Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

ubilem quelaaga w blight i zadzwonilem drugim dzwonkiem... otworzyly sie 2 lokacje + wielka brama kolo kowala przy lesie, swiat w tej grze jest przeogromny,,,, a ja dalej nie wiem jak odpalic winde w old londo ruins, obie dzwignie nie do ruszenia sa jeszcze jakies drzwi do mechanizmu ale zamkniete

po przejsciu przez pomosty(poczatek lokacji)(po prawej od pomostu w wodzie widac rozwalony budynek, da sie do niego dostac i tam jest Fire keepers soul), wejsciu po schodach dochodzisz do pierwszego mechanizmu(jeszcze nie dziala) potem idziesz schodami w dol i dochodzisz do mgly. Wchodzisz w nia i idziesz mostem, az dojdziesz do pomieszczenia/budynku, w ktorym jest mnostwo duchow, gdzies powinna byc drabina, prowadzaca na dach. Tam bedzie koles w czerwonym ubraniu(jest w art booku, nazwy nie znam) nie wiem czy da sie z nim gadac, bo zaatakowalem go lukiem, az w koncu on zaatakowal mnie. Pokonalem go i dostalem klucz. Nastepnie klucz otwiera furtke do mechanizmu - kola poziomego. Wtedy windy zaczna dzialac, a na dodatek obszar sie powiekszy

Mam nadziej, ze mowimy o tej samej lokacji ;)

Edytowane przez SmaleC
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie świnia dropnęła hełm! :D Miałem +3 humanity.

A teraz na +2 humanity gargulec dropnął mi Gargoyle Tail Axe (trzeba mu odciąć ogon). Wygląda kozacko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po przejsciu przez pomosty(poczatek lokacji)(po prawej od pomostu w wodzie widac rozwalony budynek, da sie do niego dostac i tam jest Fire keepers soul), wejsciu po schodach dochodzisz do pierwszego mechanizmu(jeszcze nie dziala) potem idziesz schodami w dol i dochodzisz do mgly. Wchodzisz w nia i idziesz mostem, az dojdziesz do pomieszczenia/budynku, w ktorym jest mnostwo duchow, gdzies powinna byc drabina, prowadzaca na dach. Tam bedzie koles w czerwonym ubraniu(jest w art booku, nazwy nie znam) nie wiem czy da sie z nim gadac, bo zaatakowalem go lukiem, az w koncu on zaatakowal mnie. Pokonalem go i dostalem klucz. Nastepnie klucz otwiera furtke do mechanizmu - kola poziomego. Wtedy windy zaczna dzialac, a na dodatek obszar sie powiekszy

Mam nadziej, ze mowimy o tej samej lokacji ;)

Wielkie dzięki ! Nie chciałem killowac tego pacjenta bo on za free leczy curse - ma tez czar ktorym mozna je leczyc na sprzedaz, no ale jak nie da rady inaczej to podejde dzis z nim porozmawiac ;)

Ogolnie jest cos ciekawego w blightown oprocz bossa? Tak mnie wkurzala ta lokacja (wszedzie pieprzone komary, truciciele i spadki FPS) ze polazlem odrazu na niego ;) powyhaczalem jeszcze gdzieniegdzie zwloki bo fajne seciki tam mozna znalezc

Czy wam tez

zmarła babka co ulepszala estus

Babka ci zmarla bo nie zabiles zlotego rycerza i ja zaciukal ! jesli go nie uwolniles w wiezy przed walka z bossem na dachu przed pierwszym dzwonem to uwolnil sie sam i gdzies lata, lub siedzi juz u ciebie kolo niej - wiem ze jakos mozna "wejsc" do swiata tego rycerza i go zabic a po zemscie wskrzesic ta babke - czytalem na zagranicznych forach ale nie wiem jak to zrobic :)

Edytowane przez B1G1pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znaleść nauczyciela od pyromancy?Podobno jest gdzieś a kanałach ale za nic nie mogę go znaleść:(

Jak by ktoś mógł troszkę opisać jak dojść do niego to był bym szczęśliwy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem jakiś dobry dzień co prawda do czasu, ale udało w końcu mi się pograć chwilę bez ginięcia :thumbsup:. W każdym bądź razie, dropnąłem miecz ze smoka i hełm ze świnki, ubiłem Dark Knighta, otworzyłem bramę i bez flaszek ze zdrowiem wracałem wesoło do ogniska, aż tu naglę znalazłem wejście na wieżę, na którym stał złoty rycerz. W sumie rozwalił mnie jednym ciosem, ciężko mi się z nim walczyło na tej wieży, a nie widzę możliwości aby zszedł w dół, ale może się mylę. W każdym bądź razie brnę dalej tylko o co chodzi z tymi dwoma dzwonami o których cały czas piszecie, bo chyba coś ominąłem odnośnie fabuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znaleść nauczyciela od pyromancy?Podobno jest gdzieś a kanałach ale za nic nie mogę go znaleść:(

Jak by ktoś mógł troszkę opisać jak dojść do niego to był bym szczęśliwy :)

Capra Demon ubity? Jesli nie to nie znajdziesz nauczyciela. Chyba, ze do depths mozna wejsc od innej strony. Ale jesli masz klucz to w miejscu, gdzie jest dwoch assassynow, na przeciwko schodow do wierzy sa drzwi. Po zabiciu zombie i Butchera zchodzi sie na sam dol pomieszczenia, gdzie jest woda. Po zwalonej scianie da sie wejsc do korytarza i tam trzeba skrecic w lewo. Zaraz po zakrecie bedzie pokoj pelny beczek w jednej z nich jest uwieziony Pyromancer, trudno go nie zauwazyc, gdyz wola o pomoc.

Edytowane przez SmaleC
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Capra Demon ubity? Jesli nie to nie znajdziesz nauczyciela. Chyba, ze do depths mozna wejsc od innej strony. Ale jesli masz klucz to w miejscu, gdzie jest dwoch assassynow, na przeciwko schodow do wierzy sa drzwi. Po zabiciu zombie i Butchera zchodzi sie na sam dol pomieszczenia, gdzie jest woda. Po zwalonej scianie da sie wejsc do korytarza i tam trzeba skrecic w lewo. Zaraz po zakrecie bedzie pokoj pelny beczek w jednej z nich jest uwieziony Pyromancer, trudno go nie zauwazyc, gdyz wola o pomoc.

aha, iwszystko teraz jasne, muszę ubić demona :) dzięki śliczne.

A ten klucz to gdzie moge znaleść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie świnia dropnęła hełm! :D Miałem +3 humanity.

Jak to nareszcie? To tych świn jest więcej czy jakimś cudem ciągle zabijasz pierwszą? Bo mi zniknęła po pierwszym ubiciu.

aha, iwszystko teraz jasne, muszę ubić demona :) dzięki śliczne.

A ten klucz to gdzie moge znaleść?

Z demona wypada.

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Capra Demon ubity? Jesli nie to nie znajdziesz nauczyciela. Chyba, ze do depths mozna wejsc od innej strony. Ale jesli masz klucz to w miejscu, gdzie jest dwoch assassynow, na przeciwko schodow do wierzy sa drzwi. Po zabiciu zombie i Butchera zchodzi sie na sam dol pomieszczenia, gdzie jest woda. Po zwalonej scianie da sie wejsc do korytarza i tam trzeba skrecic w lewo. Zaraz po zakrecie bedzie pokoj pelny beczek w jednej z nich jest uwieziony Pyromancer, trudno go nie zauwazyc, gdyz wola o pomoc.

Fajnie tylko ja mam zamkniete te drzwi i do Butchera nie wchodzilem. WTF?

Sorki, Capra ma klucz a jeszcze go nie utluklem.

Edytowane przez KUDLATY_666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nareszcie? To tych świn jest więcej czy jakimś cudem ciągle zabijasz pierwszą? Bo mi zniknęła po pierwszym ubiciu.

Grałem trzema różnymi postaciami, tylko po to by zdobyć hełm :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie wybor postaci ma wplyw tylko na sam poczatek gry - jak to bylo w demons souls... bo wybralem thiefa a teraz mam 2x czary pyromancera i lapke na +9 ;) jaki jest max lvl do zrobienia? mam 55 a jeszcze gry nie ukonczylem :P

juz wiem... 712 lvl na co potrzeba 11,938,030 souli :D

btw ciekawe ile bedzie mozna naraz wyfarmic na spocie w lesie po 2-3 przejsciu gry.... bo beda dawac wiecej souli mam nadzieje jak to bylo w demon's ;)

Edytowane przez B1G1pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos zna sposob na zdobyc Twinkling Titanite? Oproc wymiany w gniezdzie po powrocie do tutoriala oraz tych pierwszych Crystal Geco? Chyba ze sa jeszcze gdzies ukryte jaszczurki o ktorych nie wiem, jak znacie lokacje to dajcie znac, bo trzeba zrobic Titanite Catch Pole na +5(wtedy ma 180 phys i 217 mag DMG i jest bosko :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos zna sposob na zdobyc Twinkling Titanite? Oproc wymiany w gniezdzie po powrocie do tutoriala oraz tych pierwszych Crystal Geco? Chyba ze sa jeszcze gdzies ukryte jaszczurki o ktorych nie wiem, jak znacie lokacje to dajcie znac, bo trzeba zrobic Titanite Catch Pole na +5(wtedy ma 180 phys i 217 mag DMG i jest bosko :D).

a jak zdobyc ta bron? z magicznych udalo mi sie znalezc jak do tej pory mieczy ktorego pilnowal smok w drake valley, ale on chyba tylko sieka magiczne

no to juz wiem ze z golema bez nogi ktorego zabilem i mi nie dropnol:P ponoc mozna spotkac jeszcze klilka przed koncem gry... no nic, narazie drake sword na +3 dzis pojdzie wiec nie jest zle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak zdobyc ta bron? z magicznych udalo mi sie znalezc jak do tej pory mieczy ktorego pilnowal smok w drake valley, ale on chyba tylko sieka magiczne

no to juz wiem ze z golema bez nogi ktorego zabilem i mi nie dropnol:P ponoc mozna spotkac jeszcze klilka przed koncem gry... no nic, narazie drake sword na +3 dzis pojdzie wiec nie jest zle ;)

Jeden jest za kowalem przed wejsciem do lasu, drugi w katakumbach tyle wiem. I wlasnie ten drugi upuscil mi ta bron. Jesli nie teraz to zostaje jeszcze NG=+ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos zna sposob na zdobyc Twinkling Titanite? Oproc wymiany w gniezdzie po powrocie do tutoriala oraz tych pierwszych Crystal Geco? Chyba ze sa jeszcze gdzies ukryte jaszczurki o ktorych nie wiem, jak znacie lokacje to dajcie znac, bo trzeba zrobic Titanite Catch Pole na +5(wtedy ma 180 phys i 217 mag DMG i jest bosko :D).

w blighttown na samym dole zlokalizuj wielkie drzewo, wewnątrz jest tajne przejście do ash lake gdzie na końcu jest covenant (path of the dragon), po drodze jest kilka jaszczurek

Jeden jest za kowalem przed wejsciem do lasu, drugi w katakumbach tyle wiem. I wlasnie ten drugi upuscil mi ta bron. Jesli nie teraz to zostaje jeszcze NG=+ ;)

kilka tych demonów jest jeszcze na samym dole w lokacji która otworzyła się po uruchomieniu dzwonów

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki!

A co do gecko dodam jeszcze, ze wystarczy oddalic sie troche wciac Quit Game i zaladowac, a gecko, ktorym udalo sie uciec zresetuja sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały ten temat powinno się wrzucić w w jeden spoiler :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcę kupić grę Dark Souls Limited Edition. Z tego co się orientuje są dwie wersje US i UE z czego wersja UE nie posiada książeczki, jest tylko mozliwosc pobrania na kompa. Ktoś ma jakieś źródło gdzie kupić wersje US z poradnikiem w twardej oprawie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie wiem skąd masz te info. Sprawdziłem na ebay.com i są tam wersje limited nawet po 100$ i nie mają poradnika w formie papierowej

http://www.ebay.com/itm/PS3-Dark-Souls-Collectors-Edition-NEW-SEALED-Genuine-US-Release-Limited-/390353003872?pt=Video_Games_Games&hash=item5ae2da2560

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wygląda na to, że wersje europejskie będą wydane bez poradnika w formie papierowej (jedynie wersja do pobrania z sieci). W przeciwieństwie do wersji USA, gdzie poradnik będzie dołączany do edycji kolekcjonerskiej. Sklepy w EU już zmieniają opisy."

http://gametrade.pl/grupa/ekg-czyli-edycje-kolekcjonerskie-gier/ps3-x360-pc-dark-souls-collection-edition

Jeśli kupuję wersje kolekcjonerską to chciałbym mieć manualnie tą książeczke a nie na kompie w wersji pdf. Jest ktoś kto posiada wersję US i może to potwierdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś doradzić gdzie iść dalej? :P Zabiłem Taurus Demona, Capra Demona, Gargulce i Motyla (Capra to wrzód na tyłku). Mam 23 slvl i nie bardzo wiem gdzie się teraz kierować tak abym nie został pożarty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedziec jak dostac sie do ash lake... tam jest zmoczek ktory dropi miecz/siekierke 360 sp jak mu sie ogona utnie, ale wymaga 50 str :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×