Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie. Jak zdjac kokon z glowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Jak zdjac kokon z glowy ?

TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki juz sobie poradzilem. Mam rowniez problem z dolaczeniem do convenant Warrior of Sunlight . Mam 25 faith. Jak zdobyc ten sunlight medalion?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki juz sobie poradzilem. Mam rowniez problem z dolaczeniem do convenant Warrior of Sunlight . Mam 25 faith. Jak zdobyc ten sunlight medalion?

trzeba pomagac innym graczom pokonac bossa wtedy dostaniesz 1 sztuke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba pomagac innym graczom pokonac bossa wtedy dostaniesz 1 sztuke

juz chyba 3 razy pomoglem i nic ;>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo za każdą pomoc ujmuje ci 5 faith od 50 wymaganych więc jeśli masz 25 to musisz pomóc 5 razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo za każdą pomoc ujmuje ci 5 faith od 50 wymaganych więc jeśli masz 25 to musisz pomóc 5 razy

Czy te pomaganie musi być pod rząd?, czy ogólna ilość ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie na 29lvl i w sumie spotykam malo osob.

Pytanie jaki jest mainstreamowy poziom. W Demonach do 30 i okolice 80 to byly dwa dosc popularne pulapy.

Pytam bo wczoraj mialem melodie na pomaganie i stakowanie Humanity a tu lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja razem z m0rphem trzymamy się 60-65 slv. Ja NG+ on NG++

Nie wiem czy to najodpowiedniejszy pułap, ale znaków jest wystarczająco dużo, a na brak spotkań z BP naprawdę nie narzekam :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja razem z m0rphem trzymamy się 60-65 slv. Ja NG+ on NG++

Nie wiem czy to najodpowiedniejszy pułap, ale znaków jest wystarczająco dużo, a na brak spotkań z BP naprawdę nie narzekam :thumbsup:

Witam. Mam około 65 slv. Chciałbym z kimś se powalczyć jako BP lub z BP, jestem teraz w darkwraith cowenant. a moje pytanie brzmi- w jakich lokacjach jest najlepiej próbować, coś na wzór 4-1 i 1-4 z demona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam około 65 slv. Chciałbym z kimś se powalczyć jako BP lub z BP, jestem teraz w darkwraith cowenant. a moje pytanie brzmi- w jakich lokacjach jest najlepiej próbować, coś na wzór 4-1 i 1-4 z demona?

Myślę że takim odpowiednikiem tych lokacji z demona jest Kiln of the First Flame. Jeśli jest ktoś w granicach lvl 30 chętnie pomogę (narazie trzymam mały lvl do czasu wyjścia patcha 1.05)

Edytowane przez Xrimer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram kolejny raz od nowa rowno z kumplem. Mamy ten sam level, jestesmy w tym samym miejscu i probujemy sie wezwac. Ta sama wersja gry, ja jestem zywy, klade znak i za huuja sie nie widzimy. Udalo mi sie kogos najechac, ten sam koles potem mnie wezwal. A ze znajomym nie mozemy. Jakis pomysl?

Edytowane przez Fighterzysko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoba kladząca znak nie musi być human, natomiast osoba, która chce Ciebie przywiać musi. Po drugie wybierajcie mniej uczęszczane miejsca, tam gdzie nikt nie chodzi, im bardziej dziwne tym lepiej.

Także troszkę pomieszaliście.

Edytowane przez Palpatine_79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoba kladząca znak nie musi być human, natomiast osoba, która chce Ciebie przywiać musi. Po drugie wybierajcie mniej uczęszczane miejsca, tam gdzie nikt nie chodzi, im bardziej dziwne tym lepiej.

Także troszkę pomieszaliście.

nadal nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zwykle nie działa za pierwszym razem. My z m0rphem gramy codziennie, ale trzeba sobie te 15 min, czasem nawet godzinę zarezerwować na przywołanie kumpla. Po patchu 1.05 ma być lepiej.

Połóż znak i stój w miejscu przez min....jeśli Ciebie nie przyzwie, skasuj znak i połóż drugi....odczekaj minutę i powtórz do znudzenia. Pamiętaj, że aby kolega zobaczył Twój biały znak musi być kuman...tzn...musi przy ognisku zrobić revers humanity Zwykle nawet jak zobaczy Twój znak to za pierwszym razem rzadko udaję się przyzwać. I ostatnia zasada....osoba przyzywająca nie może mieć zabitego bossa w danej lokacji, osoba przyzywana musi mieć go już pokonanego.

Edytowane przez Palpatine_79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zwykle nie działa za pierwszym razem. My z m0rphem gramy codziennie, ale trzeba sobie te 15 min, czasem nawet godzinę zarezerwować na przywołanie kumpla. Po patchu 1.05 ma być lepiej.

Połóż znak i stój w miejscu przez min....jeśli Ciebie nie przyzwie, skasuj znak i połóż drugi....odczekaj minutę i powtórz do znudzenia. Pamiętaj, że aby kolega zobaczył Twój biały znak musi być kuman...tzn...musi przy ognisku zrobić revers humanity Zwykle nawet jak zobaczy Twój znak to za pierwszym razem rzadko udaję się przyzwać. I ostatnia zasada....osoba przyzywająca nie może mieć zabitego bossa w danej lokacji, osoba przyzywana musi mieć go już pokonanego.

Przedobrzyles bro :biggrin:

- godzina to nam zeszla tylko raz, jak byles hollow i chciales mnie przywolac :whistling:

- minuta to dlugo - jak sa na tym samym serwie to 30 sek wystarczy

- przyzywany NIE MUSI miec pokonanego bossa :biggrin:

- Ty nie siedz na forum tylko sprawdzaj co masz do sprawdzenia <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedobrzyles bro :biggrin:

- godzina to nam zeszla tylko raz, jak byles hollow i chciales mnie przywolac :whistling:

- minuta to dlugo - jak sa na tym samym serwie to 30 sek wystarczy

- przyzywany NIE MUSI miec pokonanego bossa :biggrin:

- Ty nie siedz na forum tylko sprawdzaj co masz do sprawdzenia <_<

A tam...

- godzina nam zeszła a New Londo na schodach :tongue:

- minuta to w sam raz....często zdarza się tak, że widze Twój znak i mam fail bo go zdążyłeś zdjąć...

- serio nie musi? wydawało mi się że tak...

- eee nic mi nie mów...oprócz samej broni potrzebuje jeszcze trophy od wszystkich czarów....pyro ogarnę, ale z resztą ciężko :down:. Po NG+ będę musiał jeszcze zwiedzić cały świat w poszukiwaniu 2 czy 3 czarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnie na poziomie 100 i szukam osoby, która pomogłaby mi z kilkoma bossami (np. znalezienie kogoś na New londo ruins jest prawie niemożliwe - wczoraj najechał mnie jedynie bp, po jego pokonaniu poprosiłem go o pomoc i okazało się, że ma level 50, nawet nie wiedziałem, że z taką różnicą można się poza lasem z kimś połączyć). Niestety wszyscy znajomi mają poziom zdecydowanie wyższy więc chętnie skorzystam z asysty użytkowników forum (mój id - mrtwister_cok). Oczywiście chętnie odpłacę;)

Edytowane przez mrtwister

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnie na poziomie 100 i szukam osoby, która pomogłaby mi z kilkoma bossami (np. znalezienie kogoś na New londo ruins jest prawie niemożliwe - wczoraj najechał mnie jedynie bp, po jego pokonaniu poprosiłem go o pomoc i okazało się, że ma level 50, nawet nie wiedziałem, że z taką różnicą można się poza lasem z kimś połączyć). Niestety wszyscy znajomi mają poziom zdecydowanie wyższy więc chętnie skorzystam z asysty użytkowników forum (mój id - mrtwister_cok). Oczywiście chętnie odpłacę;)

witam wyslij mi zaproszenie mam 83 albo 84 soul lv wiec chyba da rade pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wyslij mi zaproszenie mam 83 albo 84 soul lv wiec chyba da rade pozdro

Musiałbyś podbić kilka leveli. Granicą jest różnica +/- 10 slv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnie na poziomie 100 i szukam osoby, która pomogłaby mi z kilkoma bossami (np. znalezienie kogoś na New londo ruins jest prawie niemożliwe - wczoraj najechał mnie jedynie bp, po jego pokonaniu poprosiłem go o pomoc i okazało się, że ma level 50, nawet nie wiedziałem, że z taką różnicą można się poza lasem z kimś połączyć). Niestety wszyscy znajomi mają poziom zdecydowanie wyższy więc chętnie skorzystam z asysty użytkowników forum (mój id - mrtwister_cok). Oczywiście chętnie odpłacę;)

ja mam 96 to możemy się dzisiaj jakoś ustawić na Ornstein'a akurat jestem tam na schodach w Anor

edit: dobra nieważne Tobie chodziło o new londo nie anor londo ;]

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 96 to możemy się dzisiaj jakoś ustawić na Ornstein'a akurat jestem tam na schodach w Anor

edit: dobra nieważne Tobie chodziło o new londo nie anor londo ;]

Dodaj mnie do znajomych to pomogę Tobie z Ornsteinem, a ty później mi z czterema królami.

Mam też pytanie odnośnie pomarańczowej mgły w Tomb of Giants, a dokładnie o to, kiedy znika, bo chciałem sfarmić humanity, ale niestety 'Great lord have sealed' wejście do tej pieczary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam też pytanie odnośnie pomarańczowej mgły w Tomb of Giants, a dokładnie o to, kiedy znika, bo chciałem sfarmić humanity, ale niestety 'Great lord have sealed' wejście do tej pieczary.

Ubij bossow w Anor Londo, pogadaj z biusciasta princessa i zdobadz Lordvessel - mgla zniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam też pytanie odnośnie pomarańczowej mgły w Tomb of Giants, a dokładnie o to, kiedy znika, bo chciałem sfarmić humanity, ale niestety 'Great lord have sealed' wejście do tej pieczary.

Jak umiescisz Lordvessel na wlasciwym miejscu

@UP - samo posiadanie nie likwiduje mgly - musi zaniesc albo do Frampta albo do Kaathe

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×