Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

hehe dobry ten filmik. Widziałem go już wcześniej. To jest oczywista ściema. Koleś się wcale nie leczył mając blessingi? dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I próbował odbić strzały nie wiadomo po co xD To mnie chyba najbardziej bawiło. No oprócz tekstów, które rzucał oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu mi tylko o teksty chodziło. Ale co niektórzy mogą tak reagować (ci przyzwyczajeni do Skyrim :D )

Edytowane przez yaro555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu mi tylko o teksty chodziło. Ale co niektórzy mogą tak reagować (ci przyzwyczajeni do Skyrim :D )

Pewnie 70h w Skyrimie będą miały bardzo negatywne skutki przy Dark Souls :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no skyrim nie jest taki zły ale główną jego wadą jest to że jak dojdziesz do pewnego lvlu to gra staje się zbyt łatwa przez co nudna, a w DkS tego nie uświadczyłem :)

Teraz coś na temat...zrobiłem nową postać ma coś ok 30sl, doszedłem przez unded burg, piwnice do kanałów, zabiłem tego krokodyla dużego, później poszedłem do motylka w lesie, wracając wstąpiłem po convenant do kota, kilka najazdów i poszedłem ubić wilka.

Wpadł mi ring i zaświtał mi pomysł żeby już teraz nie będąc nawet w blightown, ani anor londo nie mając lordvessel iść na 4kings, żeby dołączyć do convenantu i zdobyć oko do najazdów. Jest to w ogóle możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ingward da Ci pieczęć, dzięki której możesz spuścić wodę w New Londo Ruins, dopiero wtedy, gdy będziesz miał Lordvessel.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie wyszukalem gdzies ze ten item dropi jak sie go zabije. Nie wiem ile w tym prawdy ale pewnie spróbuje tak zrobić. Choć nie wiem czy na tym lvlu dam radę w ruinach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, rzeczywiście, też znalazłem właśnie taką informację. Czyli jednak da radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i da radę, ale...podstawowe pytanie...czy na tak niskim levelu dasz radę ubić 4Kings? Jakoś w to wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i da radę, ale...podstawowe pytanie...czy na tak niskim levelu dasz radę ubić 4Kings? Jakoś w to wątpię.

Mi się udało na 20, dużo zależy na kogo trafisz w białych znakach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wrzucę sobie iron flesh i będę liczył że przywołani sobie poradzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jak nie pójdziesz do anor londo i nie dostaniesz lordvesel to nie przyłączysz się do darkwraith!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jak nie pójdziesz do anor londo i nie dostaniesz lordvesel to nie przyłączysz się do darkwraith!!!

Faktycznie bo Lordvassel daje się wtedy temu drugiemu wężowi. Plusem byłoby to, że jak zabijesz 4Kings to wtedy idziesz do Anor Londo i zabijasz braciszków, a wtedy masz już WARPa do Abyys więc byłoby troszkę szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie da radę dołączyć bez lordvessela. Go for it!

Możesz rozwinąć w jaki sposób bo pierwsze słyszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to chyba jest tak, że warunkiem spotkania Kathee i możliwości dołączenia do darkwraits jest nie oddawanie lordvessela Framptowi, a nie oddanie lordvessela Kathee.

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie napisane ale ma to jakiś sens chyba że przecinki mają być w innych miejscach niż myślę ;)

Tak czy siak wieczorem jak córka pójdzie już spać i będę miał chwilę czasu to spróbuje i dam znać co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie da radę dołączyć bez lordvessela. Go for it!

Ja osobiście tak nie robiłem ale jak ty tak mówisz to pewnie tak jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lordvessel jest potrzebny tylko po to, aby dostać od Ingwarda klucz do The Abyss, aby dołączyć do darkwriath nie jest wymagany...bez lordvessel można go po prostu zabić a wtedy również otrzyma się klucz i wyjdzie na to samo.

Później w grze po zdobyciu lordvessel w Anorr Londo, wystarczy się warpować wprost do Abyss i nie ma problemu z przypadkowym oddaniem go Framptowi. Ot cała filozofia, sam tak zrobiłem. Bo w przypadku oddania lordvessel Framptowi, automatycznie Kaathe znika z Abyss a my wylatujemy z darkwriath.

Edytowane przez Blaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli przejdę obok Frampta mając przy sobie Lordvessel, to on automatycznie do mnie zagada, czy to ja muszę zacząć rozmowę? Pytam, bo nie chcę, żeby mnie przypadkiem złapał, gdy będę się włóczył po Firelink Shrine :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy (koleżanki?), da radę na jednym NG zaliczyć przystąpienie do wszystkich możliwych Covenantów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy (koleżanki?), da radę na jednym NG zaliczyć przystąpienie do wszystkich możliwych Covenantów ?

Moim zdaniem się da tylko trzeba na to trochę czasu poświęcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×