Skocz do zawartości
andryush

Problemy Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

może to nie do końca problem z forum ale lepszego miejsca nie znalazłem...

denerwuje mnie przeniesiony z 2 pozycji na dalszą link do forum na głównej stronie portalu.

Po co to przeniesiono? przyzwyczaiłem się, że jest jako 2gi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego (i nie tylko dlatego) ja już od dawna nie zaglądam na tę ich pseudo stronę. Mam bezpośredni link do forum w zakładkach i tyle mi wystarczy do szczęścia. Natomiast jeśli chodzi o wyświetlanie nowych postów, to u mnie też nie działa to poprawnie. Wiadomo jednak, że chłopaki się z tym uporają, nie ma więc co panikować. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie będzie, odświeżany jest cyklicznie - pewne niedokładności będą, i z tym trzeba się pogodzić. Albo zarzynamy serwer - i narzekamy, że wszystko chodzi zbyt wolno, albo oszczędzamy jego zasoby, godząc się na maaałe (na prawdę małe) niedokładności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie będzie, odświeżany jest cyklicznie - pewne niedokładności będą, i z tym trzeba się pogodzić. Albo zarzynamy serwer - i narzekamy, że wszystko chodzi zbyt wolno, albo oszczędzamy jego zasoby, godząc się na maaałe (na prawdę małe) niedokładności.

Co to znaczy cyklicznie? Ja mam w nowej zawartości z 10 tematów (z czego 2-3 są z ostatniej doby).

Lepiej żeby chodziło wolniej niż żeby nie działała najważniejsza opcja forum. Przeglądanie ręcznie to strata czasu i odpływ użytkowników.

Jeśli to są małe niedokładności to boje się pomyśleć jakie będą duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od jakiegos czasu nie moge sie zalogowac na forum za pomoca Facebooka, dlatego musialem stworzyc nowe konto. Ktos wie co trzeba zrobic aby dzialal poprzedni sposob logowania? Jest to dla mnie bardzo wazne, bowiem na tamtym koncie widoczny byl Black Market, a na tym juz nie, a czekam na wazna wiadomosc.

prosze o pomoc.

z gory dziekuję :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

Taki duży chłopiec a nie umie korzystać z wyszukiwarki? Nie zakładaj nowego tematu do każdej dupereli. Skopiowałem Twój post tutaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale Gran Turismo w temacie Gran Turismo 5 jest już 501 stron :)

Klikając link do 501 strony przenosi nas na stronę pierwszą.

Zamiast numeru postu początkowego w pasku adresu jest taki bubel: page__st__1,0E+4

Podejrzewam, że jest to błąd w kodzie samego IP.Board, ale może coś poradzicie.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat nie wytrzymał. Już tak było z np. tematem co wybrać? 500 stron to max

Trzeba będzie zamknąć i założyć nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klikając w odnośnik 'Forum' ze strony www.ps3site.pl , wklepując bezpośrednio adres http://www.ps3site.pl/forum/ czy w jakikolwiek inny sposób w przeglądarce chrome, zamiast przenieść mnie do forum, pobiera mi plik o nazwie 'pobrane'. Nie wiem czy to odosobniony przypadek. Problem pojawił się ze 2 dni temu późnym wieczorem, kiedy serwery strony zostały na chwilę wyłączone. Zaznaczę, że w firefoxie wszystko działa normalnie.

Ktoś wie czego to może być wina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pewien problem z forum. Otóż chcąć coś napisać używając przeglądarki Google Chrome, kiedy kliknę "Odpowiedz", albo po prostu kliknę na szare pole pod "Dodaj odpowiedź", nie odpala mi się okno do pisania postu z edytorem, tylko po prostu pojawia się kursor. Wysłany post w takiej formie często się rozjeżdża, linki się sypią, nie wspomnę już o edycji. W Firefox'ie natomiast wszystko jest ok, po prostu tak jak miałem dawniej w przypadku Google Chrome. Z racji, że częściej używam tej drugiej przeglądarki i nie za bardzo widzi mi się odpalać Mozillę tylko pod przeglądanie forum ps3site mógłby mi ktoś coś poradzić w związku z tym problemem?

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź testowa z Chrome. Wersja 23.0.1271.95 m

Jak widać wszystko jest OK.

Hmm, no niestety nie jest wszystko ok, ponieważ pisanie i edytowanie postów w Chrome to jakaś porażka. Jakieś pomysły jak to naprawić?

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jestem w stanie powiedzieć co masz zwalone w systemie ;)

Update flasha, javy, systemu, reinstal chroma, to jedyne co można zrobić. Problemu szukać musisz u siebie, nie w silniku Forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Po prostu myślałem, że to jakaś banalna, typowa usterka i odfajkowanie czegoś w opcjach przeglądarki rozwiąże od razu problem.

No nic, będę kombinował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Po prostu myślałem, że to jakaś banalna, typowa usterka i odfajkowanie czegoś w opcjach przeglądarki rozwiąże od razu problem.

No nic, będę kombinował.

Z tym problemem nie jesteś sam. Mam dokładnie to samo :( Na Operze i Firefoxie wszystko działa bez zarzutu. Niestety w Chromie coś jest zchrzanione. Posty i ich edycja jest jeszcze OK, ale okno z edytorem nie wyskakuje w ogóle. Emotikony też się nie pojawiają. Tak samo jak Ty częściej korzystam z Chroma, więc pewnie będę coś jeszcze kombinował z javą i flashem, ale póki co nie mam żadnego pomysłu jak to rozwiązać. Dajcie znać jeśli komuś udało się to rozwikłać albo wie w czym jest problem!

Może skan zobrazuje trochę lepiej sytuację: u góry zdjęcie z firefoxa, a na dole z chroma.

EDIT: Nie wiem kto i co podziałał, ale problem sam się rozwiązał w dniu dzisiejszym :) Posta edytuję z Chroma, edytor graficzny jest, emotikony są, więc wszystko jest tak jak być powinno :thanks:

post-48555-0-79646200-1354890651_thumb.j

Edytowane przez Tecumthe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: już działa sorry za zamieszanie

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od rana nie działają mi niektóre tematy. Niby się ładują ale zamiast tematu mam białą stronę. Problem występuje zarówno na PC jak i na laptopie więc wątpię że to coś u mnie. Nie próbowałem innej przeglądarki niż FireFox. Ma ktoś na to rozwiązanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wielka przeprowadzka na nowy serwer

ps3site, ps3site forum ppe.pl i pewnie jeszcze coś.

Sprawa zupełnie niezależna od nikogo z obecnej administracji forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×