Skocz do zawartości
pitian

Liga 2

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko weź pod uwagę, że te pedały w twojej kierownicy chociaż nie wiem jak byłyby odwzorowane to nie będziesz miał takiego wyczucia jak w prawdziwym samochodzie. Są na rynku modyfikacje, czy same pedały w których zamiast potencjometrów mamy mierniki takie jak w samochodach. Wtedy możesz sobie kontrolować hamulcem blokowanie kół itp. Teraz na pewno jest tak, że nawet nie jesteś w stanie powiedzieć kiedy Ci się koła blokują, ja dlatego w GT jeżdżę z abs na 1, bo pedały nie dają mi komfortu wyczucia auta. Niestety DFGT nie jest idealne pod tym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nie pomyślałem o tym. Możesz mieć rację. Prawdziwie auto czuć z wielu różnych "stron", w grze mamy tylko force feedback na kierownicy. Na pedałach nie ma w zasadzie nic i hamuje się w sumie na ślepo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOWI ma w 100% rację, dodatkowo w realu dochodzi odczuwalna grawitacją, czujesz kiedy hamujesz mocniej. Też jeździłem w GT5 z ABS na 1, mimo że moduł pedałów w G27 jest realistyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem czy graliście w GT5 w 3 D. Ale jak dotąd jest to jedyna gra którą gram zawsze w 3D. A po małym buchu + Dźwięk 5.1 +3D to powiem wam że miazga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po małym buchu

Jakim buchu ? :biggrin:

I jaki masz TV ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem czy graliście w GT5 w 3 D. Ale jak dotąd jest to jedyna gra którą gram zawsze w 3D. A po małym buchu + Dźwięk 5.1 +3D to powiem wam że miazga.

mialem zaszczyt doswiadczyc i kolega ma racje miaaazgabiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakim buchu ? :biggrin:

I jaki masz TV ?

Takim buchu co Cię zostawia w bezruchubiggrin.gif. 50-tkę samsunga (plasma) ale szkoda że nie mogłem sobie pozwolić na 63". Chociaż jak widzę led-y szczególnie te z serii 8000 czy 9000 to zadowoliłbym się 55-tką.sweat.gif

Edytowane przez kuliszchris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem jakoś to 3D do mnie nie przemawia. Czy to w kinie czy w grach. Nie wiem ale jakoś nie widzę za bardzo tego efektu 3D, a jak już widzę to po krótkim czasie łeb mnie zaczyna boleć więc nie jest to rewelacyjne rozwiązanie jak dla mnie.

Dobra to kto jedzie w niedziele z kokpitu żebym wiedział kogo mogę obrać za cel do ścigania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja w niedzielę jadę z kokpitu :D,pojeździłem z kilka kółek i nie jest tak tragicznie jak myślałem,jutro(znaczy dzisiaj koło południa :P)jeszcze potrenuje i powinno być dobrze :)

Gdy Ci smutno,gdy Ci źle jebnij format dysku C teehee.gif

Edytowane przez RobZombie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też. myślę, że będę już tak jeździł do końca sezonu, bo jest całkiem spoko, jak już się człowiek przyzwyczai.

idę spać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bez względu na wynik jadę w niedzielę z kokpitu. A jak z pózniejszymi wyścigami to się zobaczy :P

totos - rzadko chodze spać wcześniej niż godz. 1 w nocy, czasami się zdaży 30min po północy, poprostu tak się przyzwyczaiłem i nawet jeśli poszedł bym spać o 23 albo o 00.00 to itak bym nie zasnął ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy Ci smutno,gdy Ci źle jebnij format dysku C teehee.gif

A wiesz, że zbieram się z myślą o formacie z dobre 5 miesięcy ale jakoś nie wychodzi. :P Ciągle się pojawia coś co przeszkadza.

Co do spania to nie ma dyskusji spanie nie wchodzi w grę. Level sam się nie nabije :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że zbieram się z myślą o formacie z dobre 5 miesięcy ale jakoś nie wychodzi. :P Ciągle się pojawia coś co przeszkadza.

Ja formata robię od roku unsure.gif najgorsze jest utrata danych(heheh jakoś nie mam sił do przepisywania danych teehee.gif)

No level sam się nie wbije hehehehe biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie dla tych danych jeszcze nie zrobiłem tego formata . Trzeba poprzerzucać wszystko na drugiego kompa, pozapisywać wszystkie ustawienia, żeby od razu można było powrócić do stanu przed formatem. Niestety system już się kwalifikuje bo się uruchamia ponad 5 minut wiec nie jest dobrze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe mi się system uruchamia po jakiś 10mintongue.gif puki się sam nie wyłącza to jest jeszcze ok,hehe ale chyba trzeba myśleć już o wyczyszczeniu bo mi się na youtube trochę zacina głos ohmy.gifale zostaje jeszcze blaszak wiec nie jest źle tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takim buchu co Cię zostawia w bezruchu :biggrin:. 50-tkę samsunga (plasma) ale szkoda że nie mogłem sobie pozwolić na 63". Chociaż jak widzę led-y szczególnie te z serii 8000 czy 9000 to zadowoliłbym się 55-tką.sweat.gif

Po takim buchu każda gra, nawet na małym TV bez 3D robi wrażenie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to jestem w dupie z 40'' samsungiem lcd full hd ale nie narzekam:P obraz i tak mam krystaliczne czysty... poczekam jak jeszcze stanieją 3d i kupie. To masz Mateo jak ja, nawet jak mam na 6.00 do pracy to musiałbym być księdzem jakbym usnął przed 00.00 hehe. Mi na randze nie zależy bo ona jest beznadziejnie liczona: od ilości chyba trofeów wszystkich, ja mam 5 platyn a mam 8 rangę a np. Robzombie ma 9 rangę bez platyny:) Ranga ta jest przeznaczona dla małych i dużych graczy, małe dziecko nie przejdzie np. God of War na tytanie raczej.

totos-270889.png

Edytowane przez totos-270889

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam 32 Full HD, ale siedzę metr od niego, więc nie narzekam ;) Chociaż wolałbym mieć takie 3 postawione obok siebie, w 3d może jeszcze, dla oddania głębi toru przy jednoczesnej naturalnej skali 1:1 bolidu. Wtedy można by sobie jeździć :)

PS Naprawdę są ludzie, którzy zbierają te śmieszne puchary w bliżej nieokreślonym celu? :blink:

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie na stronę http://(spam)/ranking/ hehe chyba rozwieję Twe wątpliwości :) 32'' też spoko, niema co się napalać na 3d, niedługo święta wielkanocne więc będą jakieś promocję jak ktoś jest ostro napalony na 3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, totos, od razu widać, że ta strona to jakiś spam jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie narzekajcie na swoje TV, ja mam LG 22", siedzę jakiś metr od niego bo z dalszych odległości nic nie widać :D chętnie zainwestował bym w coś większego ale napewno nie większogo niż 40" i na pewno bez 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niewiem czy grałeś w GT5 już zaaktualizowanej do wersji 2.03 ale jeśli chodzi o dzwięk to sporo się zmieniło w tej kwestii, przynajmniej ja odnosze takie wrażenie, teraz jazda jakąś V8ką albo VTec'iem to całkiem inna bajka. W połączeniu z torem Nurburgring to poezja :P

Właśnie przejechałem kilkanaście kilometrów VTEC'kiem w GT5 2.03 (civic ek4 i integra dc2). Są to bardzo agresywne VTEC'ki które w realu brzmią pięknie, muzyka dla moich uszu, wiem bo prowadziłem osobiście oba samochody w rzeczywistości. Niestety GT5 nie ma dalej dźwięku który chociaż trochę by mi się podobał i przypominał brzmienie Hondy:) Najwidoczniej mateo nigdy nie słyszałeś prawdziwego VTEC'a :tongue:

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje bo nigdy nie słyszałem rasowego VTECa albo V8 na żywo, ale ogólnie coś się zmieniło jeśli chodzi o dzwięki i teraz brzmi to jak dla mnie o wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragicznie to nie brzmi, ale porównując do konkurenta czyli Forzy Motorsport, w kwestii dźwięku GT5 niestety wypada słabo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×