Skocz do zawartości
Traitor23

Guitar Hero: Warriors Of Rock

Rekomendowane odpowiedzi

pytam już wszędzie,bo nie mogę znaleźć żadnej osoby która,by udzieliła mi odpowiedzi,więc to samo pytanie w kolejnym temacie o guitar hero.

witam.mam pytanie gdy podłączam odbiornik usb do konsoli to mam problem,żeby go odpalić.nie świeci się czerwona dioda.podejrzewam,że jakoś się uszkodził.czy jest możliwość kupienia samego odbiornika? szukałem na allego,ale nic takiego nie znalazłem.a może jest jakieś inne rozwiązanie,abym mógł dalej grać w guitar hero?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że może być problem. Kiedyś można było zakupić taki nadajnik na stronie www.redoctane.com - studia odpowiedzialnego za GH. Studia ani stron już nie ma. Samo GH już powoli nie jest wspierane i do sklepów trafiają ostatnie partie gier z gitarkami. Widziałem parę aukcji na ebayu z tymi nadajnikami, ale z kosztami wysyłki wyłazi ok 60-70 zł. Dużo. Już lepiej chyba kupić jakaś używaną gitarę z allegro i wziąć sobie nadajnik.

A czy mi ktoś pomoże w sprawie importu kawałków z GH5 do Gh6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytam już wszędzie,bo nie mogę znaleźć żadnej osoby która,by udzieliła mi odpowiedzi,więc to samo pytanie w kolejnym temacie o guitar hero.

witam.mam pytanie gdy podłączam odbiornik usb do konsoli to mam problem,żeby go odpalić.nie świeci się czerwona dioda.podejrzewam,że jakoś się uszkodził.czy jest możliwość kupienia samego odbiornika? szukałem na allego,ale nic takiego nie znalazłem.a może jest jakieś inne rozwiązanie,abym mógł dalej grać w guitar hero?

W czerwcu miałem podobny problem z nadajnikiem do perkusji do Band Hero. Dioda nie świeciła - perkusja nie działała. Obszukałem całe Allegro, pisałem do kilku sklepów, które zajmowały się naprawą takiego sprzętu, ale bez powodzenia. Z braku możliwości naprawy oddałem cały zestaw do sklepu - gwarancja. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba we wrześniu widziałem na Allegro aukcję użytkownika, który naprawia praktycznie wszystko związane z Guitar Hero na PS3 i Xbox. Nawet pisał w opisie aukcji, że raz naprawiony przez niego odbiornik nigdy drugi raz się nie zepsuje sam z siebie. :whistling: Poszukaj, może coś znajdziesz. Jeżeli nic nie trafisz to, jak kolega wyżej, radzę kupić zepsutą gitarę z odbiornikiem. Często można spotkać je na Allegro za grosze.

Tak na przyszłość: czytałem na jakimś forum, żeby odbiornik do GH najpierw włożyć do gniazda USB konsoli a dopiero potem odpalić konsolę. Jeżeli odbiornik podłączysz do włączonej konsoli to może on w łatwy sposób ulec przepaleniu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem używany zestaw z gitarą prawie jak nowy. Są to moje pierwsze chwile z tego typu grą. Gitara w porównaniu do tego co tu wyczytałem mi działa bez zarzutów :) po pierwszych chwilach z tą grą stwierdzam jednak, że poziom Easy jest dla mnie troche za trudny :D jak Wy to robicie, żeby grać na medium nie wspominając już o hardzie i expercie ? w tutorialu nauczyłem się paru trików ale to i tak za mało. Wiem, że są tam jakieś motywy, że czasem nie trzeba struny wciskać tylko same te kolorki, jak jest inaczej pokazany klawisz na ekranie ale też coś tam było, że jak grasz dźwiek wyższego tonu to nie musisz używać struny czy jakoś tak ? wie ktoś o co chodzi bo ja nie do końca zrozumiałem a na filmikach z youtubea ewidentnie widze, że tam struny rzadko używają ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy leci Ci partia "nut" (zazwyczaj podczas solowych partii) jest tak, że pierwsza "nuta" jest koloru ciemniejszego, a kolejne są podświetlone. Wtedy używasz strum bara tylko do wbicia ciemnejszej nuty a reszte lecisz tylko na gryfie (techniki hammer-on i pull-off). Z czasem wejdzie Ci taki odruch, że widzisz tylko ciemniejsza nute to strumujesz,a reszte nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja póki co to widze wszystkie tak samo podświetlone, poza takimi ktore maja taki środek inny to wiem, że tam nie musze struny używać. Może to dlatego, że gram na easy i jeszcze mi tych innych nie pokazuje ? a czy grając na wyższy poziomach można zdobyć więcej punktów w danej piosence czy to tylko poziom się zmienia i np. platyne można zrobić na easy ? i jak Wy macie palce ułożone jak gracie ? ja jak próbuje grąc na medium to się boje, że niedługo będę miał 3 palce w gipsie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja póki co to widze wszystkie tak samo podświetlone, poza takimi ktore maja taki środek inny to wiem, że tam nie musze struny używać. Może to dlatego, że gram na easy i jeszcze mi tych innych nie pokazuje ? a czy grając na wyższy poziomach można zdobyć więcej punktów w danej piosence czy to tylko poziom się zmienia i np. platyne można zrobić na easy ? i jak Wy macie palce ułożone jak gracie ? ja jak próbuje grąc na medium to się boje, że niedługo będę miał 3 palce w gipsie :D

Nie ma opcji żeby którąkolwiek grę muzyczną "splatynować" na easy. :biggrin:

Przejście z jednego poziomu trudności na drugi, wyższy, wymaga ćwiczeń. Jeden ma talent do grania we krwi i zajmuje mu to mało czasu. Inny jest po prostu "wyrobnikiem" i wszystko musi wyćwiczyć ciężką pracą (tak jest np. ze mną :biggrin: ).

Co Ci mogę poradzić na początku to częste korzystanie z opcji ćwiczeń - tam możesz włączyć sobie wybrany fragment utworu i zmniejszyć szybkość jego grania. Powodzenia.

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no narazie wskoczyłem na medium i na tych najłatwiejszych utworkach daje rade na ponad 90%, ale palce to mnie tak bolą, że to przegięcie, szczególnei gdy używam małego palca na niebieskim kolorze. W tutorialu widziałem, że tak pokazywali żeby używać 3 i zmieniać po prostu ich położenie, ale mi póki co wogóle to nie wychodzi. Ćwicze i ćwicze i idzie coraz lepiej, może za miesiąc będe robił 100% na expercie :D haha. ale generalnie gra jest niesamowita, na jakim poziomie by się nie grało ubaw i frajda jest niesamowita, można poczuć się jak prawdziwy wirtuoz sceny, szczególnie gdy publika zaczyna krzyczeć :D polecam każdemu niezdecydowanemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy będziesz grał regularnie i z zapałem to na pewno po miesiącu dojdziesz do wprawy.

Również polecam każdemu serie GH bo to jest naprawdę ciekawa gra, pomimo, że wiele osób nabija się, że z graniem na prawdziwej gitarze ma mało wspólnego.

Jedna rzecz, która denerwuje mnie w grach rytmicznych to lagi. Osobiście mam LCD 32 calowy (trochę już stary) i nie mogę na nim pograć. Muszę przynosić sobie starego 14 calowego CRT, podłączyć go na AV i na nim grać :D (ostatnio przestał działać :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idzie coraz lepiej, może za miesiąc będe robił 100% na expercie :D

Ja gram rok i mało jest kawałków, które na expercie zrobiłem na 100% :P Kawałków z zakładki "insane" nawet nie dogrywam do końca :P (poza "One", ale ten kawałek mam zaimportowany z Mety)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie no ja sobie oczywiście żartuje będę się cieszył jak po miesiącu zrobie coś na medium na 100% :) Pytalek, dokładnie wiele osób się naśmiewa nawet, że to zabawa dla małych dzieci. Jak przyniosłem gitare do domu rodzice od razu "o chłop 21 lat gitarke sobie kupił dla dzieci cofa się w rozwoju chyba " po 2 dniach stary złapał gitare od razu nabrał szacunku i teraz sam sobie łupie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam kodu umożliwiającego import piosenek z poprzednich wersji GH (mam WoR, najlepiej, gdyby kod pochodził z GH5 albo metallca). W zamian mogę zaoferować konto PSN z LBP i Wipeoutem lub Dead Nation i Super stardust HD.Naprawdę potrzebuję tych kodów :) Z góry wieeeeelkie dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam kodu umożliwiającego import piosenek z poprzednich wersji GH (mam WoR, najlepiej, gdyby kod pochodził z GH5 albo metallca). W zamian mogę zaoferować konto PSN z LBP i Wipeoutem lub Dead Nation i Super stardust HD.Naprawdę potrzebuję tych kodów :) Z góry wieeeeelkie dzięki!

Kody są jednorazowe, więc chyba będzie Ci ciężko znaleźć chętnego któy by sam nie wykorzystał wcześniej owego kodu :) (no chyba, że ma gh5, a nie ma wor). A w ogóle jest możliwość połączenia się z GH Store? Z tego co pamiętam to w tamtym miejscu wpisywało się kody, a nie połączyłem się z nimi od czsu gdy przestali wspierać grę. (zresztą samemu przydałby mi się import piosenek z GH5)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GH store działa tylko z poziomu GH5 - dziwne. Mam Metallice i Wor, tam nic się nie dzieje. W ten sposób zaimportowałem sobie metallice do GH5 i WoR. Po wpisaniu kodu z tyłu książeczki zaczął pobierać się plik. I tutaj mam pytanie, jak to zrobić aby zaimportować GH5 do Wor ? W menu WOR nie da wpisać się nigdzie kodu, ale na Ps storze mamy do kupienia plik importu. Wie ktoś jak to się odbywa w przypadku transferu GH5>WOR ? Nie chcę wydać kilkudziesięciu zł za plik z którym nic nie zrobię.

ps. plik importu metallici zakupiony w GH5 jest wykrywany w obu częściach (tj. GH5 i WOR)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, mi GH store w WoR działa. Czasami nie chce się włączyć, ale ogólnie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, mi GH store w WoR działa. Czasami nie chce się włączyć, ale ogólnie działa.

Oo sprawdzę później, może naprawili :) thx za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuję kupić właśnie guitar hero mam pytanie czy polecacie wybór wariors of rock wraz z tą "kosmiczną" gitarką czy lepiej wybrać jednak któryś ze starszych modeli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuję kupić właśnie guitar hero mam pytanie czy polecacie wybór wariors of rock wraz z tą "kosmiczną" gitarką czy lepiej wybrać jednak któryś ze starszych modeli ?

Wszystkie gitary do GH są praktycznie takie same jeżeli chodzi o funkcje. Część modeli posiada dodatkowo panel dotykowy do solówek - wyższa szkoła jazdy (gry). Mi osobiście ta gitara - młot (tak mi się kojarzy) zbytnio sie nie widzi, ale to kwestia gustu. Generalnie przy zakupie gitary kierujesz się tylko jej wyglądem. Wszystkie są kompatybilne z innymi częściami GH. Ja mam gitarę z GH Metallica - 2 rok bezproblemowego katowania (odpukać) i z GH WoR, ale tą czerwoną - też się dobrze gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mi się bardziej podoba ta czerwona od tej z młotem ale niestety z tego co widzę ciężko ją dostać nową w zestawie z warrirors of rock :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gitary się za bardzo nie różnią od siebie. Les Paul z GH3 to podobno jedna z najlepszych, nie ma panelu dotykowego (który i tak jest beznadziejny), dobry strum bar i d-pad, który czasami jest nawet lepszy do szybkiego strummingu niż strum bar. Gitara z WT/Metallici/5 czy Band Hero to w sumie to samo, tylko strum bar jest troszkę większy i jest dotykowy panel. A gitara z WOR, z tego co słyszałem ma większy/mniejszy (nie pamiętam dokładnie) rozstaw przycisków na gryfie co ma niby poprawić grę.

Moim zdaniem najlepiej kupić najtańszą jaką znajdziesz, ale oryginalną (byle nie te podróbki co się walają na Alle...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn te ktore sa zapakowane z gra na alle.. sa orginalne czy zdazaja sie podrobki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam gitarę, którą sam posiadam czyli: Logitech Wireless Guitar Controller. Gitara jest droga, ale uważam że jest warta swojej ceny. Gra się na niej (przynajmniej dla mnie) dużo wygodniej niż na plastikach, a i wygląda odlotowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn te ktore sa zapakowane z gra na alle.. sa orginalne czy zdazaja sie podrobki?

Tak, te zapakowane, czyli raczej nowe, są oryginalne. Jeżeli sprzedawca twierdzi, że gra i gitara są w folii to na 99% tak. Dobra rada, zawsze sprawdzaj komentarze. I oczywiście bierz taki sprzęt, który jest z gwarancją. Nie jakieś tam 1-tygodniowe gwarancje rozruchowe...

A ja polecam gitarę, którą sam posiadam czyli: Logitech Wireless Guitar Controller. Gitara jest droga, ale uważam że jest warta swojej ceny. Gra się na niej (przynajmniej dla mnie) dużo wygodniej niż na plastikach, a i wygląda odlotowo :)

Obejrzałem sobie Twoją gitarkę na Allegro - wymiata. Nawet nie taka droga.:thumbsup:

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pytalek d-pad czyli to na środku obok strum bara służy poprostu do tego samego tylko że szybciej się naciska tak? które gitary to maja wszystkie prócz młota i tej czerwonej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×