Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

W Brugge in Dephts po zabiciu dwóch "rzeźników" stał uwięziony NPC w beczkach. przez przypadek go zaatakowałem i musiałem zabić. Co straciłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpuszcze narazie tego kulawego i idę do lasu za nim

nie idx ta droga - załatw kulawego, jak się nie chcesz nadwyrężać zastrzel gada z łuku

przeszkadza i źle mu z oczu patrzy ... a przy tym co cie czeka w lesie kulawy to prawie przyjemność :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Brugge in Dephts po zabiciu dwóch "rzeźników" stał uwięziony NPC w beczkach. przez przypadek go zaatakowałem i musiałem zabić. Co straciłem?

Jak sie go uwolni to pojawia sie pozniej w Firelink Shrine i uczy pyromancy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okrutny Misio - w grze sa tak jakby 3 poziomy zwinnosci. 1 jest do 25% equip burden - wtedy rollujemy bardzo szybko i bardzo szybko biegamy. Do 50% eq. burden jest 2 poziom - biegamy szybko ale roll juz jest troche wolniejszy (animacja wstawania trwa dluzej). No i ostatni to biega powoli a roll to upadek na ramie. Jest tez ostatni poziom ale nikt nie obładowuje sie tak zebyt nie moc w ogole biegac i rollowac sie...

Ja w mojej ciezkiej zbroi zawsze dobieram tak eq zeby byc ponizej 50%.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zabiła mnie żaba.. i teraz nie mam dużej części hp i mam czaszkę tam koło humanity.. o co chodzi!?Jak odzyskać to hp?! :/

Edytowane przez TetroF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie go uwolni to pojawia sie pozniej w Firelink Shrine i uczy pyromancy.

F#$%^. Akurat gram Pyromancer'em. Czy to oznacza, że nie będe miał gdzie podnosić umiejętności tej klasy do końca gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F#$%^. Akurat gram Pyromancer'em. Czy to oznacza, że nie będe miał gdzie podnosić umiejętności tej klasy do końca gry?

Dude, i think ur fucked up! Gdybys go dziabnal tylko to moglbys odkupic winy. Po jego zamordowaniu nie wiem jak wyglada sprawa. W kazdym raziem mozesz sprobowac udac sie do kosciola tam gdzie gargulce byly i pogadac z npcem. A co do rozwijania - nie bedziesz mogl ulepszyc lapki pyromancera. Czesc czarow tez nie wykupisz ale czesc na szczescie mozna odszukac ... DarkSouls wiki pomoze Ci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Blighttown po ubiciu bossa pojawia się 2 kupców / nauczycieli, u których można kupić czary ognia i ulepszyć ogień.. w sumie niedaleko, bo po kanałach.

Ale Iron skin'a raczej w tej grze już nie uświadczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalna masakra.Nie wiem gdzie mam iść.Las za kulawym gościem trudny,skręciłem w odnogę i spotkałem się z jakimś smokiem wystającym z wody,niezły killer nawet do niego nie podeszłem.Idąc prosto jedne świecące drzwi zamknięte a w onodze na prawo pełno jakiś rycerzy i drzew,nie mam szans.Zapuściłem się do miejscówki gdzie są duchy ale padam tam jak kawka,nawet ich nie mogę drasnąć.Catacumby też są ponad moje siły.Szkielety cały czas wstają.Gdzie mam teraz wyruszyć bo nie mam zielonego pojęcia.Może muszę mieć jakąś specjalną broń na te duchy.I gdzie jest ta miejscówka Delphy do której dostałem klucz po pokonaniu Capry.Proszę pomuszcie bo jestem załamany.Ta gra to killer,trudniejsza niż Demons Souls.Ale jaka frajda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytania mam dwa- gdzie na samym początku jest ten @#$ kupiec, od którego można kupić łuk? :) najlepiej jakiś film z yt poproszę, bo ociemniały jestem..

i druga sprawa - są już jakieś propozycje buildów dla postaci meele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zdjąć klątwę? wyczytałem tylko, że muszę kupić jakiś item za 6k dusz, ale gdzie go kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalna masakra.Nie wiem gdzie mam iść.Las za kulawym gościem trudny,skręciłem w odnogę i spotkałem się z jakimś smokiem wystającym z wody,niezły killer nawet do niego nie podeszłem.Idąc prosto jedne świecące drzwi zamknięte a w onodze na prawo pełno jakiś rycerzy i drzew,nie mam szans.Zapuściłem się do miejscówki gdzie są duchy ale padam tam jak kawka,nawet ich nie mogę drasnąć.Catacumby też są ponad moje siły.Szkielety cały czas wstają.Gdzie mam teraz wyruszyć bo nie mam zielonego pojęcia.Może muszę mieć jakąś specjalną broń na te duchy.I gdzie jest ta miejscówka Delphy do której dostałem klucz po pokonaniu Capry.Proszę pomuszcie bo jestem załamany.Ta gra to killer,trudniejsza niż Demons Souls.Ale jaka frajda...

Aby ubić duchy trzeba uzyć takiej "łapki" który czyni cię tymczasowo przeklętym. Radze jednak New Londo Ruins odpuscic na pozniej ;) Najrozsadniej byloby teraz isc do lasu i zabic bossa motyla. Jesli tam sobie nie radzisz (choc ta lokacja akurat trudna nie jest:)) to moze sprobuj Depths, aby tam sie dostac trzeba isc na prawo od drzwi gdzie sie walczylo z Demonem Capry, az sie dojdzie do miejsca gdzie mozna pojsc na gore schodami (schody sa z obu stron drzwi jakby, wejscie prowadzi do Firelink Shrine) mijamy schody a po prawej sa drzwi do Depths. Po lesie i depths chyba najlepiej uderzyc na hydre (ten twoj smok wystajacy z wody;)), ewentualnie pojsc do Blighttown.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zdjąć klątwę? wyczytałem tylko, że muszę kupić jakiś item za 6k dusz, ale gdzie go kupić?

3 000 souls na kaplicy/kościół z dachu na dole wieży masz NPC który ci to sprzeda (kamień? z czachą) kup więcej bo się przydają :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 000 souls na kaplicy/kościół z dachu na dole wieży masz NPC który ci to sprzeda (kamień? z czachą) kup więcej bo się przydają :biggrin:

proszę mógłbyś bardziej rozwinąć? mówimy o tym kościele gdzie są gargulce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalna masakra

idź zaciukaj hydrę, pomimo rozmiaru jest raczej prosta ... ale liczy się szybkość biegania, bo musisz dobiec do "martwej strefy" w której nie pluje (idź lewa strona poza zasięgiem, zaciukaj kryształki i biegiem do hydry) - chociaż prawdę pisząc nie jest ona tak do końca martwa bo możesz dostać łbem który należy odciąć, im więcej odetniesz robi się bezpieczniej

a po drodze warto też dać parę klapsów BK w nagrodę da Ci kolejna zabawkę :biggrin:

a jak nie to pomysł Tonislawa wydaje się sensowny - tylko nie wdawaj się w awantury ze śpiącymi rycerzami (nie są mili i mają upierdliwą właściwość :biggrin: )obejdź ich po cichu do ruin i po schodach na górę

proszę mógłbyś bardziej rozwinąć? mówimy o tym kościele gdzie są gargulce?

dokładnie ten jak przejdziesz cały dach to na dole wizy zaraz przy wejściu stoi NPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalna masakra.Nie wiem gdzie mam iść.Las za kulawym gościem trudny,skręciłem w odnogę i spotkałem się z jakimś smokiem wystającym z wody,niezły killer nawet do niego nie podeszłem.Idąc prosto jedne świecące drzwi zamknięte a w onodze na prawo pełno jakiś rycerzy i drzew,nie mam szans.Zapuściłem się do miejscówki gdzie są duchy ale padam tam jak kawka,nawet ich nie mogę drasnąć.Catacumby też są ponad moje siły.Szkielety cały czas wstają.Gdzie mam teraz wyruszyć bo nie mam zielonego pojęcia.Może muszę mieć jakąś specjalną broń na te duchy.I gdzie jest ta miejscówka Delphy do której dostałem klucz po pokonaniu Capry.Proszę pomuszcie bo jestem załamany.Ta gra to killer,trudniejsza niż Demons Souls.Ale jaka frajda...

Kim grasz, jaki slvl? Las za kulawym jest banalny o ile wiesz, jaka taktyka działa najlepiej na potworki. Przed pierwszym bossem spotkasz coś w rodzaju drzewców. Wyciągaj je pojedynczo i miej cały czas podniesioną tarcze. Uważaj, na walkę w zwarciu bo one mają specjalny atak, który Cię chwyta i zjada żywcem. Ci wielcy, kamienni rycerze też są dość łatwi do pokonania pod warunkiem, że bierzesz ich pojedynczo. Lockuj na nich R3, podejdź bardzo blisko i ciągle skręcaj w prawo z podniesioną tarczą. Ich ataki są na tyle wolne, że będziesz je mógł atakować od tylca. Uważaj na czar, który używają, a mianowicie spowolnienie. Nie będziesz mógł biegać ani rollować się.

Co do smoka z wody, to jest hydra. Będą jej pilnować kryształowe golemy. Wyciągaj je pojedynczo i stosuj identyczną taktykę, jak w przypadku dużych, kamiennych rycerzy z lasu. Jak już się wszystkich pozbędziesz, to biegnij ile sił w nogach w stronę hydry i unikaj jej wodnych pocisków. Stań w wodzie metr lub dwa od brzegu, ale uważaj bo kilka metrów od brzegu jest klif schowany pod powierzchnią wody, więc jeśli podbiegniesz zbyt blisko hydry spadniesz i zginiesz. Jak już staniesz w odpowiednim miejscu, podnieś tarczę i czekaj na ataki hydry. Będzie uderzać swoimi głowami, ale tarcza zablokuje ciosy. Wtedy będziesz mieć 2-3 sekundy aby poodcinać hydrze głowy. Rób tak póki nie odetniesz wszystkich głów lub zostanie jedna. Wtedy możesz ją dokończyć łukiem.

Co do Capra demona, to przed samiutkim wejściem do demona, tam gdzie z nim walczysz są schody w dół. Kawałek dalej jest wejście do The Deepths.

A Great Wolf wcale nie jest taki fajny. Próbuje podbiec do dziada, unikając ciosów, tak aby zacząć ładować mu od spodu, ale on ciągle odskakuje przez co R3 puszcza i kamera lata, jak popieprzona. Przez to ciągle mnie kończy swoimi zamachami :/ A dmg robię mu tak żałośny, że chyba z 10 minut musiałbym go naparzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytania mam dwa- gdzie na samym początku jest ten @#$ kupiec, od którego można kupić łuk? :) najlepiej jakiś film z yt poproszę, bo ociemniały jestem..

i druga sprawa - są już jakieś propozycje buildów dla postaci meele?

kupiec jest zaraz przed pierwszym ogniskiem na zamku ... po prawej stronie na tarasie przechadza się dwóch z włóczniami, są na tarasie są też skrzynie jak rozwalisz tych z włóczniami pod skrzyniami są schody do kupca z łukiem

Co do Capra demona, to przed samiutkim wejściem do demona, tam gdzie z nim walczysz są schody w dół. Kawałek dalej jest wejście do The Deepths.

i warto tam iść przed wejściem do boss-a, na górze wieży (będą tylko jedne schody do góry) otworzysz kratę która skróci ci drogę od ogniska go tego boss-a - którego parę razy odwiedzisz w celu rozstania się z życiem i powrotem do ogniska :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ten jak przejdziesz cały dach to na dole wizy zaraz przy wejściu stoi NPC

udało się! dziękuję pięknie! powodzonka życzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okrutny Misio - w grze sa tak jakby 3 poziomy zwinnosci. 1 jest do 25% equip burden - wtedy rollujemy bardzo szybko i bardzo szybko biegamy. Do 50% eq. burden jest 2 poziom - biegamy szybko ale roll juz jest troche wolniejszy (animacja wstawania trwa dluzej). No i ostatni to biega powoli a roll to upadek na ramie. Jest tez ostatni poziom ale nikt nie obładowuje sie tak zebyt nie moc w ogole biegac i rollowac sie...

Ja w mojej ciezkiej zbroi zawsze dobieram tak eq zeby byc ponizej 50%.

obiecuję sobie że posprawdzam to wszystko i jakoś to ograne bardziej metodycznie czyli tak jak było w DS1 (zero niewiadomych)

ale na początku nie miałem czym tego sprawdzić a teraz jak już wsiąkłem to trochę szkoda mi czasu ... jak przejdę poeksperymentuję

tym niemniej dzięki ci za ten komentarz :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kim grasz, jaki slvl? Las za kulawym jest banalny o ile wiesz, jaka taktyka działa najlepiej na potworki. Przed pierwszym bossem spotkasz coś w rodzaju drzewców. Wyciągaj je pojedynczo i miej cały czas podniesioną tarcze. Uważaj, na walkę w zwarciu bo one mają specjalny atak, który Cię chwyta i zjada żywcem. Ci wielcy, kamienni rycerze też są dość łatwi do pokonania pod warunkiem, że bierzesz ich pojedynczo. Lockuj na nich R3, podejdź bardzo blisko i ciągle skręcaj w prawo z podniesioną tarczą. Ich ataki są na tyle wolne, że będziesz je mógł atakować od tylca. Uważaj na czar, który używają, a mianowicie spowolnienie. Nie będziesz mógł biegać ani rollować się.

Co do smoka z wody, to jest hydra. Będą jej pilnować kryształowe golemy. Wyciągaj je pojedynczo i stosuj identyczną taktykę, jak w przypadku dużych, kamiennych rycerzy z lasu. Jak już się wszystkich pozbędziesz, to biegnij ile sił w nogach w stronę hydry i unikaj jej wodnych pocisków. Stań w wodzie metr lub dwa od brzegu, ale uważaj bo kilka metrów od brzegu jest klif schowany pod powierzchnią wody, więc jeśli podbiegniesz zbyt blisko hydry spadniesz i zginiesz. Jak już staniesz w odpowiednim miejscu, podnieś tarczę i czekaj na ataki hydry. Będzie uderzać swoimi głowami, ale tarcza zablokuje ciosy. Wtedy będziesz mieć 2-3 sekundy aby poodcinać hydrze głowy. Rób tak póki nie odetniesz wszystkich głów lub zostanie jedna. Wtedy możesz ją dokończyć łukiem.

Co do Capra demona, to przed samiutkim wejściem do demona, tam gdzie z nim walczysz są schody w dół. Kawałek dalej jest wejście do The Deepths.

A Great Wolf wcale nie jest taki fajny. Próbuje podbiec do dziada, unikając ciosów, tak aby zacząć ładować mu od spodu, ale on ciągle odskakuje przez co R3 puszcza i kamera lata, jak popieprzona. Przez to ciągle mnie kończy swoimi zamachami :/ A dmg robię mu tak żałośny, że chyba z 10 minut musiałbym go naparzać.

mam 27 lv i gram Knightem ale przebrałem go w ciuszki thiefa bo w zbroi był za wolny,po drugie str mam na 20 i dex też na 20.A gdzie można dostać tą łapkę na duchy?Dzięki za porady!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra zrobiła mi zonka. chciałem pobawić się w Darkroot Basin z black knightem. Poganiał mnie trochę, uciekłem w miejsce gdzie dostaje się zestaw huntera. Wracam żeby spróbować ubić a jego.... nie ma. Do tej pory nie pojawił się z powrotem...

Edytowane przez Norman1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosyc ciezko jest za drzwiami w lesie.. najgorsi sa ci ktorych nie da sie zlockowac, masakra, wiem ze mozna dolaczyc do ich convenantu (u kota) wtedy chyba nie atakuja, ale z tego co tu czytalem jest to najlepsze miejsce do farmienia,

takze bedzie mozna to cofnac, spowrotem ich atakujac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę jeśli dołączysz do innego Covenanta, to z poprzednim zrywasz pakt.

Jak otworzyć te małe drzwi obok ogniska w Darkroot Garden?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Great Wolf wcale nie jest taki fajny. Próbuje podbiec do dziada, unikając ciosów, tak aby zacząć ładować mu od spodu, ale on ciągle odskakuje przez co R3 puszcza i kamera lata, jak popieprzona. Przez to ciągle mnie kończy swoimi zamachami :/ A dmg robię mu tak żałośny, że chyba z 10 minut musiałbym go naparzać.

Ja zrobilem to tak, ze czekalem, az wilk przyjdzie do mnie. Ma atak gdzie sie 2 obkreca ciagnac mieczem po ziemi, wtedy uciekalem, z oczywistych powodow. Ale jak biegl na mnie rozpoczynal swoja sekwencje skladajaca sie z 3 ciosow: pierwszy blokowalem, na drugi unik rolem i znajdowalem sie pod lapami w taki sposob, ze 3 cios wilka jest chybiony, a ja w tym czasie go tluklem. Czasami udawalo mi sie tez to, ze udskakiwal w celu unikniecia, a i tak spadal blisko mnie wiec seria ciosow byla kontynuowana.

Jak go rozgryzc to jest spoko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. ta gra naprawde bywa frustrujaca -_-

Doszedlem do convenantu kota w lesie i straznicy przestali mnie atakowac. Zwiedzalem sobie gdy nagle dostalem +2000 soulsów, a po chwili wszyscy strażnicy się na mnie rzucili. Pewnie jakis mobek sam się zabił, a przypisali to mnie.

Jest jakiś sposób na powrót do tego convenantu? Chętnie bym sobie popolował na innych graczy;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×