Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie Zamówić Gt5?

Rekomendowane odpowiedzi

A wiadomo w jakiej cenie?

nie umieli powiedziec, a jezeli chcesz kolekcjonerska to najlepiej chyba zamowic w euro agd za 239zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weryfikacja przez tel. : fizycznie nie mamy to tylko pre order, jest w sony polska u nas prawdopodobnie w srode ;/

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku jako że jest to mój pierwszy post - Witam wszystkich.

Dzisiaj złożyłem pre-order'a ma GT5 Signature Edition w empik.com. Odbiór osobisty w salonie Empik.

Przed chwilą dostałem mail'a z informacją iż mogę odebrać zamówienie 24 listopada.

Więc wszystko wskazuje na to że nie będzie problemów z dostępnością GT5 w sklepach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też przed chwilą złożyłem zamówienie. Co prawda odpowiedzi nie dostałęm ale GT ma znaczek "Wysyłamy w 24h" co według pomocy oznacza, że właśnie tak robią więc w środę powinienem móc odebrać. Tak czy siak towar leży 14 dni potem jest odsyłany więc nie boli spróbować;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmierdzi mi to oszustwem na kilometr. Koleś ma kilkanaście komentarzy z czego już ma negatywy i neutrale. Cena zbyt niska a do tego opis amatorski. Ponadto brak możliwości płatności przy odbiorze. Tylko przedpłata. Szybki sposób na pozbycie się 160 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie zapytanie, każdy wymienia MM, Saturn itp a czy np  w Media Expert jest szansa, że mieli by gt ? Pytam bo jeszcze nie byłem w takim shopie a mam blisko w miarę :) 

Co do linku wyżej na temat takich atrakcyjnych ofert jak się to mówi "co jest tanie, to jest drogie " :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj pre-order juz wyslany :D teraz tylko czekac az dojdzie (mozliwe ze juz jutro! bo z shopto.net zawsze chlopaki daja rade :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kilka osob juz kupilo a cena to raczej jest dla ludzi ktorzy mozgu nie maja bo to jest nie mozliwe chyba ze koles chce sobie nabic komenty i stracic kase na tym ;p

PS. NEQROX

HS i HC - awesome shit. Thunderdome to jest to ;p te same klimaty widze :D Welcome to the THUNDERDOME

Sry za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmierdzi mi to oszustwem na kilometr. Koleś ma kilkanaście komentarzy z czego już ma negatywy i neutrale. Cena zbyt niska a do tego opis amatorski. Ponadto brak możliwości płatności przy odbiorze. Tylko przedpłata. Szybki sposób na pozbycie się 160 złotych.

obejrzyjcie jego komentarze, a zwlasza aukcje. najpierw sprzedaje 3x PlayStation 3 Slim 250 GB Move Sport Champions, a pozniej kupuje identyczne zestawy drozej.

cos kombinuje widac od razu

ps. sory za ot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj pre-order juz wyslany :D teraz tylko czekac az dojdzie (mozliwe ze juz jutro! bo z shopto.net zawsze chlopaki daja rade :D)

Osobiście nie zamawiałem ale trochę watpię by doszło jutro, ba nawet pojutrze. No chyba ze mieszkasz w UK. Bo z tego co piszą do polski lub innych krajów to może iść znacznie dłużej, zależne od krajowej poczty również nie Royal Mail tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mieszkam w UK :) poza tym ludzie zamawiajacy z play.com juz dostali dzis swoje kopie tzn w poniedzialek :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo, licze ze poczta mnie nie zawiedze angielska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc premiera GT5 to wielki fail. W polsce ciągła niepewność. Na świecie egzemplarze posprzedawane dużo wcześniej niż premiera. Tragedia organizacyjna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie miał jakieś informację, że jakieś sklepy internetowe będą już dzisiaj wysyłać GT (będą mieć na stanie) i że już jutro by doszła płytka to niech da znać, wstrzymałem zakup do ostatniej chwili, żeby mieć pewność, że jutro wrzuce płytke do napędu.

U mnie w malutkim mieście empik raczej będzie miał tą grę w przyszłym tygodniu, nie licząc też innych mniejszych sklepików.

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj złożyłem zamówienie na kolekcjonerkę w RTVeuroAGD (skusili mnie ceną i ramką). Liczę teraz tylko na dobre informacje o dostępności i maila z wiadomością, że mogę to cudo odebrać jutro w sklepie... :woot:

"Odebrać swoją kopię GT5 w sklepie" jak bardzo nierealnie jeszcze jakiś czas temu brzmiało takie zdanie ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też zamówiłem z rtv agd i już dla nich wielki minus.. zamówiłem 18.11 i bombarduje ich mailami czy Pani Diana, pośredniczka w sprawie mojego zamówienia mogłaby się odezwać w sprawie dostępności lub daty dostawy do magazynu gt5. Zero odpowiedzi. Jak ultima dzisiaj będzie miała to zamawiam ekspresowo.. swoją drogą.. jak MM czy Saturn itd. mogą posiadać kopię gry skoro np. taka ultima nie ma jeszcze na magazynie. Jak dla mnie wszyscy grają na zwłokę. Szkoda tylko, że dystrybutor nie zajął stanowiska w tej sprawie. "Gra będzie dostępna w całej Polsce 24 listopada", tylko podali datę premiery..

Edytowane przez lukaszasada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też zamówiłem z rtv agd i już dla nich wielki minus.. zamówiłem 18.11 i bombarduje ich mailami czy Pani Diana, pośredniczka w sprawie mojego zamówienia się odezwała nt. dostępność lub daty dostawy do magazynu gt5. Zero odpowiedzi. Jak ultima dzisiaj będzie miała to zamawiam ekspresowo.. swoją drogą.. jak MM czy Saturn itd. mogą posiadać kopię gry skoro np. taka ultima nie ma jeszcze na magazynie. Jak dla mnie wszyscy grają na zwłokę. Szkoda tylko, że dystrybutor nie zajął stanowiska w tej sprawie. "Gra będzie dostępna w całej Polsce 24 listopada", tylko podali datę premiery..

pisałem wcześniej, że w euro nie mają pojęcia kiedy będzie, mają info, że 24 premiera, jak do nich dziś dojdzie to jutro będzie w sklepach

z fusów nie wywróży, w sumie 5 lat czekania co zmieni kilka dni? haheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj pre-order juz wyslany :D teraz tylko czekac az dojdzie (mozliwe ze juz jutro! bo z shopto.net zawsze chlopaki daja rade :D)

ooo widzę że też korzystasz z tego sklepu

:D

u mnie już wczoraj wysłali

czyli dziś będzie

tylko że ja w UK

ale przyznaj

że cena w przeliczeniu na pln jest mała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Sony wysłało GT5 do dystrybutorów IT oraz do retaila więc dziś będą mieli na magazynie ale uwaga jest taka że disti oraz retail ma zaawizowane tylko zwykłe wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z collector's? Czy w tym kraju wszystko musi byc jakies powalone i inacxej niz powinno:/?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z collector's? Czy w tym kraju wszystko musi byc jakies powalone i inacxej niz powinno:/?

Edycja kolekcjonerska od SCEP zawsze była zarezerwowana dla nielicznych sklepów tkaich jak Empik przykład Uncharted 2.

Z mojej wiedzy wynika że MM i SP nie będzie miało kolekcjonersiej to samo tyczy się dystrybutorów którzy zaopatrują małe sklepy komuterowe-, nie mówię tu o sklepach z grami ponieważ oni biorą towar z "szarego kanału".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest nie do konca poprawne patrzac na punkt zarobku, mysle ze sony by moglo od groma towaru dac do mm i saturna.. Mam nadzieje ze koles od ktorego kupilem ma mega szary korytarz i bedzie mial na jutro:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie tylko czy dzisiaj sklepy internetowe dostaną pudełka przed 14 godz., to chociaż będzie pewność, że jeszcze dzisiaj wyślą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×