Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

Tabela zaktualizowana. Milczar oraz Intruder dostali po 50% punktów ze swoich zajmowanych pozycji w momencie DSQ.

Ale jest to sytuacja jednorazowa! Od teraz wszelkie DSQ nie podlegają po prostu punktacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tą tabele mozna zobaczyc?bo szukam i nie widze:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko jak tys to wymyslil ze ja 6 pkt dostalem to ja nie wiem :P ale mnie to pasuje lidera dalej mam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tą tabele mozna zobaczyc?bo szukam i nie widze:/

W pierwszym poście...

Error, no dostałeś bo kilka osób miało DSQ, a Ty miałeś DNF.

Robiłem punktacje wg gry i tak będziemy już robić do końca sezonu.

Oczywiście DSQ od teraz to 0 punktów już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, że nie czuję się delikatnie urażony, ponieważ zostałem zdyskwalifikowany jako pierwszy, ale przecież z wyścigu nie odpadłem pierwszy, bo przede mną kilka osób się rozwaliło o bariery, a to, że gra jest głupia, bo to tylko kawałek kodu to wszyscy wiemy, dlatego czuję się trochę potraktowany nie-fair, dlatego mam zamiar walczyć o swoje, bo poza mną punkty otrzymali wszyscy, dlatego chciałbym usłyszeć argumentację, dlaczego akurat ja mam zostać kozłem ofiarnym głupoty gry, która mnie przydzieliła na ostatnie miejsce. Tylko taką sensowną, a nie to co Patricko napisał w poście wyżej, bo gra tak przyznała i koniec. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maziu, dyskwalifikacja, bez względu kiedy = 0 punktów. DSQ, a DNF to dwie różne sprawy.

Poczytaj główny temat Małej Ligi i o czym ostatnio dyskutowaliśmy.

PS.

Napisz mi na której pozycji byłeś w momencie DSQ...

Dostaniesz 50% punktów z tej pozycji i koniec gadki, pod warunkiem, że uzasadnisz że dyskwalifikacja była po części błędem gry.

Nie mówię, że masz tutaj dawać video, i 10 stron tekstu. Tylko napisz co się działo, że dostałeś DSQ, tylko szczerze...

Bo na pewno ktoś za, albo przed Tobą jechał i potwierdzi.

Przypominam, że sytuacja z tymi % to sytuacja jednorazowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maziu, dyskwalifikacja, bez względu kiedy = 0 punktów. DSQ, a DNF to dwie różne sprawy.

Poczytaj główny temat Małej Ligi i o czym ostatnio dyskutowaliśmy.

PS.

Napisz mi na której pozycji byłeś w momencie DSQ...

Dostaniesz 50% punktów z tej pozycji i koniec gadki, pod warunkiem, że uzasadnisz że dyskwalifikacja była po części błędem gry.

Nie mówię, że masz tutaj dawać video, i 10 stron tekstu. Tylko napisz co się działo, że dostałeś DSQ, tylko szczerze...

Bo na pewno ktoś za, albo przed Tobą jechał i potwierdzi.

Przypominam, że sytuacja z tymi % to sytuacja jednorazowa...

Patricko już nie przesadzajmy z tym dawaniem punktów za wszystko. Teraz każde ścianie zakrętów przez kogoś będzie traktowane jako błąd gry?

Za darmo dyskwalifikacji nie dostał.

To mnie jak wywaliło 3 tyg temu, to też mogę się domagać punktów?

Teraz zauważyłem każdy na siłę stara się udowodnić, że jego błędy to błąd gry.

Edytowane przez Kamil908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie zauważyłeś, jest to temat ligowy o rzeczach z nią związaną. Bardzo bym Cię prosił abyś takie pytania kierował w głównym temacie poświęconym tej grze w tym oto miejscu: F1 2011.

Co do Twojego pytania, to pewnie można na niej grać, ale ręki nie dam sobie uciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klacza...3 raz piszę, że sytuacja JEDNORAZOWA z tymi połowami punktów i już teraz żadnego DSQ nie będę nawet brał pod uwagę.

Jak chciałem dać Milczara na 4 miejsce, to oburzenie było, że jak to tak, w końcu dostał DSQ.

Spinacie się jakbym nie wiem co te punkty miały Wam dawać...

Milczar dostał bo przed wyścigiem mówiłem, że za DSQ z powodu SC będą punkty. Nie mam zwyczaju rzucać słów na wiatr, więc dostał % z tych punktów więc i tak dobrze.

Intruder nie wiem czy ściemniał czy nie, ale jestem w stanie jeszcze to przełknąć, bo SC wyjeżdżał dość często to też mogło się namieszać, chociaż i tak pewnie walił ściemę.

Maaziu nie wiem co wymyśli, jakby mu zależało to troszkę częściej by się udzielał w ligowym temacie, ewentualnie dał znać na PW czy GG, ale była cisza, więc pewnie byłeś świadomy tego, że wyjdziesz z 0. Poza tym co to za argument, że "wszyscy dostali jakieś punkty to i ja muszę", poważnie mówisz?

Trzeba było też wcześniej wejść na forum, a nie obudziłeś się dopiero w środę. Dobrze wiesz, że wszystko rozstrzygane jest zaraz po wyścigu, ewentualnie poniedziałek/wtorek. Na środę już chciałem mieć wszystko ustalone i tak też zostało zrobione. Jak Ci moje wyjaśnienia nie pasują...to co ja Ci poradzę?

Myślisz, że specjalnie Ci punktów nie dałem czy coś w tym rodzaju? Jeśli tak myślisz to szkoda, że takie masz zdanie, ale cóż, zawsze staram się, żeby każdy był zadowolony. W tej sytuacji nie ma takiej możliwości, bo nawet jakby każdy dostał punkty, to inni będą mieli problem, że dlaczego oni dostają.

Ja też miewałem wyścigi, że nie miałem punktów albo miałem 1 punkt i nie płakałem, żeby mi ktoś dał ich więcej...

Wyleciałem w sezonie 1 na Walencji będąc na 1 miejscu daleko od drugiego i wyleciałem chyba na ostatnim kółku i co?

Trzeba wziąć na klatę jak chłop, a nie beczeć na forum... Wyścigi, w których dawałem dupy są tylko i wyłącznie moją winą, a nie gry, ewentualnie łącza.

Po raz enty powtarzam...DSQ od tego momentu = 0 punktów.

Dostajesz DSQ to trudno, naucz się jeździć, uważaj co robisz na torze, itd. Może jak jeden z drugim dostaną raz, drugi i trzeci DSQ to nauczą się, jak się zachowywać.

Jedyne losowe DSQ miałem w przypadku SC przed patchem, więc niech mi nikt nie wciska już kitu, o tym że robił to i tamo, a gra i tak go ukarała.

Przymknąłem oko, na niektóre rzeczy w Monako, także niech nikt nie myśli, że się wycwanił i zrobił mnie w uja.

Już jest prawie czwartek, ja nie mam zamiaru drążyć jednej sprawy w kółko.

Punktacja za Monaco jest jaka jest. Jak ktoś się czuje pokrzywdzony to trudno...

Weźcie to na klatę jak chłopy, a nie płaczcie na forum, że macie za mało punktów, albo inni dostali, a ktoś nie...

Macie jeszcze dużo wyścigów przed sobą i możecie odrobić wszystko, jak tak bardzo Wam te punkty ciążą na sercu.

Jak jeszcze raz komuś to będę musiał tłumaczyć, to jak tu piszę, obiecuję, że zablokuje możliwość pisania na kilka dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maziu ty miekka fajko :) nie walcz o punkty przy zielonym stoliczku... spinaj poslady i do kanady!!! Ja robie tak samo... monaco poszlo mi zle wiec teraz bedzie wielki come back :) Czego i tobie zycze :)

Juz skonczcie z tymi pktami.. kogo to obchodzi... jakies pkty... wazne ze ja prowadze i jest gitara :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maziu ty miekka fajko :) nie walcz o punkty przy zielonym stoliczku... spinaj poslady i do kanady!!! Ja robie tak samo... monaco poszlo mi zle wiec teraz bedzie wielki come back :) Czego i tobie zycze :)

Juz skonczcie z tymi pktami.. kogo to obchodzi... jakies pkty... wazne ze ja prowadze i jest gitara :)

Maziu niech zacznie jeździć jak na początku sezonu, to wtedy nie będzię problemu, by punkty dawać za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maziu niech zacznie jeździć jak na początku sezonu, to wtedy nie będzię problemu, by punkty dawać za darmo.

no ale jak tu teraz tak jezdzic bez jedenastek ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochanienki nie wsadzaj swej szpileczki gdzie nie trzeba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed dyskwalifikacją byłem na pozycji bodajże 8, a wywaliło mnie z wyścigu za ścięcie zakrętu, jechałem sam, więc raczej nikt tego nie widział.

A co do tego, że rzekomo się nie odzywam - po prostu w tygodniu nie ma mnie w domu i nie mam po prostu czasu nawet na odpalenie kompa i pisanie tyle co inni, myślę, że można to zrozumieć. Nie mówię, że skoro inni dostali punkty to ja też muszę, tylko, że to niesprawiedliwe kierować się rankingiem głupiej gry i o wiele lepszym pomysłem byłoby punktowanie wg. kolejności odpadania z wyścigu. I nie uważam, żebyś specjalnie robił mi na złość Patricko. Każdy walczy o swoje i nie wiem dlaczego Wam się to nie podoba, skoro traktujecie to tak serio, jakby od naszych wyścigów zależał los całego świata.

Poinformujcie mnie jak się skończy ostatecznie ta sprawa i wyluzujcie trochę, ja wyraziłem tylko swoje zdanie na pewien temat to od razu pojawiła się grupa oburzonych.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milczar dostał bo przed wyścigiem mówiłem, że za DSQ z powodu SC będą punkty. Nie mam zwyczaju rzucać słów na wiatr, więc dostał % z tych punktów więc i tak dobrze.

Intruder nie wiem czy ściemniał czy nie, ale jestem w stanie jeszcze to przełknąć, bo SC wyjeżdżał dość często to też mogło się namieszać, chociaż i tak pewnie walił ściemę.

Co za typ z Ciebie Patrico (nie napiszę jaki, choć by Ci się należało) !!! Najpierw sam wychodzisz z propozycją przyznania mi punktów, a jak już przyznasz to insynuujesz, że - jak to okresliłeś - waliłem ściemę.

Ja o punkty Cię nie prosiłem. Sam zaproponowałeś, po tym jak opisałem swój przebieg wyścigu. Skoro podejrzewasz mnie o kłamstwo, po co przyznajesz mi punkty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shok: Tylko nie pisz na forum jaki ze mnie "typ"! Bo jeszcze inni przeczytają i co potem? Skandal, liga się posypie, ja się zamknę w sobie i w ogóle tragedia będzie!

Tak na poważnie chłopie to weź na luz... Napisałem to pół żartem pół serio. Jeśli tak Cie to uraziło to trudno. Taki już jestem i przywyknij do tego.

Nie mam zamiaru się tutaj bronić czy przepraszać Ciebie, bo nawet nie ma za co, bądźmy szczerzy.

Napisałem tak no bo co? Żadnych materiałów, dowodów, świadków, itd.

Poza tym nie mam zwyczaju ufać ludziom, szczególnie komuś kogo na oczy nawet nie widziałem. Także nie dziw się tak, że tak napisałem.

Monako zostaje już zamknięte. Wszelkie sprawy jego dot. już nie będę nawet komentował, bo szkoda mi na to czasu i nerwów.

Intruder jak chcesz bardzo kontynuować rozmowę, albo mi nawrzucać to proszę na PW, bo na forum raczej nikomu nie chce się tego czytać.

PS.

I piszę się Patricko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczysz się teraz, że nie masz materiałów, że nie ufasz - skoro tak, to nie przyznawaj punktów!

Nikt cię "po rękach" całować nie będzie za to, żeś taki łaskawy i punkty na słowo dajesz...

Edytowane przez intruder2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was. Nie kłóćcie się o takie duperele :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Intruz

Daj spokój. Przecież jeździmy tu dla umilenia sobie czasu, a nie dla takich spinek :)

Myślę, że zbyt poważnie odebrałeś co napisał Patricko.

Mi nawet też trochę głupio, że dostałem jakiekolwiek punkty, ale tak jak patrzę na ten materiał video i pamiętam, jak wyglądało to u mnie, to czuję, że te punkty trafiły do mnie jednak w uzasadnionym przypadku. Żal, bo żal, ale nie płakałbym, gdybym nic nie dostał i bawiłbym się dalej. Teraz będę starał się udowodnić na torze, że nie szukam punktów przy tak zwanym stoliczku :P

Co do DSQ to nie ma dyskusji. Ścinanie zakrętów na pewno nie będzie uzasadnieniem do DSQ z powodu błędu gry.

Coś przy okazji chciałbym wam pokazać. To film z Sezonu 2 podczas GP w Monzy. Ciekaw jestem jak to byście zinterpretowali :biggrin:

Film możecie obejrzeć cały, gdyż jest krótki - zobaczyć jak wygląda wzorowy start na Monzie, jakie krzywdy mnie spotykały i spotykają podczas wyścigów (zaraz po pierwszej szykanie), kilka fragmentów ładnej jazdy, a od 1:30 pogoń Mateo za mną, jazda z nim łeb w łeb na prostej start-meta i to co się wydarza na pierwszym zakręcie (2:04) - DSQ z powodu błędu gry ;)

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, tragedii nie bedzie bo ja bede :) ale wtedy liga bedzie sie nazywac Siekier LEAGUE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy sie dzis ogarne, jak mnie nie bedzie do za 5 nie czekajcie ; ] ]

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy sie dzis ogarne, jak mnie nie bedzie do za 5 nie czekajcie ; ] ]

Na wszelki wypadek zaczekamy. Postaram się przytrzymać Patricko do 21:01 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj braciszek dzis z nami prawdopodbnie zagra :)

-----

btw.. zaczekajcie jakby co na mnie chwilke...

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×