Skocz do zawartości
cwir

[Online] Fifa 11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcesz mierzyć się z graczami w turniejach? Chcesz zdobywać kolejne tytuły i stać się najlepszym? Brać udział w ligach?

Zapraszam na www.fifaplay.com.pl

Powstała niedawno sekcja PS3 poszukuje graczy, którzy chcą się doskonale bawić przy FIFIE 11.

Już jutro od 21.00 zapisy do Mistrzostw Europy.

http://www.fifaplay....uropy-1-edycja/

Zarejestruj się już teraz. Nie zwlekaj. Kto pierwszy ten lepszy. Ilość miejsc ograniczona!

Nie może Ciebie zabraknąć!

Edytowane przez Nadra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ponawiam ogłoszenie odnośnie poszukiwania graczy do klubu.

Gramy codziennie w wieczorami. Nasz największy sukces to od tej pory 1 zdobyty puchar i 16 liga w Europie Środkowej.  :cool:

Poszukujemy:

- jakiegoś ofensywnego środkowego pomocnika (znaczy to takiego gościa, który będzie podłączał się do akcji ofensywnych i je kreował, a nie śmigał koło napastnika i siedział na ochłapach).

- obrońców max. 2 

Resztę składu mamy, dlatego nie jesteśmy zainteresowani graczami na żadne inne pozycje.

Gramy systemem: 4 3 3 

Jeżeli będzie ktoś zainteresowany to piszcie na PW.  ;)

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

Chetnie dołaczyl bym do jakiegos klubu na poz pomocnik lub napastnik jezeli bedzie ktos zainteresowany moimi usługami pisac na gg 9823206:D

Transfer bez sumy odstepnego;p:D

Juz nieaktualne :D Wieczorem podpisanie kontraktu z moim nowym klubem:P

Edytowane przez wislak2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bello.22

Michaluspalus, odezwij sie do mnie na gg albo na ps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuję poważnego wirtualnego klubu, gdzie na pewno będę mógł się przydać!

Moja zaleta to zawsze gra zespołowa! To jest to co szukam w wirtualnym klubie!

pozycja ofensywny pomocnik/napastnik

100% ukończonej VP, overall: LN=88; LS=90

Piszcie na gg: 5709850

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukujemy do klubu graczy narazie zaczynamy ale chetnych prosze o kontakt zemna lub z ktoryms z MK Nazwa klubu Orzel Pezino minimum WG to 82 pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam chetnych na trofeum Virtual Football - Zagraj mecz Pro Clubs jako drużyna złożona z 10 lub więcej graczy.

posiadam swoj klub FC CHELSEA z 3 zawodnikam chetnymi na trofeum dodaj mnie do znajomych jak jestes chetny/a

moje PSN ID; chronicpl

Edytowane przez chronicpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZUKAM KLUBU, J

POZYCJA ŚN

PISAC NA GG 9046550 ALBO PSN: Wix94

DZIEKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klub HOOLIGANS PL poszukuję zawodników na pozycje: BR, ŚO oraz DOW. Gracze powinni dysponować czasem codziennie w godzinach wieczornych. Nasz klub ma ponad 4900 punktów. Grają w nim wyłącznie polacy. Ogłoszenie jest skierowane do osób, które ukończyły przynajmniej 75% wyzwań wirtualnej gwiazdy.Pozdrawiam

Kontakt :

- gg: 4242299

- ID PSN:szuli1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma chęć pograć w Fifę: czy to WG czy meczyki rankingowe pisać! ;) moje PSN ID: haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji świąt FIFAPLAY organizuje na PS3 rozgrywki ligowe Barclays Premier League.

Wybierz jeden z 20 zespołów najlepszej piłkarskiej ligi świata i zmierz się z innymi graczami.

Zapisy rozpoczynają się o 21.00 26 grudnia. Nie zwlekaj i zajmij sobie najlepszy team.

Link do zapisów: http://www.fifaplay.com.pl/topic/42746-zapisy-do-bpl-i-edycja/

Zapraszamy. Administracja FIFAPLAY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od niedawna zaczelem grac w Fife 11 i poszukuje ludzi z ktorymi moglbym czasami zagrac jakis meczyk. Jezeli jest ktos zainteresowany piszcie na gadu lub na PS: Captain__Own

Edytowane przez CaptainOwn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje gadu 8572606

dostepny teraz moge grac z kims kto potrafi czekam na chetnych:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam klubu bo moj sie rozpada jestem bramkarzem 80 z akrobata 81 na tradycyjny ale gram na akrobacie piszcie do mnie na PSN jajecznica11

chociaz moge tez grac w ataku PS 77 lub PN 74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dotyczące gry w wirtualnych klubach. Gram teraz dużo meczy w tym trybie i tak gdzieś około 20-30minuty meczu, przeciwna drużyna opuszcza mecz i pisze, że wygraliśmy walkowerem. W statystykach też się zapisuje, że mecz został rozegrany. Chodzi mi o to czy takie mecze w których przeciwnicy uciekli, zaliczają się do tego trofeum w którym trzeba rozegrać te 50 meczów w wirtualnym klubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety gra takich meczy nie zalicza do trofeum. Nie liczą się ucieczki i rozłączenia. Do trofeum trzeba rozegrać 50 pełnych meczy lub więcej bo ten pucharek jest glitched.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbedzie sie niedlugo jakas ustawka na to trofeum co trzeba 10 osob w skladzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klub Elite Squad PL poszukuje dobrze grającego bramkarza z co najmniej 40/50 wyzwań jako BR i 75% wyzwań. W naszym klubie są sami Polacy. Gramy często. Jeżeli spełniasz wymogi i jesteś zainteresowany wyślij wiadomość PW lub napisz na psnid. Pozdrawiam.

psnid: lukasz4268

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klub HOOLIGANS PL poszukuję zawodników na pozycje: BR oraz DOW. Gracze powinni dysponować czasem codziennie w godzinach wieczornych. Nasz klub ma około 5400 punktów i 5 gwiazdek. Grają w nim wyłącznie polacy. Ogłoszenie jest skierowane do osób, które ukończyły przynajmniej 75% wyzwań wirtualnej gwiazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam klubu jestem Bramkarzem

overall : 80

wyzwan: 39% jestem bardzo aktywny

moj psn : Wix94

gg: 9046550

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam mocnego klubu,gram na pozycji Bramkarza Akrobaty Skill 83(na dniach będzie w okolicach 85,86) Myślę że znam się na rzeczy,w większości meczy jestem najlepszym lub jednym z najlepszych graczy na boisku,wyjątkiem są spotkania gdy nie mam nic do roboty :) Jestem doświadczonym graczem,wpadło trofeum 50 Godzin spędzonych na boisku.

Grałem wcześniej na pozycji skrzydłowego Skill około 85 o ile pamiętam(94 drybling,91 przyspieszenie,94 panowanie nad piłką)

Kontakt gg:1953562

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×