Skocz do zawartości
cwir

[Online] Fifa 11

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam klubu!!! Pozycja to środkowy obrońca.

Kontakt na priva albo gg 9923794

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy!Poszukujemy zawodników na pozycje: BR.Nasz klub ma ponad 5500 pkt.Gracze powinni dysponować czasem codziennie w godzinach wieczornych.Ogłoszenie jest skierowane do osób, które ukończyły przynajmniej 80% wyzwań Wirtualnej Gwiazdy.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie pogram 1vs1 bo juz mnie denerwuja te ucieczki innych graczy jak przegrywaja

PSN ID niegrzecznyPL

ps do klubu tez moge dolaczyc tylko w fife11 gram od paru dni ale to nie oznacza ze nie mialem wczesniej stcznosci z fifa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieaktualne

Edytowane przez Jakov.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do tego trofeum co trzeba rozegrac 50 meczy w wirtualnym klubie to trzeba je rozegrac w sezonie czy ogolnie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do tego trofeum co trzeba rozegrac 50 meczy w wirtualnym klubie to trzeba je rozegrac w sezonie czy ogolnie??

liczą się mecze pucharowe i ligowe w klubie którym grasz (50 meczy w tym samym klubie)

Edytowane przez szuli1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieaktualne

Edytowane przez Jakov.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam takie pytanie odnośnie gry online w Fife 11.Mam internet z o2 o prędkosci 10 MB.Swoje mecze staram sie rozgrywać późnym wieczorem gdy jest juz czystka na necie.Zauważyłem jednak coś takiego że :

-odpalam grę i wybieram meczyk rankingowy

-po pierwszym meczu wybieram ponowny mecz rankingowy już z kims innym i czasem nie zdążą zawodnicy wyjść na boisko a już tracę lączność

-często jest też tak że np po15-30 minutach wywala a ja np tracę punkty gdy przegrywam choć mam szansę na korzystny wynik

- druga sprawa jest taka ze często wywala mnie również w dogrywkach

Wiecie może co jest tego przyczyną???Czy to słaby net??

Może kupić 20 MB??

Może sformatowac konsolę i zrobic wszystko od nowa??

Konsolę mam podpietą nawet na kablu i wywala mnie nie przez EA bo jak wywala przez EA to wyskakuje komunikat a to jest normalne wywalenie cos na wzór ucieczki

Jeśli ktoś może cos doradzić na ten temat prosze o kontakt poprzez wiadomość prywatna lub na gg 11294264 bo naprawdę strasznie jest to upierdliwe gdy po rozegraniu jednego meczu wiem jak będzie wygladal następny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA i jej serwery to pośmiewisko; banda złodzieiów, którzy każą sobie płacić za kod online, a jakość gry jest tragiczna.

Jak w trakcie bieganie po arenie słyszysz, że dźwięk się zapętlił, a po 25 sekundach nie jesteś jeszcze na boisku , to wyłącz grę.

BTW: To nie zależy od neta, tylko od tego co EA robi, a raczej czego nie robi.

Edytowane przez Tshabalala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA i jej serwery to pośmiewisko; banda złodzieiów, którzy każą sobie płacić za kod online, a jakość gry jest tragiczna.

Jak w trakcie bieganie po arenie słyszysz, że dźwięk się zapętlił, a po 25 sekundach nie jesteś jeszcze na boisku , to wyłącz grę.

BTW: To nie zależy od neta, tylko od tego co EA robi, a raczej czego nie robi.

Właśnie to jest denerwujące i zastanawiam czy nie wróciuc do fify 10 bo co z tego że w tej zagram jeden mecz dobry a w drugim mnie wywala i leci po punktach w zalezności od wyniku przed wyrzuceniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatecznie po namowie kolegi sam szukam dobrych graczy do klubu,najbardziej potrzeba obrońców chodź o inną pozycję też można się pytać.

Proszę chętnych o kontakt na psn,moje ID to ADr7N. Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

§ I - Ogólne zasady obowiązujące użytkowników

------------------------------

2. Użytkownicy zobowiązani są do przestrzegania zasad netykiety oraz poprawności języka polskiego, czyli poprawnego formułowana zdań, przestrzegania zasad interpunkcji oraz ortografii.

Edytowane przez Tomo
Nie bluzgaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ludzi chętnych do pomocy w trofiku Cup Glory. Posiadam team o tej samej nazwie (małe litery). Proszę o pomoc dla mnie i 2 innych osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś na manualu/ręcznym sterowaniu czy same boty ? W polskim pokoju to ludzi można na palcach policzyć, szkoda szkoda.... chętni pisać na priva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

§ I - Ogólne zasady obowiązujące użytkowników

------------------------------

2. Użytkownicy zobowiązani są do przestrzegania zasad netykiety oraz poprawności języka polskiego, czyli poprawnego formułowana zdań, przestrzegania zasad interpunkcji oraz ortografii.

Edytowane przez Tomo
Kolejny wularyzm będzie ostatnim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hamujcie troche słowa panowie, nie wszyscy mają czas na ogarnięcie manualnego sterowania..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję środkowych obrońców (min 87 orevall) do mojego klubu Elite Squad EU. Kontakt psn: buku1992

wyniki klubu: PTS4637 W89 R20 P19

Edytowane przez buku1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klub HOOLIGANS PL poszukuję zawodników na pozycje: BR. Gracze powinni dysponować czasem codziennie w godzinach wieczornych. Nasz klub ma ponad 5500 punktów. Grają w nim wyłącznie polacy. Ogłoszenie jest skierowane do osób, które ukończyły przynajmniej 75% wyzwań wirtualnej gwiazdy.Pozdrawiam

Kontakt :

- gg: 4242299

- ID PSN:szuli1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje klubu z jakimis wynikami;] i ktory gra wieczorami najczesciej . N 88 SPO 88 .moge grac w napadzie jak i w pomocy

Pisac na PSID Dzejo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie pogram lub dolacze do jakiejs druzyny. Gram na manualu oraz semi. Psnid dzejms1

Edytowane przez dzejms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zna ktos moze jakas dobra i wymagajaca lige do fif 11 ?? :) najlepiej gdyby sie tam gralo tylko na manualu....... i niechce zadnej typu efifa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zna ktos moze jakas dobra i wymagajaca lige do fif 11 ?? :) najlepiej gdyby sie tam gralo tylko na manualu....... i niechce zadnej typu efifa ;)

MacGyver coś o tym wspomniał, kontaktuj się z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×