Skocz do zawartości
Sir Siekier

Liga 4

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy będzie ustalona na jakich asystach jeździmy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie pierwsze Gp będzie dopiero gdzieś pod koniec października z powodu że trzeba znaleźć jak najwięcej błędów gry.(i tutaj każda liga będzie się wypowiadać o błędach)

Ci którzy zalegają z danymi i fotkami Bardzo proszę wysyłać je do Slama (ile ma czekać na wszystko)

Edytowane przez KISIEL17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja uczestniczę w innej lidze gdzie wyścigi mamy co tydzień w niedziele o 21. Jeżeli wyrobimy się w 1h to głosuję na g.20. Wszystko zależy ile procent wyścigu pojedziemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc nie rozumiem na 80% będzie start o 20 a w godzinę no raczej się nie wyrobimy można łatwo obliczyć kwali-15min wyścig 50% (myślałem nad 75%) długość wyścig jest jeszcze do uzgodnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc nie rozumiem na 80% będzie start o 20 a w godzinę no raczej się nie wyrobimy można łatwo obliczyć kwali-15min wyścig 50% (myślałem nad 75%) długość wyścig jest jeszcze do uzgodnienia.

Jeżeli tak będzie to niestety będę musiał zrezygnować z tej ligi ;( Na razie to jest tylko gdybanie. Najlpiej poczekać, aż wyjdzie F1 2011 i w tedy wszystko poustalać (zrobić ankietę). Moim zdaniem to samo tyczy się bolidów. Poczekajmy, pojeździjmy i wtedy wybierzmy bądź wylosujmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolidy przecież można sobie ustalić wcześniej i mieć wszystko przy gotowane a potem asysty i resztę więc nie rozumiem w tym momencie twojej irytacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolidy przecież można sobie ustalić wcześniej i mieć wszystko przy gotowane a potem asysty i resztę więc nie rozumiem w tym momencie twojej irytacji.

Ja bym najpierw wolał przejechać się każdym bolidem a potem zadecydować o wyborze bolidu. Po drugie po co mamy mieć wszystko przygotowane jak liga ma ruszyć pod koniec października?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie nie pierwsze Gp będzie dopiero gdzieś pod koniec października

Mnie nie będzie 23 października, mam nadzieję że sezon rozpocznie się tydzień później :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak chciałbyś każdy by chciał się przejechać każdym bolidem? Bolidy będą równe.

Nie no Ja tu padnę za chwilę "Po drugie po co mamy mieć wszystko przygotowane jak liga ma ruszyć pod koniec października? ".

Więc po to żebyś mógł się skopić i przygotować Jak najlepiej do sezonu. Wkurza Mnie to że jak człowiek coś działa to źle nic nie robi jeszcze gorzej.

Jak masz inny plan na organizacje ligi więc proszę przejmij dowodzenie i działaj Proszę ja się zamienię niema sprawy. Tylko pomyśl że tu jest 13 ludzi i tak i tak musimy mieć kompromis. (Jeśli chodzi o długości wyścigów, godziny startów itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym najpierw wolał przejechać się każdym bolidem a potem zadecydować o wyborze bolidu. Po drugie po co mamy mieć wszystko przygotowane jak liga ma ruszyć pod koniec października?

Przy bolidach jest to tylko kwestia malowania, bo i tak wszystkie będą takie same osiągi miały (czytaj red bull i nie będzie opcji ustawienia innego bolidu jako ten główny dla online), także wybierajcie i nie zastanawiać się niepotrzebnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówię lepiej mieć wszystko gotowe wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak chciałbyś każdy by chciał się przejechać każdym bolidem? Bolidy będą równe.

Nie no Ja tu padnę za chwilę "Po drugie po co mamy mieć wszystko przygotowane jak liga ma ruszyć pod koniec października? ".

Więc po to żebyś mógł się skopić i przygotować Jak najlepiej do sezonu. Wkurza Mnie to że jak człowiek coś działa to źle nic nie robi jeszcze gorzej.

Jak masz inny plan na organizacje ligi więc proszę przejmij dowodzenie i działaj Proszę ja się zamienię niema sprawy. Tylko pomyśl że tu jest 13 ludzi i tak i tak musimy mieć kompromis. (Jeśli chodzi o długości wyścigów, godziny startów itp.)

Kisiel wyluzuj.

Tak, chce przejechać się każdym bolidem. Nie wiem co w tym dziwnego? Ja np zwracam uwagę na pracę silnika i wygląd. To, że bolidy będą ustawione na równo to wiem. W f1 nie jestem od dzis. \

Wyjaśnij mi o co chodzi z tym skupieniem i przygotowaniem do sezonu?

Podjarałeś się tym, że prowadzisz ligę i chcesz wszystko na już. Pamiętaj Rzymu od razu nie zbudowali...

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wyluzowanym pomyśl że nie każdy jeździł w F1 2010 a wg trzeba będzie się nauczyć jeździć z kers-em Drs=em a nie każdy zrobi 2 kółka i się nauczy wszystkiego inny potrzebują może więcej czasu na to i lepiej jak możesz skupić się na jednym (ćwiczyć jazdę szukać błędów itp) :) o to chodzi.

Ja jestem opiekunem a wg Co w tym złego że chcę żeby było dobrze.

Teraz jesteś mądry ponieważ masz drugą ligę.

Edytowane przez KISIEL17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wyluzowanym pomyśl że nie każdy jeździł w F1 2010 a wg trzeba będzie się nauczyć jeździć z kers-em Drs=em a nie każdy zrobi 2 kółka i się nauczy wszystkiego inny potrzebują może więcej czasu na to i lepiej jak możesz skupić się na jednym (ćwiczyć jazdę szukać błędów itp) :) o to chodzi.

Ja jestem opiekunem a wg Co w tym złego że chcę żeby było dobrze.

Teraz jesteś mądry ponieważ masz drugą ligę.

Tego uczy się w karierze. Online to inna bajka.

Moim zdaniem chcesz za szybko...

Nie o to chodzi. Zapisałem się tu, bo jeździliście w środy. Teraz widzę, że to się zmieniło i informuję o mojej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego uczy się w karierze. Online to inna bajka.

Moim zdaniem chcesz za szybko...

Nie o to chodzi. Zapisałem się tu, bo jeździliście w środy. Teraz widzę, że to się zmieniło i informuję o mojej sytuacji.

Kolego piszesz że drugą ligę masz o 21, to ja cie poinformuje że z którejś musisz zrezygnować.

Nie ma szans abyś się wyrobił w godzinkę, bo wyścig z kwalifikacjami trwa około 1h20min.

Aha co do jazdy w karierze a online to zupełnie inna bajka.

Każdy wie że bez naszych treningów, forma w wyścigach była słabsza.

Online uczysz się pewnych zachowań wobec innego gracza i to jest najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego piszesz że drugą ligę masz o 21, to ja cie poinformuje że z którejś musisz zrezygnować.

Nie ma szans abyś się wyrobił w godzinkę, bo wyścig z kwalifikacjami trwa około 1h20min.

Aha co do jazdy w karierze a online to zupełnie inna bajka.

Każdy wie że bez naszych treningów, forma w wyścigach była słabsza.

Online uczysz się pewnych zachowań wobec innego gracza i to jest najważniejsze.

Dzięki za info, ale jeszcze nie ma ustalone na 100% o której będzie GP.

Podstawą nauczenia się jazdy jest kariera. Komputer idealnie pokazuje jak powinno się jeździć, jak blokować zakręty i gdzie jest optymalny tor jazdy. Wszystko zależy od naszych chęci. Po to są trening w f1, aby w nich uczestniczyć i zdobywać doświadczenie. Nie ma takiego kierowcy co siądzie za kółko i od razu dobrze jeździ online.

Edytowane przez id83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc na tym trzeba się skupić to że jest pokazany optymalny tor jazdy to nie znaczy że on jest zawsze dobry.Nieraz żeby zrobić lepszy czas trzeba inaczej pojechać niż komputer pokazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc na tym trzeba się skupić to że jest pokazany optymalny tor jazdy to nie znaczy że on jest zawsze dobry.Nieraz żeby zrobić lepszy czas trzeba inaczej pojechać niż komputer pokazuje.

Żeby zrobić dobry czas trzeba się nieźle namęczyć i samemu doświadczyć, ze nie za każdym razem ten optymalny tor pomaga. Do tego trzeba pojechać na manualnej skrzyni, bo to ona daję najwięcej możliwości. To jest 4 liga i są tu sami początkujący. Chyba, że się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się ace jest tu kilka osób Co mają doświadczenie. A jak myślisz podstawa to jest manualna skrzynia inne asysty(abs,trakcja i nawet optymalny tor jazdy) to przyzwyczajenie gracza.(oczywiście nie z asystą hamowania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, no to powiem wam dowcip. Kolega iD83 zastanawia sie nad przejazdzka bolidami a jego partner z druzynu wybral za niego bolid. Jest to Red Bull :D

Nie mniej ID, sprawa wyglada tak. No pewne rzeczy w lidze waszej mozecie ustalac. Takie rzeczy jak kiedy liga startuje kto sedziuje i ile jedziecie dystansu jest juz ustalone. Wy sie skupiacie na godzinie jazdy w niedziele i na wyborze asyst ktore mozecie wybierac. Reszta jest taka sama dla kazdej z lig... pozatym zapraszam do tematu glownego malej ligi i tam wszystko jest napisane.

pozdrawiam.

ps....

liga czwarta jest tylko numerkiem okreslajacym numer ligi to nic nie ma z umiejetnosciami graczy wspolnego :)

pozatym, Kisiel sie angazuje w tworzenie i pomaganie w lidze wiec prosze miec do niego pewien respekt :)

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Siekier za słowa otuchy :)

A jako że jetem opiekunem I mam do czwartku chwilę wolnego czasu (potem delegacja i w domu tylko weekendy) no to chcę wszystko załatwić tak żeby później nikt mi nie zarzucał że jestem opiekunem i że mnie nic nie interesuje a potem przychodzę na gotowe,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, no to powiem wam dowcip. Kolega iD83 zastanawia sie nad przejazdzka bolidami a jego partner z druzynu wybral za niego bolid. Jest to Red Bull :D

Nie mniej ID, sprawa wyglada tak. No pewne rzeczy w lidze waszej mozecie ustalac. Takie rzeczy jak kiedy liga startuje kto sedziuje i ile jedziecie dystansu jest juz ustalone. Wy sie skupiacie na godzinie jazdy w niedziele i na wyborze asyst ktore mozecie wybierac. Reszta jest taka sama dla kazdej z lig... pozatym zapraszam do tematu glownego malej ligi i tam wszystko jest napisane.

pozdrawiam.

ps....

liga czwarta jest tylko numerkiem okreslajacym numer ligi to nic nie ma z umiejetnosciami graczy wspolnego :)

pozatym, Kisiel sie angazuje w tworzenie i pomaganie w lidze wiec prosze miec do niego pewien respekt :)

Hehe, powiedziałem mu, ze moge jeździć wszystkim prócz Lotusem (kredką :D) Jak trzeba wybrać to wybrał ;)

A to tego nie wiedziałem. Poczytam co tam jest ustalone ;)

Zawsze mam respekt dla prowadzących. Wiem ile to czasu kosztuje i ile w to trzeba włożyć serca. Życzę powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tu id83 link z zasadami http://www.ps3site.p...a-liga-f1-2011/ . ( Jak byś nie znalazł przypadkiem) :)

Powodzenie będzie jak Zakończymy sezon w F1 2011 :)

===

tasma123 - babciakundzia czemu nie wysłaliście do errora jakim chcecie jeździć bolidem???

Proszę zrobić to jak najszybciej . :)

===

UWAGA!!!

Start ligi4 będzie odbywać się w Niedziele o godzinie 20 :)

Edytowane przez KISIEL17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×