Skocz do zawartości
cwir

[Online] Fifa 11

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam ludzi do grania w klubie ktorzy byli by dyspozycjni do gry w godzinach 10 - 20,21,22 i czasem w nocy 3-5,6

The Undisputed

co najmniej 50% rozwoju ogolnego !

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do grania w klubie ktorzy byli by dyspozycjni do gry w godzinach 10 - 20,21,22 i czasem w nocy 3-5,6

The Undisputed

co najmniej 50% rozwoju ogolnego !

pozdrawiam

Jestem chetny mam 54% rozwoju :) za niedlugo bedzie 60 (nie gram bramkarzem ;) psn id linkin120289

Jak cos to wyslalem prosbe o przyjecie.

Edytowane przez linkin120289

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klub Ultra Squad PL poszukuję zawodników na pozycje: BR i OBR (LO, ŚO, PO).

Gracze powinni dysponować czasem codziennie w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Nasz klub jest w TOP3 Polskich klubów i dobrze nam idzie.

Jesteśmy zgranym klubem, do lepszych wyników potrzebni są nam defensywni gracze.

Gwarantujemy dobrą atmosferę, mamy własną stronkę www na której także znajduje się czat.

Osoby zainteresowane powinny mieć ukończone co najmniej 75% wyzwań i najlepiej jakby miały maksymalną ilość wyzwań na swojej pozycji.

Kontakt :

- PSN ID: lukasz4268, Kris94PL, gonzo_86pl, ReGGy10xd, rafalblabla

Pozdrawiam : )

Edytowane przez lukasz4268

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klub POGROMCY szuka ogarniętego BR

pisać do psn id: dexterek43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, gram na pozycji GK mam WG 90, 49/50 wyzwań (jedno coś nie chce wejść :) Nieskromnie mówiąc jestem raczej ogarnięty, dostaje prośby o transfer nawet jako członek klubu z tym że cały czas łupie z jakimiś włochami, hiszpanami, angolami itp. a chętnie pograłbym w końcu z kimś z Polski. Niestety online jestem tylko od czwartku do niedzieli. Interesuje mnie gra w przyzwoitym teamie - wysoko sklasyfikowanym.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klub Ultra Squad PL poszukuję zawodników na pozycje: BR i OBR (LO, ŚO, PO).

Gracze powinni dysponować czasem codziennie w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Nasz klub jest w TOP3 Polskich klubów i dobrze nam idzie.

Jesteśmy zgranym klubem, do lepszych wyników potrzebni są nam defensywni gracze.

Gwarantujemy dobrą atmosferę, mamy własną stronkę www na której także znajduje się czat.

Osoby zainteresowane powinny mieć ukończone co najmniej 75% wyzwań i najlepiej jakby miały maksymalną ilość wyzwań na swojej pozycji.

Kontakt :

- PSN ID: lukasz4268, Kris94PL, gonzo_86pl, ReGGy10xd, rafalblabla

Pozdrawiam : )

Witam gram na obronie , srodkowy obronca wg 84 , jestem aktualnie na 140 miejscu w rankigu obroncow, staram sie grac codziennie ale nie zawsze mam czas ( rodzina obowiazki ) ale chetnie sprobuje moich sil w waszej druzynie. Moj psn id VitruvianManPL dzis bede o godzin.23 online. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klub Ultra Squad PL poszukuję zawodników na pozycje: BR i OBR (LO, ŚO, PO).

Gracze powinni dysponować czasem codziennie w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Nasz klub jest w TOP3 Polskich klubów i dobrze nam idzie.

Jesteśmy zgranym klubem, do lepszych wyników potrzebni są nam defensywni gracze.

Gwarantujemy dobrą atmosferę, mamy własną stronkę www na której także znajduje się czat.

Osoby zainteresowane powinny mieć ukończone co najmniej 75% wyzwań i najlepiej jakby miały maksymalną ilość wyzwań na swojej pozycji.

Kontakt :

- PSN ID: lukasz4268, Kris94PL, gonzo_86pl, ReGGy10xd, rafalblabla

Pozdrawiam : )

Mam pytanie. Wiesz może jaka jest pierwsza piątka polskich klubów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to na kiks. Hehe.

A poza tym to chyba nie ten dział kolego :smile:

bramka to bramka strzelałem nawet i wślizgiem blokując obrońce i co z tego???połowa ładnych fajnych bramek to kiks bo takiej jak ta na 99% nie dam rady powtorzyć.lepsza taka niż bezsensowne takie same z głowek po wrzutkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię tylko, że ten "strzał" wygląda jakby piłkarz minął się z piłką i jakoś chciał ją wpakować do siatki. Chyba przyznasz, że wygląda to komicznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Wiesz może jaka jest pierwsza piątka polskich klubów?

Czołówka polskich klubów to:

1.HOOLIGANS PL 7433 pkt (104 miejsce na świecie)

2.POLAND 7001 pkt (170 miejsce na świecie)

3.Ultra Squad PL 6960 pkt (180 miejsce na świecie)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troszke i do czołówki dolączy FC Gladiadores nowy klub wiec trzeba poczekac :)

Trochę mnie rozbawiłeś...

twoj klubik FC Gladiadores ma 3153 pkt i zajmuje 5837 miejsce na świecie...

...no cóż tacy ludzie tez muszą być na świecie,żeby było weselej...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie rozbawiłeś...

twoj klubik FC Gladiadores ma 3153 pkt i zajmuje 5837 miejsce na świecie...

...no cóż tacy ludzie tez muszą być na świecie,żeby było weselej...

Pozdrawiam

Moj klubik wlasnie tyle ma :) ale zobacz od kiedy istnieje i ile ma meczy rozegranych :) wy maci o 600 meczy nawet wiecej rozegranych a macie tylko polowe wiecej pkt :) pozyjemy zobaczymy :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj klubik wlasnie tyle ma :) ale zobacz od kiedy istnieje i ile ma meczy rozegranych :) wy maci o 600 meczy nawet wiecej rozegranych a macie tylko polowe wiecej pkt :) pozyjemy zobaczymy :)

Pozdrawiam

co to znaczy wy macie???ja nie gram w żadnym z tych klubow!!!Napisalem tylko czolowke polskich klubow bo jakas osoba sie pytala!

Poza tym twój klub ma wygranych 56 meczy 16 porażek i 10 remisów...wiec z takim wynikiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Szukam klubu i ligi przyjaciol do ktorych moge dolaczyc

Nie musza byc jakies super wazne zeby sie dobrze bawic

moj PSN ID: SrubkaPL

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klub Ultra Squad PL poszukuję zawodników na pozycje: BR

Gracz powinien dysponować czasem codziennie w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Nasz klub jest w TOP3 Polskich klubów i dobrze nam idzie.

Jesteśmy zgranym klubem, do lepszych wyników potrzebny jest nam bramkarz.

Gwarantujemy dobrą atmosferę, mamy własną stronkę www na której także znajduje się czat.

Osoby zainteresowane powinny mieć ukończone co najmniej 75% wyzwań i najlepiej jakby miały maksymalną ilość wyzwań na swojej pozycji.

Kontakt :

- PSN ID: lukasz4268, Kris94PL, gonzo_86pl, ReGGy10xd, rafalblabla

Pozdrawiam : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabór do klubu FC White Eagle.Przyjmuję WG nie mniejsze niż 80.Pytania pisać na PSN.

Edytowane przez romala79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj klubik wlasnie tyle ma :) ale zobacz od kiedy istnieje i ile ma meczy rozegranych :) wy maci o 600 meczy nawet wiecej rozegranych a macie tylko polowe wiecej pkt :) pozyjemy zobaczymy :)

Pozdrawiam

zobaczysz jak z trudem beda przychodzic wam pkt jak bedziecie mieli ok 7000 pkt za 1 mecz jak rozegrasz dostaniecie 20 pkt co bedzie i tak bardzo dobrym wynikiem, a przegrasz i masz -60, najgorsi sa Ci ktorzy dlugo graja a zakladaja nowy klub ;) zreszta sam zobaczysz jak uzbieracie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczysz jak z trudem beda przychodzic wam pkt jak bedziecie mieli ok 7000 pkt za 1 mecz jak rozegrasz dostaniecie 20 pkt co bedzie i tak bardzo dobrym wynikiem, a przegrasz i masz -60, najgorsi sa Ci ktorzy dlugo graja a zakladaja nowy klub ;) zreszta sam zobaczysz jak uzbieracie

Dokładnie,masz racje.Przy duzej ilosci pkt okolo 7000 pkt,zazwyczaj za wygranie meczu z przeciwnikiem ktory ma okolo 4000pkt dostaniesz max do 15 pkt,natomiast za porazke z przeciwnikiem ktory ma malo pkt dostanie sie nawert do -82 pkt.Wiec przegrasz 2 mecze i bedziesz musial wagrac 15 meczy zeby znow miec 7000 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×