Skocz do zawartości
Lucius_Ver

Medal Of Honor OnLine

Rekomendowane odpowiedzi

chetnie pogram z wieczora w druzynie

hs : jest - jak naladuje ;)

id: hrbmx

dodawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze po kiego napisałeś tego posta we wszystkich możliwych tematach o Medal of Honordry.gif.

Po drugie aby wpadł dowódca ogniowy musisz użyć wszystkich akcji wspierających w jednej sesji a nie jak niektórzy myślą w jednej rundzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę się na ustawkę pod trofeum: "Dowódca Ogniowy". Ostatnie, które mi zostało do platyny:/. PSNID: stiepan87

Posiadam HS

stiepan87.png

Edytowane przez stiepan87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też chetnie ale czy da się. przecież trzeba by mieć po 12 osób w obu składach i umawiać się że teraz fraguje tylko jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zróbcie to tak jak na filmiku kilka postów wyżej to naprawdę skutkuje robiliśmy to w trzy osoby ww mapa jest idealna, potem pomagałem koledze i też mu wskoczył pucharek czyli we dwóch też się da.

najgorzej jest aby dostać się do osobnych drużyn (jedna osoba musi wychodzić z gry i dobijać do kolejnej za którymś razem się udaje )

inny sposób to mapa "Dolina Helmad" misja bojowa (w ataku) snajper z lunetą i polowanie szczególnie na innych snajperów ok.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem chętny na to trofeum mój psn blacktigereye może by tak w piątek o 17

po obejrzeniu filmiku wyżej jestem jak najbardziej za, proponuję piątek o 21 nick: kwlwsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 gdyby ktoś miał ochotę  drużynowo pograc to mój psn id: luke_mik

(nie interesuje mnie gra na wbicie trofeum dowódcy ogniowego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktoś miał ochotę drużynowo pograc to mój psn id: luke_mik

(nie interesuje mnie gra na wbicie trofeum dowódcy ogniowego)

ja sie pisze na to daj znac kiedy bys chcial, moj psn id: luk644

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to trzeba się zebrać i to zrobić, wieczorami jak pogrywam ok 22 -23 to nie ma nikogo, tez obecnie widzę że szansa na to trophy tylko w ustawce - mi udało się dojść do nalotu zaraz po rakiecie kierowanej - dalej ni kuta,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemam dużóego doświadczenia w tworzeniu ustawek , ale widze ,że sporo osób było by zainteresowanych.Może ktoś kumaty stworzy osobny temat z usatwką i coś spróbujemy zrobić.Ja dzisiaj do póżna w nocy bede grać wiec chęnych zapraszam.Dodawajcie mnie do listy znajomych.W tytule wpiście MoH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez bardzo chętnie pomogę w zdobyciu pucharków mój psn. pascal_pl

dzięki za wspólne pierwsze próby (mój psn nick kwlwsk) może kiedyś się uda. Dla chętnych na ustawki próbowaliśmy robić ustawkę na mapce Bazar Kandahar w domku w którym jest otwór zabity dechami do rozwalenia i wyjście na dach po deskach czy pniu.

Jak udawało Ci się dobiec do tego domku. Ja próbowałem dobiec z prawej ale zawsze ginąłem zanim dobiegłem, nawet jak po drodze udało mi się ustrzelić 2, to jest to miejsce respawnu i zawsze wrogów będzie multum. Ty chyba biegłeś środkiem -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie:

Czy zeby grac online w MOH 2010 musze wpisac kod z kartki ? czy konieczny on jest jedynie na nowe mapy ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby grać po sieci nie musisz wpisywać kodu, służy on do pobrania jedynie (póki co) jednego darmowego dodatku który i tak nie działa

Edytowane przez RufusPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś grał w bezpłatny dodatek Clean Sweep?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wreszcie odpaliłem ostatni nalot, niestety wcześniej używałem defensywnych akcji wsparcia i trophy nie wpadło, ach gdyby się zebrało tak z 6 chetnych na ustawkę byłaby szansa na trophy fire controller.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bede miec gre od jutra , jak ogarne troche to tez moge wbic na ustawke i zrobic trofeum dla siebie oraz pomoc Wam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×