Skocz do zawartości
Traitor23

Guitar Hero: Warriors Of Rock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z nadajnikiem od perkusji. Co pewien czas kilkanaście do kilkadziesiąt sekund wznawia połączenie, sygnalizując mruganien wszystkich diod. Jest to bardzo frustrujące gdyż w tym czasie gra nie rejestruje uderzeń.

Mam w związku z tym pytanie czy jest to nagminne, czy może trafił mi sią wyjątkowo felerny model? Zastanawiam się też czy może winny jest odbiornik.

Z na ktoś na to jakieś antidotum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z nadajnikiem od perkusji. Co pewien czas kilkanaście do kilkadziesiąt sekund wznawia połączenie, sygnalizując mruganien wszystkich diod. Jest to bardzo frustrujące gdyż w tym czasie gra nie rejestruje uderzeń.

Mam w związku z tym pytanie czy jest to nagminne, czy może trafił mi sią wyjątkowo felerny model? Zastanawiam się też czy może winny jest odbiornik.

Z na ktoś na to jakieś antidotum?

Nie jesteś pierwszy, który ma problemy z nadajnikiem. Ja miałem podobnie - nie pocieszę Cię - w końcu padł. Przeczytaj mój post #128 w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pytalek d-pad czyli to na środku obok strum bara służy poprostu do tego samego tylko że szybciej się naciska tak? które gitary to maja wszystkie prócz młota i tej czerwonej ?

Strum bar to jest ten element na środku pudła gitary, którym "akceptujesz" nuty lecące na ekranie. D-pad to po prostu krzyżak - element do nawigowania w XMB albo w grze, można go używać również jako strum-bara, a do tego co mówiłem, że w gitarze z GH3 jest on nawet szybszy niż strum bar - nie zwracaj uwagi gdyż to się tyczy już ludzi co grają w te gry sporo czasu.

D-pad w gitarze z GH3 - http://ui12.gamespot.com/1643/ghguitar03_2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Kupiłem GH WoR i pograłem trochę. Powiem tyle, że jest bardzo fajnie, ale i bardzo trudno. Staram się ogarnąć grę na 4 nutki, ale nie bardzo mi to wychodzi, dam radę ukończyć wolniejsze piosenki, ale na max 3 gwiazdki. Możecie dać jakieś porady dla początkującego? Jak grać, jak się uczyć, czy możecie mi wyjaśnić co daje ta wajcha? Wiem tylko tyle, że te świecące "nutki" działają bez wciskania strum bara, a co "dają" te takie pół przeźroczyste? Co daje star power? Jak ogarnąć na pięć kolorów? Wszystkie rady miło widziane,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Kupiłem GH WoR i pograłem trochę. Powiem tyle, że jest bardzo fajnie, ale i bardzo trudno. Staram się ogarnąć grę na 4 nutki, ale nie bardzo mi to wychodzi, dam radę ukończyć wolniejsze piosenki, ale na max 3 gwiazdki. Możecie dać jakieś porady dla początkującego? Jak grać, jak się uczyć, czy możecie mi wyjaśnić co daje ta wajcha? Wiem tylko tyle, że te świecące "nutki" działają bez wciskania strum bara, a co "dają" te takie pół przeźroczyste? Co daje star power? Jak ogarnąć na pięć kolorów? Wszystkie rady miło widziane,

Jeżeli chcesz osiągnąć dobre wyniki i grać na hard i expert to:

Rada nr 1 - musisz ćwiczyć.

Rada nr 2 - musisz ćwiczyć.

Rada nr 3 - dalej musisz ćwiczyć. :biggrin:

W piosenkach, w których nie ogarniasz tempa, ponieważ są za szybkie, włącz sobie praktykę i zwolnij ich szybkość.

Przede wszystkim musisz grać tak palcami (na medium) żeby palec wskazujący odpowiadał zawsze za przycisk zielony, środkowy za czerwony, serdeczny za żółty i mały za niebieski.

Ćwicz sobie trudne sekcje (możesz wydzielić je w opcji praktyki w każdym utworze) aż osiągniesz zadowalający Cię wynik procentowy.

Wajcha służy do "nabijania" punktów w momencie gdy za daną nutką jest ciągła linia o tym samym kolorze. Czyli uderzasz np. nutkę zieloną i pracujesz wajchą (nutka zielona musi być cały czas wciśnięta).

Star Power to nic innego jak mnożnik punktów - jeżeli w danej sekwencji "złapiesz" wszystkie gwiazdki to nabijasz (na biało) właśnie SP. Aktywujesz go w odpowiednim momencie przez uniesienie gryfu gitary do góry lub wciśnięcie przycisku SP na gitarze.

Poszukaj na youtube - jest tam mnóstwo "lekcji" gry w GH. Raczej po angielsku, ale można łatwo się połapać.

A i rzecz najważniejsza - zacznij od tutorial`a w grze - masz tam wszystko pokazane i wyjaśnione.

:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem tutorial, ale tak mało zrozumiałem. Ogólnie to jest tak jak mi się wydawało czyli ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć. Największą katorgą jest dla mnie złapać czerwony i niebieski razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem tutorial, ale tak mało zrozumiałem. Ogólnie to jest tak jak mi się wydawało czyli ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć. Największą katorgą jest dla mnie złapać czerwony i niebieski razem.

Za miesiąc, jak trochę pograsz, będziesz się śmiał z tego "problemu". A potem będziesz się zastanawiał jak "ogarnąć" ten potok nutek, który płynie na ekranie.

:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kupiłem gitarę, nową z grą, przyszła dziś, niestety mam problem z otworzeniem gryfa, gdzie wkłada się baterie i wyjmuje ten nadajnik, wciskam przycisk, przejrzałem instrukcję, próbuje przesuwać klapkę, ale nie chce iść, na chama też nie chcę nic robić żeby nie zniszczyć, jak to cholerstwo otworzyć, czy może ktoś podpowiedzieć, będę wdzięczny, problem może wydać się banalny, ale nie chciałbym zepsuć nowej zabawki,

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kupiłem gitarę, nową z grą, przyszła dziś, niestety mam problem z otworzeniem gryfa, gdzie wkłada się baterie i wyjmuje ten nadajnik, wciskam przycisk, przejrzałem instrukcję, próbuje przesuwać klapkę, ale nie chce iść, na chama też nie chcę nic robić żeby nie zniszczyć, jak to cholerstwo otworzyć, czy może ktoś podpowiedzieć, będę wdzięczny, problem może wydać się banalny, ale nie chciałbym zepsuć nowej zabawki,

dzięki

Trzymaj przycisk wciśnięty i przesuń w stronę tej wajchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj przycisk wciśnięty i przesuń w stronę tej wajchy.

Ok, dzięki, tak robiłem ale nic nie szło, dziś po powrocie z pracy, też próbowałem, w końcu się udało, nie mogłem otworzyć bo ten przycisk w środku był pęknięty i pomimo że go wciskałem klapka była zablokowana, bo on nie odchylał końcówki i blokowała wysunięcie klapki, niestety pękł do końca, a te pajace ze sklepu pewnie nie uznają mi reklamacji, bo nie udowodnię im tego że było uszkodzone, oby sprzęt trochę mi posłużył, jeśli załapię bakcyla dokupię inne zabawki i gry, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, sorki za odkopanie tematu, ale muszę;p

Gram w GH:WOR na średnim i niekiedy nie wyrabiam się z "biciem";p Tym przyciskiem można klikać od góry i od dołu. Ja klikam tylko od góry. Czy jest to tego wina??:D I jak poprawnie powinno to się robić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak "klikasz" do góry to Cie podziwiam bo nigdy tak bym nie mógł grać (prawie jak bassista :D).

Możesz grać na bicie sam dół gdyż jest to najwygodniejsze, lub góra dół w rytm muzyki (ale musisz być już trochę ogarnięty i mieć "słuch")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem wczoraj Guitar Hero Warriors of Rock na ps3 i mam pewien problem. Kiedy włączam grę pokazuje się, że kontroler pierwszy to mikrofon (którego nie mam) a mam podłączone tylko dwie gitary. Leader zespołu musi być na mikrofonie. Czy jest możliwość żeby grać w tą gre tylko na gitarach, bez mikrofonu ? Jeśli tak, to jak to zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam,

Kupiłem wczoraj Guitar Hero Warriors of Rock na ps3 i mam pewien problem. Kiedy włączam grę pokazuje się, że kontroler pierwszy to mikrofon (którego nie mam) a mam podłączone tylko dwie gitary. Leader zespołu musi być na mikrofonie. Czy jest możliwość żeby grać w tą gre tylko na gitarach, bez mikrofonu ? Jeśli tak, to jak to zrobić ?

Pierwsze pytanie to czy ta gitara jest do ps3 czy była kupiona do wersji PC, bo na pewno gitary przeznaczone do PC są "czytane" jako mikrofon i nie ma możliwości podłączenia jej pod ps3?

Edytowane przez agatka1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem wczoraj Guitar Hero Warriors of Rock na ps3 i mam pewien problem. Kiedy włączam grę pokazuje się, że kontroler pierwszy to mikrofon (którego nie mam) a mam podłączone tylko dwie gitary. Leader zespołu musi być na mikrofonie. Czy jest możliwość żeby grać w tą gre tylko na gitarach, bez mikrofonu ? Jeśli tak, to jak to zrobić ?

Wyłącz konsolę, włącz konsole przyciskiem na gitarze a nie padem. Całe menu konsoli i wszystkie funkcje w grze obsługujesz wtedy gitarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz konsolę, włącz konsole przyciskiem na gitarze a nie padem. Całe menu konsoli i wszystkie funkcje w grze obsługujesz wtedy gitarka.

Robiłem już tak i gitary mi działają, ale jak chcę zagrać pokazuję się komunikat że mam podłączyć mikrofon ...

Pierwsze pytanie to czy ta gitara jest do ps3 czy była kupiona do wersji PC, bo na pewno gitary przeznaczone do PC są "czytane" jako mikrofon i nie ma możliwości podłączenia jej pod ps3?

Gitara jest pod PC. Nie ma możliwości zrobienia, żeby działało pod ps3 tylko trzeba kupić nowe gitary ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie da się. Od PS3 działa pod PC , ale na odwrót już nie ma możliwości. Sama miałam ten problem mając z początku wersje PC - musiałam kupić nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wiem że trochę odkopuje temat, ale mam pytanie i nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi.

Posiadam Guitar Hero Warriors of Rock wraz z całym zestawem: gitarą, perkusją, mikrofonem i pytanie czy Guitar Hero III: Legends of Rock będzie działać z tą perkusją, bo wiem że jeszcze wtedy nie było perkusji. Ale może już coś zrobili żeby tamte utwory działały razem z całym zestawem.

Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Tym razem mi wypada odkopać temat. Od niedawna mam PS3 i jednym z powodów jego kupna są zachwyty nad Guitar Hero, przy którym spędziłem masę czasu na PC. Niestety na PC grałem tylko w III i IV, bo tylko te części wyszyły.

Planuję pozostałe części nadrobić, ale nie wiem w jaki sposób się za to zabrać, bo jest ich całkiem sporo, dlatego liczę na Waszą pomoc. Musowym zakupem wydaje się być Guitar Hero: Warriors of Rock razem z gitarą, ale już tutaj pojawia się problem, bo naczytałem się w tym temacie, że gitara z WOR jest kiepska i lepiej kupić GH5 razem z gitarą (zależy mi wyłącznie na zestawach gra+gitara, na perkusję przyjdzie czas). Czy jednak kupowanie GH5 ma sens? Czytałem bowiem, że kupując Band Hero (na allegro za 30-40zł), za darmo do ściągnięcia są wszystkie piosenki zarówno z GH5 i GH4.

Reasumując: czy kupno GH: WOR z gitarą + Band Hero sprawi, że tak naprawdę będe miał wszystkie cztery gry (piosenki z GH5 i GH4 dociągnę w formie darmowych DLC). Czy jednak próbować zaopatrzyć się w GH w jakiś inny sposób? Jeśli tak to jaki? Jaka konfiguracja kupna jest najoptymalniejsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem bowiem, że kupując Band Hero (na allegro za 30-40zł), za darmo do ściągnięcia są wszystkie piosenki zarówno z GH5 i GH4.

Niestety tak pięknie nie jest. Jest możliwość ściągnięcia piosenek z innych GH mając kod, ale po pierwsze nie jest to za darmo po drugie nie są to wszystkie utwory.

GH jako seria przeżywa swój kres, więc dużego wyboru nie masz. Na dziś jedyną sensowna możliwością jest kupić zestaw Warriors of Rock z gitarą za ok 169zł. Inne są już raczej niedostępne na rynku pierwotnym. I do tego dokupić interesujące cię wydania na płycie.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a co z gitarą do GH: WOR? Jest sens kupować zestaw, a potem na spokojnie dokupywać sobie wcześniejsze części? Czy kombinować z jakąś inną gitarką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie masz wyboru, chyba że wygrzebiesz jakąś używaną gitare na allegro.

Nie wiem tylko jak z tą awaryjnością, z tego co czytałem problemy nie są rzadkością.

Ja mam inną gitarkę więc w tej kwestii nie doradzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×