Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

raczej na walke black phantomem nie ma potrzeby HS.. bo albo sie ktos chowa i stoi jak glupi gdzies albo idzie walczyc normalnie "po rycersku".. jak widzialem ze BP nie jest naprany i nie biegnie jak dziki to zawsze byly przywitania (uklony) i normalna walka ;P tak czy siak HS w takim wypadku (prawie) wcale nie jest pomocny.. jedynie przy zwyklej grze moze pomoc by sie lepiej zgrac i atmosfere budowac.. nie widze nic zlego :P

HS ogolnie w kwestii "ulatwiania" spisuje sie glownie w strzelankach gdzie mozna uzgadniac taktyki wojenne, kto kogo kryje, ostrzeganie sie nawzajem, kto gdzie idzie itp itd. w Dark Souls idzie sie zawsze obok siebie i jedynie mozna rozmawiac..

@OwlPL

cierpi dusza i honor gracz ;P

@up.

nie da sie.. tylko przez Blue stone.. mozesz sie zgadac z kumplem w ktorym miejscu i czekac az zostawi (niebieski) napis

EDIT : sry.. niewiem jak to bedzie w Dark Souls.. pomieszalo mi sie z Demon Solus ;P

Edytowane przez szatnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej na walke black phantomem nie ma potrzeby HS.. bo albo sie ktos chowa i stoi jak glupi gdzies albo idzie walczyc normalnie "po rycersku".. jak widzialem ze BP nie jest naprany i nie biegnie jak dziki to zawsze byly przywitania (uklony) i normalna walka ;P tak czy siak HS w takim wypadku (prawie) wcale nie jest pomocny.. jedynie przy zwyklej grze moze pomoc by sie lepiej zgrac i atmosfere budowac.. nie widze nic zlego :P

Caly szkopul w tym, ze kiedy gralo sie na azjatyckiej wersji krotko po premierze, nikomu w glowie nie byly pizdusiowe walki dla pizdusiow po rycersku, BP wchodzil po to zeby zabic, a jedynie gdzie sie klaniali, to w ustalonym wczesniej PVP, tak to dzialalo wtedy, nie wiem co sie z tym stalo podczas premiery wersji EU/US, ale znajac zycie hamburgery wprowadzily ten smieszny i bezsensowny trend tylko po to zeby mieli czas sie przygotowac (I TO moim zdaniem wypacza wlasnie sens gry, BP wchodzi po to zeby zapier*olic kazdym mozliwym sposobem, a PVP gdzie obie strony sie zgadzaly bylo od walki rycerskiej, tylko jak mowie, kazdy pewnie plakal po stracie levela wiec trzeba bylo wymyslec latwiejszy sposob na frywolne walki, i tak o to wypaczony zostal krotko po premierze wersji amerykanskiej sens bycia BP, ja juz wiem na pewno jedno, jak mi wejdzie BP do swiata gryw DkS i zacznie sie klaniac, pierwsze co zrobie to go zatluke zanim skonczy, nie bede wspieral tej pedalskiej zabawy w rycerzy tylko dlatego ze szkoda mu stracic LVL w normalnym pvp).

Takze prosze, zanim ktokolwiek zacznie oceniac styl gry "po rycersku" czy cos w ten desen :laugh:, niech chwile pomysli, ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Jak ktos wychodzi z zalozenia "od japonskiej premiery gry wszyscy sie juz klaniali i w ogole sweet dzentelmeni sami grali" to powodzenia, juz z czystej logiki mozna chyba wywnioskowac ze nie bylo zadnych zasad tuz po premierze gry, to nie jest Legion z Mass Effecta 2, my ludzie nie jestesmy ze soba polaczeni i nie czytamy sobie w myslach.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takze prosze, zanim ktokolwiek zacznie oceniac styl gry "po rycersku" czy cos w ten desen :laugh:, niech chwile pomysli, ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Jak ktos wychodzi z zalozenia "od japonskiej premiery gry wszyscy sie juz klaniali i w ogole sweet dzentelmeni sami grali" to powodzenia, juz z czystej logiki mozna chyba wywnioskowac ze nie bylo zadnych zasad tuz po premierze gry, to nie jest Legion z Mass Effecta 2, my ludzie nie jestesmy ze soba polaczeni i nie czytamy sobie w myslach.

Nie mylmy pojęć. Czym innym rycerskość (czy jej brak) a czym innym planowanie zasadzki na BP z użyciem HS'a :)

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że napięcie przed premierą sięga zenitu ... wyjątkowo mroczna historia się kroi :biggrin:

pomysł z komunikacją niezły, ale jak ktoś (albo nawet kilku ktoś-i) zauważył NG chyba lepiej skonsumować samemu, NG+ etc. (lub drugie NG bo na 100% pierwsza postać będzie cierpieć na rożne dolegliwości wieku dziecięcego) z komunikacją głosową jest niezwykle obiecującym pomysłem

zasadzki na BP jak najbardziej, 98% zawsze byłem/jestem BP :biggrin:

a zresztą juz a pare dni za dni parę KILLIM ICH WSZYSTKICH!!! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z drugiej strony dostaje wypieków na twarzy na myśl o odkrywaniu gry z kimś drugim szczególnie takiej jak DS. Dlatego uwielbiałem WKC, człowiek to dla mnie zwierzę stadne (bez ripost, że jesteśmy ssakami :)) i ja takim się czuje dlatego istnieje to forum bo prędzej czy później chcemy przynależeć do jakieś grupy. Oczywiście gry to głównie singiel dlatego tematy typu Final Fantasy mają po 150 stron, bo na czatach można by o nich pier.... godzinami. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wszyscy tu już doświadczeni grami w podobnego Demons Soulsa, jak sądzicie, czy opanowanie ogólnie sterowania i walki dla kogoś kto nie grał w Demons Souls będzie wymagało sporo czasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polowanie na black phantomy (wieksza koordynacja jest jak gadasz podczas walki i robienia zasadzek ;) )

Znaczy jumping? Czekanie w koleczku na pojawienie sie BP (czesto po wezwaniu przez red stone) i nawalaniu z kazdej dostepnej broni 3 na 1zanim BP sie na dobre zmaterializuje?:down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera 7.09? Wiecie coś co z magią? Na żadnych screenach nie ma paska many. O co chodzi z tą flaszką (nie ma już ziółek, ok, ale mamy tylko jedną flachę?)?

Ktoś dobry z angielskiego może powiedzieć co to Attunement, Humanity ("człowieczość"?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się [może po japońskich gameplayach], czy w Dark Souls również będziemy czaić się na Crystal Lizardy ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy jumping? Czekanie w koleczku na pojawienie sie BP (czesto po wezwaniu przez red stone) i nawalaniu z kazdej dostepnej broni 3 na 1zanim BP sie na dobre zmaterializuje?:down:

w wersji azjatyckiej takich myków nie było, w europejskiej przynajmniej na początku też nie (na pocztku w tej wersji królowały konserwy o mobilności RMC Titanic, dlatego sprzedałem) - ale w wersji dla hamburgerów podobno (bo tej nie miałem) to i atak za winkla :biggrin: były częste

wyjątkowa kupa porównywalna tylko do wyłączenia gry w przypadku przegranej

NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ !!!

a z resztą idźcie ... KILLIM ICH WSZYSTKICH!!! :wink:

Ktoś dobry z angielskiego może powiedzieć co to Attunement, Humanity ("człowieczość"?).

za każdego zgodna tracisz człowieczeństwo odbija się to na wyglądzie, nie mam pojęcia jaki ma to wpływ na inne parametry gry

Widzę że wszyscy tu już doświadczeni grami w podobnego Demons Soulsa, jak sądzicie, czy opanowanie ogólnie sterowania i walki dla kogoś kto nie grał w Demons Souls będzie wymagało sporo czasu?

jedna godzina plus kilkanaście do kilkudziesięciu zgonów - reszta to kwestia zabawek i strategii - w sterowaniu nie ma żadnej filozofii - blok, wyczekiwanie na odpowiedni moment i atak ... i zgon - to dla amatorów, dla tych z cojón jak byk to - atak, ATAK, ATAAAKKK ... i zgon :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie tam podobal motyw z uklonami.. nie wygladalo to tak ze "specjalnie" sie rzucalo w oczy przeciwnikowi zeby przypadkiem go nie zabic.. jak gralem online to wygladalo to mniej wiecej tak:

- dolacza Black Phantom (ja chyba tylko 2 razy dolaczylem jako BP) i leci do przodu w poszukiwaniu ofiary.. ja widzac ze ktos dolaczyl zaczynam biec w kierunku poczatku lvl i jak sie spotykalismy na otwartej przestrzeni to sie walczylo i jak byla jakas "pauza" to uklony byly :P zdarzylo mi sie ze BP kilka razy stal gdzies za rogiem i mnie ciachna z zaskoczenia i ogolnie uwazam ze to troche glupie no ale "pretensji" nie mam :P bo jakbym sie schowal.. Black Phantom by sie schowal.. to bysmy tak z 10min. pewnie schowani siedzieli i marnowali czas :P

dlatego ja osobiscie jestem za "otwarta" walka niz za ukrywaniem sie gdzies bo ukryc sie kazdy moze ale oczywiscie nie mam nikomu tego za "zle".. ale jest to troche jak "kampienie" w FPS'ach .. a jesli host nie zwraca uwagi ze dolaczyl Black Phantom i dalej idzie przechodzic lvl to juz problem hosta i smierc prawie murowana bo trzeba pilnowac plecy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja pierwszy raz przechodząc DS'a biegnę, biegnę...wpada BP. No ok....telefon dzwoni...aaaaaa.....schowałem się u Phalanxa za murkiem i rozmawiając przez tel widziałem tylko jak BP biega w jedną i w drugą szukając mnie. Zanim skończyłem to się rozłączył :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walki były fajne. Tylko szkoda, że na wersji EU mało ludzi.

Wie ktoś czy będą lasy?

Walki były fajne. Tylko szkoda, że na wersji EU mało ludzi.

Wie ktoś czy będą lasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na aledrogo jest ciekawa oferta 189zł plus przesyłka 11 zł.

Taniej w PL nie znalazłem.

ale z tego co czytalem to jest zwykla wersja a nie EK.. wolalbym doplacic 10zl i miec EK ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z tego co czytalem to jest zwykla wersja a nie EK.. wolalbym doplacic 10zl i miec EK ;P

Czekam właśnie na odpowiedź w tej sprawie. Aukcja nie określa czy to EK czy Standart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem, że Demon's Souls jest słodki przy Dark Soul. No to zobaczymy, od 10-go biorę urlop i jazda. Może Ultima wyśle grę troszkę szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za każdego zgona tracisz człowieczeństwo odbija się to na wyglądzie, nie mam pojęcia jaki ma to wpływ na inne parametry gry

Zgadza sie, podobno ma sie to odbijac na wygladzie (mniejsze czlowieczenstwo - postac coraz bardziej przypomina zombi), ale tez im mniejsze czlowieczenstwo tym bardziej okrutny dla gracza swiat gry - cos podobnego jak BWT w DS.

Jeszcze odnosnie braku mozliwosci porozumiewania sie przez hs - dla mnie to dodatkowy plus podkreslajacy ten wyjatkowy klimat gry, w koncu spotyka sie DUCHY innych graczy a co za tym idzie komunikacja musi byc utrudniona (do komunikacji z innym graczem mamy specjalne ruchy w DS: point, bow, sigh itp; mysle ze w Dark Souls tez beda). Zawsze to jakies utrudnienie dla trolli - jumpersow :fool: , choc wiadomo - dla chcacego nic trudnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, podobno ma sie to odbijac na wygladzie (mniejsze czlowieczenstwo - postac coraz bardziej przypomina zombi), ale tez im mniejsze czlowieczenstwo tym bardziej okrutny dla gracza swiat gry - cos podobnego jak BWT w DS.

Jeszcze odnosnie braku mozliwosci porozumiewania sie przez hs - dla mnie to dodatkowy plus podkreslajacy ten wyjatkowy klimat gry, w koncu spotyka sie DUCHY innych graczy a co za tym idzie komunikacja musi byc utrudniona (do komunikacji z innym graczem mamy specjalne ruchy w DS: point, bow, sigh itp; mysle ze w Dark Souls tez beda). Zawsze to jakies utrudnienie dla trolli - jumpersow :fool: , choc wiadomo - dla chcacego nic trudnego...

http://darksouls.wikidot.com/ ruszyło :biggrin:

jak wynika z nielicznych (ale rosnących wpisów) w zależności jaką będziesz miał mordę :biggrin: będziesz mógł zawierać sojusze/przymierze z NPC-s ... za złamanie których (???) ponosisz jakoweś konsekwencje

Właśnie przeczytałem, że Demon's Souls jest słodki przy Dark Soul. No to zobaczymy, od 10-go biorę urlop i jazda. Może Ultima wyśle grę troszkę szybciej.

tez do piątku do środy zamierzam powalczyć (zapas jedzenia, napitków wysokooktanowych dla złagodzenia stresu etc. ) ... :biggrin:

a co do słodkości, jak dla mnie Dark Solus może być jak Carribean Style Hot Sauce, i tak ... KILLIM ICH WSZYSTKICH!!! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wszyscy tu już doświadczeni grami w podobnego Demons Soulsa, jak sądzicie, czy opanowanie ogólnie sterowania i walki dla kogoś kto nie grał w Demons Souls będzie wymagało sporo czasu?

Nie grałeś? To na co czekasz? Leć do sklepu! ;)

do komunikacji z innym graczem mamy specjalne ruchy w DS: point, bow, sigh itp; mysle ze w Dark Souls tez beda

Są nowe animacje z tego co widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradnik i materiał będzie ale w wersji cyfrowej. Czyli pewnie już jest na torrentach :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to w końcu z tymi serwerami jest? Dzielone tak jak w Demon's? Raz się czyta, że nie ma podziału raz się czyta, że jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×