Skocz do zawartości
Kitana

Czego Wam Brakuje W Ps3?

Rekomendowane odpowiedzi

a mówiłem że dają hdmi z jakimiś dodatkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje możliwości grania w gry z ps2.. według mnie duży błąd sony. No i przeglądarki z prawdziwego zdarzenia ale nie mamy co narzekać xbox nie ma jej w ogóle :) no i miłe by było wgrywanie gier na dysk :) co do funkcji mogli by wprowadzić zmianę PSNid słyszałem ze Xbox ma takie coś ale cóż :)

Edytowane przez MedSh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie rozumiem, po co zaraz po włączeniu konsoli uruchamia się napęd skoro gra i tak się nie uruchamia automatycznie.

Ile razy włączam konsolkę chcąc pograć w gry z dysku, lub posiedzieć na PSS, a płyta wiruje jak głupia... Po co?! Chyba tylko po to bym musiał ruszyć tyłek i ją wyjąć z konsoli by po 10 min wsadzić ją z powrotem...

Już mi lżej...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby konsola wiedziala, jaka plyta jest w srodku i jej ikonke wyswietlila w odpowiednim miejscu xmb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby konsola wiedziala, jaka plyta jest w srodku i jej ikonke wyswietlila w odpowiednim miejscu xmb.

..hmmm....tu mnie zaskoczyłeś. Czyżby twoja konsola w rozwinięciu 'games' nie pokazywała płyty z grą w napędzie..? nawet jak na nią najedziesz jest obrazek i muzyczka..:) takie to mądre ;) LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..hmmm....tu mnie zaskoczyłeś. Czyżby twoja konsola w rozwinięciu 'games' nie pokazywała płyty z grą w napędzie..? nawet jak na nią najedziesz jest obrazek i muzyczka..:) takie to mądre ;) LOL

ejjjjjj, no wez - odpisywalem przeciez na to:

lukasz93:W ogóle nie rozumiem, po co zaraz po włączeniu konsoli uruchamia się napęd skoro gra i tak się nie uruchamia automatycznie.

poza tym, to moze byc plyta z muzyka, plyta z filmem badz plyta z gra i od tego zalezy gdzie w xmb sie pokaze ikona. dlatego na starcie konsoli z wlazona plyta w naped, konsola uruchamia naped i sprawdza plyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyczkę i tło można by zapisać na dysk, a odczyt tytułu gry nie wymaga kręcenia się płyty przez pięć minut.

Nie wiem może jestem wyjątkiem, ale to mnie akurat wkurza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje możliwości grania w gry z ps2, no i racja jakaś przeglądarka lepsza by się zdała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie brakuje możliwości grania w stare gry z PS2 (eg. Zone of the Enders: 2nd Runner oraz Final Fantasy X i może X-2). Ale kto wie może wydadzą to w ramach PSNa :D.

A i odtwarzania własnej muzyki podczas grania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kabla hdmi w każdym zestawie a w systemie nie zależnego chatu głosowego i to by było na tyle aa i jeszcze jakieś mega wypasione radio o tematyce playstation z dobrą muzyką i prowadzącymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i odtwarzania własnej muzyki podczas grania :(

o to obwinaj developerow, bo konsola jest do tego zdolna i ma pelna funkcjonalnosc w tym zakresie. tak samo jak z robienie zrzutow ekranowych z xmb czy eksport do youtube. nie jest to jednak obowiazkowe dla gier (sony tego nie wymaga) wiec w zdecydowanej wiekszosci develeperzy tego nie stosuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi brakuje porządnych dobrych strategii z serii Total War, które z Ps3 wycisnęły by ostatnie poty. Ale zobaczymy, może ktoś się zdecyduje na taki krok;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje lepiej rozwiązanego ps store, dobrze by było jak by był to taki odpowiednik Steam'a :) Tam gry nie są może, aż tak tanie ale też nie drogie i jakoś im hula :)

Brakuje mi też w nośniku GT5 :D I możliwości zgrywania gier na dysk, bo mi te 250gb na razie jest nie potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi zmany psn id, na x360tce jest taka możliwość, co prawda odpłatna ale zawsze jest, byłem pewien że po wprowadzeniu plus również się pojawi, ale na dziś dzień cisza. I największa dla mnie bolączka czyli czat głosowy, brakuje mi czegoś co na xboxie nazywało się party, w owej 'imprezie' można rozmawiać nawet grając w multi, w przeciwnych teamach, bardzo brakuje mi tego ostatniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez delikatnie drazni brak obslugi PS2 - chocby dlatego ze GT4 lrzy i sie kurzy a na 5 tyle lat czekamy. Pocieszne jest jednak dazenie do szerszego wprowadzenia serii Collection. Fakt ze dodatkowa kasa, ale GoW w HD naprawde wymiata:) teraz czekam na Prince of Persia i moze dadza kiedys MGS 2 i 3.

Denerwuje mnie odtwarzanie jakiejs muzyczki przy wyborze pozycji w menu - glosnosc jest nierowna tej z gry

wiec czesto mnie straszy jak pieprznie na kinie domowym. A moze da sie to wylaczyc?

Przegladarka kiepska, ale to juz kazdy slyszal.

Wkurza mnie brak chocby jednego USB z tylu konsoli - kto ma kamerke ten pewnie czuje to samo. A i podstawke chlodzaca mozna by podpiac tak zeby kable sie nie plataly.

Poza tym i tak jest super:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny, brakuje wsparcia dla gierek z ps2.

Jedną z największych wad ps3 to brak możliwości odtwarzania muzyki podczas grania, bardzo mi tego brakuje po kilku partyjkach u znajomego przy xbox360.

Pewnie jest kilka tytułów gdzie można odtwarzać swoją nutę, do xbox niestety w tym temacie sony ma jeszcze sporo do nadrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 mi brakuje najbardziej bezprzewodowej kamerki lub chodziaż jednego wyjścia usb z tyłu oraz wifi N. Przydałby się też lepszy browser (konkretnie interfejs)  oraz wsparcie dla większej ilości formatów audio/video.

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to obwinaj developerow, bo konsola jest do tego zdolna i ma pelna funkcjonalnosc w tym zakresie. tak samo jak z robienie zrzutow ekranowych z xmb czy eksport do youtube. nie jest to jednak obowiazkowe dla gier (sony tego nie wymaga) wiec w zdecydowanej wiekszosci develeperzy tego nie stosuja.

PS3 sprzętowo nie obsługuje własnej muzyki w grach. Taka opcja musi być dodana do każdej gry osobno

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje:

1.kompatybilności z grami z Ps2 i mogło by być więcej emulatorów na Ps3 o emulatorze starego Xbox to tylko na razie pomarzyć

2.chociaż 3 porty usb tak jak w Xbox360 oczywiście ten 3 z tyłu

3.najbardziej możliwości instalacji systemów na architekturę PowerPC np.Linux

3.-czasami jestem tak wściekły za to na sony i Ps3 że mam ochotę zrobić to:

oczywiście z Ps3:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co brakuje mi w tej konsolce to dobrego Joystick'u.

w sensie wygodnego.

microsoft moim zdaniem bardziej postarali się o design i obudowe padów w xboxie.

są wygodniejsze i ogólnie lubie je.

a te z ps3 to takie jak zawsze. mogli też zmienić pady. a nie cały czas te same..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co brakuje mi w tej konsolce to dobrego Joystick'u.

w sensie wygodnego.

microsoft moim zdaniem bardziej postarali się o design i obudowe padów w xboxie.

są wygodniejsze i ogólnie lubie je.

a te z ps3 to takie jak zawsze. mogli też zmienić pady. a nie cały czas te same..

Nie zmienia sie tego co dorbe, przykladem jest pad do ps3 albo Porsche 911 ;) Ksztalty te same od samego poczatku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zdecydowanie brakuje możliwości zgrania każdej gry na HDD.

Oczywiście płytka musiałaby być w napędzie, bo jakżeby inaczej, ale chodzi o oszczędzanie napędu.

Poza tym chyba jest wszystko co potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne czego mi brakuje w ps3 to lepszej grafiki na xklocku troche lepsza np.: w Red Dead Redemption

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×