Skocz do zawartości
Lucius_Ver

Medal Of Honor OnLine

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna osoba nie wystarczy, chyba że na pokazanie miejsc w Helmand valley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem Medal of honor wiec jak ktoś chętny do pogrania online to pisac do mnie PSN: BaMpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Jestem teraz cały tydzień

Bardzo chętnie jakaś ustawkę mogę we 2 zrobić

pisac na psn tymi100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak aktywować akcję wsparcia (jaki przycisk) i jak je zdobywamy?

PS. Sory za troszkę głupie pytanie ale MOH-a mam od wczoraj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyciski kierunkowe na six axisie, W prawo/lewo wybierasz typ akcji - otrzymujesz je za serię ofiar. Min 3 zdaje się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zakupiłem MOH oraz Battlefield 2 Bad Company i postanowiłem się podzielić z Wami moimi spostrzeżeniami.

Otóż na MOH w multi się zawiodłem - bardzooo małe mapy w ogóle jest mało map do gry przez sieć i same mapy są bardzo małe. Poza tym całkiem ok - denerwują mnie tylko te ostrzały z powietrza.

Jeżeli chodzi o Battlefield 2 to uważam że to gry w sieci jest o wiele lepszy - więcej map, które są dużo większe co daje większą swobodę. Dzięki temu możemy pograć trochę taktycznie. W MOH mam wrażenie jakbym grał tryb free for all czyli jednym słowem sieczka.

W Battlefield tego nie ma. Poza tym gra oferuje więcej trybów rozgrywki, a jeżeli dodamy do tego możliwość wykorzystania pojazdów lądowych powietrznych i wodnych to w sieci gra się naprawdę przyjemnie.

Aha i jeszcze jedna sprawa która moim zdaniem jest ważna. W MOH jedna runda trwa króciutko ok 5 min, natomiast w BF jedna rozgrywka trwa dużo dłużej.

Graficznie MOH może jest trochę lepsze, ale Battlefield moim zdaniem góruje po względem samej rozgrywki.

Pozdrawiam,

Mike

A widzisz .. ja właśnie te małe mapy w "starciu drużynowym" bardzo lubię - jest mniej biegania a więcej samej akcji.

Jak ostatnio wrócilem na chwilę do BC2 i miałem przebiec trochę terenu, a gdy już dobiegałem zdjął mnie snajper - troszkę mi się odechchciało. Kiedyś faktycznie w to pogrywałem i to dość sporo. Nawet mi to w tedy nie przeszkadzało tak jak teraz. Ale od czasu MoH ta "malutkość" mi bardzo odpowiada.

Tryby rozgrywki - uważam, że ilość jest wystarczająca. Po prostu konkretna.

Rozgrywka w innych trybach jak "starcie drużyn", "misja bojowa" czy "kontrola sektoru" trwa krótko, ale w trzech wcześniej wymienionych jest idealnie moim zdaniem.

Fakt, mało map - to jest ogromny ból. Cały czas liczę, że wyjdzie update z nowymi. Choć tak naprawdę wystarczyl by zabieg aby połączyć mapy z "kontroli sektoru" i "starcia drużynowego". Inna pora dnia, kolory inne ale to już by zrobiło delikatną różnicę.

Po praktycznie 10 latach grania w różne fps'y (uzbiera się ich około 15-20 różnych) uważam, że MoH jest jednym z najlepszych - do czasu BF3 :) Ale to tylko moje zdanie.

Wniosek prosty - każdy lubi coś innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie tych punktów wsparcia. Widzę, że za 600 jest ostatni atak. To oznacza, że muszę zrobić taki killstreak, który dobije do 700pkt? Podczas gry jakiejś randomowej sesji udało mi się wykonać atak rakietą zdalnie sterowaną (samo wpadło), ale potem nie zabili. Jak to jest, bo nie rozumiem? :P

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w MOH2010 chetnie tez pogram z reszta codziennie cos tam ciupie na pub jak cos to id: tigerhc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chestnie sie dopisze do ustawki w MOH

moj nick to:

PL_BLIzzARD_UK

gram glownie w nocy ale jestem caly weekend w domu, serwery nad ranem sa puste wiec latwo by bylo zorganizowac cos

pozdro i dodawajcie mnie do znajomych to pogramy nie tylko w MOH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem dzisiaj grać w multi, spodobało mi się, więc szukam chętnych do gry.

PSN ID: komornik96

HS: jest

dodam Cie jutro to sobie pogramy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witam

mam takie pytanie...

Jak to jest z punktami umiejętności???Mam ok 3300 pkt umiejętności i co gra czy jestem na 1,2,3 czy 4 miejscu i obojętnie ilu graczy ubije i obojętnie ile razy ja zostane ubity dostaje +10 pkt nie więcej nie mniej...ma ktoś z Was jakies pojęcie o tej punktacji...?Kiedyś nawet jak byłem w połowie stawki to zdarzało się, że dostałem 40-50 pkt .... oczywiście zdarza się, że na minus tez pójdę ale punkty na plus zawsze takie same...hmmm?

Edytowane przez chrisdiab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie pogram z kimś kto ma headseta

psn id. erwines15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do wspólnego grania w "atak na cel" przydałaby się jakaś zgrana ekipa ...........

id: herrwolfik, jesli chcecie snajpa w ekipie

no tylko znowu psn sie zesr....

Edytowane przez herrwolfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHĘTNIE ZAGRAM Z WAMI JAK MOŻNA

pSN:

PL-HANDBALL

chętnych na ustawkę zapraszam do tematu poświęconemu tej tematyce, wpisywać się śmiało i jakoś to ogarniamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do pogrania w " Szturm Drużynowy "

PSN ID: BlaurocK250

HS: Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra niedawno zakupiona, singla starczyło na 4h, mam nadzieje że przy multi zabawię dłużej :biggrin:

PSNid: modzerowo40i

HS: jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim, jestem nowy w temacie PS3 ( wczesniej miałem X360) lubię pograć w strzelaninki Akurat Medala mam na stanie TIER 1 Edition, jakby ktoś chciał pograć kiedyś niech napisze do mnie na pw albo zaproszenie na PS-a niech wyśle, nie jestem jakimś tam wymiataczem ale pograć lubię .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema pomoze ktos zdobyc trofeum dowodca ogniowy za pomoc wysylam doladowanie do telefonu do orange za 5 zl moj psn id pietrzu1910 pzdr> D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×