Skocz do zawartości
Lucius_Ver

Medal Of Honor OnLine

Rekomendowane odpowiedzi

hehe chyba normalnie moze juz stary jestem i kosci sztywnieja albo galka za czula czort wie dzis ogladalem filmiki na youtube jak graja to celowanie jest perfekcyjne w punkt u mnie z 5 razy musze korygowac zanim naceluje :) trudno pozostaje praktyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problemy z precyzją celowania i chyba to sprawa wieku-stary już jestem :whistling: .

Dopiero zaczynam przygodę z MOH i pozostaje chyba systematyczne granie...

JEszcze jedna kwestia-czy tu są czity,bo mam wrażenie,że kolesie używają jakiegoś auto-namiaru--jeden strzał i gleba.

I jeszcze pytanie-gdzie mam szukac m60 po aktywacji kodu?

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w głowe dostaniesz z każdej broni to dead. Strasznie łatwo zabić, kolo stoi po drugim końcu na budynku a ja strzelam i bum bum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Jakby ktoś poszukiwał chętnego to amatorskiego postrzelania w MOH'a to jestem do dyspozycji PSN Id: didas22

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje pomocy z jednym trofeum w tym gdzie musisz wykonac wszystkie akcje ofensywne dochodze do 4 i mnie zabijaja licze na wasza pomoc a i po zrobieniu tego trophy chetnie pogram normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były sposoby, musisz kampić snajperem (min level 7) w Helmand Valley. Możesz też na ustawke ale trudno takową zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@didas

Jaki kod masz na myśli? M60??

Ja też kilka postów wyżej pisałem o m60 i dalej nie wiem gdzie go mam szukać w swoim arsenale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten filmik pokazuje jak najłatwiej zrobić trofeum Fire Controller Dowódca Ogniowy

Kilka osób z forum też tak zrobiło

jakaś ustawka ??

Edytowane przez tymi100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku godzinach gry stwierdzam,że jednak to gra nie dla mnie-nie umiem grać padem w tak dynamiczną strzelankę w trybie online.

Dla mnie to jakaś masakra,nie zdąże się nawe odwrócić i już kila dostaję,pad to kontroler nie dla mnie do tego typu rozgrywki.

Sprzedaję MOH!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi ostatnio trofeum ktoś mógłby mi pomóc w ten weekend.

Fire controlol trophy . Ktoś mógłby mi pokazać jak gra się snajperem

Komandosem mam 15 lel snajperem 9 .

Dzięki i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra snajperem...

niema latwiejszej

m24/dalmierz/ekstra ammo/ i lecisz

porzadny strzal w glowe= duzo pkt

i tak po kolei najlepiej Helmand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie warto tę grę kupić dla multi?

Zamierzam kupić na allegro ale używaną i kieruję do Was pytanie czy przy zakupie używanej gry będę mógł grać przez sieć bez problemu?

Pozdrawiam,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mike...

Nie umiem Ci jednoznacznie odpowiedzieć, myślę, że tak naprawdę w ogóle warto kupić MOHa tylko po multi - singiel dość słaby moim zdaniem. Ukończyłem w 3 godziny na medium.

Za multi przemawia spory realizm w stosunku do CODa ale mniejsza miodność.

Kupując używkę MOHa musisz doliczyć sobie 36pln za on-line pass - gra daje bezpłatnie jedną licencje na grę on-line więc jak ktoś już ją aktywował to musisz kupić nową...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mike...

Nie umiem Ci jednoznacznie odpowiedzieć, myślę, że tak naprawdę w ogóle warto kupić MOHa tylko po multi - singiel dość słaby moim zdaniem. Ukończyłem w 3 godziny na medium.

Za multi przemawia spory realizm w stosunku do CODa ale mniejsza miodność.

Kupując używkę MOHa musisz doliczyć sobie 36pln za on-line pass - gra daje bezpłatnie jedną licencje na grę on-line więc jak ktoś już ją aktywował to musisz kupić nową...

Tak właśnie myślałem że jeżeli kupić to dla multi. W takim razie chyba lepiej kupić od razu nową grę na allegro bo ceną dużo się nie różni od używanej i nie bawić się w dodatkowe kupowanie licencji bo praktycznie wyjdzie na to samo.

Dzięki za odpowiedź.

Pozdro,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz też wogóle kupować tego online passa. Mi spuścili cene o 20euro i jedynie czego nie mam to online passa :D Czyli jakby go kupić to i tak nie jestem stratny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mike...

Nie umiem Ci jednoznacznie odpowiedzieć, myślę, że tak naprawdę w ogóle warto kupić MOHa tylko po multi - singiel dość słaby moim zdaniem. Ukończyłem w 3 godziny na medium.

Za multi przemawia spory realizm w stosunku do CODa ale mniejsza miodność.

Kupując używkę MOHa musisz doliczyć sobie 36pln za on-line pass - gra daje bezpłatnie jedną licencje na grę on-line więc jak ktoś już ją aktywował to musisz kupić nową...

Witam,

Zakupiłem MOH oraz Battlefield 2 Bad Company i postanowiłem się podzielić z Wami moimi spostrzeżeniami.

Otóż na MOH w multi się zawiodłem - bardzooo małe mapy w ogóle jest mało map do gry przez sieć i same mapy są bardzo małe. Poza tym całkiem ok - denerwują mnie tylko te ostrzały z powietrza.

Jeżeli chodzi o Battlefield 2 to uważam że to gry w sieci jest o wiele lepszy - więcej map, które są dużo większe co daje większą swobodę. Dzięki temu możemy pograć trochę taktycznie. W MOH mam wrażenie jakbym grał tryb free for all czyli jednym słowem sieczka.

W Battlefield tego nie ma. Poza tym gra oferuje więcej trybów rozgrywki, a jeżeli dodamy do tego możliwość wykorzystania pojazdów lądowych powietrznych i wodnych to w sieci gra się naprawdę przyjemnie.

Aha i jeszcze jedna sprawa która moim zdaniem jest ważna. W MOH jedna runda trwa króciutko ok 5 min, natomiast w BF jedna rozgrywka trwa dużo dłużej.

Graficznie MOH może jest trochę lepsze, ale Battlefield moim zdaniem góruje po względem samej rozgrywki.

Pozdrawiam,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOH jest moim zdaniem dla koneserów realnej walki. Wychylasz głowę za wysoko i już Cię nie ma. Mnie to pasuje. Nie ma nic wspólnego IMHO z Free For All, tu też liczy się działanie zespołowe. Zamiast zwiedzania dużych map tu postawiono na szybki kontakt bojowy.

Co do BF BC - nie przypasiła mi jedynka i do dwójki podchodzę już jak do jeża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ello ja generalnie zaczynam walkę w afganistanie , ale jedno już wiem mapy nie są zbyt duże więc jet sporo walki face to face . co do taktyki dopiero się przekonam...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zakupiłem MOH oraz Battlefield 2 Bad Company i postanowiłem się podzielić z Wami moimi spostrzeżeniami.

Otóż na MOH w multi się zawiodłem - bardzooo małe mapy w ogóle jest mało map do gry przez sieć i same mapy są bardzo małe. Poza tym całkiem ok - denerwują mnie tylko te ostrzały z powietrza.

Jeżeli chodzi o Battlefield 2 to uważam że to gry w sieci jest o wiele lepszy - więcej map, które są dużo większe co daje większą swobodę. Dzięki temu możemy pograć trochę taktycznie. W MOH mam wrażenie jakbym grał tryb free for all czyli jednym słowem sieczka.

W Battlefield tego nie ma. Poza tym gra oferuje więcej trybów rozgrywki, a jeżeli dodamy do tego możliwość wykorzystania pojazdów lądowych powietrznych i wodnych to w sieci gra się naprawdę przyjemnie.

Aha i jeszcze jedna sprawa która moim zdaniem jest ważna. W MOH jedna runda trwa króciutko ok 5 min, natomiast w BF jedna rozgrywka trwa dużo dłużej.

Graficznie MOH może jest trochę lepsze, ale Battlefield moim zdaniem góruje po względem samej rozgrywki.

Pozdrawiam,

Mike

Odpowiem Ci tak:

Co kto lubi :laugh:

Dla mnie właśnie w BC2 jest większa sieczka i bałagan na multi. W MoH tez możesz przecież jeździć pojazdami :unsure: a co do czasu nie pisz głupot, 5 minut tez coś ja gram i jest zawsze jakieś 10 do 15 minut. A i standard jest trochę inny. W BC2 zawsze spotykam jakis modujących. Ostatnio strzelam do gościa a on idzie jak zombie do mnie i mnie nożem. Alo respawnujesz się a zza pleców trach nożem :angry:. Ale gram i w to i w to :laugh: I w jednej i drugiej multi jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odpowiem Ci tak:

Co kto lubi :laugh:

Dla mnie właśnie w BC2 jest większa sieczka i bałagan na multi. W MoH tez możesz przecież jeździć pojazdami :unsure: a co do czasu nie pisz głupot, 5 minut tez coś ja gram i jest zawsze jakieś 10 do 15 minut. A i standard jest trochę inny. W BC2 zawsze spotykam jakis modujących. Ostatnio strzelam do gościa a on idzie jak zombie do mnie i mnie nożem. Alo respawnujesz się a zza pleców trach nożem :angry:. Ale gram i w to i w to :laugh: I w jednej i drugiej multi jest super.

Tak jest, zawsze ok 10 min w TDM a w misję bojową to i 20 min potrafi się zejść jak silny opór wroga się trafi.Z tymi pojazdami to trochę na wyrost, ja tylko widziałem i jeździłem M3 Bradleyem nic więcej w multi.

Edytowane przez Gregez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noi dobrze że są małe mapy, w BFBC2 10minut całą mape zwiedziłem i dalej nie znalazłem... Tak jak pisali kiedyś w CD ACTION zrobili, nie będzie medyków ani nic. Dostaniesz to dostaniesz i leżysz. Mnie się podoba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pomoże ktoś w ustawce i zdobyciu trophy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pomoże ktoś w ustawce i zdobyciu trophy ???

Dodaj mnie do ulubionych

PSN ID: jadcorben

HS: jest

Często ostatnio pogrywam w MoH na sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×