Skocz do zawartości
Kitana

Czego Wam Brakuje W Ps3?

Rekomendowane odpowiedzi

zgadzam sie :D. Mailem xklocka wiec coś o tym wiem ( tylko ze grałem tam w GTA4 i teraz na PS3 gram i widać różnicę :D ) - gdyby xklocek nie był taki wadliwy to bym już sprzedał PS3 , ale tak to wole sobie pograć z wami :tongue:

A odnosząc się do tematu to mi brakuje prostoty jaka jest w Xbox live , tam wszystko masz na tacy a w PS3N natomiast japońskie sudoku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R* skopało wersje PS3 tych gier, ale grafa na PS3 wcale nie jest słabsza od tej na klocku. Kiedyś takich przykadów było sporo, teraz róznic nie ma praktycznie wcale, a jeśli są, to czasem lepiej prezentuje się wersja na jednej, czasem na drugiej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj prawdziwej przelądarki mi w PS3 brakuje

jakaś opera albo chociaż explorer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi brakuje porządnych dobrych strategii z serii Total War, które z Ps3 wycisnęły by ostatnie poty. Ale zobaczymy, może ktoś się zdecyduje na taki krok;)

1. R.U.S.E. Super strategia czasy rzeczywistego na PS3 :biggrin:

2. Duże prawdopodobieństwo, że TOTAL WAR zagości na PS3 :biggrin: :thumbsup:

link: http://gry.onet.pl/2239048,,Total_War_wyl%C4%85duje_na_konsolach,wiadomosc.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że nie posiadam już PS3 od jakiegoś czasu to głównie brakowało mi :

- odtwarzanie plików .mkv,

- lepszej przeglądarki internetowej,

- coś z winampa, czyli odtwarzanie radia (np. RMF MAXXX),

- odtwarzanie muzyki podczas grania ( z pośród gier jakie miałem na PS3, tylko Tekken 6 oferował słuchanie własnych .mp3)

- DX 10 / 10.1 / 11,

- kopiowanie gier na dysk (orginalnych w połączeniu np. z dyskiem od samsunga [F3] powodowało by znacznie większą wydajność).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to, że jak wejdę w odebrane wiadomości i otworzę nową wiadomość to po niciśnięciu kółka wracam do XMB a nie do panelu tych wiadomości. Może to mały szczegół ale po jednej zarwanej nocy to wkurwia... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jak cholera obsługi plików .mkv i dla mnie to jest największa bolączka ps'a... :(

Edytowane przez HydeFromT70s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Duże prawdopodobieństwo, że TOTAL WAR zagości na PS3 :biggrin:

link: http://gry.onet.pl/2...,wiadomosc.html

Chopie chopie ,niech tak się stanie,tysiące godzin przegrałem w RomeTW i Medievala2 + Kingdoms ,Trzecią Erę TW - masakra po prostu.Dla ps3 zrezygnowalem już z grania na kompie bo z czasem nie wyrabiam a strategie pochłaniają tyle co Battlefield online dla przykładu.Skoro już sterowanie padem opanowali to cena gry nie miałaby znaczenia dla mnie.

Epickie bitwy po min. kilka tysięcy woja na ekranie tv np Isengard vs Rohan,Mordor vs Silver Elfs miazga jak to wygląda. Jeżeli to wyjdzie za jakiś czas i może nawet 3D zaimpletują to cały sprzęt wymieniam.

Ale się najaralem na to.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje :

czegoś w stylu xbox live party (serio pod tym względem PSN ssie na potęgę)

jakiegoś obciążnika na pada (zwykłe przyzwyczajenie x360 :D )

kompatybilności z PS2

no i najważniejsze, brak możliwości legalnego homebrew tylko przez jailbreak czego nie chce robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jak cholera obsługi plików .mkv i dla mnie to jest największa bolączka ps'a... :(

Ale przecież na PS3 bez problemów da się oglądac mkv streamując je prosto z kompa. Wystarczy PS3 Media Server

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje :

czegoś w stylu xbox live party (serio pod tym względem PSN ssie na potęgę)

jakiegoś obciążnika na pada (zwykłe przyzwyczajenie x360 :D )

kompatybilności z PS2

no i najważniejsze, brak możliwości legalnego homebrew tylko przez jailbreak czego nie chce robić.

Xbox live party to taki czat ? Jeśli tak to możesz przecież stworzyć chat na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było gdyby konsola nie używała płyty podczas gry. Tylko na starcie sprawdza czy jest oryginalna i jak jest to gra startuje a płyta w miejscu staje a jak chcesz wyjąć płytę to gra się wyłącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było gdyby konsola nie używała płyty podczas gry. Tylko na starcie sprawdza czy jest oryginalna i jak jest to gra startuje a płyta w miejscu staje a jak chcesz wyjąć płytę to gra się wyłącza.

Niemożliwe, bo dane z płytki cały czas są doczytywane, gram w Uncharted i gdy tylko zaczyna się nowa lokacja od razu słyszę że się wczytuje ;)

Mi cholernie brakuje możliwości zgrania gierki na dysk i granie z niego, byłoby cudownie ... lipa też że gierki z ps2 nie chodzą, mam ich kilka i muszę trzymać podłączoną ps2, a tak bym mógł opchnąć peesdwójkę i kupić nowe gierki na ps3 :D

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe, bo dane z płytki cały czas są doczytywane, gram w Uncharted i gdy tylko zaczyna się nowa lokacja od razu słyszę że się wczytuje ;)

Mi cholernie brakuje możliwości zgrania gierki na dysk i granie z niego, byłoby cudownie ... lipa też że gierki z ps2 nie chodzą, mam ich kilka i muszę trzymać podłączoną ps2, a tak bym mógł opchnąć peesdwójkę i kupić nowe gierki na ps3 :D

O to mi chodziło zainstalować w 100% a dalej tak jak napisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brakuje kontrolera myszkopodobnego do grania w FPSy, brakuje rowniez portów USB (ze dwa w tyle by sie przydały)

szkoda, że nie można odpalić najzwyklejszedo divixa z napisami, tylko trzeba kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mi brakuję niezależnego voice chata, poza tym mógłby być chociaż jeden port USB z tyłu obudowy. Reszta chyba OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brakuje kontrolera myszkopodobnego do grania w FPSy, brakuje rowniez portów USB (ze dwa w tyle by sie przydały)

szkoda, że nie można odpalić najzwyklejszedo divixa z napisami, tylko trzeba kombinować.

Jest taki kontroler.

Marka PS nie sprzyja piractwu. ;)

BTW oglądanie pirackich filmów zazwyczaj wymaga kombinowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego dodał bym szybsze wczytywanie XMB i polskie vidzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniarki płyt i więcej usb (kamerka, kierownica, HS czyli 3 ) ok. 4, albo nawet 6, żeby szybciej się ładowało ps move (2 kontrolery jednocześnie) i zawsze jeden wolny na coś okazjonalnego [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniarki płyt i więcej usb (kamerka, kierownica, HS czyli 3 ) ok. 4, albo nawet 6, żeby szybciej się ładowało ps move (2 kontrolery jednocześnie) i zawsze jeden wolny na coś okazjonalnego [;

Hmmm, a tego problemu nie rozwiąże jakiś hub 4 portowy na usb ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie brakuje grup, żeby pogadać se od tak z kumplami, jeden gra w to, drugi w to i razem gadają :) Na xboxie to wprowadzono i bez tego sie żyć już nie da :) Mam nadzieje, że Sony zrobi to w końcu kiedyś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi obecnie brakuję obsługi 16:10. Posiadam taki monitor i mam niestety problem z obrazem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież na PS3 bez problemów da się oglądac mkv streamując je prosto z kompa. Wystarczy PS3 Media Server

To ja doskonale wiem, ze mozna stremowac z kompa, ale po co mam miec wlaczonego lapka i PS3 zeby sobie obejrzec mkv na LCD, skoro podpinam lapka ?

Chodzi mi o NATYWNĄ obsluge .mkv przez PS3, a nie jakies drogi okrężne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×