Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwony oba były "uderzone"...brama dalej zamknięta więc idę sobie zabić hellkite'a dla zabawy...i potem chyba zacznę od nowa grę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem pewnie zrobie maga na początku xD

EDIT: ok bug się naprawił...hellkite zabity i brama nagle otwarta xD

EDIT2: Hell yeah...Drake Sword +2 poszedł w odstawkę...dopadłem się do Divine Flameberg +5 :)

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzył to Divine skaluje się z Faith a maga chyba nie robi bo odblokował tą bramę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faith chwilowo mało ale ten miecz zostaje aż nie uda mi się wykrafcić czegoś lepszego ponieważ jest lepszy niż drake sword +2...tak to tak...brama odblokowała się po zabiciu Hellkite'a bóg wie czemu...no i staram się przeżyć w Sen's Fortress ale te głupie topory mnie non stop spychają...

EDIT: a tak zapomniałem dodać że po drugim zabiciu hellkite nie wyrzucił Drake Sword'a...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w S F nie zapomnij o loganie, i serpent ringu, bedziesz miał to z głowy później =)

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że są dwa serpent ringi...gdzie mogę znaleźć drugi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma dwóch, który masz Soul Level ? Jak chcesz to mogę pomóc, z itemami również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 54 SL dopiero ale mam zamiar pójść gdzieś ubijac mobki żeby podkoksić się trochę...tak w ogóle gdzie najlepiej teraz pójść nabijać dusze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej dostaje się za pomoc innym w zabijaniu bossa. Pisałeś coś o Sen's Fortress czyli jeszcze nie dotarłeś do Anor Londo. Dla mnie najlepszym miejscem do farmienia dusz jest Painted World of Ariamis. A wcześniej ? Hmm, nie pamiętam. Dość często ginąłem, ale prawie zawsze odzyskiwałem dusze i farmiłem dopiero gdzieś od 90 lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomagałem tak z bossem w Demon Ruins do którego sam nie miałem dostepu...pomogłem ubić go 4x ale potem już nikt nie chciał mojej pomocy bo jakiś mag highlvl wbił i zabijał dla innych go praktycznie 3 strzałami...co do gaping dragon myślę że przejdę się tam i zostawie znak...zobaczę co z tego wyjdzie...

@Ixion nie doszedłem jeszcze do Anor Londo ponieważ winda która jest na końcu w New Londo Ruins nie działa i nawet drzwi które tam są obok niej sa zamknięte...

Tak w ogóle apropo New Londo Ruins...czy broń Divine będzie coś zabierała tamtejszym mobą ? czy musze mieć cursed ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahaa...ja myślałem że z New Londo idzie się do Anor Londo...w takim wypadku co jest tam jak się winda pojedzie albo wyjdzie za te drzwi z krat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka winda ? ta jeszcze przed wejściem do ruin, czy już jak jesteś w ruinach ?

bo jesli przed wejściem to masz jedna do firelink shrine, jedna do doliny smoków

natomiast ta w głębi ruin to najpierw trzeba spuścić wode, i możesz penetrować niższy poziom ruin

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na końcu New Londo Ruins ( przynajmniej dla mnie tam był koniec bo nigdzie dalej nie mogłem iść ), jest taka wieża i w niej jest okrągła winda jak ta którą się zjeżdża do New Londo i zaraz obok niej są też drzwi które można otworzyć...no i właśnie ta winda mi nie działa i te drzwi są zamknięte ponieważ nie mam jakiegoś klucza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah jużwiem.. Po drodze miałeś takich kościól chyba, gdzie możńa było siędostać na dach. tam gadasz z typem w czerwonym stroju, on Ci da klucz, otwierasz drzwi, spuszczasz wode i masz winde

ew. możesz się dostać na ten dach jak miniesz ten kościół, wejdziesz schodami na wyższy murek i skok na dach

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z tym typem w czerwonym stroju ale nic od niego nie dostałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dał Ci klucza napewno ? może dopiero jak zdobędziesz lordvessel od niego dostaniesz klucz, i chyba tak jest =D

leć zrób Anor Londo to będziesz mógł już spenetrować wszystkie lokacje do końca.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie dostałem...mówił tylko coś w stylu że jest obrońcą pieczęci czy jakoś tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×