Skocz do zawartości
PanPawcio

The Fight

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy mógł by mi ktoś objaśnić jak zrobić następujące trofea.

-Nie do zdarcia - Wygraj mecz mimo zostania ogłuszonym 5 razy . Moje pytanie ; Jaki przeciwnik najczęściej ogłusza ? I czy widać to gdzieś , że zostało się ogłuszonym ?

-Grom- Walni naprawdę , ale to naprawdę mocno . Moje pytanie ; Jakim ciosem najmocniej uderzę? Czy mogę zrobić to ciosem nieczystym i czy trzeba mieć daną ilość punktów w sile ?

-Pogromca - Ogłusz przeciwnika 6 razy , a potem wygraj mecz. Moje pytanie ; Czy jest jakiś sposób na ogłuszenie przeciwnika ? Jak tak to jaki ?

-Kasa - Zarób mnóstwo kasy . Moje pytanie ; Ile dokładnie ?

-Legenda - Osiągnij naprawdę wysoką rangę. Moje Pytanie ; Chodzi o range w trybie kariery ? Ile punktów rangi muszę zdobyć ?

-Dynamo- Wytrzymaj wiele rund sparingu wytrzymałościowego. Moje pytanie ; Ile rund trzeba wytrzymać ? I czy jest na to jakiś sposób bo osobiście dochodzę do max 13 ..

-Mistrz -Mocno ulepsza swoje zdolności . Moje pytanie ; Na ile punktów ulepszyć zdolności ? np 50 wszystkie czy może jedną na 100 ?

Jeżeli ktoś zrobił te trofea to proszę o pomoc !

Z góry dziękuję !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ta grę od dzis i na poczatku sprawil na mnie bardzo duzo wrazenie ruchy odzorowane w 100%. Aleee przy 1 wlace tak jest ciezko trafic w komputer ze z 5 min ciezko mi bylo go dobic. Czy u was takze trzeba sie nameczyc w walce? Przy treningu z groszka tak sie zmeczylem ze nie mam sily ^^:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz jest bardzo męczący - to prawda. Mi udało się pokonac pierwszego gościa ale na drugim już poległem. Trzeba niestety trenować i podnosić statystyki. Jak zrobisz wszystko na 100 to pierwszy gość będzie na "trzy strzały" :) Jednak trening wymaga trochę czasu i energii. Nie przesadzaj na początku bo na drugi dzień będziesz miał kłopoty z podtarciem tyłka :) Zakwasy dają się we znaki. Po miesiącu grania 1 - 2 godziny dziennie pewnie skończysz grę...

pozdrawiam

Marek M.

Edytowane przez marekm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest zajebista: wciąga i daje wycisk. Nie ogarniam tylko trybu online. Raz się połączyłem i zanim zdołałem się poruszyć to koleś zdążył mnie znokautować jednym ciosem. Czy ten system nie przyporządkowuje przeciwników pod względem umiejętności (jak np w Fifie)? Bo jeżeli tak, to początkujący gracze nie mają czego szukać w rozgrywce online. Kiepska to przyjemność trafić od razu na kogoś z pełnymi "skillsami".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy mógł by mi ktoś objaśnić jak zrobić następujące trofea.

-Nie do zdarcia - Wygraj mecz mimo zostania ogłuszonym 5 razy . Moje pytanie ; Jaki przeciwnik najczęściej ogłusza ? I czy widać to gdzieś , że zostało się ogłuszonym ?

-Grom- Walni naprawdę , ale to naprawdę mocno . Moje pytanie ; Jakim ciosem najmocniej uderzę? Czy mogę zrobić to ciosem nieczystym i czy trzeba mieć daną ilość punktów w sile ?

-Pogromca - Ogłusz przeciwnika 6 razy , a potem wygraj mecz. Moje pytanie ; Czy jest jakiś sposób na ogłuszenie przeciwnika ? Jak tak to jaki ?

-Kasa - Zarób mnóstwo kasy . Moje pytanie ; Ile dokładnie ?

-Legenda - Osiągnij naprawdę wysoką rangę. Moje Pytanie ; Chodzi o range w trybie kariery ? Ile punktów rangi muszę zdobyć ?

-Dynamo- Wytrzymaj wiele rund sparingu wytrzymałościowego. Moje pytanie ; Ile rund trzeba wytrzymać ? I czy jest na to jakiś sposób bo osobiście dochodzę do max 13 ..

-Mistrz -Mocno ulepsza swoje zdolności . Moje pytanie ; Na ile punktów ulepszyć zdolności ? np 50 wszystkie czy może jedną na 100 ?

Jeżeli ktoś zrobił te trofea to proszę o pomoc !

Z góry dziękuję !

Moge Ci pomóc -pisz na gg 3214878.pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz powoli ogarniam ale zakwasy juz sa.. gra swietna nie wiem czemu takie slabe recenzje dostała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was kolejne pytanie..

Ile czasu trzeba trenować, żeby ruchy stały się dokładne i silne ?

A, moglibyście podać wszystkie statystyki w które można dawać pkt z treningu, oraz napisać jak trzeba dawać? (proporcje etc.)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was kolejne pytanie..

Ile czasu trzeba trenować, żeby ruchy stały się dokładne i silne ?

A, moglibyście podać wszystkie statystyki w które można dawać pkt z treningu, oraz napisać jak trzeba dawać? (proporcje etc.)

Pzdr.

Jak potrenujesz wystarczająco długo to wszystko można ustawić na 100 i to jest wartość maksymalna.

Dalsze zwiększanie statystyk polega już na używaniu dopalaczy i dodatkowych gadżetów (rękawice, itp)

Przy statystykach 100/100 dynamika się znacznie poprawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak potrenujesz wystarczająco długo to wszystko można ustawić na 100 i to jest wartość maksymalna.

Dalsze zwiększanie statystyk polega już na używaniu dopalaczy i dodatkowych gadżetów (rękawice, itp)

Przy statystykach 100/100 dynamika się znacznie poprawia.

Dodatkowe gadżety? :D Coraz bardziej mi się ta gra podoba, niestety nie można nigdzie znaleźć oferty poniżej 100zł. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Ktoś może mi podpowiedzieć jak uruchomić grę z jednym movem i drugim padem. Nie potrafię przejść momentu kalibracji ,cały czas prosi o podłączenie drugiego kontrolera(pad nie reaguje ). Wiem ze grają nie którzy z jednym movem. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku wybierasz czy grasz 2 kontrolermai move lub druga opcja 1 move i jeden pad<-dla Ciebie jest druga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam Wszystkich. Ktoś może mi podpowiedzieć jak uruchomić grę z jednym movem i drugim padem. Nie potrafię przejść momentu kalibracji ,cały czas prosi o podłączenie drugiego kontrolera(pad nie reaguje ). Wiem ze grają nie którzy z jednym movem. Pozdrawiam

przy uruchamianiu gra pyta czy masz 2x move czy move+pad

zamówiłem gre z padem dodatkowym - gra przyjechała dzień wcześniej - odpaliłem i Danny Trejo instruował jak walczyć move+pad

nastepnego dnia wybrałem 2x move i odpowiednio ładuja sie cut scenki z dwoma kontrolerami move

kalibracja jest dopiero przed samą walką czy treningiem - wybór sterowania na samym początku odpalenia gry więc może tam popełniasz błąd

Edytowane przez gnz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, przymierzam się do zakupu tej gry.Może mi ktoś powiedzieć czy przy tej grze da się chudnąć albo chociaż utrzymywać wagę?Mam z tym problem(lekka nadwaga) a nie mam motywacji do ćwiczeń. Tu mogę połączyć przyjemne z pożytecznym.Czy ktoś kto gra w to dłużej zauważył np spadek swojej wagi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmeczyc sie naprawde mozna. Ja przy pierwszym razie grania to mialem zakwasy przez 2 dni. Ale teraz coraz mniej juz sie mecze bo ciosy mam dokladniejsze, ale i tak leci pot. Hmmm ale czy schudnac nie wiem, Regularna gra moze i by cos dala ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, przymierzam się do zakupu tej gry.Może mi ktoś powiedzieć czy przy tej grze da się chudnąć albo chociaż utrzymywać wagę?Mam z tym problem(lekka nadwaga) a nie mam motywacji do ćwiczeń. Tu mogę połączyć przyjemne z pożytecznym.Czy ktoś kto gra w to dłużej zauważył np spadek swojej wagi??

Będziesz zalany z potem - co z pewnością wiąże się ze stratę wagi. ;) 2-3h dziennie i gwarantuje Ci że dojdziesz do prawidłowej wagi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.W takim razie zainwestuje w tą gierkę, warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja się pochwalę. Przy tej grze według licznika z gry spaliłem ponad 30 000 kcal. :D i faktycznie schudłem 4 kg. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty brylujesz w rankingach gry:)w pierwszej 20 w kliku kategoriach :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja się pochwalę. Przy tej grze według licznika z gry spaliłem ponad 30 000 kcal. :D i faktycznie schudłem 4 kg. :whistling:

Ale Ty brylujesz w rankingach gry:)w pierwszej 20 w kliku kategoriach :rolleyes:

Pierwsza 20? No, no, gratuluje. :) Kolejny dowód, że gra jest świetna i nie można się od niej oderwać. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Wódka też jest świetna a "mistrzów" określają mianem alkoholików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Wódka też jest świetna a "mistrzów" określają mianem alkoholików.

Ale ćwiczenie w The Fight tylko poprawia kondycję, a ćwiczenie w.. wódce nie jest ani trochę pożyteczne. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą gierkę traktuje jako rodzaj gimnastyki, a statystyki same idą do góry. Wystarczy godzinkę dziennie pograć i się samo uzbiera. Dla mnie to już stał się taki rodzaj relaksu po pracy, codziennie godzinkę i wystarczy. Ostatnio jednak łokcie mi nawalają. Lepiej więc uważać ze zbytnim zaangażowaniem w tą grę i nie przesadzać ze zbyt długim graniem na raz. :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wszedłem w posiadanie gry, i chciałem zapytać o wydawanie pktów i treningi, ile pkt trzeba zdobyć na treningach aby pokonać danego przeciwnika czy jest to jakoś określona bo jak na razie nic mi nie mówi ich ilość, nie wiem czy jak przeznaczę 40p na np wytrzymałość to dużo. a ile pktów byłoby wskazane na pokonanie trzeciego przeciwnika?

I male info dla wszystkich kupiłem grę w Anglii, gra miała polską wersję językową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wszedłem w posiadanie gry, i chciałem zapytać o wydawanie pktów i treningi, ile pkt trzeba zdobyć na treningach aby pokonać danego przeciwnika czy jest to jakoś określona bo jak na razie nic mi nie mówi ich ilość, nie wiem czy jak przeznaczę 40p na np wytrzymałość to dużo. a ile pktów byłoby wskazane na pokonanie trzeciego przeciwnika?

I male info dla wszystkich kupiłem grę w Anglii, gra miała polską wersję językową.

Nie ma określonej ilości pkt. Zależy jak będziesz walczyć. Można wygrać z min. ilością pkt, a można przegrać przy samych setkach. :P

Tak z ciekawości - gdzie kupiłeś grę? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś był z Wrocka lub okolić to mogli byśmy się wymienić czasowo za SC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×