Skocz do zawartości
cwir

[Online] Fifa 11

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam zamiar zorganizować ligę na manualnym sterowaniu. Pojawiały się głosy chętne na takie coś, więc postanowiłem zadziałać. Wziąłem pierwszy lepszy darmowy hosting. Chętnych zapraszam do rejestracji na forum TU. Jakiś sensowny regulamin postaram się sklecić. Myślę, że 10-12 osób w lidze będzie odpowiednią ilością. W razie gdyby było więcej chętnych zrobimy 2 ligi, ze spadkami, awansami. Drużyny weźmiemy koło 3,5-4 gwiazdek - kwestia dogadania, oczywiście bez dublowania. Co do taktyk - pełna dowolność. Zapraszam i mam nadzieję, że ruszymy z tym w szybkim tempie - to już od Was zależy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda twojego zachodu tu sa w wiekszosci malo konkretni ludzie zapisza sie a pozniej beda sciemniac ze nie maja czasu itp jak to jest w lidze 11 ps3 site

eee, warto spróbować :) kacyk z rana w pracy skłonił mnie do odpuszczenia sobie obowiązków w piątek i poświęcenia pół godzinki na pierdołki. Szkoda, że zainteresowanie poniżej minimum. Ale z mojej strony oferta wciąż aktualna - czekam dalej na chętnych na ligę manualowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukujemy ogarniętych ludzi na pozycję GK, O (każdy obrońca mile widziany boczny jak i środkowy), a także P (najlepiej DP lub ŚP).

Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać na PW.

Klub powstał z graczy grających w innym klubie mieliśmy 20 poziom ale z różnych względów został utworzony nowy.

PzD  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym kolesiem kielczan lepiej w granie ani zadne inne ligi niewchodzic olal lige ktora sam zaproponowal wykretami ze nie ma czasu wiec dla mnie to niepowazny czlowiek ktory robi w hhh.....niezetelny szkoda pisac dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mnie. Gramy już 3 tygodnie. Cały czas się rozwijamy. W poniedziałek startują zapisy do 5 ligi. Strona na pewno nie zniknie. Zapraszam na moją stronę domową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje klubu skill 87 pozycje LS/LN

PSNID: ReGeD1T

Ogólnie jestem ogarniętym graczem w klubach wiem co i jak;)

Gram w FIFE sporo i mam czas na grę w ligach itp.

Edytowane przez ReGeD1T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłałem Ci zapro na PSN, dogadamy siee ReGeD1T.;))

Edytowane przez ReGGyxd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, poszukuję klubu do wirtualnej gwiazdy.

Skill: 75

Wiem, że mam jak na razie mały skill ale na pewno to nadrobię. Wiem co to gra zespołowa, jestem dość ogarniętym graczem. Grałem w poprzednie odsłony Fify. Nie posiadam niestety HS.

Pozycje na których gram to: LN, LS i ostatecznie ŚPO.

PS. Dodam również, że często gram w Fife i prawie zawsze znajdę czas na sparingi, ligi itd.

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zajrzyj na moją stronę domową. Jeden z naszych graczy właśnie tworzy wirtualny zespół i szuka graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zajrzyj na moją stronę domową. Jeden z naszych graczy właśnie tworzy wirtualny zespół i szuka graczy.

Nie spełniam dwóch warunków i moje pozycje są już zarezerwowane.

Chciałbym zobaczyć inne propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym kolesiem kielczan lepiej w granie ani zadne inne ligi niewchodzic olal lige ktora sam zaproponowal wykretami ze nie ma czasu wiec dla mnie to niepowazny czlowiek ktory robi w hhh.....niezetelny  szkoda pisac dalej

Zastanów się co Ty pierdolisz koleś. :thumbsup:

Liga upadła bo połowa to byli niepoważni ludzie, którzy się wycofali i coraz więcej ludzi nie grało swoich meczy, a do zapisywania wyników były dwie osoby.

Więc zamknij jape. dry.gif

Co do klubu. Jesteśmy w pierwszej 200 w Europie śr. więc to chyba mówi samo za siebie. :thumbsup:

Gramy codziennie wieczorami po 5/6 godzin.

Poszukujemy ogarniętych ludzi na pozycję GK, O (każdy obrońca mile widziany boczny jak i środkowy), a także P (najlepiej DP lub ŚP).

Inne już są zajęte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się co Ty pierdolisz koleś. :thumbsup:

Liga upadła bo połowa to byli niepoważni ludzie, którzy się wycofali i coraz więcej ludzi nie grało swoich meczy, a do zapisywania wyników były dwie osoby.

Więc zamknij jape. dry.gif

Co do klubu. Jesteśmy w pierwszej 200 w Europie śr. więc to chyba mówi samo za siebie. :thumbsup:

Gramy codziennie wieczorami po 5/6 godzin.

Poszukujemy ogarniętych ludzi na pozycję GK, O (każdy obrońca mile widziany boczny jak i środkowy), a także P (najlepiej DP lub ŚP).

Inne już są zajęte.

Jeśli szukacie bocznego obrońcy to się polecam - GibbsonAFC psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, poszukuję klubu do wirtualnej gwiazdy.

Skill: 75

Wiem, że mam jak na razie mały skill ale na pewno to nadrobię. Wiem co to gra zespołowa, jestem dość ogarniętym graczem. Grałem w poprzednie odsłony Fify. Nie posiadam niestety HS.

Pozycje na których gram to: LN, LS i ostatecznie ŚPO.

PS. Dodam również, że często gram w Fife i prawie zawsze znajdę czas na sparingi, ligi itd.

Jak chcesz to chodź do klubu Sparov są wszystkie twoje pozycje wolne. biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to chodź do klubu Sparov są wszystkie twoje pozycje wolne. biggrin.gif

Mógłbyś coś więcej napisać bo sama nazwa Sparov nic mi nie mówi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

szukam wirtualnego klubu (glownie do trofeow- co i tak wychodzi na wieeeele meczy razem ;))

Narazie moje staty to 73(napadzior) ale zaczalem grac swoja gwiazda dopiero 2 dni temu.

Jestem ogarnietym graczem, gralem juz sporo wczeniej w starsze fify i pesy.

Jesli ktos ma klub bo bardzo chetnie dolacze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i mnie możecie zaprosić do klubu. Na razie piłuję pozycję obrońcy - chyba z 78, może trochę mniej. Nawet dobrze mi też idzie na skrzydle - najlepiej lewym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również popykam z kimś w fife 1vs1

Moje id: pozi81

chętnie dołącze do jakiejś ligi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy post tutaj, a więc witam wszystkich smile.gif

Gram w fifę na konsolach od edycji 09. Ogarnięty jak najbardziej również jestem, mam doświadczenie w graniu w wirtualnych klubach z poprzednich części fify. Poszukuję klubu dla swojej wirtualnej gwiazdy. Mogę grać praktycznie na każdej pozycji jeśli mowa o ataku i pomocy. Środek, bok wysunięty, cofnięty, prawa czy lewa - to nie ma znaczenia. W obronie również, ale tylko jako boczny obrońca (i to tylko w ostateczności).

Wirtualna Gwiazda ogółem na poziomie 84 i wciąż się rozwija tongue.gif

Preferowane pozycje na boisku - N, LS/RS, ŚPO, PP/LP, ŚP.

Jeśli jest ktoś zainteresowany zaproszeniem mnie do klubu i może pomóc w zdobyciu trofeów związanych z wirtualnymi klubami, proszę o kontakt. PSN id: QRooQ_PL. Zapraszam też do dodawania mnie do znajomych.

Do zobaczenia w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy post tutaj, a więc witam wszystkich smile.gif

Gram w fifę na konsolach od edycji 09. Ogarnięty jak najbardziej również jestem, mam doświadczenie w graniu w wirtualnych klubach z poprzednich części fify. Poszukuję klubu dla swojej wirtualnej gwiazdy. Mogę grać praktycznie na każdej pozycji jeśli mowa o ataku i pomocy. Środek, bok wysunięty, cofnięty, prawa czy lewa - to nie ma znaczenia. W obronie również, ale tylko jako boczny obrońca (i to tylko w ostateczności).

Wirtualna Gwiazda ogółem na poziomie 84 i wciąż się rozwija tongue.gif

Preferowane pozycje na boisku - N, LS/RS, ŚPO, PP/LP, ŚP.

Jeśli jest ktoś zainteresowany zaproszeniem mnie do klubu i może pomóc w zdobyciu trofeów związanych z wirtualnymi klubami, proszę o kontakt. PSN id: QRooQ_PL. Zapraszam też do dodawania mnie do znajomych.

Do zobaczenia w sieci.

Czesc ja poszukuje graczy do mojego klubu jest nowy mielismy juz 2 mecz i bez porazki a jego nazwa to : JP 100 PL Najczesciej jestem wieczorem ale jak sa dni wolne to pykam ile sie da

Czesc tak jak wyzej

poszukuje graczy do mojego klubu musisz miec minimum 70 doswiadczenia i troche doswiadczenia

Nazwa klubu : JP 100 PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wysłałem prośbę o transfer do Twojego klubu JP 100 PL, moja pozycja napastnik :)  w tym tyg moge grać po 21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wysłałem prośbę o transfer do Twojego klubu JP 100 PL, moja pozycja napastnik :) w tym tyg moge grać po 21

Ok spoko a ile ma twoja wg doswiadczenia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×