzy nami do kontaktu na starcie ? w Indiach ? , bo nie wiem z mojej perspektywy poszedlem na wewnetrzna a Ty sie straciles - chyba ze ktos Ci w tylek wjechal

Lukian, pisz w temacie od ustawek, tam zawsze wymieniamy "poglądy" po testach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomniak to jakie ci te fotki w końcu słać, każdy będzie miał takie fajne przebranie jak ty ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak prześlesz fotkę spełniającą kryteria to będziesz miał fajny kubraczek. Maila znasz, fotkę przecież wiesz jak zrobić bo Ziomniak wrzucił na forum swoją fotkę dla przykładu. Nawet pamiętam, że się śmiałeś że ma urodę Dżastina Bimbera. Więc strzel sobie po prostu fotkę od frontu i wyślij na maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przejrzałem sobie listę startową i z przerażeniem stwierdziłem, że nie licząc 2 osób, o których nie wiem jak jeżdżą to wszyscy są o wiele szybsi ode mnie :D Mataman mi uciekł i pozostaje mi ściganie się z czasami tylko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przejrzałem sobie listę startową i z przerażeniem stwierdziłem, że nie licząc 2 osób, o których nie wiem jak jeżdżą to wszyscy są o wiele szybsi ode mnie :biggrin: Mataman mi uciekł i pozostaje mi ściganie się z czasami tylko :P

Nie każdy od razu był mistrzem, a mistrzem stać się najlepiej poprzez trening ;) dasz rade

ps. Panowie, czy mnie coś ominęło że godzina startu na pierwszej stronie to 21:30 czy po prostu moderator se zaspał ?

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuj się :P Wyślij lepiej fotkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOWI właśnie wysłałem fotki, mam nadzieję że któraś się nada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Ok Tacho, fotki, które mam już zrobione, niebawem je zobaczycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matijad ma drugi post w temacie, to moja propozycja (oczywiście jak będziesz miał chwilkę czasu) żeby zrobić taką tablicę ze zdjęciami wszystkich i do tego albo jakaś krótka informacja o sobie, albo opinie innych uczestników. Tak zdanie dwa żeby było obok zdjęcia :P

Np takie coś:

kimiraikkonenoffinlanda.jpgbezel1 (ziomniakPL) Człowiek niewiadoma, ukrywa się zarówno na forum jak i na torze.

(ewentualnie własne twory każdego kto jest na zdjęciu)

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejjj... dzisiaj miała być moja fota już nooo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra... Nadszedł długo oczekiwany przez niektórych moment prawdy :D Przedstawiam wam pięciu kierowców z Ligi 2! Można już rozpoczynać zakłady na największego twarzowca w lidze :P

Nasze ryje znajdziecie oczywiście w pierwszym poście...

PS.

Tacho to mi Wasila przypomina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×