Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma podziału. Gdzie wyczytałeś, że jest? Staram się czytać wszystkie newsy o DS i takiego info nigdzie nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma podziału. Gdzie wyczytałeś, że jest? Staram się czytać wszystkie newsy o DS i takiego info nigdzie nie widziałem.

Chyba na 10 stronie tego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Souls - All Saints Day Trailer

Tak żeby was posmerać po zwieraczach :wink:

:biggrin:

powinienem był kupić wersję japońską :wink: podciągałabym się z "krzaczków" i skrócił okres oczekiwania

a tak zostaje YT , ale jeszcze kilka dni i przed premierą powinienem rozkimać większość myków i tak ....

Darkwraith YES! - i wpadamy w odwiedziny w gustownej czerwieni i czekamy na napis target was destroyed - mój ulubiony :biggrin:

ehhh KILLIM ICH WSZYSTKICH!!! :wink:

PS. też łykam wszystko o DS - i wygląda że na serwerach czekają na nas już żółtki i hamburgery będą miały 3 dni przewagi :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwrociliscie uwage na fenomenalny design itemkow? Mam tylko nadzieje ze bedziemy toche czesciej zmieniac ekwipunek niz w w DeS'ie (chodzi o zbroje bo broni duzo bylo). Wszelkie szaty wygladaja super. Doczekac juz sie nie moge...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwrociliscie uwage na fenomenalny design itemkow? Mam tylko nadzieje ze bedziemy toche czesciej zmieniac ekwipunek niz w w DeS'ie (chodzi o zbroje bo broni duzo bylo). Wszelkie szaty wygladaja super. Doczekac juz sie nie moge...

Na jednym z filmików na gametrailers koleś nosił hełm po opancerzonym dziku, wyglądał kozacko. Z kolei na innym ale juz wyszukanym na YT za hełm robiło jajo? taka przynajmniej padła odpowiedz na pytanie co on nosi na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z filmików na gametrailers koleś nosił hełm po opancerzonym dziku, wyglądał kozacko. Z kolei na innym ale juz wyszukanym na YT za hełm robiło jajo? taka przynajmniej padła odpowiedz na pytanie co on nosi na głowie.

mnie zastanawia czy w Dark S. zbroje tez maja tylko element dekoracyjny jak to było w Demon's S. i jak waga ekwipunku wpłynie na mobilność (czy 50% jest wartością graniczną do mobilności rumuńskiej gimnastyczki?)

ale to już będzie wiadomo za dni parę :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne wrażenia z gry opisali na ign

http://uk.ps3.ign.com/articles/119/1195837p1.html

poniżej cytat:

This a very different game from Demon's Souls, with a different rhythm and structure. The bonfires change the way you play entirely, removing the option to run back to a safe haven and regroup before heading back out into the fray. And without wanting to give too much away, its tone is different too; it's darker, more distressing, and more claustrophobic despite its open-world structure. It encroaches subtly on your mental well-being.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajo to najprawdopodobniej

efekt klątwy rzuconej na gracza za złamanie paktu z jednym z ugrupowań w tej grze. Z tego co wiem, sprawia ,że dostajemy 150-200% więcej obrażeń od ognia.

Coś tam pozmieniali z tym turlaniem się, ale obciążenie zbroją dalej sprawia, że toczymy sie ja żółw ;)

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://uk.ps3.ign.co.../1197278p1.html

9.5 Presentation

The creature and environment design is incomparable, confidently spanning the extremes between disgusting, horrific, majestic and desolately beautiful.

9.0 Graphics

Occasional slow-down in busy areas is not enough to take the sheen off this world.

9.5 Sound

Dark Souls' sound design is astounding, from the beating of mighty wings to the atmospheric drip-drip-drip of a dank sewer.

9.0 Gameplay

Tight, exciting combat is a the core of brutally fair design that only occasionally crosses the line.

9.5 Lasting Appeal

There are at least 60 hours in the first playthrough, with plenty more in exploration and experimentation.

9.0OVERALL Amazing

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba wiadomo, dlaczego pasek many zniknął..

The way that magic works has changed since Demon's Souls, making it much more difficult to rely on it as an easy way out and forcing you to engage with the heart-in-mouth, up-close melee combat. Instead of a magic bar, you get a certain number of casts for each spell each time you rest at a bonfire – powerful Pyromancy or life-saving Miracles will usually be limited to just a few uses. Magic is as relevant to the game as ever, but it's no longer a cheap-and-easy, rechargeable long-range option

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba wiadomo, dlaczego pasek many zniknął..

The way that magic works has changed since Demon's Souls, making it much more difficult to rely on it as an easy way out and forcing you to engage with the heart-in-mouth, up-close melee combat. Instead of a magic bar, you get a certain number of casts for each spell each time you rest at a bonfire – powerful Pyromancy or life-saving Miracles will usually be limited to just a few uses. Magic is as relevant to the game as ever, but it's no longer a cheap-and-easy, rechargeable long-range option

Moim zadanie bardzo dobrze, bo magia sprawiała, że Demon's Souls stawało się po prostu zwykłą prostą grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mnie to cieszy bo to była najtańsza i najskuteczniejsza w wielu wypadkach taktyka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może Anti Magic Field będzie można usunąć z "menu", chociaż z drugiej strony widok maga bezradnie machającego różdżka na chwilkę przed zgonem bezcenne :biggrin:

niestety później uciekali już jak króliki (wyłączali grę) ... ehh w wersji EU wszystko później schodziło na psy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec magicznego mięsa armatniego? Ilu ja tych "o ku.wa nie zdążyłem z Firestormem" spotkałem na serwerach...huhu. Dobrze. Skill będzie dzielił i rządził. Mocno liczę na możliwość rozwinięcia szybkiej postaci z katanami/sztyletami w obu łapach. Screeny dają na to nadzieję. Design zdejmuje gacie. Zapowiada się kolejny mocarz od From Software.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu z was w Demon Souls używało będąc black phantom tzw. target lock? Pytam ponieważ w Dark Souls jest pierścień, który uniemożliwia zastosowania tej opcji. Ja prawie zawsze "namierzałem" przeciwników w grze a black phantom-y w szczególności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu z was w Demon Souls używało będąc black phantom tzw. target lock? Pytam ponieważ w Dark Souls jest pierścień, który uniemożliwia zastosowania tej opcji. Ja prawie zawsze "namierzałem" przeciwników w grze a black phantom-y w szczególności.

Jak biegałem z Dragon Bone Smasherem to nie było sensu używać locka. Podbiegałem, podcinka (R1) i przeciwnik leciał 5 metrów do tyłu i zazwyczaj ginął (NG).

Swoją drogą - magowie BP mnie w ogóle nie namierzą?

Świetnie, że pasek many tak zastąpili. Będzie trudniej i o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu z was w Demon Souls używało będąc black phantom tzw. target lock? Pytam ponieważ w Dark Souls jest pierścień, który uniemożliwia zastosowania tej opcji. Ja prawie zawsze "namierzałem" przeciwników w grze a black phantom-y w szczególności.

Ja nie używałem nigdy, a władałem wieloma zupełnie różnymi orężami dostępnymi w Demon's Souls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak biegałem z Dragon Bone Smasherem to nie było sensu używać locka. Podbiegałem, podcinka (R1) i przeciwnik leciał 5 metrów do tyłu i zazwyczaj ginął (NG).

pod warunkiem że trafiłeś ... bo jak nie to musiałeś nieco odsapnąć - ciężka zabawka i niezwykle ryzykowna strategia na PvP (co prawda widziałem gdzieś na YT ciekawe filmiki z użyciem DBS ,,, niestety tylko zwycięskie :biggrin: )

Ilu z was w Demon Souls używało będąc black phantom tzw. target lock? Pytam ponieważ w Dark Souls jest pierścień, który uniemożliwia zastosowania tej opcji. Ja prawie zawsze "namierzałem" przeciwników w grze a black phantom-y w szczególności.

nigdy nie namierzałem ... w wersji azjatyckiej PvP było bardziej cywilizowane (ukłony etc. etc.) nie było potrzeby, w europejskiej było już bardziej agresywnie ale po prawie 1,5 roku można było grać bez włączonego TV :biggrin: , znało się większość kryjówek z atakami z za winkla włącznie :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod warunkiem że trafiłeś ... bo jak nie to musiałeś nieco odsapnąć - ciężka zabawka i niezwykle ryzykowna strategia na PvP (co prawda widziałem gdzieś na YT ciekawe filmiki z użyciem DBS ,,, niestety tylko zwycięskie :biggrin: )

Zawsze miałem na sobie pierścionek zwiększający Equip Burden i lekką zbroje typu Assassin Set (a na wysokim Dark Silver Set przy ~40 staminy + ringu), więc robiłem szybie uniki po nieudanym rushowaniu. Jak pół roku temu się bawiłem w inwazje to na 30 walk przegrałem 3 więc nie było źle bo jakimś super graczem nie jestem, tylko nie wiem czy to były uczciwe walki. :turned:

Jak to jest w końcu z tym czarowaniem?

Teraz zamiast paska many są ładunki, po których wytraceniu nie będziesz mógł czarować dopóki nie odwiedzisz ogniska. Pewnie w zależności od poziomu magicznego zmienia się ilość ładunków. Im lepsze czary tym mniej ich można mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy ta gra zawiera psn pass key, bo takich gier nie kupuje a wlasnie sie dowiedzialem ze Uncharted 3 bedzie miało wiec skoro jej juz nie kupie to zamienie na dark souls ale w zadnych sklepach internetowych nie pisza chyba specjalnie czy gra ma keypass online.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy ta gra zawiera psn pass key, bo takich gier nie kupuje a wlasnie sie dowiedzialem ze Uncharted 3 bedzie miało wiec skoro jej juz nie kupie to zamienie na dark souls ale w zadnych sklepach internetowych nie pisza chyba specjalnie czy gra ma keypass online.

Nie ma możesz kupować thumbsup.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy ta gra zawiera psn pass key, bo takich gier nie kupuje a wlasnie sie dowiedzialem ze Uncharted 3 bedzie miało wiec skoro jej juz nie kupie to zamienie na dark souls ale w zadnych sklepach internetowych nie pisza chyba specjalnie czy gra ma keypass online.

Wszystkie gry od Sony teraz będą posiadały kodzik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry od Sony teraz będą posiadały kodzik.

Sony; EA; Ubi itd.... Nie idźcie tą drogą... Online pass to zło :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie popieram online pass ale sie nie dziwie zadnej ze stron.. 200zl kazdorazowo za gre to za duzo z kolei rynek gier uzywanych sie rozpowszechnij w tej generacji konosl jak grzyby po deszczu.. najlepiej jakby gry byly tansze przynajmniej o 25% (~50zl) choc by pewnie to nie "wyparlo" rynku wtornego ale napewno wiecej by sie kupowalo nowych egzemplarzy..

co do Dark Souls to pass'a nie bedzie.. a premiera zbliza sie wielkimi krokami :D przydalyby sie jakies swieta czy cos :P bo na poczatek roku akademickiego akurat to tak srednio pasuje choc pewnie bedzie jeszcze troche czasu na pogranie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×