Skocz do zawartości
Kitana

Czego Wam Brakuje W Ps3?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Postanowilem zalozyc taki temat i dowiedziec sie co chcielibyscie aby miala nasza konsola a tego nie ma.

Ja chcialbym aby bylo normalne wejscie na sluchawki i mikrofon oraz moc sluchac wlasnych mp3 podczas grania ;)

Czekam na wasze wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Postanowilem zalozyc taki temat i dowiedziec sie co chcielibyscie aby miala nasza konsola a tego nie ma.

Ja chcialbym aby bylo normalne wejscie na sluchawki i mikrofon oraz moc sluchac wlasnych mp3 podczas grania ;)

Czekam na wasze wypowiedzi

Mozesz kupic pod usb takie wejscia -.-'

Niczego mi nie brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale i tak mikrofon wtedy nie dziala

Mi jeszcze bardzo brakuje zgrywania gier na dysk ale wiem ze wtedy kazdy by zgrywal i sprzedawal ale fajnie by tak bylo, nie bawic sie ciagle w szufelke pudelkami i zmiane plyt ;) Dobry bylby tez pomysl ze zmieniarka w ps3, wkladasz zalozmy 3 gry i wybierasz w menu w ktora grasz. To byloby swietne rozwiazanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak :D :

-niezależny voice chat (chyba wszystkim tego brakuje)

-otwierania przeglądarki w czasie grania

-mp3 w czasie grania też by było fajną sprawą

-nowej przeglądarki (kiedyś chodziły plotki o mozilli)

-zmieniarka to bardzo fajne urządzenie które zaoszczędziło by wiele czasu i uchroniło by wiele płyt przed nie potrzebnymi rysami (ciągłe przekładanie może doprowadzić do przypadkowego porysowania)

Jak sobie coś przypomnę to dopiszę

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpalasz winampa na kompie albo płytkę w wieży czy co tam macie i nie trzeba zapychać ps3 głupotami...

zmieniarka płyt niby gdzie miała by się zmieścić? jak jesteś taki leniwy i ciężko Ci wstać do konsoli to graj tylko w gry z cyfrowej dystrybucji zapisane na dysku.... albo zbuduj robota do zmiany płyt na pilota...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MichuL gdyby sony nasrało ci na twarz, pewnie byś chodził i

twierdził, że to najlepsze gówno, jakie można mięć i że ci niczego więcej nie potrzeba.

Człowieku pierniczysz takie głupoty żem się czytać nie chce, gdyby wszyscy myśleli tak jak

ty, to nigdy by nie powstał PS3 takie, jakie mamy teraz.

Pamiętaj ze zawsze trzeba iść naprzód i naprzód.

Od siebie dodam, że w mojej konsolce z chęcią zobaczył nową przeglądarkę,

oraz w niedalekiej przyszłości dysk flash

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klienta pocztowego 

voice chata

przegladarka np opera :D

malo usb ale tego sie juz nie przeskoczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej brak mi porządnej przeglądarki internetowej. Dodatkowe porty USB by się oczywiście przydały (w starszych wersjach były chyba 4 i do tego czytnik kart, kompatybilność wstecz z grami z PS2 i PSX- komu to przeszkadzało?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego z PS3 chcecie robić kolejnego PC. To zupełnie idiotyczny pomysł.

Popatrzcie na historie rozwoju dystybucji linuxowych. Był Slackware, którego trzeba było ustawiać ręcznie - ale działa hiperstabilnie, nie wiesza się.

Jakieś matoły zaczęły robić dystrybucje co same wykrywają sprzęt, cuda wianki - i zaczęło się. Jest niestabilne, wiesza się, sypie błędami.

Dobrze, że Slackware nadal jest taki jaki jest - hiper stabilny.

PS3 - właśnie dlatego jest stabilne, że nie ma miliona syfów odpalonych naraz. System skupia się na obsłudze gry. Kto kiedykolwiek pogramował coś więcej niż rozwiązywanie równania kwadratowego powinien zrozumieć.

Co do większej ilości portów... to co konkretnie chciałbyś tam podłączyć?

Chat w grach? W wielu istnieje komunikacja głosowa wewnątrz gier - np. bioshock 2. I tak niewiele osób z tego korzysta.

Podczas gry - to ja chce się skupić na rozgrywce a nie na przeglądaniu stron, słuchaniu mp3 innych niż z danej gry (nie mniej jednak są tytuły, które oferują zmianę mp3 na inne), czy szukaniu ludzi do rozmowy.

Jak komuś PS3 nie pasuje to niech sobie kupi PC :)

Zgrywanie gier na dysk... wiele gier instaluje się na dysku i działa całkowicie z dysku - wymagana jest jedynie płytka w napędzie. Mi to nie przeszkadza.

Przeszkadza pewnie złodziejom, co na PC mieli dziesiątki pirackich płytek i są nie przyzwyczajeni do sięgania na półkę z grami.

Do tego ta cała zmieniarka - zmienisz gry co 3 minuty? Czy co np. 3 godziny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do większej ilości portów... to co konkretnie chciałbyś tam podłączyć?

Kamerkę, Headseta, Keypada, 2x MOVE, 1x Navi, 2 x Dualshocka i czasami Pendrive'a :)

Po przesiadce z 60-tki na Slima jestem w szoku jak bardzo brakuje mi tych dwóch USB. I nie piszcie mi o hubach bo wyglądają idiotycznie. Nie powinni ciąć tych wejść od samego początku. Akcesoriów przybywa a USB ubywa. To nielogiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamerkę, Headseta, Keypada, 2x MOVE, 1x Navi, 2 x Dualshocka i czasami Pendrive'a :)

Po przesiadce z 60-tki na Slima jestem w szoku jak bardzo brakuje mi tych dwóch USB. I nie piszcie mi o hubach bo wyglądają idiotycznie. Nie powinni ciąć tych wejść od samego początku. Akcesoriów przybywa a USB ubywa. To nielogiczne.

2 Move , 2 Duale i 1 Navi , a to nie jest jeden i ten sam kabel ? Na stale podłączasz sobie zwykły kabel Usb , a drugie zostawiasz wolne na inne akcesoria i już . A jak nie to kupujesz huba , chowasz gdzieś z tyłu i po problemie . Ja mam Ps3 za telewizorem , na stałe zajęte oba porty , do jednego kabel do padów , które również leżą i ładują się za telewizorem , a do drugiego mam podłączoną klawiaturę Logitecha g15 , która ma dwa dodatkowe porty i leży sobie na stole przed telewizorem , i tym sposobem mam dwa wolne porty i jak potrzebuję podłączyć odbiornik do Buzzer'ów , Pendrive'a , kierownicę , pada przewodowego , telefon , aparat bądź inne urządzenie , to podłączam do klawiatury i nie grzebię nic przy konsoli za telewizorem . Myślałem też kiedyś , o schowaniu huba w szufladzie , ale się okazało , że nie ma takiej potrzeby , przy komputerze akurat tak mam , za monitorem huba z kablami i tylko koło monitora wystają wszystkie końcówki ( mini usb , do telefonu , do odtwarzacza i do aparatu ) , co potrzebuję , to podłączam , a w komputerze mam jeden port zajęty tylko na huba . I huby nie wyglądają idiotycznie .

Mi czasami przeszkadza napęd na jedną płytę , mogłaby być zmieniarka na dwie-trzy , czasami się przekłada co chwile i to nie jest wygodne . Brakuje mi miejsca na dysku , 40 gb przesrane , przymierzam się do zakupu od dłuższego czasu , ale nie ma ani pieniędzy ani chęci za bardzo . I przeglądarka w czasie grania też niekiedy by się przydała .

Problem z muzyką rozwiązany , mój błąd .

Edytowane przez Lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi możliwości słuchania muzyki w tle , kiedyś to było , usuneli , nie wiem dlaczego , mogłem puścić piosenkę i szukać innej z listy lub przeglądać internet , teraz puszczam muzykę , naciskam Ps Button'a i się pyta czy chcę wyjść , irytuje mnie to strasznie . Brakuje mi miejsca na dysku , 40 gb przesrane , przymierzam się do zakupu od dłuższego czasu , ale nie ma ani pieniędzy ani chęci za bardzo . I przeglądarka w czasie grania też niekiedy by się przydała .

Nic nie usunęli.

http://manuals.playstation.net/document/pl/ps3/current/settings/outputfrequency.html

Ustaw sobie częstotliwość na 48 khz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi możliwości zgrywania płyt na dysk ale nie na potrzeby piracenia.

Wkładamy płytę, zgrywamy na dysk. Każde uruchomienie gry sprawdza czy jest oryginalny dysk w napędzie i dopiero wtedy uruchamia grę.

Dzięki temu mamy szybsze uruchamianie i mniejsze zużycie napędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi możliwości zgrywania płyt na dysk ale nie na potrzeby piracenia.

Wkładamy płytę, zgrywamy na dysk. Każde uruchomienie gry sprawdza czy jest oryginalny dysk w napędzie i dopiero wtedy uruchamia grę.

Dzięki temu mamy szybsze uruchamianie i mniejsze zużycie napędu.

Zależy od gry - z moich obserwacji wynika, że:

- BioShock

- BioShock 2

- Infamous

- Assasin's Creed II

podczas instalacji całe wchodzą na dysk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dużo osób pisze o braku wstecznej kompatybilności z PSX ?? Przecież gry z PSX działają, z PS2 owszem,nie...i to by sie przydalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Emulacja gier z PS2.

Cała reszta to nic nie znaczące bajery, które i tak robi się na komputerze. Fajnie byłoby móc podłączyć sobie słuchawki z mikrofonem i spokojnie nawijać w trakcie gry, ale można podłączyć headset, albo nawet EyeToya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje głównie dwóch rzeczy, które ma Xbox: zmiana profilu gracza bez wychodzenia z gry i możliwość zalogowania dwóch profili naraz online. Skoro Xbox to ma, to w PS3 też na pewno mogłoby to być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku trochę tego jest:

- obsługi dysków zewnętrznych w systemie NTFS

- możliwości zrzucenia gry na dysk

- cichej pracy chlebaka- moja 80 wyje jak szalona, podobnie jak chlebaki moich znajomych, między bajki można sobie włożyć opowieści o błogiej ciszy podczas grania, nawet Xbox 360 chodzi ciszej podczas odpalania gier z dysku ( klocek z płytą główna jasper)

- odtwarzacza multimedialnego z prawdziwego zdarzenia, na tej płaszczyźnie ps3 rozczarowuje najbardziej ( moja subiektywna opinia), lista formatów, które odpalimy na czarnuli jest króciutka, dołączając do tego głośną pracę, otrzymujemy pudełko nienadające się na centrum domowej rozrywki, stacjonarne blu-ray playery wdeptują dziecko Sony w ziemię zarówno kulturą pracy jak i liczbą odtwarzanych formatów, o cenie nawet nie wspomnę

- pada nadającego się do gry w fpsy i wyścigi, dla mnie dual jest idealny do pozostałych gatunków gier, w dwóch pierwszych sprawdza się bardzo słabo

Trójeczka jako maszynka do gier spełniła moje oczekiwania w 100%. W kwestii multimediów zawiodłem się bardzo. Kupując sprzęt za tysiaka z hakiem mam pewne oczekiwania względem niego. Nie poleciłbym jej nigdy kinomanom, gracze mogą brać w ciemno, na pewno się nie zawiodą.

Edytowane przez Kurczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mnie osobiście brakuje tylko jednego mianowicie emulacji gier z PS2 ponieważ bardzo chciałbym pograć w parę pozycji których próżno szukać na innych konsolach :)

Owszem ktoś może powiedzieć ze można kupić w dzisiejszych czasach konsole PS2 za grosze i tu pojawiają się 2 problemy.

Po pierwsze no nie całkiem za takie grosze bo przykładowo w MM mieszczącym się w okolicach mojego miasta konsola PS2 jest sprzedawana w cenie 450 zł co mnie osobiście wydaje się śmieszne patrząc ile kosztuje przykładowo taki xbox 360 arcade :)

A po drugie nie chcę inwestować w kolejną maszynkę do grania bo mam ich już aż 6 więc wystarczy bo i tak już mi się ledwo na półce mieszczą :P

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie w każdej konsoli powinna być wsteczna kompatybilność, mam póki co 60GB(od wczoraj przerobioną na 320GB :biggrin: )

A osobiście dla mnie brakuję:

- Mozzili

- Możliwości otwierania filmów w formacie .mkv

- Jakiegoś sensowniejszego kontrolera dla FPSów

I do tego jakiejś większej kontroli SONY, bo takie coś jak Jailbreaker(czy jakoś tak) nie powinno istnieć.

Edytowane przez Shinigami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wychodzi MOVE, a na rynku jest ten śmieszny zestaw myszka i fragment pada, więc kontroler pod FPSy jest.

A reszta to zabawki z kompa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje chociaż jednego USB z tyłu. No nie wyobrażam sobię PS Eye z wiszącym kablem. To będzie szpetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- porządnego party systemu z prostymi zaproszeniami, gdzie można łatwo przeskakiwać z gry do gry, a nie że każda gra robi to inaczej

- możliwości zaznaczanie wszystkich wiadomości jako przeczytane

- grupowanie znajomych

- możliwość ustawianie statusu na niewidzialny

- czytanie otrzymanych wiadomości podczas gry jednym przyciskiem

- możliwości wysyłanie i czytania wiadomości do znajomych przez www

- możliwości usunięcia aktywowanych konsol na swoim PSNID po zalogowaniu na www :)

- różowego Move :P

- wiadomości głosowych

- możliwości zgłaszania osób które graja na piratach ( to na przyszłość)

- żeby platyna w każdej grze cos odblokowywała, premium theme czy bronie do multi

- mkv

- google chrome, albo ten nowy firefox co jest w fazie beta

Edytowane przez LethalDoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno wymyśliłem, choć aż tak wazne nie jest. Miło byłoby móc zaznaczać dowolną liczbę plików, żeby je skopiować na pendrive`a, lub usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×