Skocz do zawartości
Sir Siekier

Liga 4

Rekomendowane odpowiedzi

ja jutro się nie mogę ścigać bo zaplanowałem już coś innego...

przecież liga miała czekać na wyjście patcha a tu taka niespodzianka...

Fakt, ankieta trochę zamieszała, ale nic na to nie poradzę :/

Na obecną chwilę, w pierwszym starcie nie pojadą:

DaraS

kasy

ziel

- Jeśli ktoś jeszcze "nie może", to proszę o zgłoszenie - najpóźniej na godzinę przed startem.

Zaproszenia będę wysyłać od godz 19:50, o 20:05 zamykam listę i rozpoczynamy ściganie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej!!!

jestem jednak trochę wcześniej w domu!!

powinienem się stawić na starcie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za grę Panowie :]

Dobrą walkę miałem z Deeny_PL, ale po kilku moich błędach nie miałem już później jak odrobić pierwszego miejsca. Na 17 okrążeniu złapałem gumę i sieniu mnie wyprzedził jak byłem w boksach. Z ziel_pl zaliczyłem kontakt i z mojej winy obróciło go (sorry), ale oddałem miejsce i czekałem aż sam popełni błąd :rolleyes:.

złapał ktoś gumę oprócz mnie?

ps.szkoda że ostatnie miejsca się powoli wykruszały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co to już koniec?

Myślałem, że o 21 zaczynacie. 21:30 to ledwo po kwalifikacjach powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale pech...w kwalifikacjach puncture, zaraz po zmianie na miekkie, a w czasie pierwszego okrazenia ktos ladnie mi wjechal w dupsko, skonczylo sie poboczem, no i oczywiscie puncture :/ pozniej, pod koniec wyscigu jeszcze jeden puncture, ale wowczas to nawet 3 pod rzad nie mogly mi juz zaszkodzic ;] a na domiar zlego, myslalem ze lunie i zaryzykowalem start na deszczowkach, a tu klops, pokropilo na ostatnich 4 okr. :P

Graty dla Denny_PL

@Milczar cos mi sie zdaje, ze masza1234 zrezygnuje (napisal mi, ze 50% to jak dla niego za dlugi dystans i najprawdopodobniej opusci lige, wiec trzymaj reke na pulsie :]) - ponadto nasza liga jako jedyna zaczyna o g. 20

Ps. z drugiej strony nie ukrywam, ze te 50% to sporo, wiec jesli bedzie wiekszosc za mniejszym dystansem, to moze da rade to zmienic ???

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec mam 3 przemyslenia:

1. Po pierwsze podziekowania dla Abcza - wjechal we mnie a potem mnie przepuscil (wcale sie nie wkurzylem)

2. ale wku.wiłem sie jak ktos na 2 zakrecie wjechal mi w dupsko i z 2 spadlem na 6 (chyba sieniu) i jechałem dalej cały nabuzowany xD

3. Jechałem zbyt ostrożnie chyba bo przyzwyczajony jestem do wszytkiego na off i w ogole nie trenowalem na tych ustawieniach

dzieki jeszcze raz dal Abcza

PS: Ostatnie 5 okrazen (od pomyłki przy Abcza xD) to byla dla mnie masakra - mialem chyba z 8 baczkow chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze lunie i zaryzykowalem start na deszczowkach, a tu klops, pokropilo na ostatnich 4 okr. :P

Myślałem, że jechaliście w Bahrajnie :)

@Milczar cos mi sie zdaje, ze masza1234 zrezygnuje (napisal mi, ze 50% to jak dla niego za dlugi dystans i najprawdopodobniej opusci lige, wiec trzymaj reke na pulsie :]) - ponadto nasza liga jako jedyna zaczyna o g. 20

Będę czuwał :thumbsup:

Co prawda wolałbym godzinę 21:00, ale 20:00 nie robi mi żadnego problemu. Poczekam jeszcze na rezultaty frekwencji w pozostałych ligach, może i tam się coś zwolni, choć naprawdę nie robi mi różnicy, która to będzie liga. Ja po prostu chcę się ścigać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za walkę chłopaki :)

W kwalifikacjach jechałem okrążenie na PP, ale na ostatnim zakręcie puncher. Na szczęście udało się pojechać jedno szybkie kółko i PP stało się faktem :)

Co do wyścigu:

Na pierwszym zakręcie maksymalnie opóźniłem hamowanie, a i tak dostałem strzała :D . Później fajna walka z niejakim Fuczakiem :thumbsup:. Reszta wyścigu to przeplatanie świetnych okrążeń, ze spinami xD (miałem chyba 5)

Sory Laptok za spina podczas dublowania :) . Ja na tym zakręcie jeżdżę po szerokiej, a ty chcąc mnie puścić własnie tam pojechałeś : ) Mam nadzieję, że nie sprawiło Ci to wielkiego problemu.

Ku mojemu zaskoczeniu podczas wyścigu nie złapałem żadnego punchera :shok:

PS. Jeśli któryś z organizatorów potrzebuje wyników, zrobiłem zdjęcie w trakcie czekania na koniec wyścigu :)

PS 2. Szkoda, że wystartowało tylko 7 zawodników, z czego 2 w trakcie wyścigu nie wytrzymało napięcia.

Aha, co do dystansu to 50% jak dla mnie jest idealne. Przy kilku błędach jest czas na dogonienie rywali i przy puncherze mamy czas na ewentualny pościg :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory Laptok za spina podczas dublowania :) . Ja na tym zakręcie jeżdżę po szerokiej, a ty chcąc mnie puścić własnie tam pojechałeś : ) Mam nadzieję, że nie sprawiło Ci to wielkiego problemu.

PS. Jeśli któryś z organizatorów potrzebuje wyników, zrobiłem zdjęcie w trakcie czekania na koniec wyścigu :)

Spoko, jakoś przeżyłem spotkanie bark w bark (czyt. opona w oponę) :] - w takich sytuacjach bardzo pomaga hs

Co do początku, to pierwszy zakręt odpuściłem, ominąłem karambol i myślałem, że uda się odjechać, ale szybki strzał w tyłek sprowadził mnie na ziemię (czyt. żwir), co skończyło się wizytą u mechaników, którzy nie grzeszyli szybkością - 1 zmiana > 10sek.; druga już "tylko" 7,5 sek. :P

@Milczar - też mnie zatkało, jak zobaczyłem prognozę tzn. 60% szans na deszcz, więc zaryzykowałem, ale dopiero pod koniec wyścigu pokropiło :/

Czasy mam spisane, mam tylko prośbę do podania najlepszego okr. wyścigowego - u mnie to było trochę ponad 2:01, więc się nie liczę :P

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem najlepszy czas 1:55:6xx bodajże. Ale z tego co wiem to jeśli chodzi o dodatkowy punkt za Fastest Lap zostało wycofane z ligi. Rozumiem, że chcesz po prostu rozpiskę zrobić :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem najlepszy czas 1:55:6xx bodajże. Ale z tego co wiem to jeśli chodzi o dodatkowy punkt za Fastest Lap zostało wycofane z ligi. Rozumiem, że chcesz po prostu rozpiskę zrobić :thumbsup:

ahaa, to nie wiedziałem, ale w sumie może się przyda, w końcu to jeden z miarodajniejszych wyznaczników umiejętności ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie foty opisy i wogole wszystko co pomoze w rozdaniu pkt pomoze. pozdro :) Ilu was jechalo i wogole czy ktos sie wykursza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie foty opisy i wogole wszystko co pomoze w rozdaniu pkt pomoze. pozdro :) Ilu was jechalo i wogole czy ktos sie wykursza?

Szczegółową relację zdam jutro, na spokojnie z roboty :] a tak ogólnikowo to zaczęliśmy w 7, przy czym 3 os. dały znać wcześniej, że się nie pojawią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sir Sieker napisał, że mam zdjęcie wstawić :)

Co tam pogrążyć od razu. Jesteś 5 na 12 ( nie ważne, że tylu nie jechało, ale tylu jest w lidze) :D

Edytowane przez Kasper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze opiekuna o informacje na pw w sprawie kto sie nie pojawil na waszym starcie, z osob ktore nie mowily nic ze ich nie bedzie. pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeglądając forum ligi numer 3, to u nas wszyscy podekscytowani, i w sumie żadnych zwad :D, no ale frekwencja to 200% naszej była...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeglądając forum ligi numer 3, to u nas wszyscy podekscytowani, i w sumie żadnych zwad :D, no ale frekwencja to 200% naszej była...

No nie ma zwady, bo nadal nie wiem kto mi tyłek przetrzepał na pierwszym okr., przez co wylądowałem na żwirze i zaliczyłem puncture :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, siedzi Was kilku z tej Ligi. Weź ktoś pobierz ten szablon, uzupełnij tylko miejsca + punkty i mi go podeślij.

Nie musi to robić tylko i wyłącznie organizator ligi, chociaż takie było założenie.

Bo na tym obrazku co ktoś zamieścił nie ma wszystkich, a w dodatku nie otwiera mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, siedzi Was kilku z tej Ligi. Weź ktoś pobierz ten szablon, uzupełnij tylko miejsca + punkty i mi go podeślij.

Nie musi to robić tylko i wyłącznie organizator ligi, chociaż takie było założenie.

Bo na tym obrazku co ktoś zamieścił nie ma wszystkich, a w dodatku nie otwiera mi się.

Na obrazku są wszyscy :) Było nas tylko 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, siedzi Was kilku z tej Ligi. Weź ktoś pobierz ten szablon, uzupełnij tylko miejsca + punkty i mi go podeślij.

Nie musi to robić tylko i wyłącznie organizator ligi, chociaż takie było założenie.

Bo na tym obrazku co ktoś zamieścił nie ma wszystkich, a w dodatku nie otwiera mi się.

Sorki, tabele podesłałem do Siekiera, chciał infa nt wyścigu, więc przy okazji wysłałem mu linka do tabeli, a w związku z tym, że operacje wykonałem w robocie, to nie mam teraz dostępu do linka... oki, zrobiłem jeszcze raz - link na priv :P

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×