Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli w środę dla tych co mają MoH a w piątek dla reszty i ps3site znowu dało dupy ze swoimi plotkami że 27, 29

Edytowane przez radekpower50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę się wstrzymać z optymizmem bo w środę będzie narzekanie że nie ma bety,ale po cichu liczę że to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w środę dla tych co mają MoH a w piątek dla reszty i ps3site znowu dało dupy ze swoimi plotkami że 27, 29

To chyba dobry moment, aby ktos zastanowil sie nad przyznaniem mi etatu... Ja wcale nie zartuje. :biggrin:

Edytowane przez kabotyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie będzie ten wcześniejszy dostęp do bety dla posiadaczy MoHa? Jak to zweryfikują? Mam kumpla który kupił MoHa a beta BF3 go kompletnie nie interesuje. Dam radę wykorzystać jego przywilej na własnym koncie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie ta sprawa z tym licznikiem. Ależ ucieszył bym się że za tyle godzin beta. No cóż pozostaje nam czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie będzie ten wcześniejszy dostęp do bety dla posiadaczy MoHa? Jak to zweryfikują? Mam kumpla który kupił MoHa a beta BF3 go kompletnie nie interesuje. Dam radę wykorzystać jego przywilej na własnym koncie? :)

Na takiej, że w edycji Tier 1 znajdował się kod. Jak beta będzie dostępna, wpiszesz go w PSS i pojawi się opcja ściągnięcia. Więc każdy może go użyć.

Ciekawi mnie ta sprawa z tym licznikiem. Ależ ucieszył bym się że za tyle godzin beta. No cóż pozostaje nam czekać.

Licznik jest nieoficjalny. Sam mógłbyś taki założyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Alan Kertz na pytanie o tą stronę napisał tylko "Not official". Ale nie dopisał nic więcej, więc może ktoś strzeli i się wstrzeli niczym jakiś Nostradamus ale oczywiście nie ma co brać tego licznika za pewny termin wyjścia bety. Oficjalnie wiadomo tylko tyle, że wyjdzie we wrześniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd taki PLAYBOX wie kiedy beta ? Dajmy upust spekulacjom, poczekajmy na oficjalne info z twittera lub battlebloga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PLAYBOX to te same wydawnictwo co CD-ACTION a oni potrafili mieć informacje jako pierwsi na świecie. Jest to świetne czasopismo jedne z lepszych, jakie powstało o grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny z wersji X360:

NYgkg.jpg

qNnqq.jpg

jGI8u.jpg

"Slabo" to malo powiedziane...

Edytowane przez Żywy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żywy:

Chyba nie potrzebnie zaczniesz siac ferment tymi zdjeciami :) Ta pierwsza fota to pewnie z jakiejs wersji alpha albo jeszcze wczesniej bo takie niedorobki nie maja prawda bytu nawet w becie :)

A zamieszania mozesz narobic bo zaraz znajda sie panikarze ktorzy uwierza ze to co zamowili bedzie tak wygladac i znow bedzie "ruchaja mnie" i "rezygnuje z pre-ordera" .

Zreszta to Xbox whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuje:

According to the dev who leaked it its the latest build for the 360.

A patrzac po gameplay'ach na glownej to niestety, ale tak wlasnie gra bedzie sie prezentowac na konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z cytatem to troche inna bajka.. to ee.. wyruchali mnie! Nie zamawiam! I w ogole wacko.gif

A powaznie to sram na screeny i gejmpleje. Graficznie bedzie wygladala lepiej niz BC2, mam nadzieje ze grywalnosc bedzie na rownym, badz lepszym poziomie. To chyba wystarczajace powody by ja jednak kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam chodzi.Ciężko ocenić po tak małych obrazkach ale grafika trochę lepsza niż BC2.Mnie to wystarczy a jeśli będzie trochę lepiej to będę miło zaskoczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te screeny to z multi czy singiel? Bo jesli multi to jest calkiem spoko. Jesli chodzi o grafe w multi to tylko w KZ3 nie widzialem znaczacych ciec. Res3 to kupa graficzna w multi,ale gameplay sie liczy (niech tylko jakis sensowny patch wyjdzie) wiec ja bym tu nie plakal. Zreszta dopiero sie okaze jak wyglada BF na konsoli bo do tej pory gowno pokazali,ale ja sie cudow nie spodziewam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam chodzi.Ciężko ocenić po tak małych obrazkach ale grafika trochę lepsza niż BC2.Mnie to wystarczy a jeśli będzie trochę lepiej to będę miło zaskoczony.

Male obrazki? :o

Mi sie ledwo na lapku mieszcza.

Jak dla mnie pierwszy obrazek straszna kupa, linie wysokiego napiecia przerywane pikseloza,calosc jakas taka nieostra. Zrodlo to oficjalna strona?

Jak dla mnie grafa moze byc z BC2, tylko niech gra nie chrupie przy wiekszych akcjach i niech wniesie cos swiezego do rozgrywki. Dlatego screeny jak mowilem, nie interesza mie :)

Edit: O.. wskoczyl hero member rolleyes.gif

Edytowane przez Mhonar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik nr 1.

Wedlug mnie troche sztucznie te dziury sie robi. Ostatnia rakieta jako tako wygladala, tzn wybuch + wyrzut kamieni i innego gowna. Pierwsze strzaly to znikniecie sciany + spadajace na dol kamienie (ktore ponoc normalnie beda zabijac, ta? :] ) .

Filmik nr 3.

Mimo ze slaba rozdzielczosc to chyba nie pozostawia zludzen ze wyglada ladnie, ladniej jak BC2 (glupie porownanie ale gdzies sie przewinely teksty ze bedzie wygladal gorzej rofl.gif ) a to mi wystarczy. Widac swiezy silnik gry, plynniej sie chopki poruszaja, ogolnie jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle choć aliansing daje znać. Trzeba poczekać na filmiki w HD bo po takich ciężko wyrokować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to ciężko coś powiedzieć bo mamy filmiki z 240p.... Screeny też są beznadziejne, więc poczekajmy na tą bete i będzie można oceniać. To, że grafika będzie słabsza niż na PC to chyba było dla wszystkich oczywiste, zanim chyba jeszcze BF3 był w produkcji (bo czasami mam wrażenie, że co niektórzy oczekują tego co na PC -grafika i są wielce zdziwieni). Tym bardziej jak w jakimś wywiadze DICE powiedziało, że ich wiodącą platformą będzie PC. Fakt, faktem z tego co nam przedstawiano z wersji konsolowych, to i owszem różnica graficzna jest widoczna gołym okiem, ale czy komuś to znacząco przeszkadza ? Dla mnie wystarczyłoby, żeby grafika była lepsza niż BC2 (czyt. żeby było postępowo) i co nie jest ? JEST ! Chyba kupujecie tą grę na konsole dla multi nie? dla rozgrywki ? Ja np. wolałbym żeby nawet grafika była jak z BC2 czy nawet BC1, ale graczy zwiększyli chociaż do 32. Z resztą zagramy w bete to bedzie już można mówić coś konkretnego :). Ja np. mam kompa, który by dźwignął spokojnie nowego BF3, ale nie chce na kompa, bo nie lubię grać na kompie i rypać się z tymi instalacjami, ustawieniami. No i nie chce mi się instalować Windowsa 7. Po prostu preferuję konsolę do gry, mimo że mógłbym brać Pceteowego BFa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tam podoba gra w takim kształcie w jakim ją widzimy. Jest gitara :D

p.s. szkoda tylko, że nie dadzą nam możliwości podpięcia myszki i klawiatury.. ale cóż..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×