Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Zabiłem BK na wiezy. Smok odleciał,później wrócił ale za każdym razem kiedy wchodzę na górę on znika.I jeszcze jedno odrósł mu ogon. odstrzeliłem drugi raz ale nic nie dropnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby dostać ten mieczyk musisz się udać do ash lake,a do Aby dostać się do ash lake musisz w blightown na samym dole gdzie są bagna znajdziesz na jak by drzewo z odnogą, wchodzisz tam dochodzisz do konca i udeżasz mieczem w ścianę, idziesz dalej znowu dochodzisz do końca i znowu walisz mieczem w ścianę:), następnie dojdziesz do great hollow, tam jak zejdziesz na sam dól to dojdziesz do ash lake :) w ash lake na końcu jest smok z którym możesz wejść w pakt,podchodzisz do niego od tyłu i walisz mu w ogon i tadatadam masz miecz:)ten smok nie atakuje więc luzik:)

Dzieki za odp. Dzis wieczorem go zdobede! Wczoraj odkrylem kilka nowych miejscowek. Ta gra jest wielka. Dotarlem do jakiegos wulkanu, ktos pokonal tego bossa? Tak samo ten smok przy urwisku w drodze do blightown(tam gdzie jest pelno niebieskich smokow) warto go ubic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jakoś można przejść z blighttown bagna do valley of drakes, ale szukalem i nie znalazlem, czy ktoś może napisać jak tam dojść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jakoś można przejść z blighttown bagna do valley of drakes, ale szukalem i nie znalazlem, czy ktoś może napisać jak tam dojść?

Mozna, jak jestes na samym dole przy ognisku w tunelu idz w prawo (w strone pajaczkow) i do gory przy wykorzystaniu kola mlynskiego jako windy zasuwasz do gory i zaraz masz tunel do alei smoczkow :biggrin:

Jestem w Andor Lando ale sie cofnalem do poczatkowych lokacji bo myslalem, ze potem sie nie da. w Ash lake jak mam pakt ze smokiem to moge oddac mu luski, tylko czy warto? 50 level osiagniety a Sen's Tower spedzila mi sen z powiek :tongue: Jak tam bedziecie na gorze warto przeskoczyc przepasc do baszty jest tam koles i pewien klucz do klatki dajacy skrot dla mnie zbawienny w tej lokacji, ile razy zrobilem lot w dol to glowa boli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna, jak jestes na samym dole przy ognisku w tunelu idz w prawo (w strone pajaczkow) i do gory przy wykorzystaniu kola mlynskiego jako windy zasuwasz do gory i zaraz masz tunel do alei smoczkow :biggrin:

Jestem w Andor Lando ale sie cofnalem do poczatkowych lokacji bo myslalem, ze potem sie nie da. w Ash lake jak mam pakt ze smokiem to moge oddac mu luski, tylko czy warto? 50 level osiagniety a Sen's Tower spedzila mi sen z powiek :tongue: Jak tam bedziecie na gorze warto przeskoczyc przepasc do baszty jest tam koles i pewien klucz do klatki dajacy skrot dla mnie zbawienny w tej lokacji, ile razy zrobilem lot w dol to glowa boli.

Dzięki śliczne, kurcze szukalem tam i widocznie ślepy bylem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja specjalnie nie zwiedzalem wszystkiego na maxa. Chcialem cos na NG+ zostawic. Swoja droga

goscia uwiezionego w kosciele zabilem juz na samym poczatku, wyrzucil 6 humanity i pierscien

. Na tym gameplayu postaram sie zdobyc zbroje Kirka, wszystkie smocze bronie, Moonlight Sworda, Ornstein Armor i Spear, Smough Hammer i Gwyyn's Sworda :D

W ogole ktos wie co potrzeba do stworzenia Mieczy krola Gwyyna? Poza jego dusza jaka bron musze miec wyplusowana?

A i co mozna z duszy Sif'a zrobic?

Edit: Dobra, z duszy sifa mozna dupnac tarcze i bron. Tylko jaka tarcze musze ulepszyc na +10 ? Zwykłą czy pawęż?

Edytowane przez winiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze duzo pytan z cyklu: co, jak z czym i ile 3a :D

Jesli ktos potrzebuje to Complete Strategy Guide do Dark Souls w pdf - na priv.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie gdzie mogę znaleźć rycerza który wygląda jak Yurt z Demon's Souls tylko że w złotej zbroi?

Wypuściłem go z celi i gdzieś poszedł, potem znalazłem go w Firelink Shrine, i znowu go nie ma.

Wyczytałem gdzieś, że wypada z niego dobry pierścień i chciałbym go zabić.

Wiem ktoś gdzie on się przenosi czy już straciłem okazję do zabicia go?

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gdzie mogę i co muszę mieć, żeby móc ulepszyć jakąś broń powyżej +5? Bo byłem w stanie ulepszać mojego axe'a u kowala w

Katakumbach

ale tylko do Fire Axe + 5, na 6 już nie jestem w stanie bo broń zniknęła z menu u kowala.. (sprawdzałem też w modifications)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok pogralem jakies 1,5h na NG+ i postanowilem poeksperymentowac i ... doszedlem do wniosku ze ta gra jest PRZEOGROMNA i ma mase contentu. Zabilem Gargulca zaraz potem tego demona bez nogi co byl kolo kowala i poszedlem na Sir Gray Wolf Sif. Zabilem go i wracajac postanowilem zaatakowac kota na oknie. 1 ciosem zjechalem mu 1/2hp ale kocur zniknal gdzies i teraz slysze ciagle jego glosy - z tego co gada to wynika ze mam przechalapane i zebym do lasu nie wchodzil. Dodatkowo te 3 koto-potwory zaczely biegac po calej lokacji... ladny burdel sie zrobil ~.~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram już łącznie jakies 10h , i powiem jedno... tyle ch... k... i j... p...... co poleciało przy tej grze to nie jestem w stanie zliczyć. Gra jest okropnie frustrująca i trudna, ale zarazem kolosalnie wciągająca. Reasumując skończenie Dark Souls (bo nie wyobrażam sobie tego nie zrobić), odejmie mi z życia lekko 5 lat przez nerwy ;D , pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem świeży w temacie DS gram jakieś 12h ma 17lvl.....nie grałem w Demona i i to jestmoja pierwsza tego typu gra ;/ i dostaje nerwicy ale gra jest petarda ! powiedzcie mi Panowie ile wypada souls jak zabije smoka na moście z łuku tam z pod mostu będę go haratał .... ?bo mam ten miecz od smoka ale mi brakuje 3 siły czy z tym mieczem będę w stanie zrobić dwa dzwony ??Ta gra jest okrutna chcesz skończy ale kończysz się sam jeszcze jeden raz ..... i jeszcze chwila zaraz wyłączę ale się nie da : ) xD

Edytowane przez Xnol_Krk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano przeszdlem DS. Konczac z 87 LVL jako Wanderer. Przejscie zajelo mi 80h (w tym czas, gdy nie gralem, a gra stala wlaczona wiec licznik troche falszywie nabity).

Staty postaci:

Vit - 32

Att - 12

End - 50

Str - 20

Dex - 20

Res - 13

Int - 13

Fai - 10

HP - 1147

Bron Titaniate Catch Pole+5 - Phy dmg 180 + 34 / Mag dmg 217 + 10

Ostateczny werdykt co do gry 10/10. Ta gra to ideal w swojej kategorii. Pomimo spadkow animacji i troche malo epickiego zakonczenia, gra rzadzi. Ogromny swiat i dluga przygoda do tego replay value jest ogromny. Jedna z gier w ktorej z przyjemnoscia robi sie platyne(i nie dla samego pucharku, a wyzwania jakie ze soba niesie - z reszta tak samo bylo w Demon's Souls)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czolem. takie pytanie mam

szedlem sobie odblokowac skrot do Capra Demon, wchodze w ta jakby kanalizacje i za kratami cos stalo, nie wiele myslac przywalilem,,, sie za chwile okazalo ze to cos do mnie mowi, niestety jedno z koncowych zdan brzmialo "die,die,die" :)

teraz jak do tego czegos podchodze (z twarzy wgladalo jak hollow soldier ;)) slysze "die,die,die" , cos ciekawego to cos mialo do zauferowania ? questy / przedmioty ciekawe ?

ps. ciekawe ile tego typu ofert sie pojawi

"Zamienie te gre bo mnie juz nerwica dopadla jak w to gralem.

Gra dzis kupiona i mam dosc." :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę to pewnie to uderzyłeś: http://darksoulswiki.wikispaces.com/Merchants#Undead Merchant (Female)

rewelacja...

"Transient Curse (x4) 4,000 Temporary player curse that allows the player to damage ghosts within New Londo Ruins"

mozna to jeszcze gdzies indziej dostac czy pozostaje new game lub f*** hard game ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na wiki to jedynie ten merchant to sprzedaje.

Czy jakoś inaczej można to zdobyć to nie wiem.

Może możesz anulować karę przez odkupienie grzechów u kolesia przy pierwszym dzwonie.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po Gargulcach i odpaliłem 1 dzwon. Co do samej walki bardzo się wczułem i naprawdę mi się podobała ;] Zostałem bez Flasków i miałem 2cm życia jak z nimi wygrałem hehe.

Mam jeszcze pytanie gdzie teraz mam iść po odpaleniu tego 1 dzwona. I czy używać Drake Sword czy może Gargoyle Tail Axe ??

Gratis moja walka z Gargulcami z Komentarzem:

Edytowane przez Leito_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok pogralem jakies 1,5h na NG+ i postanowilem poeksperymentowac i ... doszedlem do wniosku ze ta gra jest PRZEOGROMNA i ma mase contentu. Zabilem Gargulca zaraz potem tego demona bez nogi co byl kolo kowala i poszedlem na Sir Gray Wolf Sif. Zabilem go i wracajac postanowilem zaatakowac kota na oknie. 1 ciosem zjechalem mu 1/2hp ale kocur zniknal gdzies i teraz slysze ciagle jego glosy - z tego co gada to wynika ze mam przechalapane i zebym do lasu nie wchodzil. Dodatkowo te 3 koto-potwory zaczely biegac po calej lokacji... ladny burdel sie zrobil ~.~

A po co go zabijac, lepiej do niego dolaczyc i polowac na innych graczy:) Czesto was summonuje kot do tego lasu?

rewelacja...

"Transient Curse (x4) 4,000 Temporary player curse that allows the player to damage ghosts within New Londo Ruins"

mozna to jeszcze gdzies indziej dostac czy pozostaje new game lub f*** hard game ?

Istnieje pare sposobów na bicie duchów w New Londo. Tą łapke jak nie u merchanta, można podniesc z potworow w New Londo, lezy rowniez o ile pamietam tuz przed mostem ktory prowadzi do duchow.

Mozna specjalnie dac puscic na siebie klatwe (bazyliszkowi) i wtedy mozemy normalnie bic, niestety przez klatwe tylko z polowa hp.

No i mozna jeszcze dostać bron ktora jest przekleta, np. jagged ghost blade albo greatsword ktory ulepszamy dusza Sifa bodajze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila dotarlem do tego smoka, ktory daje najlepsza bron. Ta hydra, ktora tam byla sama zginela:/ ktos tez tak mial? Dostalem 10 tys souls i 5 dragon scale. Dziwne. Wszedl z nim pakt i dalem mu jeden DS ale nic mi za to nie dal:( co jeszcze mozna z nim zrobic? Wiem, ze tego glitcha idzie tam zrobic. Potrzebne jakies itemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smoczek z mostu pokonany za pomocą mieczyka face to face szlachetność jednak popłaca :)

W sumie to nie była długa walka i tylko raz mnie opalił - cóż tyle jego. Co lepsze wcale nie była taka niewykonalna jak mogłoby się wydawać wręcz przeciwnie - najłatwiejsze 10k dusz na jednym przeciwniku - załatwiony na 61 lev.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli zaatakowales undead merchanta to masz 2 opcje

1) odkupic winy u npca przy 1 dzwonie

2) zalapac curse i pozabijac pare ghostow aby wydropic lapki. Łapki z tych duchow dropia dosc czesto wiec nie powinienes miec problemu. Jak juz 1 wydropisz to sciagaj z siebie curse i idz bic duchy odpalajac lapke - na pewno zdazysz spuscic wode a nawet jesli nie to zabijajac duchy wyleca ci kolejne lapki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×