Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem filmik, gdzie gość lata shotgun + celownik snajperski - LOL, najgorsze że to jest cholernie skuteczne. imo dziwne że można dać taki celownik do takiej broni.

No to faktycznie slogan reklamowy "najbardziej realistyczny FPS na rynku" ma tutaj zastosowanie.

NIe wiedziałem że są takie gwiazdki w tej grze :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1132665764.jpg

1.JPG

Mozna sobie do shotguna taki celownik doczepic ale ubicie przeciwnika na daleka odleglosc jest nie lada wyczynem.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie, tylko mam jedno pytanie. Jak to mozliwe ze w BF3 da sie ubic 3-4 strzalami przez cala dlugosc bazy z UMP z red dotem ;) albo shotgunem. To jest jakas masakra. Po co sa rozne typy broni, skoro bronia na CQC mozna walic jak sniperka, na dodatek z red dotem.

CoD jest jaki jest, ale tam jest to nie do pomyslenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to na samym początku w BC2 można było podczepić x12 pod Saigę i NS2000, dobrze mówię? Szybko to wycofali.

Mój komentarz do offtopa: dodanie plusów i minusów przy postach to młyn na wodę dla takich wojenek. Kto to kurwa tutaj wprowadził? Poważnie pytam. Co do dissowania BF'a na rzecz CoD'a: nie obchodzi mnie CoD, ani ziębi, ani parzy, ale jeśli ktoś tutaj wchodzi żeby chwalić MW3 to niech spierdala, ja nie udzielam się na "tamtym" podforum i nie zaczynam tam flejmów. Ja chce się tutaj dowiedzieć o plusach i minusach Battlefielda 3.

I jeszcze raz powtórzę: adminowie - wyłączcie plusowanie/minusowanie, bo ten temat będzie częściej zamykany niż BC2.

Edytowane przez Rokkyu
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to na samym początku w BC2 można było podczepić x12 pod Saigę i NS2000, dobrze mówię? Szybko to wycofali.

chyba zle pamietasz, gralem od samego poczatku i nie pamietam takich rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde, dałbym sobie paznokieć uciąć... Cóż, starcza demencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój komentarz do offtopa: dodanie plusów i minusów przy postach to młyn na wodę dla takich wojenek. Kto to kurwa tutaj wprowadził? Poważnie pytam. Co do dissowania BF'a na rzecz CoD'a: nie obchodzi mnie CoD, ani ziębi, ani parzy, ale jeśli ktoś tutaj wchodzi żeby chwalić MW3 to niech spierdala, ja nie udzielam się na "tamtym" podforum i nie zaczynam tam flejmów. Ja chce się tutaj dowiedzieć o plusach i minusach Battlefielda 3.

a ja np lubie obie te serie, i kazda ma wady i zalety. 2 posty wyzej opisalem nawet pewna roznice pomiedy tymi grami, ktora akurat wypada na + dla CoDa, ale co z tego. Jesli ktos pisze sensowne rzeczy, to moze pisac w dowolnym temacie.

Ja zawsze mowilem stanowcze NIE fanboyom. Zarowno fanboyom BFa, jak i CoDa.... zarowno fanboyom PS3 jak i Xboxa. Bo tacy ludzie nie potrafia trzezwo myslec. Zobaczcie co sie dzialo po otwarciu siostrzanej strony xboxsite.pl Ludzie zamiast sie cieszyc, wchodzili tam i w komentarzach pod kazdym newsem pisali "Wypierd....laj xboxsite." Chore.

Ja osobiscie ciesze sie ze istnieja te 2 platformy, tak samo jak ciesze sie ze istnieje BF3 i CoD. I obie gry kupuje w dniu premiery. I w obie bede gral. I co do obu bede sie wypowiadal o wadach i zaletach. I moze czasem pewne elementy porownam. Ale czuje sie wladnym zeby to zrobic, bo moje komentarze nigdy nie beda smierdzialy FANBOY'ostwem. Nienawidze tego zjawiska. Swiadczy o niedojrzalosci emocjonalnej.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po obejrzeniu ostatnich screenów z BF3 z sp rozgrywającego się na parkingu, stwierdzam ze jest to fps z najbardziej realistycznymi modelami cywilnych samochodów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą grałem w granice kaspijską i muszę stwierdzić że mapka musi być zmniejszona spokojnie o połowę. Ta mapa jest prze ogromna, maskara. Kto jedzie na ten pokaz B3 co odbywa się w 6 mieastach w całej polsce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie rozmyślamy w gronie Załogi, czy nie dać niektórym osobom szansy wyrzucania z siebie kompleksów i frustracji w osobnym temacie CoD vs. BF, żeby tutaj nie było takiego chlewu jak wczoraj. Co o tym sądzicie? Tylko bardzo proszę z chociaż krótkim uzasadnieniem dlaczego tak, albo dlaczego nie. Dzięki.

I jeszcze jedno ;)

crybabycopy.jpg

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak? Sam sobie odpowiedziales. Spoiler specjanie dla killa

U nas wiekszy spokoj niz tutaj wiec podziekujemy serdecznie

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tematu z shotgunem i luneta od snajperki

Biegalem wczoraj troszke z ta bronia i to ze mozna odblokowac x4 czy tam inne lunety z wiekszym powiekszeniem, nie zmienia faktu ze ta bronia ciezko kogos ubic. Bron sprzydaje sie tylko do biegania po metrze i trzeba stac blisko zeby ubic 1 strzalem. Z daleka konczy sie tak ze przeciwnik dostanie 1 kulke, odwraca sie i cie ubija. Smiesznie na filmiku wyglada ta luneta, wieksza od broni :)

btw. troche niedopracowali te shotguny bo jakos dretwie je laduje (chodzi o ruch reka, juz w csie 1.6 jest lepiej zrobione)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@NFL

Powinienes miec pod warunkiem,ze bedzie tam ta sama pukawka. Glowy nie dam,ale to calkiem logiczne sie wydaje. Natomiast szczyt bezmysnosci to 6x + slug + shotgun.

Mnie to akurat ziębi, mogą dać nawet opcje montażu optyki *12 jeżeli tylko skuteczność "zasięgowa" tej broni będzie adekwatnie niska. A nie jak to miało miejsce w BC2 - ci co grali to wiedzą.

PS. Bawi was celownik *4 do strzelby, a dwójnóg do AKSU albo M4 nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie rozmyślamy w gronie Załogi, czy nie dać niektórym osobom szansy wyrzucania z siebie kompleksów i frustracji w osobnym temacie CoD vs. BF, żeby tutaj nie było takiego chlewu jak wczoraj. Co o tym sądzicie? Tylko bardzo proszę z chociaż krótkim uzasadnieniem dlaczego tak, albo dlaczego nie. Dzięki.

Dobry pomysł :D Umieścić to ogólnie w dziale FPS...

I może da się tam zrobić tabelę plusów i minusów danej gry... aby fani pewnej gry zauważyli zalety innej.

Poza tym , spam w tym temacie... 24h Cię nie ma...i z 3,4 nowe strony.

Choć mogliście to już wczesniej.... 220 vs 14 stron MW3...

Szkoda że tamten temat nie jest tak zaspamowany :/

No ale nowa gra... częściowo tylko wiadomo co można się po niej spodziewać... to i szeroki temat do dyskusji powstał.

Mam nadzieję że za rok nowy CoD coś się zmieni , i wtedy w tamtym temacie będzie jazda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tematu z shotgunem i luneta od snajperki

Biegalem wczoraj troszke z ta bronia i to ze mozna odblokowac x4 czy tam inne lunety z wiekszym powiekszeniem, nie zmienia faktu ze ta bronia ciezko kogos ubic. Bron sprzydaje sie tylko do biegania po metrze i trzeba stac blisko zeby ubic 1 strzalem. Z daleka konczy sie tak ze przeciwnik dostanie 1 kulke, odwraca sie i cie ubija. Smiesznie na filmiku wyglada ta luneta, wieksza od broni :)

btw. troche niedopracowali te shotguny bo jakos dretwie je laduje (chodzi o ruch reka, juz w csie 1.6 jest lepiej zrobione)

Wstawiłem to kilka stron temu, a scar-h'em super się gra :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tamten temat nie jest tak zaspamowany :/

Nie jest zaspamowany, bo tam pewnie nikt nie hejtuje jak to ma miejsce tutaj. Przypuszczam, że tam pojawiają się tylko konkrety (nie wiem bo nie odwiedzałem tego tematu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz w tym temacie panuje jeden wielki syf,kiedyś jak było mniej ludzi w dziale battlefielda był spokój a teraz to szkoda gadać

Im bliżej premiery battlefielda 3 tym więcej debili przybywa nam do tego działu

Edytowane przez afrikan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie rozmyślamy w gronie Załogi, czy nie dać niektórym osobom szansy wyrzucania z siebie kompleksów i frustracji w osobnym temacie CoD vs. BF, żeby tutaj nie było takiego chlewu jak wczoraj. Co o tym sądzicie? Tylko bardzo proszę z chociaż krótkim uzasadnieniem dlaczego tak, albo dlaczego nie. Dzięki.

I jeszcze jedno ;)

crybabycopy.jpg

Wystarczy wziąć pod lupę ile TRYBÓW ROZGRYWKI i map oferuje MW3 a BF3 na stracie ?

I czy BF3 to tylko grafika czy coś jeszcze ?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie jest forum do wypowiadania się o mw3 , tylko o b3 i z wszystko zwiozane z ta grą , do mw3 jest osobne forum założone ,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mądrzy ludzie nie wchodzą w dyskusję z trolami MW3.Skończcie to bo Moderator zaraz zmieni nazwę wątka na BF3 vs MW3 a na głównej będzie RING BF3 vs MW3 Ho hot hot!

Nie Caspian jest tylko na pc,a już jutro o 12.00 koniec bety smile.gif

O 12.00? Upss to dziś gram ostatni raz w betę i udaję się w stan hibernacji do 25 października :D

Edytowane przez RossoNero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety zamienili guziki dla C4ek.... prawy rozkłada C4ki a lewy wysadza... już 2 razy sam się wysadziłem w kosmos... przyzwyczajenie z BF2BC niestety będzie trudno wyplenić :( Nie mogli zostawić po staremu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×