Skocz do zawartości
Asasyn

Castlevania: Lords Of Shadow

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde a ja wczoraj wystawiłem Castlevanie na eBay :mad:.Trzeba będzie zlikwidować aukcje i poczekać te parę miesięcy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając newsa nie jestem pewien, czy zapowiadają ciąg dalszy wydarzeń - w sensie co stało się po końcu gameplay'u (jak doszło do tego zaskakującego filmu na koniec), czy ciąg wydarzeń bezpośrednio po tej cut-scence w katedrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze screenów to mi nawet wygląda na to że będziemy "Tą małą" grać.

Ale i tak bardziej czekam na dodatek nr.2 , to nie może się nie udać,szczególnie po tym co pokazali w epilogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szatan. Zobek też miał maskę śmierci, a jednak to nie przeszkodziło szatanowi w pokonaniu go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna i z rozmachem aczkolwiek troszke rozczarował mnie poziom trudności strażników drugiego i trzeciego kawałka maski ...

W sumie z pierwszym szło mi najgorzej

PS. gra naprawde świetna ... polecam z czystym sumieniem

rozgrywka i rozrywka na wiele godzin ...

dodatkowo odradzam zapuienie zdolności ultimate shadow/light power ... gra staje sie za łatwa :)

Edytowane przez azazelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z pierwszym bossem w grze - to jest duży zielony troll - jak go pokonuje, to muszę go dobić. Na ekranie napisane jest żeby podejść blisko i wcisnąć r2 - robię to i po chwili stwór mnie zabija...

podpowie ktoś co robię nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nic nie robisz gdy pojawiają się kółka, gdy te zmniejszające znajdzie się wewnątrz tego nieruchomego musisz nacisnąć któryś z przycisków.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ludzie często miewają problem z tym nieszczęsnym trollem. Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troll pokonany;) w sumie drobnostka ale jak się tego nie rozkmini - to giniesz i od nowa zaczynasz.. ja wciskałem po kolei każdy klawisz - tylko w złym momencie ;)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań do bardziej doświadczonych graczy...

Pytanie pierwsze: Czy mogę na mapie cofnąć się do jakiegoś wcześniejszego chapteru i zrobić coś czego wcześniej nie mogłem?

Pytanie drugie: Jak zwiększyć pasek życia?

Pytanie trzecie: Ładuje mi się "pasek runiczny" do czego on jest? (podczas gdy jednak uderzy mnie przeciwnik wszystko znika)...wyciągam tym "kule" od przeciwnika? jeśli tak to jak?

Jestem w chapter 3 (poziom Warrior od początku) mam mały problem z bossem z tego chapteru (nie będę spoilerować)

Tak więc podsumowując, czy jeśli cofnę się uzbieram co nieco więcej pkt wracając do tej potyczki czy będzie lepiej? czy w ogóle tak się da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań do bardziej doświadczonych graczy...

Pytanie pierwsze: Czy mogę na mapie cofnąć się do jakiegoś wcześniejszego chapteru i zrobić coś czego wcześniej nie mogłem?

Pytanie drugie: Jak zwiększyć pasek życia?

Pytanie trzecie: Ładuje mi się "pasek runiczny" do czego on jest? (podczas gdy jednak uderzy mnie przeciwnik wszystko znika)...wyciągam tym "kule" od przeciwnika? jeśli tak to jak?

Jestem w chapter 3 (poziom Warrior od początku) mam mały problem z bossem z tego chapteru (nie będę spoilerować)

Tak więc podsumowując, czy jeśli cofnę się uzbieram co nieco więcej pkt wracając do tej potyczki czy będzie lepiej? czy w ogóle tak się da?

Odpowiedz pierwsza: Jak najbardziej, jest to możliwe w każdym momencie gry, wciskasz start i wybierasz rozdział który cie interesuje.

Odpowiedz druga: Aby zwiększyć pasek życia musisz zbierać zielone kryształy które posiadają polegli rycerze rozsiani po całej grze.

Odpowiedz trzecia: Jeśli naładujesz "Pasek runiczny" do pełna przeciwnicy będą pozostawiać tzw neutralne orby dzięki którym naładujesz paski magii światła albo magii cienia.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Odpowiedz druga: Aby zwiększyć pasek życia musisz zbierać zielone kryształy które posiadają polegli rycerze rozsiani po całej grze."

Ok takowych znajduję od czasu do czasu ale mogę tylko o nich poczytać, czy w każdym coś znajdę oprócz notatki ?

Teraz pytanie mi się nasunęło, do którego chaptera warto by się cofnąć? (kto grał to wie co posiadam obecnie, więc nie chcę tu pisać zbytnio by nie psuć innym zabawy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz notatek polegli często dają Ci przedmioty potrzebne do wykonania questów w danym chapterze (klucz czy coś). Możesz też znaleźć kryształy życia, energii światła i energii cienia.

Jedyne czego możesz szukać w poprzednich chapterach to upgrade sakwy z nożami (przydają się na tego bossa). Sprawdź na mapie ilu itemów nie zebrałeś i próbuj je zdobyć (chyba że nie możesz z powodu braku umiejętności, to wtedy musisz radzić sobie z tym co masz).

A propos tej walki: trzeba baaardzo dużo unikać, praktycznie ta walka się na tym opiera, więc raczej tłucz ją raz za razem, aby wyrobić sobie odruchy.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Mam pytanko czy istnieje mozliwosc sciagniecia save do tej gry gdzies z neta i wrzucenie go na konsole?

Niestety mialem problemy z ps3 i musialem zrobic przywrocenie plikow i wszystko sie skasowalo :(

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Mam pytanko czy istnieje mozliwosc sciagniecia save do tej gry gdzies z neta i wrzucenie go na konsole?

Niestety mialem problemy z ps3 i musialem zrobic przywrocenie plikow i wszystko sie skasowalo :(

Pozdr

TU masz, aczkolwiek nie mam pojecia, czy i jak to dziala - wole jednak samemu pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie o triale...jak je najlepiej robic na najlatwiejszym poziomie trudnosci? czy podczas przejscia na Palladynnie zrobic co sie da a potem ewentualnie wrocic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na najłatwiejszym poziomie trudności zrób sobie triale, bo na palladynie będą bardzo ciężkie według mnie xd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już cały scenariusz przeszedłem i zabieram się za dodatkowe triale itp. na poziomie Easy najlepiej przechodzić.A jakiś czas temu znalazłem poradnik do trofeów .

Jakby ktoś chciał to proszę bardzo -> http://plhunters.crazy4us.com/t29-castlevania-lords-of-shadow-poradnik :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji iż posiadam przygody gabriela to nie umiem sie zmobilizować do grania , warto sie przełamać bo GOW wysoko poprzeczke ustalił hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Castlevanie warto zagrać bo jest grą bardzo dobrą. Jednak w porównaniu z GOW 3 Castevania nie ma szans. Za bardzo LOS jest liniowe i monotonne. Walki z bossami są fajne ale praktycznie z każdym walczy się tak samo. Mimo wszystko polecam Castlevanie bo mi się podobała. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Castlevanie warto zagrać bo jest grą bardzo dobrą. Jednak w porównaniu z GOW 3 Castevania nie ma szans. Za bardzo LOS jest liniowe i monotonne. Walki z bossami są fajne ale praktycznie z każdym walczy się tak samo. Mimo wszystko polecam Castlevanie bo mi się podobała. :biggrin:

A God of War 3 nie jest liniowe i monotonne?

Moim zdaniem Castlevania wygrywa z GoW3 na najlepszego slashera 2010 roku,głównie przez świetny klimat,design(i historie które otrzymujęmy) przeciwników no i system walki jest o wiele bardziej wymagający(każde GoW można przejśc jednym combem :square: , :square: , :triangle: :whistling: )

Graficznie GoW jest wyraźnie ładniejszy ale znowu to tylko gra na ok 9h a Castlevania na ok 16h i ma o wiele więcej różnych lokacji(piękny zamek i fajny chwyt programistów z kamerą kiedy idziemy po łańcuchu - BTW pierwszy raz taki motyw wykorzystano chyba w God of War 2 hehe )

No i zakończenie(właściwie epilog) z Lords of Shadows uważam za jedno z najlepszych,a na zakończeniu GoWa się zawiodłem(filozoficzne pierdoły a powinna być tylko krew,urwane kończyny i gołe dupy B) )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A God of War 3 nie jest liniowe i monotonne?

Moim zdaniem Castlevania wygrywa z GoW3 na najlepszego slashera 2010 roku,głównie przez świetny klimat,design(i historie które otrzymujęmy) przeciwników no i system walki jest o wiele bardziej wymagający(każde GoW można przejśc jednym combem :square: , :square: , :triangle: :whistling: )

Graficznie GoW jest wyraźnie ładniejszy ale znowu to tylko gra na ok 9h a Castlevania na ok 16h i ma o wiele więcej różnych lokacji(piękny zamek i fajny chwyt programistów z kamerą kiedy idziemy po łańcuchu - BTW pierwszy raz taki motyw wykorzystano chyba w God of War 2 hehe )

No i zakończenie(właściwie epilog) z Lords of Shadows uważam za jedno z najlepszych,a na zakończeniu GoWa się zawiodłem(filozoficzne pierdoły a powinna być tylko krew,urwane kończyny i gołe dupy B) )

A jeszcze mają wyjść DLC , tak więc nie pozbywam się tej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A God of War 3 nie jest liniowe i monotonne?

Zdecydowanie GOW 3 nie jest liniowe i monotonne. Walki z bossami są o wiele lepsze i bardziej rozbudowane. W LOS walka z trzema ogromnymi bossami opiera się tylko na dojściu do runy i ataku, w miedzy czasie boss próbuje nas strząsnąć to trzeba się trzymać i to wszystko. Wykończenia przeciwników są przeciętne i mało efektowne. Castlevanie można przejść dusząc tylko w :square:. W GOW 3 mamy za to mnóstwo broni Gabriel ma tylko bicz. Kratos to postać z krwi i kości a Gabriel jest taki jakiś nijaki. :biggrin: Za to w LOS mamy lepsze zagadki i triale które przedłużają grę. Castlevania podobała mi się i wciąż podoba ale z GOW 3 nie ma najmniejszych szans. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce porównan na lini GOW , Castlevania ogólnie bo posiadam gry wiec wiecie . Chciałem wiedzieć czy warto sie w to pakować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×