Skocz do zawartości
cwir

[Online] Fifa 11

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie zrobisz. Najlepiej grać ze znajomymi :)

Mnie też to "denerwuje" Wynik dla mnie juz utracono połączenie....;/

Szukam znajomych z fifa 11,chętnie się zmierze:)Jesteś chętny?pisz gg:198198

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zapraszam na Lige Mistrzów FIFA 11 PS3

Odbędzie sie jutro na forum FifaKing/pl od godziny 19 zaczynają się zapisy

FIFA 11 PS3 z myślą o was

www.fifaking.pl

Edytowane przez Messi_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam ludzi i znajomych do zespołu. Jak cos poszukajcie w grze. nazwa druzyny to BARCELONAFC2011 i tylko ja tam jestem narazie michalekssj4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM>>KTO jest chętny do gry w klubie zapraszam !!

pisać na psn: realdawid1997

lub gg :26439302 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, moj klub poszukuje dalej GK jezeli jest ktos chetny na ta pozycje zapraszam na testy Kontakt GG, PS3 lub poprzez nasza stronke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Napastnik poszukuje klubu. Rozegrałem około 600 meczy w tą Fifę i strzeliłem mniej więcej 350-400 bramek gwiazdą. Mogę grać na szpicy albo jako cofnięty napastnik. Mogę również być wielkoludem walczącym w powietrzu ( np. 190 cm i 96 główki) lub małym, szybkim snajperem. Dostosuje się. :thumbsup:

MOGĘ RÓWNIEŻ GRAĆ JAKO SKRZYDŁOWY LUB ŚPO.

Zainsteresowanych proszę o wysyłanie na PS3 zaproszeń do znajomych.

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję chętnych do gry.

Poziom - średni :)

PSNid - pawel000k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Z chęcią zagram jutro w godzinach 13-18 jakiś turniej albo meczyki.Prezentuje dobry poziom.W fifie nie ma żadnych turniejów prawda? Tylko inni gracze mogą tworzyć np ligi?

Ps.Jako,że jest to mój pierwszy post na tym forum to z tej okazji witam wszystkich i stawiam piwo :) Zapraszam do Old Pub o 19.00 w Jeleniej Górze xD Pozdrawiam

ID dawid20pol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge, czemu w PSN jest tylu frajerów, którzy przy wyniku 2, 3, 4:0 dla mnie uciekaja?

da sie cos zrobic, zeby nie mogli uciec?

Zacznij przegrywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam,

również poszukuje ludzi z którymi można pograć bez obawy o 'connection lost'

jestem z reguły ok 22-24 online

psn id: wa1czan1n

Edytowane przez wa1czan1n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chłopaki wczoraj grając w sieci grałem z jakimś gościem i pierwszy mecz wygrał 2:1 po na prawdę świetnym meczu.Zagraliśmy rewanż i się odegrałem .Prowadziłem 4:1 i on się rozłączył...Wczoraj miałem tak 3 razy.Nie ma żadnych kar dla takich gnojków?czemu na tablicy nie wyświetlają się wyniki moich meczów?

Ps.14-18 z chęcią zagram jakiś meczyk czy ligę.Proszę zapraszać ID w profilu.Pozdrawiam

Edytowane przez RossoNero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napastnik poszukuje klubu. Rozegrałem około 600 meczy w tą Fifę i strzeliłem mniej więcej 350-400 bramek gwiazdą. Mogę grać na szpicy albo jako cofnięty napastnik. Mogę również być wielkoludem walczącym w powietrzu ( np. 190 cm i 96 główki) lub małym, szybkim snajperem. Dostosuje się. :thumbsup:

MOGĘ RÓWNIEŻ GRAĆ JAKO SKRZYDŁOWY LUB ŚPO.

Zainsteresowanych proszę o wysyłanie na PS3 zaproszeń do znajomych.

A co sie stalo z twoim klubem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wczoraj grając w sieci grałem z jakimś gościem i pierwszy mecz wygrał 2:1 po na prawdę świetnym meczu.Zagraliśmy rewanż i się odegrałem .Prowadziłem 4:1 i on się rozłączył...Wczoraj miałem tak 3 razy.Nie ma żadnych kar dla takich gnojków?czemu na tablicy nie wyświetlają się wyniki moich meczów?

Ps.14-18 z chęcią zagram jakiś meczyk czy ligę.Proszę zapraszać ID w profilu.Pozdrawiam

jak wygrywałeś 4-1 to taki wynik Ci się zaliczył. Proponuję zalogować się na http://www.ea.com i tam wszystko przeglądać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje gracza który by grał w moim klubie na pozycji DOW od razu mowie ze potrzebny jest ktoś dobry Nazwa klubu Urban Stars . dodam ze mamy 5700pkt

Zainteresowanych proszę o kontakt zemną psid dzejo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakich godzinach gracie? Te mecze zaliczą się mi do trofeum za 500 rozegranych meczów wirtualną gwiazdą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżelichodzi o to trofeum to obojętnie jaakie mecze bedziesz gral musi byc czy w klubie czy karierę musi być 500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ktos chetny na dzis 13-15 na mecz ligi znajomych? brak tego trofeum a chce sie z kims zmierzyc ;) moze sie uda ;) psn id gracz7mu

Witam poszukuje gracza który by grał w moim klubie na pozycji DOW od razu mowie ze potrzebny jest ktoś dobry Nazwa klubu Urban Stars . dodam ze mamy 5700pkt

Zainteresowanych proszę o kontakt zemną psid dzejo

moze skilla mam nie za wysokiego bo 75 ale dobry zmysl do gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale czy grales kiedys w klubach jakis i czy grasz dobrze na pozycji dow to mnie najbardziej interesuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale czy grales kiedys w klubach jakis i czy grasz dobrze na pozycji dow to mnie najbardziej interesuje

tak, grałem pare meczow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare znaczy ile?? 5-10 200?? potrzebuje gracza z doświadczeniem w te klocki ;];]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

szukam ludzi do grania w fife towrzysko jak i w klubie

doswiadczenie w fife kilkuletnie :) jako wirtualna gwiazda kiedys gralem teraz znow zaczalem na nowym koncie mam dopiero 75 doswiadczenia ale dobra srednia meczowa i moja zaleta dobra gra zespolowa

moje ID : PL_madridista_PL

Zapraszam ( najchetniej powyzej 16 lat )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1.Zapraszam na WWW.fifapro.xaa.pl (Zbieram ludzi do ligi a potem do turnieji )

2. Turniej jest formą zabawy zorganizowany przez FIFAPRO, więc nie chcemy tu ludzi którzy nie doceniają wysiłku administracji i nie przestrzegają zasad panujących w rozgrywkach ! ! !

3. Mile widziani w turnieju są wszyscy gracze którzy lubią grać w Fife 11 i przy tym dobrze się bawić i mają jakieś zasady moralne ;) przynajmniej trochę ;) Chciałem zaznaczyć że nie wolno oszukiwać ;)

4. PAMIĘTAJ ŻE ZAPISUJĄC SIĘ DO TURNIEJU ZOBOWIĄZUJESZ SIĘ GRAĆ DO KOŃCA I PRZESTRZEGAĆ ZASAD ROZGRYWEK ! ! !

Denerwują cie ludzie co wychodza z gry jak wygrywasz??? Chcesz sie sprawdzić? zapraszam

Ps mam nadzieje ze do fify 12 juz bedzie sprawna liga jak na x-boxa i wyrobi sie ekipa

Jak cos gg 3028011

Edytowane przez modor pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje gracza który by grał w moim klubie na pozycji DOW od razu mowie ze potrzebny jest ktoś dobry Nazwa klubu Urban Stars . dodam ze mamy 5700pkt

Zainteresowanych proszę o kontakt zemną psid dzejo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam!

Poszukuję jakiegoś klubu, w którym mógłbym grać swą wirtualnym graczem na pozycji PP/PS.

Kontakt:

PSN id: ribin93

gg: 4855173

Edytowane przez Rib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

siemka. szukam osób które pomogą mi zdobyć trofea online !!!...

moj id: marcinos2209

marcinos2209.png

Edytowane przez marcinos2209

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×