Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

chyba zadecyduje się ma kupno Dark Soulsa i poczuje na własnej skórze czy ta gra jest taka trudna ;)

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie miales stycznosci z DS to moze byc nawet frustrująca:)

no właśnie w tym problem że będzie to pierwszy kontakt z ta marką :D

ale jak to mówią:do odważnych świat należy :D

Edytowane przez LionelPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie w tym problem że będzie to pierwszy kontakt z ta marką :biggrin:

ale jak to mówią:do odważnych świat należy :biggrin:

no właśnie w tym problem że będzie to pierwszy kontakt z ta marką :biggrin:

ale jak to mówią:do odważnych świat należy :biggrin:

Ja też zaczynałem od dark souls. Nie chce cię zrazić ale to była masakra!!! :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zaczynałem od dark souls. Nie chce cię zrazić ale to była masakra!!! :D

właśnie tego najbardziej się obawiam,gdy na początku gry będę widzial ciągle YOU DIED,to grę i konsole rozwale :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pekaj:) Ja se tak wkrecilem ten poziom trudnosci, ze do dzisiaj tej gry nie kupilem:) I jakos nie moge sie przelamac. A z tego co ludzie pisza i co widac po liczbie stron w temacie: NAPRAWDE WARTO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie tego najbardziej się obawiam,gdy na początku gry będę widzial ciągle YOU DIED,to grę i konsole rozwale :biggrin:

Grając w tą grę już spory kawałek czasu tak podejrzewam, że każdy niezależnie od skilla zginął przynajmniej 500 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka rzesza graczy postanowiła sobie za punkt honoru splatynować Demon's/Dark Souls.

No i splatynowali. Wyssali z gry wszystkie soki. Wszystkich bossów zabili, wszystkie sekretne bronie zdobyli itp.

Więc jeżeli tysiącom ludzi się udało, to dlaczego Wam miała by gra sprawić zbyt wielkie problemy?

Na początku zapoznanie się z mechaniką rozgrywki [czyt. tarcza w górze i naparzanie z kontry lub ryzyko szarży] to podstawa.

Im dalej tym łatwiej.

Zachęcam do kupna! Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rety, bez przesady :biggrin: Aż tak źle to nie jest, owszem, niektórzy bossowie mogą dać w kość ale generalnie to nie jest nie wiadomo jaki hardcore. Jeśli gra się rozważnie i po prostu uważa na to co robi, to frustrację można ograniczyć do minimum. Gra jest naprawdę rajcująca, zwłaszcza jeśli już nabierze się trochę skilla i widzi swoje własne postępy w praktyce:)

Grając w tą grę już spory kawałek czasu tak podejrzewam, że każdy niezależnie od skilla zginął przynajmniej 500 razy.

W Dark Souls o dziwo zginąłem o wiele mniej razy niż w Demon's. I na bank nie było to 500 razy i na pewno nawet nie połowa z tego :P Dopiero na NG+ tak naprawdę zaczyna sie robić ciężko (chociaż dopiero w drugiej połowie gry).

W sumie wszystko też zależy od tego jak i kim gramy, bo jeśli kogoś rajcuje bieganie w samych gaciach, to cóż ;)

Ja sam nie jestem nie wiadomo jak skillowym graczem, nerwów i frustracji w grach staram się unikać (cierpliwości nie mam za grosz) ale z Dark Souls bawiłem się świetnie.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczynałem to pad mi się w rękach mało nie połamał :) A dziś do każdego bossa podchodzę na takim luzie i nawet z przyjemnością :) Niech się nikt nie obawia poziomu trudności. Każdy, naprawdę każdy po pewnym czasie łapie skilla i jest coraz łatwiej!!! A do tego system coop jest tak dobrą opcją, że nawet nie musisz broni wyciągać żeby wszystkich bossów ubić, no poza tym w tutoriale ale on to jest na 3 strzały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam że w undead burg czest na pvp można sie załapać. Powiedzcie na jakim sl zrobić postać żeby często spotykać innych? I jak przez botomless box przerzuce itemy na inna postać z głównej to one sie dubluja czy na głównej nic nie będę miał? I czy do najazdow w lesie wystarczy mi sam pierścień czy muszę pogadać z kotem?

I jeszcze jedno :) za 1szym przejściem nie pojawił mi sie w abbyss npc z convenantu i nie mam oka do najazdow. Co zrobić żeby w ng+ je dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz duża, stała ekipa gra naczęściej w Burg i w lesie u motyla. Lvl to 125.

Co do glitcha, jeśli wsszystko zrobisz poprawnie to przedmioty zostają na gółwnym profilu.

Do najazdów w lesie nie potrzebny ci kot- zależy, w którym covenancie jesteś i jako kto chcesz jeżdzać(red, blue itp)

Który NPC się nie pojawił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a możecie mi powiedzieć jak w tej grze działa co-op? to znaczy wysyłam zaproszenie do znajomego on do mnie dołącza i gramy razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawiasz znak na ziemi i wtedy ktoś Cię przyzywa, lub Ty przyzywasz kogoś przez znak, który on zostawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam że w undead burg czest na pvp można sie załapać. Powiedzcie na jakim sl zrobić postać żeby często spotykać innych? I jak przez botomless box przerzuce itemy na inna postać z głównej to one sie dubluja czy na głównej nic nie będę miał? I czy do najazdow w lesie wystarczy mi sam pierścień czy muszę pogadać z kotem?

I jeszcze jedno :) za 1szym przejściem nie pojawił mi sie w abbyss npc z convenantu i nie mam oka do najazdow. Co zrobić żeby w ng+ je dostać?

Tak jak już wspominał Fighter, na 125 lvl zrób postać.

A co do Darkwaith to tak:

1. Zdobywasz lordvesel

2. Lecisz na four kings - WAŻNE żeby po zdobyciu lordvesel nie rozmawiać z Framptem

3. Po pokonaniu 4K pokaże ci się ''wąż'' - na wszystkie jego pytania musisz odp. YES!!!

4. Kładziesz lordvesel na miejscu i wracasz do abbys

5. Rozmawiasz znowu z wężem i przystępujesz do darkwraith.

EDIT:

Ten wąż nazywa się Kaathe :)

Edytowane przez yaro555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już wiem co źle zrobiłem - gadalem z frampem po zdobyciu lord vessel.

Co do tego lvlu to ma znaczenie czy jestem na ng+ żeby z wami pograć? I tak zrobię od nowa postać bo na 1 wladowalem 50 w siłę co jest z dupy bo żadnej dobrej broni skalujacej sie z str nie ma. Teraz zrobię tyle żeby tylko zwei udźwignąć a reszta pójdzie w hp i endurance.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już wiem co źle zrobiłem - gadalem z frampem po zdobyciu lord vessel.

Co do tego lvlu to ma znaczenie czy jestem na ng+ żeby z wami pograć? I tak zrobię od nowa postać bo na 1 wladowalem 50 w siłę co jest z dupy bo żadnej dobrej broni skalujacej sie z str nie ma. Teraz zrobię tyle żeby tylko zwei udźwignąć a reszta pójdzie w hp i endurance.

Obojętnie. To widzę, że robisz taki build jak i ja mam :D Najlepiej mi sie czymś takim gra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym ładowaniem str to chyba wszyscy na poczatku tak wala:) Gram teraz na Ng+ Four kings mi został i Gwyn a lv 120, no i masa czasu na to zeszła.

Przeraza mnie czas potrzebny na wbicie 125lvl :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ty ja ledwo zacząłem ng+ a mam 120sl ale to chyba przez to ze jak bylem strażnikiem lasu to pokonalem gościa po którym dostałem 800k dusz. Dziś zacznę nowa postać pod pvp teraz to juz szybko pójdzie ja..k sobie sprzęt przerzuce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O a skoro mowa o lesie , to Alvina mi gdzieś zniknęła i nie moge nikogo najechac w nim :/

da rade jakos ją przywrocic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona może zniknąć tylko w jednym przypadku: gdy zgrzeszysz przeciwko przymierzu. Aby znów się pojawiła musisz porozmawiać z gościem o imieniu Oswald of Carim (stoi w wieży z pierwszym dzwonem - tym po walce z gargulcami na dachu) i odkupić grzechy. Wtedy powinna znów być na swoim miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona może zniknąć tylko w jednym przypadku: gdy zgrzeszysz przeciwko przymierzu. Aby znów się pojawiła musisz porozmawiać z gościem o imieniu Oswald of Carim (stoi w wieży z pierwszym dzwonem - tym po walce z gargulcami na dachu) i odkupić grzechy. Wtedy powinna znów być na swoim miejscu.

Lars dobrze mówi ale pamiętaj, że to kosztuje trochę. Więc jeśli masz np. 80 lvl to będzie kosztować to 40 000 dusz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 120 lv ,ale jak trzeba można przyfarmic na tej dwojce w anor londo noca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik dobrze pokazuje co z ludzi robią current-genowe gry. Bezmyślnych button-masherów. A potem odpala się DSa i zdziwko - co jest toć napierdalam to czemu mnie zabijają! I powstają mity o uber trudnym Dark Soulu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×