Skocz do zawartości
Sir Siekier

Liga 4

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko spoko, ale wszelkie sprawy z tymi tabelami, wynikami, itd. Robię ja. Chyba, że nie będę mógł i Siekier mnie zastąpi to wtedy jemu podsyłacie.

Ale normalnie wszystko leci do mnie :)

PS.

Plik w pierwszym poście powinien być już zaktualizowany.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra widze ze tutaj beda najwieksze problemy...

poki co to rezerwisci zglaszac sie do mnie w celu zastapienie masza12345, ktory opuscil lige... czekam na pw. pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będziemy mieli pełną ligę... Co to za zabawa ścigać się w 7 tak jak ostatnio :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra do ligi dolacza NewNickPL , zastepuje on masza. Prosze sie przywitac z kolega oraz przedstawic sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra do ligi dolacza NewNickPL , zastepuje on masza. Prosze sie przywitac z kolega oraz przedstawic sie.

Witka

@ Sir Siekier - mógłbyś uzupełnić post z pierwszej strony o bolidy, tak jak jest w tabeli wyników ? a druga sprawa, wiadomo coś o graczach, którzy nie dali znać, że się nie pojawią (czyli denon-75 i MacGyver_PL)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to robimy tak, do konca czwartku dajemy im czas na odezwanie sie... jesli to nie nastapi zrobie nabor na te dwie pozycje w lidze. Nie chce bowiem abyscie startowali z mniejsza ekipa niz reszta lig. Pozatym co z kasym? nikt nic nie wie.. Ale w jego przypadku nalezy jednak poczekac a nie wyrzucac w piatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D Jak mniemam będę jeździć w MCLAREN TEAM. Jeżdżę na padzie, i na razie mało miałem styczności z F1 w sieci, praktycznie zero. Trochę w karierze pojeździłem ale nie za wiele. Mi termin wyścigu pasuje raczej zawsze, jedynie raz na jakiś czas może być problem, że nie będę mógł jechać to na pewno o tym poinformuję [; Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D Jak mniemam będę jeździć w MCLAREN TEAM. Jeżdżę na padzie, i na razie mało miałem styczności z F1 w sieci, praktycznie zero. Trochę w karierze pojeździłem ale nie za wiele. Mi termin wyścigu pasuje raczej zawsze, jedynie raz na jakiś czas może być problem, że nie będę mógł jechać to na pewno o tym poinformuję [; Pozdro.

to lepiej ćwicz kolego, bo to żadna przyjemność mieć kilka sekund przewagi nad konkurentem...

a przy okazji witam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi ustawieniami bolidu? Czytałem, że zespół nie ma znaczenia i czy RedBull Czy HRT te same osiągi mają, a co ze wspomagaczami? Jest napisane, że będzie ankieta ale jeden wyścig już się odbył i pewno już podjęliście decyzję, a ja chciałbym wiedzieć na jakich ustawieniach ćwiczyć ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi ustawieniami bolidu? Czytałem, że zespół nie ma znaczenia i czy RedBull Czy HRT te same osiągi mają, a co ze wspomagaczami? Jest napisane, że będzie ankieta ale jeden wyścig już się odbył i pewno już podjęliście decyzję, a ja chciałbym wiedzieć na jakich ustawieniach ćwiczyć ;>

- zespół nie ma znaczenia, bolidy pod względem technicznym są identyczne

- asysty: ON dla kontroli trakcji (wcześniej wkradł się błąd i dodatkowo był włączony ABS, ale od najbliższego wyścigu będzie OFF) oraz automatycznej skrzyni, a także manual pit-stop, reszta zbanowana

- w dniu wyścigu od 19:50 rozsyłam zaproszenia i maksymalnie do 20:05 czekam na spóźnialskich

- wyścig na dystansie 50% poprzedzony kwalifikacjami (15 min.)

- wszelkie uszkodzenia, flagi, kary - ON

- mile widziany HS

- w poniedziałek aktualizuję tabelę wyników (do ściągnięcia w pierwszym poście)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że nie było mnie ostatnio...ja oczywiście jestem chętny do gry. Wiadomość o wyścigu odczytałem w poniedziałek bo weekend byłem niestety poza domem na co nie miałem wpływu.

przepraszam za niesubordynację

Edytowane przez MacGyver_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, kolege denon75 skreslam z ligi. Nie odzywa sie i nie widac go. Zatem rezerwa prosze zglaszac sie do mnie na pw, w celu wskoczenia na miejsce kolegi. Czekam. pozdro.

========

Buchenko (psnid:Buchenko) - (DFGT), wskakuje na miejsce denona. Prosze przywitac kolege. pozdro.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Witam, mam nadzieje ze spedzimy tu wspolnie niejeden ekscytujacy wieczor:)

P.S tak wiem ankieta  w sprawie godziny startu dawno sie zakonczyla, ale jako ze jestem od paru minut czlonkiem tej ligi to pozwole sobie oddac" nieoficjalny " glos na godz. 21.00 :P. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Buchenko,

Ja wprawdzie nie z tej ligi (1 liga), ale wczoraj z kolegą sporo pojeździliśmy (razem z Nervusem) i chciałem powiedzieć, że kolega się jak najbardziej nadaje do ścigania w lidze :)

Łubu dubu, łubu dubu... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Witam, mam nadzieje ze spedzimy tu wspolnie niejeden ekscytujacy wieczor:)

P.S tak wiem ankieta  w sprawie godziny startu dawno sie zakonczyla, ale jako ze jestem od paru minut czlonkiem tej ligi to pozwole sobie oddac" nieoficjalny " glos na godz. 21.00 :P. pozdrawiam

Witka,

godzina wyścigu co prawda jest już zaklepana, ale treningi nie mają żadnych obostrzeń :] i właśnie... jak tam z sobotą, jest ktoś chętny na jazdy ?? - proponuję sobota wieczór, jakby co od 19 powinienem być na psn, jeśli zbierze się ekipa to chętnie zahostuję (jeśli coś mi wypadnie, to dam znać wcześniej :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka,

godzina wyścigu co prawda jest już zaklepana, ale treningi nie mają żadnych obostrzeń :] i właśnie... jak tam z sobotą, jest ktoś chętny na jazdy ?? - proponuję sobota wieczór, jakby co od 19 powinienem być na psn, jeśli zbierze się ekipa to chętnie zahostuję (jeśli coś mi wypadnie, to dam znać wcześniej :P)

Co do soboty to jestem za, wprawdze nienawidze tego toru,ale jak sie go nie naucze to tym bardziej go nie polubie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę w sobote pojeździć do 22 bo mamy wyścig mistrzów :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Gdzie moge znalezc ankiety o ktorych wszedzie czytam, a ich nie widze?

dawno już to nieprawda.....

to już historia....

było minęło.....

:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dla 3 os. nie będę zakładał gry :P ja rozumiem, że treningi są nieobowiązkowe, ale myślałem, że przed tak trudnym wyścigiem (nie ukrywam, że tor nie przypadł mi do gustu), będą chętni do podszlifowania umiejętności - przypominam, że w sezonie 2008 tyko 6 kierowców dojechało do mety. :D Rozumiem, że jutro nie będzie problemu z frekwencją :P aha, przypominam, że jutro od 19:50 zaczynam rozsyłać zaproszenia => START najpóźniej o godz. 20:05 !!

ps. i proszę się nie bać HS, kto ma ten zakłada na ucho B)

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga rezerwa, jest wolne miejsce. prosze sie do mnie zglaszac....na pw aha ta liga zaczyna o 20.00!!! pozdro.

=======

Witam, rozumiem ze dzis wszyscy sie stawiaja na wyscigu o wlasciwej godzinie? Jak zwykle w miare mozliwosci prosze o dokumentacje z wyscigu (foty jak wrzucajcie to nie wybierajcie zaby a jakis mniejszy hostingowy www). Mile widziane komentarze oraz relacje video, udanego wyscigu, szerokosci :)

-----------

Do ligi dolacza... polo508. Witamy nowego gracza. prosze o przedstawienie sie i nie robienie tutaj zadym na torze.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :rolleyes: dla mnie to powrót z zaświatów bo kariere wyściogową skończyłem na początku 2009 roku (liga na rFactorze) więc jakies tam doświadczenie jest :whistling: Powodzenia w dzisiejszym wyścigu bo ja to dzisaj spokojnie do mety ;) nawet seta nie mam moze na szybko coś wykomninuje w godzinke :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pięknie, mnie na samym początku rozłączylo, zobaczyłem deszcz, a potem komunikat, że graczy jest za malo i, że gra powróci do menu... :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sobie pojeździłem :/

Dobra po kolei :

Kwalifikacje w deszczu ciekawe, ale nie udało się zaliczyć czystego kółka. Zakończyłem na P3 ale kara 5 pozycji w tył ( puszczałem kogoś i zaliczyło mi jako niebezpieczną jazdę... ) przesunęła mnie na przedostatnie miejsce.

W wyścigu startowałem z ostatniej linii i widziałem co się stało z przodu. Ciesze się, że mnie tam nie było, bo chyba cała czołówka pojechała na trawę.

Z 1 zakrętu wyszedłem 3, a na następnym kółku już byłem 1.

Cisnąłem do przodu. Żadnego błędu, mały problem z dublowaniem ( strata jedynie około 4 sekund ). Na 12 okrążenie miałem zaplanowany pit stop. Zdublowałem już kolegę na P4 i przy zjeździe do boxu.... Nagle straciłem połączenie :/ Miałem pewnie z pół kółka przewagi, byłem już w 90% pewien zwycięstwa, a tu taki zonk...

No trudno, zdążyłem się już przyzwyczaić do tej gry.

Pewnie ostro spadne w generalce, ale jest jeszcze dużo wyścigów do przejechania, a więc się nie załamuję:thumbsup:

Pozdro

Pasowałby mi do tego komentarz pana Borowczyka:

" AJJJJ !! Ależ pech Red Bulla", Maurycy: "Niesamowita dramaturgia" :teehee:

Edytowane przez Kasper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na wszelkie przerwania na łączach nie mam wpływu, więc jak już wyścig wystartuje, to czy kogoś wywali w kwalifikacjach, czy podczas wyścigu to jest po ptokach i reszta jedzie dalej - możemy tylko ustalić, że gdyby taki pech spotkał kogoś na ostatnich 2 okr. przed metą, to wówczas "pechowiec" zachowuje swoją pozycję

Co do wyścigu:

Deszczowe kwalifikacje - wypas... modliłem się, by nie rozwalić bolidu :rolleyes:

P6 i lekka niedyspozycja nie przeszkodziła mi w dobrym starcie, fakt, może troszkę zbyt optymistycznie pojechałem, ale nie tylko mnie wyrzuciło na pierwszym zakręcie :P Później, przez ok. 10 okr. rywalizacja z sieniu, buchenko oraz Rullonem i kiedy walka nabierała rumieńców, czarę goryczy przelał pit-stop na którym zamiast założyć miękkie gumy, zapodałem przejściowe (na deszcz) :biggrin: końcówka - no comment :] aha proszę o wrzucenie zdjęcia z klasyfikacją, miałem 10 sek na spisanie czasów, więc nie mam wszystkich - w poniedziałek zaktualizuję tabele.

Dziękuję przybyłym i do zobaczenia za 2 tyg. - w międzyczasie, będę optował za zorganizowaniem (w piątek lub sobotę) oficjalnego treningu, aaa i gratulację dla ziela

Ps. i proszę bez paniki, do końca jest jeszcze od ch...olery wyścigów, więc na koniec tabela może zostać przewrócona o 180 stopni :thumbsup:

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×