Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Da się zablokować te strzałki, ale jeżeli przyjmiesz ich za dużo, to i tak Cię zatrują, więc uważaj :thumbsup: W 100% zablokować atak tych strzałek może jednak Spider Shield.

Gdzie można dostać tą tarczę? Moja obecna z przymierza tego grubaska w Firelink Shrine ledwo blokuje jedną taką strzałkę i napełnia prawie cały pasek. :/ Swoją drogą gra jest niesamowita, rok temu próbowałam zmierzyć się Demon Souls ale brakło mi do niej cierpliwości. Całe szczęście z Dark Souls zaprzyjaźniłam sie od razu bo podejrzałam nieco jak gra mój chłopak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można dostać tą tarczę? Moja obecna z przymierza tego grubaska w Firelink Shrine ledwo blokuje jedną taką strzałkę i napełnia prawie cały pasek. :/ Swoją drogą gra jest niesamowita, rok temu próbowałam zmierzyć się Demon Souls ale brakło mi do niej cierpliwości. Całe szczęście z Dark Souls zaprzyjaźniłam sie od razu bo podejrzałam nieco jak gra mój chłopak :)

w Depths jest ta tarcza, za stolem rzeznika jest male przejscie w dol, schowane za skrzynkami (rozwal je) i tam bedzie do wziecia. z tej miejscowki tez mozesz zabic z luku szczura tego co tam lazi albo probowac w kontakt bezposredni z nim wejsc ale jak masz maly lvl to bedzie ciezko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też ją znaleźć na moście w Valley of Drakes, ale trzeba pokonać stojące tam smoki, więc może być ciężej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można dostać tą tarczę? Moja obecna z przymierza tego grubaska w Firelink Shrine ledwo blokuje jedną taką strzałkę i napełnia prawie cały pasek. :/ Swoją drogą gra jest niesamowita, rok temu próbowałam zmierzyć się Demon Souls ale brakło mi do niej cierpliwości. Całe szczęście z Dark Souls zaprzyjaźniłam sie od razu bo podejrzałam nieco jak gra mój chłopak :)

O kolejna dziewczyna jak widzę, laski gdzie wyście były przez całe moje życie he he. Twój chłopak ma szczęście a Dark Souls to gra elegancka choć początki bywały frustrujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Level mam 33 także spoko :) Okazało się, że właśnie do Depths weszłam tą drogą za stołem ale jakoś przeoczyłam tą tarczę, dzięki :)@Squal - masz nick mojej ulubionej męskiej postaci z FF. pewno żeś słabo szukał :D Szukałam działu w stylu "przywitaj się" ale takowego nie znalazłam... o.O

Edytowane przez Dollie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko Fair Lady w Demon Ruins i Quelaag's Domain są łażą ci nieumarli z jajami na plecach. Jak się dasz im złapać, to zarażą Cię pasożytem i po paru minutach wyrośnie Ci na głowie to jajo. Jak już pogadasz z tym gościem o imieniu Eignyi, to pozbądź się tego jaja jak najszybciej używając Egg Vermifuge, bo obniża ono ilość otrzymywanych z wrogów dusz o 50% ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi jednego czaru a dokładnie Resist Curs w Poradniku jest napisane Ingwar domyślam się że to gość na dachu w new londo ruins ale on mi nic nie daje ani nie sprzedaje więc gdzie jest ten czar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To właśnie Ingward Cię tego uczy. Może zacznie sprzedawać, gdy będziesz miał Lordvessel, nie pamiętam niestety.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już na etapie że muszę jeszcze tylko pokonać nito więc Lordvessel mam, a na yt nic nie znalazłem :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ci powiedział gdy rozmawiałeś z nim w New Londo? Kurcze, akurat mało o nim pamiętam :( W zasadzie po zabiciu Four Kings i rozmowie z nim powinien on wrócić do Firelink Shrine. Sprawdź.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz z nim gadam to mówi że nie spodziewał się że zabije four kinga i że zdobędę Lordvessel, i że dawno nie widział prawdziwego światła a potem coś czego nie mogę zrozumieć "Perhaps I could do with a change..." a teraz pewnie jak wróce do ogniska to będzie w firelink shrine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mogę znaleźć kamienie do ulepszania broni ? chodzi mi o ember...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mogę znaleźć kamienie do ulepszania broni ? chodzi mi o ember...

Zależy jaki jak to powiesz to ci powiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są poukrywane w różnych miejscach. Często trzyma je posąg klęczącego kowala. To dobra opcja jest, zaraz zrobię listę tych Emberów do poradnika i przy okazji wkleję też tutaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Lars06 już w firelink shrine sprzedaje spell dzięki nie pomyślał bym że tu przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, lista Emberów:

Divine Ember - Darkroot Garden - Na szczycie wieży po drugiej stronie mostu, na którym walczymy z Moonlight Butterfly.

Large Divine Ember - Tomb of the Giants - Idziemy w prawo od pierwszego Bonfire i dochodzimy do kwadratowej dziury w ziemi. Ember jest pilnowany przez 6 dużych szkieletów.

Large Ember - The Depths - W skrzyni obok rzeźnika.

Very Large Ember - New Londo Ruins - Po spuszczeniu wody, zejściu na najniższy poziom i dotarciu do pomieszczenia z wielką kupą mułu (zwaną Mass of Souls) trzeba znaleźć schody w jednym z rogów pokoju i iść cały czas tak, jak prowadzi droga. Po wejściu po wąskich schodach dojdziecie do skrzyni.

Dark Ember - Painted World of Ariamis - W budynku zwanym Annex (wymaga Annex Key) po wyjściu na dziedziniec zobaczycie posąg kowala trzymającego ten Ember (uwaga, po podniesieniu go zaatakują Was demony).

Crystal Ember - Duke's Archives - W bibliotece, w skrzyni między regałami niedaleko dźwigni, której musimy użyć, aby otworzyć przejście do Crystal Cave.

Enchanted Ember - Darkroot Garden - Idąc od pierwszego Bonfire po przejściu przez domek z Alviną poszukajcie na polanie małego jeziorka, w którym będą stały 2 duże grzyby i skrzynia.

Large Magic Ember - Duke's Archives - Ten Ember będziemy mogli zdobyć po zabiciu boss'a Seath the Scaleless. Po jego zabiciu wracamy do Duke's Archives do windy, która zawiezie nas w miejsce, gdzie spotkaliśmy Seath'a po raz pierwszy. W tym pokoju znajdziecie Large Magic Ember.

Chaos Flame Ember - Demon Ruins - Po zabiciu boss'a Ceaseless Discharge będzie można zejść na dół. Ember znajduje się za Taurus Demonami.

Large Flame Ember - Demon Ruins - Po zejściu długimi schodami skręćcie w lewo przed mgłą prowadzącą do Demon Firesage. Idąc prosto ścieżką (uwaga na Taurus Demony i robaki wychodzące z sufitu) dojdziecie w końcu do skrzyni z Emberem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś z Centipede Demon ? niestety nie mam jak kindlować ogniska przy nim i mam 5 flasków tylko...a ten gnojek ma takie AoE że nawet jak odbiegam daleko to mnie trafia... + w ogóle nawet podejść nie chce a jak wejdę w lawe to umieram raz dwa...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niestety ale pomogę ci tak

Powinieneś znaleźć zbroję która daje dobre resy na ognień przy pierwszym demonie co jak go zabiłeś to poziom lawy spadał to po pierwsze.

Po drugie jak wchodzisz na arene to biegniesz przez wysepki w prawo do końca tam jest trochewięcej przestrzeni do walki.

Po trzecie odetnij mu ogon i zabij ten ogon dostaniesz tak ring dzięki któremu możesz chodzić po lawie oraz przeciwnik jest łatwiejszy bez ogona.

Powodzienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niestety z nim ten problem że on od samego początku wali na odległość potem tylko podlatuje i wali AoE i znowu na odległość...więc nie mam jak zniszczyć mu ogon :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niestety z nim ten problem że on od samego początku wali na odległość potem tylko podlatuje i wali AoE i znowu na odległość...więc nie mam jak zniszczyć mu ogon :(

Jak pójdziesz tam gdzie mówie to zacznie atakować z odległości ale przed tym da się odskoczyć a jak podejdziesz pod niego bliżej to skoczy i jest wtedy na wysepce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dałem radę dzięki za pomoc :)

Teraz biegam po Lost Izralith i boje się XD czy te demony mnie nie zaatakują ? te co stoją w lawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ,ale pojawiają się tylko raz więc jak zabijesz wszystkie to już masz spokój a pozatym jest fajny sposób na zabicie ich.

Masz tam 2 wieże i na jedną da się wyjść po gałęzi, idziesz tam i przyciągasz je strzelając z łuku a jak podejdą więcej niż 2 to zaczną się skokami zabijać.

Pro Tip: na drugiej wieży na dole jest iluzoryczna ściana a za nią ognisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×