Skocz do zawartości
PanPawcio

The Fight

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do oświetlenia i łapania ruchów głowy. Ja mam wieczorem miedzy dobrym a doskonałym. Jedna rzecz nie mogę pojąc że jak zasłonie gardę tzn twarz to mi wylacza sie ta opcja sledzienia głowy. macie jakas rade na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym oświetlasz pokój ? Świetlówki, halogeny ? Ile watt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starsznie duzo tej kasy biorac pod uwage ze na zakładach na max mozna postawic 5 k a stawki s najwyzsze jakie widziałem 2.3.

Co do tego sledzenia głowy wydaje mi sie ze sie wyłacza jesli warunki sie pogarszaja.MI na ten przykład dział tylko i wyłacznie w dzien(słoneczny):biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starsznie duzo tej kasy biorac pod uwage ze na zakładach na max mozna postawic 5 k a stawki s najwyzsze jakie widziałem 2.3.

Kilkaset walk i trofeum samo wpada. :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi brakuje, jeszcze 4k kasy i trofeum wpada :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam osoby chetnej do zdobycia trofeum. Chce zrobic trophy :

1. Wygraj 10 walk rangingowych pod rzad

2. Byc Championem w pokoju (bo chyba wtedy wpada)

3. Kasa zarobic hajs :o

Edytowane przez Reyen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem odpisałem, jestem chetny, najbardziej teraz

Podpowie ktoś możę jak zdobyć trophy "Nie do Zdarcia" bo probuje z tym Bruce Lee i nic... ktory zawodnik najczesciej oglusza? macie moze jakas technike? Trofeum wpadnie przy grze na 2? albo na multi czy tylko kariera?

Edytowane przez Reyen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi ktorzy sa chetni i beda obstawiać moje walki, bo potrzebuje trophy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie co do oświetlenia, czy dużo musi go być? bo jak ja np włącze wszystkie światła to jest normalnie jak w dzień rano. Czy lepiej dać tak średnio żeby różdzki byly lepiej widoczne te kulki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie co do oświetlenia, czy dużo musi go być? bo jak ja np włącze wszystkie światła to jest normalnie jak w dzień rano. Czy lepiej dać tak średnio żeby różdzki byly lepiej widoczne te kulki?

The Fight akurat pod tym wzgledem jest zupelnie inna niz np. Start the Party czy Sports Champions. Im wiecej swiatla tym lepiej. Przy silnym (lub zwyklym dziennym) oswietleniu bedziesz mial nawet "head tracking" a to juz Ameryka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.Potrzebne jest dobre światło -najlepsze naturalne.

Pytanie:czy ktos wie ile osób musi zarobic na Tobie podczas walk online zeby dostac trofeum i czy ktos chce sie w to zangazowac.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mało ludzi gra online i do tego często są dziwne błędy przy połączeniu albo jakiś cheating. Polega to na tym, że uderzasz w przeciwnika i nie robisz mu żadnej krzywdy, ale za to sobie jak najbardziej. Często taki przeciwnik w ogóle się nie rusza tylko stoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Co do walk z gośćmico rączki mają z tyłu i energia im nie znika to powiem iż miałem z takimi jużdo czynienia i NIE SĄ NIEŚMIERTELNI, lałem takich już paru .

Za pierwszym i drugim razem byłem w szoku, walę po nim jak po worku gość stoi, przechylasię energia mu nie znika myślę sobie rozłączę się bo nie mam szans ale panowieile radochy miałem jak przez około 40sekund non stop wale go i wale łokiećsierp łokieć i napieram brak tchu i co ?

I po pewnym czasie gość pada !!! Myślę sobie zwiesił się PS3coś nie tak może tylko ja nie widziałem jego rąk i znikającej energii . Ale gdytrafił mi się taki drugi przeciwnik pomyślałem że niektórzy mają jakiś sekrecikiJ

Przy trzecim takim zawodniku wiedziałem że muszę napierać doutraty tchu aż do końca, i poszło gość padł. I na deser koledzy najlepszeczwarty taki przeciwnik owszem miał słabiej rozbudowaną postać ale znowu rączkiz tyłu i energia bez końca niestety ten przeciwnik po prostu zwiał i sięrozłączył HAHA.

Więc panowie WALCZYMY I WALCZYMY do końca nie koniecznie naszego!!

Myślę może mam fart ale udało już mi się wygrać zgościem z 350 reputacją i wszystko na100+4 przy moich 180 i wszystko na 100+2 i 3 więc tych bez rąk mam gdzieś.

Co do treningu to dla mnie najszybsze rozbudowanie postacito trening na worku wynik jakieś 5600

Co jest bez sensu bo po 1500 jest 50 punktów , jak to robić,jak na gruszce robię młynek i wpadam w rytm jak dojdzie do 9 to punkty nabijamw 1.5 do 2 minut.Tricepsik się nabija poparu takich treningach .Pozdrawiam wszystkich .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że ci goście co nie walczą i niby nie tracą energii to jest jakiś błąd w połączeniu. Sądzę, że oni w czasie walki widzą nas w ten sam sposób jak my ich. Osobiście też pokonałem kilku w sposób jak wyżej. Nawalałem ich dla zabawy ile się da i po paru minutach padali. W statystyce po walce nie było żadnych ciosów, ani siły ciosów itp. jedynie spalone kalorie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak przypadkiem że oprócz wszystkich zdolności na 100 + trzeba na treningach nabijać jeszcze siły? czasami wjeżdżam w gościa który ma 280 ranking i go młuce a czasami z gostkiem przy 0 mam problem. Ja też sie spotkałem z tymi kolesiami co młucenie ich nie ma sensu ale to może dla tego że mają mnóstwo punktów umiejętności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Za pewne w następnym tygodniu zakupię The Fight, strasznie mi się spodobała ta gra.

Mam do was takie pytanie:

Czy da się grać ja vs. kolega, z tym że obaj mamy po jednym move'ie i po 1 padzie ?

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Za pewne w następnym tygodniu zakupię The Fight, strasznie mi się spodobała ta gra.

Mam do was takie pytanie:

Czy da się grać ja vs. kolega, z tym że obaj mamy po jednym move'ie i po 1 padzie ?

Pzdr.

da da da :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. ^^

Ahh, nie mogę się już doczekać tej zaiste zacnej rozgrywki. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób grę chwali, a na metacritic średnia ocen poniżej 50...

Powiedzcie, czy szybkość ciosów jest odzwierciedlona? I czy gra nie nudzi?

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkość ciosów oddana jest 1:1 i nawalanie przeciwników na prawdę sprawia frajdę. Co do tego czy gra się nudzi czy nie to już zależy od Ciebie czego oczekujesz od gry. Ja traktuję tą grę jako rodzaj codziennej gimnastyki zwłaszcza po założeniu obciążników po 1,5 kg na nadgarstki. :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z jw73, ta gra jest super, nie sugerujcie się słabymi recenzjami, najważniejsze aby dobrze skalibrować kontrolery wymaksować staty i mieć trochę kondycji :) wtedy to czysta przyjemność klepania :)

wstyd się przyznać ale mam 29 lat i przy żadnej grze się tak dobrze nie bawiłem jak przy The Fight, gwarantuje że po pół godziny grania będziesz cały m.. "zgrzany" :P

polecam Stary Kaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×